gaim 2.0beta6 - en to ps translation catalogue (955 entries)

en: 
    Last Seen: %s ago
ps: 
    لیدلی شوی و: %s پخوا

en:  (Code %s)
ps:  (رمز %s)

en: %B %Y
ps: ‫%B %Y

en: %s (%s)
ps: ‫%s (%s)

en: %s Options
ps: د %s ټاکل

en: %s [%s]
ps: ‫%s [%s]

en: %s became idle
ps: ‫%s بې کار شو

en: %s became unidle
ps: %s اوس بې کارنه دی

en: %s changed status from %s to %s
ps: ‫%s خپل موقعیت د "%s" نه "%s" ته بدل کړو

en: %s declined your conference invitation to room "%s" because "%s".
ps: ‫%s د تا "%s" کوټه ته د مجلس لپاره بلل نه و منل ، ولی چه "%s".

en: %s disconnected
ps: ‫%s قطع شو

en: %s disconnected.
ps: ‫%s قطع شو.

en: %s has become idle.
ps: ‫%s بې کار شو.

en: %s has cleared the topic.
ps: ‫%s عنوان موقوف کړو.

en: %s has gone away.
ps: ‫%s ليرې لاړی.

en: %s has gone away. (%s)
ps: ‫%s ليرې لاړی. (%s)

en: %s has removed you from his or her buddy list.
ps: ‫%s تا د خپل ماګری فهرست څخه خوځولی

en: %s has returned from being away (%s)
ps: ‫%s د ليرېتوب څخه ګرځيدلو (%s)

en: %s has set the topic to: %s
ps: ‫%s دغه عنوان مقرر کړو: %s

en: %s has signed off (%s)
ps: (%s) ‫%s ووتلو

en: %s has signed off.
ps: .‫%s ووتلو

en: %s has signed on (%s)
ps: ‫%s راننوتلو (%s)

en: %s has signed on.
ps: ‫%s راننوتلو.

en: %s is no longer %s
ps: ‫%s اوس %s نه ده

en: %s is no longer away.
ps: ‫%s اوس ليرې نه دی.

en: %s is no longer idle.
ps: ‫%s اوس بې کارنه دی.

en: %s is not a valid room name
ps: ‫%s کوټی سم نوم نه دی

en: %s is not a valid server name
ps: ‫%s د خادم سم نوم نه دی

en: %s is now %s
ps: ‫%s اوس %s شو

en: %s just signed off
ps: ‫%s اوس ووتلو

en: %s just signed on
ps: ‫%s اوس راننوتلو

en: %x %X
ps: ‫%x %X

en: (UTC)
ps: (یوټیسي)

en: (no name)
ps: (بي نوم)

en: (none)
ps: (هیڅ نه)

en: +++ %s became idle
ps: ‫+++ %s بې کار شو

en: +++ %s became unidle
ps: ‫+++ %s اوس بې کارنه دی

en: +++ %s signed off
ps: ‫+++ %s ووتلو

en: +++ %s signed on
ps: ‫+++ %s راننوتلو

en: /Accounts
ps: شمېرل

en: /Accounts/Add\/Edit
ps: زياتول \/ بدلون ورکول

en: /Buddies/Add Buddy...
ps: ملګری زيات که...

en: /Buddies/Add C_hat...
ps: ګپ شپ زيات که...

en: /Buddies/Add Chat...
ps: ګپ شپ زيات که...

en: /Buddies/Add Group...
ps: ډاله زياته که...

en: /Buddies/Add _Group...
ps: ډاله زياته که...

en: /Buddies/Get User Info...
ps: کاروونکی معلومات اخیستل...

en: /Buddies/Get User _Info...
ps: کاروونکی معلومات اخیستل...

en: /Buddies/Join a Chat...
ps: په ګپ شپ نښلول...

en: /Buddies/Join a _Chat...
ps: په ګپ شپ نښلول...

en: /Buddies/New Instant Message...
ps: نوی فوري زيری...

en: /Buddies/New Instant _Message...
ps: نوی فوري زيری...

en: /Buddies/Sort Buddies
ps: ملګری فهرست ترتيب

en: /Buddies/View User _Log...
ps: د کاروونکی یاداشت لیک لیدل...

en: /Buddies/_Add Buddy...
ps: ملګری زيات که...

en: /Buddies/_Quit
ps: پريښودل

en: /Buddies/_Sort Buddies
ps: ملګری فهرست ترتيب

en: /Conversation
ps: مرکه

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
ps: ملګری اونيسه...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
ps: ملګری اونيسه...

en: /Conversation/Add...
ps: زيات کا...

en: /Conversation/Al_ias...
ps: بل نوم...

en: /Conversation/Alias...
ps: بل نوم...

en: /Conversation/Block...
ps: مانع...

en: /Conversation/Get Info
ps: معلومات اخله

en: /Conversation/Insert Imag_e...
ps: انځور وراچول

en: /Conversation/Insert Image...
ps: انځور وراچول

en: /Conversation/Insert Lin_k...
ps: تړنه وراچول

en: /Conversation/Insert Link...
ps: تړنه وراچول

en: /Conversation/M_ore
ps: نور

en: /Conversation/More
ps: نور

en: /Conversation/New Instant _Message...
ps: نوی فوري زيری...

en: /Conversation/Remove...
ps: خوځول...

en: /Conversation/Se_nd File...
ps: دوسیه استول...

en: /Conversation/Send File...
ps: دوسیه استول...

en: /Conversation/View _Log
ps: د یاداشت لیک لیدل

en: /Conversation/_Add...
ps: زيات کا...

en: /Conversation/_Block...
ps: مانع...

en: /Conversation/_Close
ps: بندول

en: /Conversation/_Find...
ps: پیداکول...

en: /Conversation/_Get Info
ps: معلومات اخله

en: /Conversation/_Remove...
ps: خوځول...

en: /Conversation/_Save As...
ps: و ساته لکه...

en: /Help/Online _Help
ps: په ليکه مرسته

en: /Help/_About
ps: باره کې

en: /Help/_Debug Window
ps: ګونګوټی وژلو کړکی

en: /Options/Enable Logging
ps: د یاداشت لیک کول

en: /Options/Enable Sounds
ps: غږونه د رازي

en: /Options/Enable _Logging
ps: د یاداشت لیک کول

en: /Options/Enable _Sounds
ps: غږونه د رازي

en: /Options/Show Ti_mestamps
ps: وخت ټاپی شکاره کول

en: /Options/Show Timestamps
ps: وخت ټاپی شکاره کول

en: /Tools
ps: اسباب

en: /Tools/Buddy _Pounces
ps: ملګری اونيسه

en: /Tools/Mute Sounds
ps: غږونه غلي که

en: /Tools/Mute _Sounds
ps: غږونه غلي که

en: /Tools/Plu_gins
ps: نښلولي

en: /Tools/Pr_eferences
ps: رجحانات

en: /Tools/Pr_ivacy
ps: پرده

en: /Tools/Privacy
ps: پرده

en: /Tools/R_oom List
ps: د کوټه فهرست

en: /Tools/Room List
ps: د کوټه فهرست

en: /Tools/System _Log
ps: د سیستم یاداشت لیک

en: /Tools/_File Transfers
ps: دوسیه بدلونه...

en: /_Accounts
ps: شمېرل

en: /_Buddies
ps: _ملګري

en: /_Conversation
ps: مرکه

en: /_Help
ps: مرسته

en: /_Options
ps: ټاکل

en: /_Tools
ps: اسباب

en: 0 people in room
ps: په کوټه کی ٠ کسان

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
ps: <b>‫%s سره %s باندې شوی مرکه</b><br>

en: <b>Password:</b>
ps: <b>پټ ټکی</b>

en: <b>Plugin Details</b>
ps: نښلولي تفصيل

en: <b>Receiving From:</b>
ps: <b>اخیستل له:</b>

en: <b>Sending As:</b>
ps: <b>استول لکه:</b>

en: <b>Username:</b>
ps: <b>کاروونکی نوم:</b>

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
ps: <br><b>کانال شفر:</b> %s

en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
ps: <br><b>کانال اچماک:</b> %s

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
ps: <br><b>د کانال عنوان:</b><br>%s

en: <h1>Conversation with %s</h1>
ps: <h1>‫%s سره مرکه</h1>

en: <span color="red">%s disconnected: %s</span>
ps: <span color="red">‫%s قطع شو: %s</span>

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
ps: <span style="italic">مثال ‫: stunserver.org</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
ps: تا ته برېښناليک راغلی دي!

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
ps: یوه ډاله په نوم '%s' له اوله د تا ملګری فهرست شی موجود دی.

en: AIM Account
ps: د أېم شمېرل

en: AIM Direct IM
ps: أېم نیغ فوری زیری

en: AIM Protocol Plugin
ps: د أېم پروتوکول نښلولی

en: Account
ps: شمېرل

en: Account Info
ps: د شمېرل معلومات

en: Account type:
ps: شمېرلو نمونه:

en: Account was not added
ps: شمېرل زیات نه شو

en: Account:
ps: شمېرل:

en: Account:
ps: شمېرل:

en: Account: %s (%s)
ps: شمېرل: %s·(%s)

en: Accounts
ps: شمېرل

en: Action
ps: عمل

en: Activate ID...
ps: هویت فعال کول...

en: Add
ps: زياتول

en: Add / Remove
ps: زیاتول / خوځول

en: Add Account
ps: شمېرل زیات که

en: Add Buddy
ps: ملګری زيات که

en: Add Buddy Pounce
ps: ملګری اونيسه

en: Add Chat
ps: ګپ شپ زيات که

en: Add Group
ps: ډاله زياته که

en: Add a _Buddy
ps: ملګری زيات که

en: Add buddy rejected
ps: ماګری زیاتول رد کړي شول

en: Add buddy to your list?
ps: ملګری فهرست ته شامل کړه؟

en: Add to chat
ps: ګپ شپ ته جمع که

en: Add to chat...
ps: ګپ شپ ته جمع که...

en: Additional Information
ps: اضافي معلومات

en: Address
ps: پته

en: Adium
ps: اډیام

en: Age
ps: عمر

en: Alias
ps: بل نوم

en: Alias Buddy
ps: ملګری بل نوم

en: Alias Chat
ps: ګپ شپ بل نوم

en: Alias Contact
ps: اړیکه بل نوم

en: Alias:
ps: بل نوم:

en: All
ps: ټول

en: Allow
ps: اجازه ورکه

en: Allow/Disallow Mobile Pages...
ps: ګرځنده پاڼه اجازه ورکول / نه ورکول...

en: Alphabetically
ps: په الفبا

en: Already Registered
ps: له اوله ثبت شوی

en: Always
ps: تل

en: Always on top
ps: تل مخکې

en: An unknown error, %d, has occurred.  Info: %s
ps: نااشنا خطا %d و شوه. معلومات: %s

en: Angry
ps: په غوسه

en: Anxious
ps: اندېښمن

en: Anyone
ps: هرڅوک

en: Appear Offline
ps: ځان لیکه نه لیری ښکاره کول

en: Appear Online
ps: ځان په لیکه ښکاره که

en: Appear Permanently Offline
ps: ځان دایمی لیکه نه لیری ښکاره که

en: Approve
ps: منل

en: Aquarius
ps: دلو

en: Arabic
ps: عربي

en: Aries
ps: حمل

en: Ashamed
ps: شرمېدلی

en: Ask
ps: پوښتنه

en: Auth
ps: کره کول

en: Auth User
ps: کاروونکی کره کول

en: Authentication Failure
ps: کره کول ناکام شو

en: Authentication failed
ps: کره کول ناکام شو

en: Authorize
ps: اجازه ورکول

en: Auto-away
ps: پخپله ليرې تلل

en: Auto-join
ps: پخپله نښلول

en: Automatic
ps: پخپله

en: Available
ps: دلته يم

en: Available Conferences
ps: موجود مجلسونه

en: Available Message
ps: د موجودګۍ پيغام

en: Away
ps: ليرې

en: Away From Computer
ps: کمپيوترنه ليرې

en: Away Message
ps: د ليرېتوب پېغام

en: Away message too long.
ps: د ليرېتوب پېغام ډېر اوژد دی.

en: Awesome
ps: هیبتناک

en: Be Right Back
ps: په مخ را زه

en: Becomes _idle
ps: بې کار شي

en: Bengali
ps: بنګالي

en: Birth Day
ps: د زیږېدنې نیټه

en: Birth Year
ps: د زیږېدنې کال

en: Birthday
ps: د زیږېدنې ورځ

en: Block
ps: مانع

en: Block %s?
ps: ‫%s مانع که؟

en: Block User
ps: کاروونکی مانع کول

en: Blocked
ps: مانع کړی

en: Bonjour
ps: بانجوړ

en: Bonjour Protocol Plugin
ps: د بانجوړ نښلولي

en: Bored
ps: بی خونده

en: Bottom
ps: بیخ

en: Buddies
ps: ملګري

en: Buddy Alias
ps: ملګری بل نوم

en: Buddy Comment for %s
ps: د ملګری تبصره د %s لپاره

en: Buddy Comment:
ps: د ملګری تبصره:

en: Buddy Goes _Away
ps: ملګری ليرې لاړی

en: Buddy Goes _Idle
ps: ملګری بې کار شه

en: Buddy Icon
ps: ملګری تمثال

en: Buddy Information
ps: ملګری معلومات

en: Buddy List
ps: ملګری فهرست

en: Buddy List Window
ps: ملګری فهرست کړکی

en: Buddy Notes
ps: د ملګری یادونه

en: Buddy Pounces
ps: ملګری نيول

en: Buddy is "extended" away
ps: ملګری "اوږد" ليرې دی

en: Buddy is away
ps: ملګری ليرې دی

en: Buddy is idle
ps: ملګری بې کار دی

en: Buddy is mobile
ps: ملګری ګرځنده دی

en: Buddy is offline
ps: ملګری ليکه نه لرې دی

en: Buddy list downloaded
ps: ملګري فهرست رایستلو

en: Bulgarian
ps: بلغاري

en: By account
ps: په شمېرل

en: By conversation count
ps: د مرکی په ګڼل

en: By group
ps: په ډاله

en: By log size
ps: د یاداشت لیک په لویوالی

en: By status
ps: په موقعيت

en: C_hat windows
ps: ګپ شپ کړکی

en: C_onnect
ps: رابطه

en: Calculating...
ps: شمېره و...

en: Cancel
ps: فسخ

en: Canceled
ps: فسخ شوه

en: Cancer
ps: سرطان

en: Cannot remove group zero
ps: د صفر ډالی خوځول نشي کیدی

en: Cannot send file
ps: دوسیه نشی استولی

en: Cannot set topic
ps: عنوان نشی مقررولی

en: Capricorn
ps: جدي

en: Change Currently Registered E-Mail Address...
ps: اوسنی ثبت شوی د برېښنالیک پته بدله که...

en: Change Password
ps: پټ ټکی بدلول

en: Change Password (URL)
ps: پټ ټکی بدلول (ارل)

en: Change Password...
ps: پټ ټکی بدلول...

en: Change Status
ps: موقعيت بدلول

en: Change password for %s
ps: د %s پټ ټکی بدلول

en: Change password...
ps: پټ ټکی بدلول...

en: Change status when _idle
ps: موقعیت بدلوه چه کله بې کار کېږی

en: Change user information for %s
ps: د %s کاروونکی معلومات بدلون

en: Channel Information
ps: کانال تفصیل

en: Channel Passphrase
ps: کانال پټ ټکي

en: Chat
ps: ګپ شپ

en: Chat _name:
ps: ګپ شپ نوم:

en: Chat error
ps: ګپ شپ خطا

en: Chat in %s is not available.
ps: په %s کی ګپ شپ نشی کولی.

en: Chat room list URL
ps: د ګپ شپو کوټی فهرست ارل

en: Chats
ps: ګپ شپ

en: Chatty
ps: ګپ شپي

en: Choose New Name
ps: نوی نوم انتخاب و که

en: Choose...
ps: انتخابول...

en: Cipher
ps: شفر

en: Cipher Test
ps: د شفر ازمایښت

en: City
ps: ښار

en: Clear
ps: ساف

en: Close
ps: بندول

en: Code [0x%02X]: %s
ps: رمز [0x%02X]: %s

en: College
ps: پوهنځی

en: Company
ps: شرکت

en: Computer
ps: کمپیوتر

en: Configure IM Forwarding (URL)
ps: د فوری زیری مخته بیول (ارل)

en: Confirm Account
ps: شمېرل ثابت که

en: Confirm close
ps: بندولو تائیدول

en: Connect
ps: رابطه

en: Connect server
ps: د رابطه خادم

en: Connected
ps: رابطه و شوه

en: Connection Error
ps: ارتباط خطا

en: Connection error from %s server:
    %s
ps: د %s خادم څخه د ارتباط خطا:
    %s

en: Connection failed
ps: رابطه ناکامه شوه

en: Connection failed.
ps: رابطه ناکامه شوه.

en: Connection lost
ps: رابطه قطع شوه

en: Connection problem
ps: ارتباط مساله

en: Contact Info
ps: اړيکه معلومات

en: Contact Priority
ps: اړیکه ړومبی توب

en: Continue
ps: دوام ورکول

en: Conversations
ps: مرکې

en: Conversations with %s
ps: د %s سره مرکه

en: Could not connect to BOS server:
    %s
ps: د بیوس خادم سره رابطه نه و شوه:
    %s

en: Could not connect to authentication server:
    %s
ps: د کره کولو خادم سره رابطه نه و شوه
    %s

en: Could not establish a connection with the server:
    %s
ps: د خادم سره رابطه نه و شوه:
    %s

en: Could not set icon
ps: تمثال مقرر نه شو

en: Country
ps: هیواد

en: Country/Region
ps: هیواد / سیمه

en: Country: 	%s
ps: هیواد: 	%s

en: Create
ps: خلق کول

en: Create New Conference...
ps: نوی مجلس پیل کول...

en: Create conference with user
ps: کاروونکی سره مجلس پیل کول

en: Creator
ps: خالق

en: Current password
ps: اوسنی پټ ټکی

en: Debug Window
ps: ګونګوټی وژلو کړکی

en: Debugging Information
ps: ګونګوټې وژلو معلومات

en: Delete
ps: اوبسه

en: Delete Account
ps: شمېرل اوبسه

en: Description
ps: تشریح

en: Detached
ps: رابېلدلی

en: Device
ps: اله

en: Direct IM
ps: نیغ فوری زیری

en: Disconnected by server
ps: خادم رابطه قطع کړه.

en: Disconnected.
ps: رابطه قطع شوه.

en: Display Currently Registered E-Mail Address
ps: اوسنی ثبت شوی د برېښنالیک پته ښکاره که

en: Display Timestamps Every
ps: وخت ټاپی لیدل هر

en: Division
ps: تقسیم

en: Dog
ps: سپی

en: Don't Appear Permanently Offline
ps: ځان دایمی لیکه نه لیری ښکاره کول پریښوه

en: Dragon
ps: ژدهار

en: Draw On Whiteboard
ps: په سپین تخته خاکه جوړول

en: E-Mail
ps: برېښنالیک

en: E-Mail Address
ps: برېښنالیک پته

en: E-Mail: 		%s
ps: برېښنالیک پته: 		%s

en: E-mail
ps: برېښنالیک

en: E-mail:
ps: برېښنالیک

en: Edit
ps: بدلول

en: Edit Buddy Comment
ps: د ملګری تبصره شی بدلون

en: Edit Buddy Pounce
ps: ملګری نيول شې بدلون

en: Edit Chat
ps: ګپ شپ شی بدلون

en: Edit Notes...
ps: یادونه بدلول...

en: Email
ps: برېښنالیک پته

en: Emails
ps: برېښنالیک

en: Enable Account
ps: و شمېره

en: Encoding
ps: خونديګون

en: Encodings
ps: خونديګون

en: Epiphany
ps: اپیفانی

en: Error
ps: خطا

en: Error
ps: خطا

en: Error Changing Account Info
ps: د شمېرل معلومات بدلول شی خطا و شوه

en: Error Reading %s
ps: ویل شی خطا %s

en: Error adding buddy
ps: ملګری زیاتول شی خطا

en: Error adding group
ps: په ډاله شاملول شی خطا و شوه

en: Error communicating with server
ps: د خادم سره رابطه کول ناکامه شوه

en: Error during file transfer
ps: دوسیه بدلونه شی خطا

en: Error reading file %s: 
    %s
ps: دوسیه %s ویل شی خطا و شوه: 
    %s

en: Error writing to %s: %s
ps: په %s باندی لیک شی خطا و شوه: %s

en: Excited
ps: پارېدلی

en: Extended Away
ps: اوژد ليرې

en: External User
ps: بهرنی کاروونکی

en: Failed
ps: ناکام شه

en: Failed Yahoo! Authentication
ps: د یاهو کره کول ناکام شول

en: Failed to connect to server.
ps: د خادم سره رابطه کول ناکامه شوه.

en: Failed to join chat
ps: ګپ شپ نښلول ناکام شو

en: Failure.
ps: ناکامي.

en: Fatal Error
ps: وژونکی خطا

en: Female
ps: ښځينه

en: Fetching the room list failed.
ps: کوټه فهرست راستل ناکام شو.

en: File Send
ps: دوسیه استول

en: File Transfer
ps: دوسیه بدلونه

en: File Transfer Failed
ps: دوسیه بدلونه ناکام شوه

en: File Transfers
ps: دوسیه بدلول

en: File Transfers - %d%% of %d files
ps: دوسیه بدلول - %d%% کی %d‫ دوسیه

en: File transfer _details
ps: دوسیه بدلولو تفصیل

en: File transfer already started
ps: دوسیه بدلونه له اوله پیل شوی دی

en: File transfer cancelled
ps: دوسیه بدلونه فسخ شو

en: File transfer complete
ps: دوسیه بدلونه پای

en: File transfer server
ps: دوسیه بدلولو خادم

en: Filename
ps: دوسیه نوم

en: Filename:
ps: دوسیه نوم:

en: Find
ps: پیداکول

en: Find buddies
ps: ملګري پیداکول

en: Find buddies...
ps: ملګري پیداکول...

en: Finished
ps: پای ته رسېدلو

en: Fire
ps: اور

en: Firebird
ps: فایربلد

en: Firefox
ps: فایرفاکس

en: First Name
ps: لومړی نوم

en: First name
ps: لومړی نوم

en: First name:
ps: لومړی نوم:

en: Fonts
ps: ليکبڼي

en: French
ps: فرانسوي

en: From
ps: له

en: Full name
ps: پوره نوم

en: GNUTLS
ps: ګنوټلس

en: Galeon
ps: ګیلیان

en: Galician
ps: ګليشي

en: Games
ps: لوبې

en: Gemini
ps: جوزا

en: Gender
ps: جنس

en: General
ps: عام

en: German
ps: الماني

en: Get AIM Info
ps: د أېم معلومات اخله

en: Get Away Message
ps: د ليرېتوب پیغام خیستل

en: Get Dir Info
ps: د ياداشت کتابچه څخه معلومات اخله

en: Get Info
ps: معلومات اخله

en: Get User Info
ps: کاروونکی معلومات اخله

en: Get _Info
ps: معلومات اخله

en: Goat
ps: وزه

en: Goes a_way
ps: لیری لاړ شي

en: Greek
ps: یوناني

en: Group
ps: ډاله

en: Group Description
ps: ډالی تفصیل

en: Group ID
ps: د ډالی هویت

en: Group Name
ps: ډالی نوم

en: Group:
ps: ډاله:

en: Gujarati
ps: ګوجراتي

en: HMAC
ps: اچماک

en: HTML
ps: اچټیمل

en: HTTP
ps: هېټیټیپي

en: HTTP proxy connection error %d
ps: د هېټیټیپي وکیل ارتباط خطا %d

en: Happy
ps: خوشاله

en: Has you
ps: ته رلو

en: Hebrew
ps: عبري

en: Hide Icon
ps: تمثال پټ کا

en: Hindi
ps: هندي

en: History
ps: تاریخ

en: Hobbies
ps: ذوقي کارونه

en: Home Address
ps: کور پته

en: Home Page
ps: کورپاڼه

en: Home Phone
ps: د کور پون

en: Home Phone 2
ps: د کور پون ٢

en: Homepage
ps: کورپاڼه

en: Horse
ps: اس

en: Humor
ps: خوي

en: I am a member
ps: ز غړی یم

en: I am the admin
ps: ز ادارې یم

en: I'dle Mak'er
ps: بې کاره کونکی

en: I'm not here right now
ps: زه اوس دلته نه يم

en: ICQ RTF
ps: ايسیکیو ارټیف

en: ICQ UTF8
ps: ايسیکیو یوټیف٨

en: ID:
ps: هویت

en: IM
ps: فوري زيری

en: IM with Password
ps: فوری زیری د پټ ټکی سره

en: I_M
ps: فوري زيری

en: Icon
ps: تمثال

en: Icon Error
ps: د تمثال خطا

en: Iconify on Away
ps: په ليرېتوب تمثالي شه

en: Idle
ps: بې کار

en: Idle %dh %02dm
ps: بې کار دی: %d ګنټې %02d دقيقې

en: Idle %dm
ps: بې کار دی: %d دقيقې

en: Idle for
ps: بې کار دی

en: In Love
ps: مینه لرل

en: Incorrect encoding in authorization
ps: د کره کولی غلط خونديګون

en: Info
ps: معلومات

en: Info for %s
ps: معلومات د %s

en: Info for Group %s
ps: د %s ډالی معلومات

en: Initiate Conference
ps: مجلس پیل کول

en: Initiate _Chat
ps: ګپ شپ پیل کول

en: Insert Image
ps: انځور وراچول

en: Insert Link
ps: تړنه وراچول

en: Interface
ps: مخ

en: Internet Messenger
ps: د انترنت زری

en: Invalid ID
ps: باطل هویت

en: Invalid QQid
ps: باطل کوکو هویت

en: Invalid Room Name
ps: باطل کوټه نوم

en: Invalid XML
ps: باطل اکسمل

en: Invalid name
ps: باطل نوم

en: Invalid nickname
ps: باطل کمکی نوم

en: Invincible
ps: نه مغلوب کیدونکی

en: Invisible
ps: ناڅرګند

en: Invitation Rejected
ps: بلل رد کړي شول

en: Invite
ps: بلل

en: Invite Buddy Into Chat Room
ps: ماګری ګپ شپ کوټه ته بلل

en: Invite to Conference
ps: مجلس ته بلل

en: Invite to Conference...
ps: مجلس ته بلل...

en: Invite user to a conference
ps: کاروونکی مجلس ته بلل

en: Italian
ps: ایټالوي

en: Italic
ps: مات توری

en: Japan file transfer server
ps: جاپانی دوسیه بدلولو خادم

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Jealous
ps: کستمن

en: Job Role
ps: دنده

en: Job Title
ps: دنده عنوان

en: Join
ps: نښلول

en: Join Chat
ps: په ګپ شپ نښلول

en: Join User in Chat...
ps: کاروونکی سره ګپ شپ...

en: Join a Chat
ps: په ګپ شپ نښلول

en: Join in Chat
ps: ګپ شپ نښلول

en: Join whom in chat?
ps: چه سره ګپ شپ کول غواړی؟

en: Kill User
ps: کاروونکی وژل

en: Killed by %s (%s)
ps: ‫%s وژللو (%s)

en: Konqueror
ps: کونکرر

en: Korean
ps: کوریایی

en: Kurdish
ps: کردي

en: Last Seen
ps: ليدلې شوی و

en: Last name
ps: اخری نوم

en: Last name:
ps: اخری نوم:

en: Left
ps: کیڼ

en: Leo
ps: اسد

en: Level
ps: رتبه

en: Level
ps: مقام

en: Libra
ps: ميزان

en: List of users:
ps: د کاروونکیو فهرست:

en: Load Buddylist...
ps: ملګری فهرست هسکول...

en: Local File:
ps: دلتنی دوسیه:

en: Location
ps: ځای

en: Log all _instant messages
ps: ټول فوری زیری یاداشت لپاره لیکل کوه

en: Log all _status changes to system log
ps: ټول موقعیت بدلول د سیستم د یاداشت لیک ته لیکل کوه

en: Log all c_hats
ps: ټول ګپ شپ یاداشت لپاره لیکل کوه

en: Logged In
ps: ننوتی د

en: Logging
ps: یاداشت لیک

en: Logging of this conversation failed.
ps: د دغی مرکه یاداشت لیکل ناکام شو.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
ps: یاداشت لیکل پېل شو. راتلونکي پیغامونه به یاداشت لپاره لیکل کیږي.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
ps: یاداشت لیکل بند شو. راتلونکي پیغامونه به یاداشت لپاره نه لیکل کیږي.

en: Login Acknowledged
ps: ننتولو اعتراف و شو

en: Login Information
ps: ننوتو معلومات

en: Login Options
ps: ننوتو ټاکل

en: Login failed, no reply
ps: ننوتل ناکام شو، هیڅ ځواب نشته

en: Lost connection with server:
    %s
ps: د خادم سره رابطه قطع شوه:
    %s

en: MMS
ps: امامس

en: MSN Messenger
ps: د امیسین زری

en: Male
ps: نر

en: Male or female
ps: نر که ښځینه

en: Manually
ps: زما په خواښه

en: Maybe the room is full
ps: کېده شي کوټه ډاکه وي

en: Message
ps: پیغام

en: Message of the Day
ps: د نن پيغام

en: Message:
ps: پیغام:

en: Message: %s
ps: پیغام: %s

en: Messenger Plus!
ps: زری پلس!

en: Minutes
ps: دقیقی

en: Misc
ps: متفرقه

en: Mobile
ps: ګرځنده

en: Mobile Phone
ps: ګرځنده پون

en: Modify
ps: بدلول

en: Modify Account
ps: شمېرل بدلون

en: Modify my information
ps: زما معلومات کی بدلون

en: Monkey
ps: بیزو

en: Mood
ps: طبیعت

en: Mozilla
ps: موزیله

en: Mute Sounds
ps: غږونه غلي کا

en: NSS
ps: نسس

en: N_ew conversations:
ps: نوی مرکی:

en: Name
ps: نوم

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
ps: نوم: %s
    نسخه: %s
    تشریح: %s
    لیکونکی: %s
    ویبځاي: %s
    دوسیه نوم: %s

en: Nepali
ps: نیپالي

en: Netscape
ps: نېتسکېپ

en: Network
ps: شبکه

en: Never
ps: هيڅکله نه

en: New Account
ps: نوی شمېرل

en: New Buddy Pounce
ps: ملګری اونيسه

en: New Conference
ps: نوی مجلس

en: New Instant Message
ps: نوی فوری زیری

en: New Line
ps: نوی لیکه

en: New Mail
ps: نوی برېښنالیک

en: New Message...
ps: نوی پېغام...

en: New Person
ps: نوی کاس

en: New mail notifications
ps: د نوی برېشناليک خبرتيا

en: New password
ps: نوی پټ ټکی

en: New password (again)
ps: نوی پټ ټکی (بیا)

en: New window
ps: نوی کړکی

en: New...
ps: نوی...

en: Nick
ps: کمکی نوم

en: Nickname
ps: کمکی نوم

en: No
ps: نه

en: No Message of the Day available
ps: د نن پيغام نشته

en: No Proxy
ps: بې وکیل

en: No actions available
ps: کړنه ته هیچ نشته

en: No name
ps: بې نوم

en: No proxy
ps: بې وکیل

en: No such channel
ps: داسې کانال نشته

en: No topic is set
ps: عنوان مقرر نه دی

en: None
ps: هیڅ نه

en: Not at Desk
ps: په میز نه یم

en: Not at Home
ps: په کور شی نه یم

en: Not available
ps: نشته

en: Not in Office
ps: په دفتر شی نه یم

en: Not on server list
ps: د خادم په فهرست کی نشته

en: Not started
ps: نه د پیل شوی

en: Note
ps: یادونه

en: Notes
ps: یادونه

en: Notify For
ps: خبرتیا د

en: Notify When
ps: خبرتیا چه کله

en: OK
ps: ټیک

en: Occupation
ps: دنده

en: Offline
ps: ليکه نه لرې

en: Offline Message
ps: د لیکه نه لیری پیغام

en: On unread messages
ps: په نه وېللي پېغامونه باندې

en: Online
ps: په ليکه

en: Online Services
ps: په لیکه خدمتونه

en: Online Since
ps: په ليکه د

en: Online Status
ps: په لیکه توبو موقعیت

en: Online since
ps: په ليکه د

en: Online: %d
    Total: %d
ps: په لیکه: %d
    ټول: %d

en: Only online
ps: یوازي په لیکه

en: Ope_n an IM window
ps: د فوری زیری کړکی خلاصه که

en: Open All Messages
ps: ټول پیغامونه ښکاره که

en: Open File...
ps: دوسیه ښکاره کول...

en: Open Hotmail Inbox
ps: ګړندې بریښنالیک راتګوطاق خلاص کا

en: Opera
ps: اوپاره

en: Options
ps: ټاکل

en: Organization
ps: اداره

en: Organization: 	%s
ps: اداره: 	%s

en: Orphans
ps: یتیمان

en: Other
ps: بل

en: Ox
ps: غویی

en: PONG
ps: پانګ

en: Pa_ssword:
ps: پټ ټکی:

en: Passphrase
ps: پټ ټکي

en: Passphrase required
ps: پټ ټکي په کار دي

en: Password
ps: پټ ټکی

en: Password (retype)
ps: پټ ټکی (بیا ورکه)

en: Password:
ps: پټ ټکی:

en: Pause
ps: تامل

en: Permit User
ps: کاروونکی ته اجازه ورکول

en: Persian
ps: فارسي

en: Personal
ps: شخصي

en: Personal E-Mail
ps: شخصي برېښنالیک پته

en: Personal Information
ps: شخصي معلومات

en: Personal Mobile
ps: شخصي ګرځنده پون

en: Personal Web Page
ps: شخصي ویبپاڼه

en: Photo
ps: انځور

en: Pig
ps: خنځیر

en: Ping
ps: پینګ

en: Ping failed
ps: پینګ ناکام شو

en: Pisces
ps: حوت

en: Please enter buddy information.
ps: په مهرباني سره د ملګری معلومات را که.

en: Plugins
ps: نښلولي

en: Portuguese
ps: پورتګالي

en: Position
ps: مقام

en: Postal Code
ps: پوست رمز

en: Postal code
ps: پوست رمز

en: Pounce Target
ps: د نیولو کس

en: Pounce When Buddy...
ps: اونیسه چه ملګری کله...

en: Pounce on Whom
ps: څوک نیسی

en: Preferences
ps: رجحانات

en: Preferred Contact
ps: ترجیحي اړیکه

en: Preferred Language
ps: ترجیحي ژبه

en: Presence
ps: موجودګي

en: Presence Settings
ps: د موجودیت وضع

en: Primary Information
ps: لومړنی معلومات

en: Privacy
ps: پرده

en: Profession
ps: کسب

en: Profile
ps: د پېزندنې څېره

en: Profile URL
ps: د پېزندنې څېره ارل

en: Progress
ps: پرمختګ

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: Protocol:
ps: پروتوکول:

en: Province/State
ps: ولایت / ایالت

en: Proxy
ps: وکیل

en: Proxy Options
ps: د وکیل ټاکل

en: Proxy Server
ps: وکیل خادم

en: Proxy _type:
ps: د وکیل نمونه:

en: QQ Group Auth
ps: د کوکو ډالی کره کول

en: QQ Qun
ps: کوکو کون

en: QQ Qun Operation
ps: د کوکو کون عمل

en: QQid Error
ps: د کوکو هویت خطا

en: Quit
ps: پریښودل

en: Rabbit
ps: سوی

en: Rat
ps: خاڼی

en: Raw
ps: اوم

en: Re-enable Account
ps: بيا و شمېره

en: Real Name
ps: اصلی نوم

en: Real Name: 	%s
ps: اصلی نوم: 	%s

en: Real name
ps: اصلی نوم

en: Reason: %s
ps: وجه: %s

en: Received Messages
ps: راغلي پیغامونه

en: Recurring
ps: بيا بيا

en: Region
ps: سیمه

en: Register
ps: ثبت کول

en: Registration Error
ps: ثبت کولو شی خطا

en: Reject
ps: ردول

en: Remaining
ps: پاتی دی

en: Remember password
ps: پټ ټکی یاد ساته

en: Remote Connection Failed
ps: د لیری رابطه ناکامه شوه

en: Remove
ps: خوځول

en: Remove Buddy
ps: ملګری خوځول

en: Remove Chat
ps: ګپ شپ خوځول

en: Remove Contact
ps: اړیکه خوځول

en: Remove Custom Icon
ps: زما خواښ تمثال خوځول

en: Remove Group
ps: ډاله خوځول

en: Rename
ps: بيا نوم ورکول

en: Resource
ps: څوري

en: Resource Conflict
ps: د څوري تصادم

en: Resource Constraint
ps: د څوري محدودول

en: Ret_urns from away
ps: د ليرېتوب څخه ګرځيدل

en: Right
ps: ښی

en: Robot
ps: ماشینی سړی

en: Romanian
ps: روماني

en: Room List
ps: د کوټه فهرست

en: Roomlist
ps: کوټی فهرست

en: Rooster
ps: چرګ

en: Russian
ps: روسي

en: SMS
ps: اسامس

en: SOCKS 4
ps: سوکس ۴

en: SOCKS 5
ps: سوکس ٥

en: SSL
ps: سسل

en: ST_UN server:
ps: د سټن خادم:

en: Sa_ve & Use
ps: و ساته او په کار که

en: Sad
ps: خپه

en: Save
ps: ساتل

en: Save & Use
ps: و ساته او په کارکه

en: Save Conversation
ps: مرکه یاد ساتل

en: Save File
ps: دوسیه ساتل

en: Save File...
ps: دوسیه و ساته...

en: Save Icon
ps: تمثال و ساته

en: Save Icon As...
ps: تمثال و ساته...

en: Save Image
ps: انځور و ساته

en: Save buddylist...
ps: ملګری فهرست ساتل...

en: Saved...
ps: ساتلي...

en: Scorpio
ps: عقرب

en: Seamonkey
ps: سیمونکی

en: Search
ps: لټون

en: Search Results
ps: لټون نتيجې

en: Search for Buddy by E-Mail Address...
ps: د برېشنالیک په توګه د ملګری لټون...

en: Search for Buddy by Information
ps: د معلومات په توګه د ماګری لټون

en: Search for Users...
ps: کاروونکي لټون...

en: Search results
ps: لټون نتیجې

en: Secure File Transfer
ps: بې وېرې دوسیه بدلونه

en: Select Buddy
ps: ملګری خواښ که

en: Select Font
ps: ليکبڼه خواښه

en: Select Interface Font
ps: د مخ لیکبڼه خواښ که

en: Select User
ps: کاروونکی خواښول

en: Select color
ps: رنګ خواښول

en: Select correct user
ps: سم کاروونکی خوښ که

en: Send
ps: استول

en: Send E-Mail
ps: برېښنالیک استول

en: Send File
ps: دوسیه استول...

en: Send IM...
ps: فوري زيری استونه...

en: Send Message
ps: پیغام استول

en: Send a _message
ps: پیغام و استوه

en: Send image file
ps: انځور استول

en: Send instant messages over multiple protocols
ps: متعدد پروتوكول باندې فوري زيری استوۍ

en: Sends a _message
ps: پیغام و استوي

en: Sent Doodle request.
ps: د بې فکره خاکه جوړولو عرض و استول شو.

en: Sent Messages
ps: استولي پیغامونه

en: Server
ps: خادم

en: Server Information
ps: د خادم معلومات

en: Server address
ps: خادم پته

en: Server closed the connection.
ps: خادم رابطه قطع کړه.

en: Server unavailable
ps: خادم نشته

en: Set Account Idle Time
ps: د شمېرلو بې کاریدلو ساعت مقررول

en: Set Custom Icon...
ps: زما خواښ تمثال مقرر که...

en: Set Dir Info
ps: په ياداشت کتابچه ته معلومات ورکه

en: Set Friendly Name...
ps: دوستانه نوم مقررول...

en: Set Home Phone Number...
ps: د کور تلفون شمېره مقررول...

en: Set IM Password
ps: د فوری زیری پټ ټکی مقررول

en: Set Idle Time for All Accounts
ps: د ټولو شمېرلو بې کاریدلو ساعت مقررول

en: Set Mobile Phone Number...
ps: د ګرځنده پون شمېره مقررول...

en: Set Privacy Options...
ps: د پرده ټاکل...

en: Set User Info
ps: کاروونکی معلومات ورکه

en: Set User Info (URL)...
ps: کاروونکی معلومات ورکه (ارل)...

en: Set User Info...
ps: کاروونکی معلومات ورکه...

en: Set Work Phone Number...
ps: د کارځای تلفون شمېره مقررول...

en: Set as buddy icon
ps: دغه دی ملګری تمثال جوړ که

en: Show Buddies Awaiting Authorization
ps: هغه ملګری ښکاره که چه د ته اجازه په انتظار کښی دي

en: Show Buddy List
ps: ملګري فهرست ښکاره که

en: Show Timestamps
ps: وخت ټاپی شکاره کول

en: Si_gns on
ps: را ننوځي

en: Signals Test
ps: د اشارو ازمایښت

en: Signs o_ff
ps: ووځي

en: Simple Plugin
ps: ساده نښلولی

en: Size
ps: جسامت

en: Sleepy
ps: خوبجن

en: Smile!
ps: موسکا!

en: Snake
ps: مار

en: Sound Options
ps: د غږ ټاکل

en: Sounds
ps: غږونه

en: Speed:
ps: د تراپ اندازه:

en: Start Date
ps: د پیل نیټه

en: Start Doodling
ps: بې فکره خاکه جوړول

en: Status
ps: موقعيت

en: Status / Idle
ps: موقعیت / بې کاره کېدل

en: Status Text
ps: موقعیت لیک

en: Status for %s
ps: د %s موقعیت

en: Status:
ps: موقعيت:

en: Statuses
ps: موقعیتونه

en: Stepped Out
ps: بهر تللی

en: Subject
ps: عنوان

en: Supports
ps: ملاتړلی

en: System Log
ps: د سیستم یاداشت لیک

en: System Message
ps: سیستم پیغام

en: System Messages
ps: سیستم پیغامونه

en: System Tray Icon
ps: د سیستم مجمی تمثال

en: Tamil
ps: تاملي

en: Taurus
ps: ثور

en: Temporary Authentication Failure
ps: لنډمحال کره کول ناکام شو

en: Test
ps: ازمايښت

en: The %s buddy is not present in the network
ps: ملګری %s په شبکه شی نشته

en: The e-mail address for %s is %s
ps: د %s برېښنالیک پته د %s

en: The message is too large.
ps: پیغام ډېر غټ دی.

en: The topic for %s is: %s
ps: د %s عنوان د: %s‬

en: The topic is: %s
ps: عنوان د: %s

en: There is no Message of the Day associated with this connection
ps: د دغی رابطی سره د نن پيغام مربوط نه دی

en: Tiger
ps: پړانګ

en: Time Remaining:
ps: وخت پاتې دی:

en: Top
ps: سر

en: Topic
ps: عنوان

en: Topic too long
ps: عنوان ډېر اوژد دی

en: Topic:
ps: عنوان:

en: Trillian
ps: ټریلیان

en: Turkish
ps: ترکي

en: UIN
ps: یوائن

en: URL
ps: ارل

en: Unable To Add
ps: زیاتول نه و شوه

en: Unable to add group
ps: ډاله نه شوه شامله

en: Unable to add user
ps: کاروونکی نه شه شامل

en: Unable to connect
ps: رابطه نه و شوه

en: Unable to connect to %s
ps: د %s سره رابطه نه و شوه

en: Unable to connect to %s: %s
ps: د %s سره رابطه نه و شوه: %s

en: Unable to connect.
ps: رابطه نه و شوه.

en: Unable to read file %s.
ps: د دوسیه %s ویل نه و شول.

en: Unable to set AIM profile.
ps: د أېم د پېزندنې څېره مقرر نه شوه.

en: Unable to write file %s.
ps: په دوسیه %s باندی لیک نه و شول.

en: Unblock
ps: نامانع

en: Underline
ps: لاندی کرښه

en: Unknown
ps: نااشنا

en: Unknown (0x%04x)<br>
ps: نااشنا (0x%04x)<br>

en: Unknown Error Code %d
ps: نااشنا خطا رمز %d

en: Unknown room
ps: نااشنا کوټه

en: Unknown status
ps: نااشنا موقعیت

en: Unknown-%d
ps: نااشنا-%d

en: Unknown.
ps: نااشنا.

en: Unread Messages
ps: نه وېللي پېغامونه

en: Unset Account Idle Time
ps: د شمېرلو بې کاریدلو ساعت مقررول فسخ که

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
ps: د ټولو بې کار شمېرلو ساعتونه مقررول فسخ که

en: Unsupported Encoding
ps: بې ملاتړه خونديګون

en: Use
ps: په کارول

en: Use SSL
ps: سسل په کارول

en: Use UDP
ps: یوډیپي په کار که

en: Use proxy
ps: وکیل په کارول

en: User Information
ps: کاروونکی معلومات

en: User Limit
ps: کاروونکی حد

en: User Modes
ps: د کاروونکی حالتونه

en: User Name
ps: کاروونکی نوم

en: User Name: 	%s
ps: کاروونکی نوم: 	%s

en: User Options
ps: کارکوونکی ټاکل

en: User Rooms
ps: کاروونکی کوټی

en: User Search...
ps: کاروونکی لټون...

en: User _details
ps: کاروونکی تفصیل

en: User has no directory information.
ps: د کاروونکی په ياداشت کتابچه کی معلومات نشته.

en: User information for %s unavailable
ps: د %s د کاروونکی معلومات نشته

en: User information not available: %s
ps: کاروونکی معلومات نشته: %s

en: User is offline.
ps: کاروونکی لیکه نه لیری دی.

en: Username
ps: کاروونکی نوم

en: Users
ps: کاروونکي

en: Vietnamese
ps: ویتنامي

en: View MOTD
ps: د نن پيغام لیدل

en: View User Log
ps: د کاروونکی یاداشت لیک لیدل...

en: View _Log
ps: د یاداشت لیک لیدل

en: Virgo
ps: سنبله

en: Voices
ps: غږونه

en: Wake Me Up
ps: ویښ می که

en: Warning
ps: اخطار

en: Web Aware
ps: ویبپوه

en: Web Page
ps: ویبپاڼه

en: When away
ps: چه کله لیرې وی

en: When both away and idle
ps: چه کله لیرې او بې کار دواړه وی

en: Whiteboard
ps: سپینه تخته

en: Work
ps: کار

en: Work Address
ps: د کارځای پته

en: Work E-Mail
ps: د کارځای برېښنالیک پته

en: Work Information
ps: د کارکولو معلومات

en: Work Mobile
ps: د کارځای ګرځنده پون

en: Work Phone
ps: د کارځای پون

en: Work Phone 2
ps: د کارځای پون ٢

en: Write Error
ps: لیک کولو خطا

en: XML
ps: اکسمل

en: Yahoo Chat server
ps: د ياهو د ګپ شپ خادم

en: Yahoo Japan
ps: یاهو جاپان

en: Yahoo! ID
ps: د یاهو هویت

en: Yahoo! Japan Profile
ps: د جاپانی یاهو پېزندنې څېره

en: Yahoo! Profile
ps: د یاهو د پېزندنې څېره

en: Yahoo! system message for %s:
ps: د یاهو سیستم د %s لپاره پېغام:

en: Year of birth
ps: د زیږېدنې کال

en: Yes
ps: هو

en: You are now chatting in %s.
ps: ته اوس %s شی ګپ شپ کوی.

en: You have been disconnected from chat room %s.
ps: تا د ګپ شپو کوټه %s له قطع شوی.

en: You have mail!
ps: تا ته برېښناليک راغلي دي!

en: You have signed on from another location.
ps: تا د بل ځای نه را ننوتلی یی.

en: Your AIM connection may be lost.
ps: ښایی چه د تا د أېم رابطه به ورانه شي.

en: Your buddy list was downloaded from the server.
ps: د تا د ملګري فهرست د خادم څخه رایستلو.

en: Zip Code
ps: زپ رمز

en: Zipcode
ps: زپ رمز

en: _Accept
ps: قبلول

en: _Account
ps: شمېرل

en: _Account:
ps: شمېرل:

en: _Add
ps: زياتول

en: _Add Chat
ps: ګپ شپ زياتول

en: _Advanced
ps: مترقي

en: _Alias
ps: بل نوم

en: _Alias...
ps: بل نوم...

en: _Auto-reply:
ps: پخپله ځواب ورکول:

en: _Basic
ps: اساسي

en: _Block
ps: مانع

en: _Both Icon & Text
ps: تمثال او لیک دواړه

en: _Buddy name:
ps: ملګری نوم

en: _Buddy:
ps: ملګری:

en: _Cancel
ps: فسخ

en: _Channel:
ps: کانال:

en: _Class:
ps: صنف:

en: _Copy Link Location
ps: تړنه ځای نقل کول

en: _Decline
ps: انکار

en: _Description
ps: تشریح

en: _Disable
ps: مه شمېره

en: _Edit Account
ps: شمېرل شې بدلون

en: _Exchange:
ps: تبادله:

en: _Expand
ps: ویړول

en: _Get Info
ps: معلومات اخله

en: _Get List
ps: فهرست اخله

en: _Group:
ps: ډاله:

en: _IM windows
ps: فوری زیری کړکی

en: _Icon Only
ps: یوازی تمثال

en: _Import...
ps: راوړل...

en: _Invite
ps: بلل

en: _Join
ps: نښلول

en: _Login
ps: ننوتل

en: _Message:
ps: پېغام:

en: _Modify
ps: بدلول

en: _More...
ps: نور...

en: _Name
ps: نوم

en: _No
ps: نه

en: _OK
ps: ټیک

en: _Open Mail
ps: برېښنالیک ښکاره کول

en: _Open link in:
ps: تړنه خلاصول په:

en: _Passphrase:
ps: پټ ټکي:

en: _Password:
ps: پټ ټکی:

en: _Pause
ps: درنګ

en: _Permit
ps: اجازه ورکول

en: _Placement:
ps: ځايول:

en: _Recurring
ps: بيا بيا

en: _Remove
ps: خوځول

en: _Remove Buddy
ps: ملګری خوځول

en: _Remove Chat
ps: ګپ شپ خوځول

en: _Remove Contact
ps: اړیکه خوځول

en: _Remove Group
ps: ډاله خوځول

en: _Rename
ps: بيا نوم ورکول

en: _Report idle time:
ps: د بې کارکېدلو ساعت ښکاره کول:

en: _Resume
ps: بیا جاري کول

en: _Room:
ps: کوټه:

en: _Save
ps: ساتل

en: _Save Image...
ps: انځور ساتل...

en: _Search
ps: لټون

en: _Search for:
ps: لټون د...

en: _Send
ps: استول

en: _Send Message
ps: پېغام استول

en: _Server:
ps: خادم:

en: _Set
ps: مقررول

en: _Show system tray icon:
ps: د سیستم مجمی تمثال ښکاره که:

en: _Status:
ps: موقعيت

en: _URL
ps: ارل

en: _User:
ps: کاروونکی

en: _Username:
ps: کاروونکی نوم:

en: _View...
ps: لیدل...

en: _Yes
ps: هو

en: accounts
ps: شمېرل

en: buddy list
ps: ملګری فهرست

en: channel %s not found
ps: کانال %s نه شه موندل

en: current topic is: %s
ps: اوس عنوان د: %s

en: doodle: Request user to start a Doodle session
ps: بې فکره خاکه جوړول: کاروونکی ته د بې فکره خاکه جوړولو غونډه پیل کولو عرض و که

en: minutes
ps: دقیقی

en: motd:  View the server's Message Of The Day
ps: د نن پیغام:د خادم د نن پیغام لیدل

en: no such channel
ps: دسې کانال نشته

en: ping:  Send PING to the connected server
ps: پینګ: په رابطه خادم ته پینګ استول

en: register:  Register with a chat room.
ps: ثبت کول: د ګپ شپو کوټه سره ثبتیدل.

en: saved statuses
ps: ساتلي موقعيتونه

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
ps: عنوان [&lt;نوی عنوان&gt;]:  د عنوان لیدل یا بدلول
