gaim 2.1.2 - en to et translation catalogue (2344 entries)

en: 	_Only when someone says your screen name
et: _Ainult juhul, kui keegi ütleb Sinu ekraaninime

en: 
    %s is typing...
et: 
    %s tipib...

en: 
    <b>Account:</b> %s
et: 
    <b>Konto:</b> %s

en: 
    <b>Buddy Note</b>: %s
et: 
    <b>Sõbra märkus:</b> %s

en: 
    Last Seen: %s ago
et: 
    Viimati nähtud: %s tagasi

en: 
    Your Preferred Contact Methods
et: 
    Sinu poolt eelistatud ühenduse võtmise meetodid

en:  (Code %s)
et:  (Kood %s)

en:  <i>(identified)</i>
et:  <i>(tuvastatud)</i>

en: %d canceled the transfer of %s
et: %d katkestas %s ülekandmise

en: %d day | %d days
et[0]: %d päev
et[1]: %d päeva

en: %d has declined the file %s
et: %d keeldus failist %s

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: %d person in room | %d people in room
et[0]: toas on %d isik
et[1]: toas on %d isikut

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
et[0]: %d lugemata sõnum %s-lt
et[1]: %d lugemata sõnumit %s-lt

en: %s
    
    %s will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
et: %s
    
    %s ei proovi kontot automaatselt ühendada enne, kui sa pole viga kõrvaldanud ja kontot uuesti kasutusele võtnud.

en: %s
    
    Finch will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
et: %s
    
    Finch ei proovi kontot automaatselt ühendada enne, kui sa pole viga kõrvaldanud ja kontot uuesti kasutusele võtnud.

en: %s
    <span foreground="#ff0000" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
et: %s
    <span foreground="#ff0000" weight="bold">Viga: %s
    Uuenduse jaoks kontrollu plugina veebisaiti.</span>

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
et: %s
    Kasutamine: %s [VÕTI]...
    
      -c, --config=KATALOOG  KATALOOGi kasutamine seadistusfailide jaoks
      -d, --debug            silumisteadete väljastamine standardväljundisse
      -h, --help             selle abiteate kuvamine ja programmi töö lõpetamine
      -n, --nologin          automaatse sisselogimise keelamine
      -v, --version          käesoleva versiooni kuvamine ja programmi töö
                             lõpetamine

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
et: %s %s. Lähema teabe saamiseks kasuta `%s -h'.

en: %s (%s -- %s)
et: %s (%s -- %s

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
et[0]: %s (%s) sai %d uue sõnumi.
et[1]: %s (%s) sai %d uut sõnumit.

en: %s Options
et: %s - valikud

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
et: %s [<I>%s</I>] sisenes tuppa.

en: %s became idle
et: %s jäi jõude

en: %s became unidle
et: %s naases jõudeolekust

en: %s canceled the file transfer
et: %s katkestas failiülekande

en: %s canceled the transfer of %s
et: %s katkestas faili %s ülekandmise

en: %s changed status from %s to %s
et: %s muutus olekut %s -> %s

en: %s declined your conference invitation to room "%s" because "%s".
et: %s lükkas sinu konverentsikutse tuppa "%s" tagasi, esitades järgneva põhjenduse: "%s".

en: %s disconnected
et: %s katkestas ühenduse

en: %s disconnected.
et: %s katkestas ühenduse

en: %s entered the room.
et: %s sisenes tuppa.

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
et[0]: %s sai %d uue sõnumi.
et[1]: %s sai %d uut sõnumit.

en: %s has added you [%s] to his or her buddy list
et: %s lisas sinu [%s] oma sõbranimekirja

en: %s has added you to his or her buddy list.
et: %s lisas sinu oma sõbranimekirja.

en: %s has become idle (%s)
et: %s jäi jõude (%s)

en: %s has become idle.
et: %s on jõude.

en: %s has changed the topic to: %s
et: %s määras uueks teemaks: %s

en: %s has cleared the topic.
et: %s puhastas teema.

en: %s has closed the conversation.
et: %s sulges vestluse.

en: %s has gone away.
et: %s läks eemale.

en: %s has gone away. (%s)
et: %s eemaldus. (%s)

en: %s has invited %s to the chat room %s
et: %s kutsub kasutajat %s jututuppa %s

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
et: %s kutsub kasutajat %s jututuppa %s:
    %s

en: %s has left the conversation.
et: %s lahkus vestlusest.

en: %s has paused while typing to you (%s)
et: %s jättis sulle sõnumi sisestamise pooleli (%s)

en: %s has removed you from his or her buddy list.
et: %s eemaldas sinu oma sõbranimekirjast.

en: %s has returned from being away (%s)
et: %s naases eemalolekust (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
et: %s pole enam jõude (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
et: %s saatis sulle sõnumi. (%s)

en: %s has set the topic to: %s
et: %s seadis uueks teemaks: %s

en: %s has signed off (%s)
et: %s logis välja (%s)

en: %s has signed off.
et: %s logis välja.

en: %s has signed on (%s)
et: %s logis sisse (%s)

en: %s has signed on.
et: %s logis sisse.

en: %s has started typing to you (%s)
et: %s alustas sulle sõnumi sisestamist (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
et: %s lõpetas sulle sõnumi sisestamise (%s)

en: %s is a graphical modular messaging client based on libpurple which is capable of connecting to AIM, MSN, Yahoo!, XMPP, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, MySpaceIM, Gadu-Gadu, and QQ all at once.  It is written using GTK+.<BR><BR>You may modify and redistribute the program under the terms of the GPL (version 2 or later).  A copy of the GPL is contained in the 'COPYING' file distributed with %s.  %s is copyrighted by its contributors.  See the 'COPYRIGHT' file for the complete list of contributors.  We provide no warranty for this program.<BR><BR>
et: %s on graafiline ja modulaarne sõnumivahetuse klient. Programm põhineb libpurple teegil, mis on suuteline ühenduma protokollide AIM, MSN, Yahoo!, XMPP, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, MySpaceIM, Gadu-Gadu ja QQ abil, võimalik on ühenduda rööbiti mitme protokolli kaudu.  Kasutajaliidese jaoks on kasutatud GTK+ teeki.<BR><BR>Te võite seda programmi edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi (vastavalt teie valikule ka versioon 2 või uuem versioon) tingimustele. GNU Üldise Avaliku Litsenti koopia asub failis 'COPYING', mis peaks olema %s pakiga kaasas.  Programmi %s autoriõigused kuuluvad programmi autoritele. Autorite täielik nimekiri asub failis 'COPYRIGHT'. Programmil pole mitte mingisugust garantiid.<BR><BR>

en: %s is no longer %s
et: %s pole enam %s

en: %s is no longer away.
et: %s pole enam eemal.

en: %s is no longer idle.
et: %s pole enam jõude.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
et: %s pole tavaline fail. Ettevaatuse tõttu ei kirjutata seda üle.

en: %s is not a valid filename.
et: %s ei ole lubatud failinimi.

en: %s is not a valid room name
et: %s pole korrektne toa nimi

en: %s is not a valid server name
et: %s pole korrektne serveri nimi

en: %s is not in your buddy list
et: %s pole sinu sõbranimekirjas

en: %s is now %s
et: %s on nüüd %s

en: %s is now known as %s
et: %s on nüüd nimega %s

en: %s is now known as %s.
et: %s on nüüd nimega %s.

en: %s is offering to send file %s
et: %s pakub faili %s saatmist

en: %s just signed off
et: %s logis välja

en: %s just signed on
et: %s logis sisse

en: %s left the room (%s).
et: %s väljus toast (%s).

en: %s left the room.
et: %s väljus toast.

en: %s not currently logged in.
et: %s pole hetkel sisse logitud.

en: %s on the local list is inside the group "%s" but not on the server list. Do you want this buddy to be added?
et: %s on kohalikus nimekirjas grupis "%s", kuid mitte serveri nimekirjas. Kas sa soovid sõpra sinna nimekirja lisada?

en: %s requests you to send them a file
et: %s soovib, et sa saadaksid talle faili

en: %s requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
et: %s vajab avatekstiautentimist üle krüptimata andmevoo. Kas lubada see ja jätkata autentimist?

en: %s sent you a message
et: %s saatis sulle sõnumi

en: %s wants to add you [%s] as a friend
et: %s soovib määrata sind [%s] oma sõbraks

en: %s wants to send you %s (%s)
et: %s soovib saata sulle faili %s (%s)

en: %s wants to send you a file
et: %s soovib saata sulle faili

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
et: %s%s%s%s määras kasutaja %s oma sõbraks%s%s

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
et: %s%s%s%s soovib kasutaja %s lisada oma sõbranimekirja%s%s

en: %s%s<span weight="bold">Written by:</span>	%s
    <span weight="bold">Website:</span>		%s
    <span weight="bold">Filename:</span>		%s
et: %s%s<span weight="bold">Autor:</span>	%s
    <span weight="bold">Veebisait:</span>		%s
    <span weight="bold">Failinimi:</span>		%s

en: %s, %d hour | %s, %d hours
et[0]: %s, %d tund
et[1]: %s, %d tundi

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
et[0]: %s, %d minut
et[1]: %s, %d minutit

en: %s. Try `%s -h' for more information.
et: %s. Täpsemate andmete saamiseks kasuta `%s -h'.

en: 'addbuddy' command failed.
et: Tõrge 'addbuddy' käsu täitmisel.

en: 'delbuddy' command failed
et: Tõrge 'delbuddy' käsu täitmisel.

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
et: (%s) %s <AUTOMAATVASTUS>: %s

en: (Re-)Request authorization
et: Küsi (uuesti) autoriseerimist

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
et: (Sõnumi teisendamisel tekkis viga.	 Kontrolli kontoredaktorist 'Kooditabeli' valikut.)

en: (There was an error receiving this message.  Either you and %s have different encodings selected, or %s has a buggy client.)
et: (Selle sõnumi vastuvõtmisel tekkis viga.  Selle võis põhjustada asjaolu, et sina oled valinud ühe kooditabeli ja %s teistsugust, või kasutab %s vigast klienti.)

en: (You probably forgot to 'make install'.)
et: (Ilmselt unustasid sa käsu 'make install'.)

en: (default)
et: (vaikimisi)

en: (none)
et: (puudub)

en: +++ %s became idle
et: +++ %s jäi jõude

en: +++ %s became unidle
et: +++ %s naases jõudeolekust

en: +++ %s signed off
et: +++ %s logis välja

en: +++ %s signed on
et: +++ %s logis sisse

en: /Accounts
et: /Kontod

en: /Accounts/Add\/Edit
et: /Kontod/Lisa või muuda

en: /Buddies/Add Buddy...
et: /Sõbrad/Lisa sõber...

en: /Buddies/Add C_hat...
et: /Sõbrad/Lisa ju_tutuba...

en: /Buddies/Add Chat...
et: /Sõbrad/Lisa vestlus...

en: /Buddies/Add Group...
et: /Sõbrad/Lisa grupp...

en: /Buddies/Add _Group...
et: /Sõbrad/Lisa _grupp...

en: /Buddies/Get User Info...
et: /Sõbrad/Hangi kasutaja andmed...

en: /Buddies/Get User _Info...
et: /Sõbrad/Hangi kasutaja _andmed

en: /Buddies/Join a Chat...
et: /Sõbrad/Ühine vestlusega...

en: /Buddies/Join a _Chat...
et: /Sõbrad/Ühine _jututoaga...

en: /Buddies/New Instant Message...
et: /Sõbrad/Uus välksõnum...

en: /Buddies/New Instant _Message...
et: /Sõbrad/Uus _välksõnum...

en: /Buddies/Show
et: /Sõbrad/Näita

en: /Buddies/Show/Buddy Details
et: /Sõbrad/Näita/Sõbra üksikasju

en: /Buddies/Show/Buddy _Details
et: /Sõbrad/Näita/_Sõbra üksikasju

en: /Buddies/Show/Empty Groups
et: /Sõbrad/Näita/Tühje gruppe

en: /Buddies/Show/Idle Times
et: /Sõbrad/Näita/Jõudeaegu

en: /Buddies/Show/Idle _Times
et: /Sõbrad/Näita/_Jõudeoleku aegu

en: /Buddies/Show/Offline Buddies
et: /Sõbrad/Näita/Ühendamata sõpru

en: /Buddies/Show/Protocol Icons
et: /Sõbrad/Näita/Protokollide ikoone

en: /Buddies/Show/_Empty Groups
et: /Sõbrad/Näita/_Tühje gruppe

en: /Buddies/Show/_Offline Buddies
et: /Sõbrad/Näita/Ü_hendamata sõpru

en: /Buddies/Show/_Protocol Icons
et: /Sõbrad/Näita/_Protokollide ikoone

en: /Buddies/Sort Buddies
et: /Sõbrad/Sordi sõbrad

en: /Buddies/View User _Log...
et: /Sõbrad/Vaata kasutaja _logi...

en: /Buddies/_Add Buddy...
et: /Sõbrad/Lisa _sõber...

en: /Buddies/_Quit
et: /Sõbrad/_Lõpeta

en: /Buddies/_Sort Buddies
et: /Sõbrad/Sõp_rade sortimine

en: /Conversation
et: /Vestlus

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
et: /Vestlus/Lisa sõbramärguanne...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
et: /Vestlus/Lisa sõbra_märguanne...

en: /Conversation/Add...
et: /Vestlus/Lisa...

en: /Conversation/Al_ias...
et: /Vestlus/Al_ias...

en: /Conversation/Alias...
et: /Vestlus/Alias...

en: /Conversation/Block...
et: /Vestlus/Bloki...

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
et: /Vestlus/_Puhasta tagasikerimine

en: /Conversation/Get Info
et: /Vestlus/Hangi andmed

en: /Conversation/In_vite...
et: /Vestlus/_Kutsu...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
et: /Vestlus/Lisa _pilt...

en: /Conversation/Insert Image...
et: /Vestlus/Lisa pilt...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
et: /Vestlus/Lisa _viit...

en: /Conversation/Insert Link...
et: /Vestlus/Lisa viit...

en: /Conversation/Invite...
et: /Vestlus/Kutsu...

en: /Conversation/M_ore
et: /Vestlus/_Veel

en: /Conversation/More
et: /Vestlus/Veel

en: /Conversation/New Instant _Message...
et: /Vestlus/Uus _välksõnum...

en: /Conversation/Remove...
et: /Vestlus/Eemalda...

en: /Conversation/Se_nd File...
et: /Vestlus/Saada _fail...

en: /Conversation/Send File...
et: /Vestlus/Saada fail...

en: /Conversation/Unblock...
et: /Vestlus/Eemalda blokeering...

en: /Conversation/View Log
et: /Vestlus/Vaata logi

en: /Conversation/View _Log
et: /Vestlus/Vaata _logi

en: /Conversation/_Add...
et: /Vestlus/_Lisa...

en: /Conversation/_Block...
et: /Vestlus/_Bloki...

en: /Conversation/_Close
et: /Vestlus/_Sulge

en: /Conversation/_Find...
et: /Vestlus/_Otsi...

en: /Conversation/_Get Info
et: /Vestlus/_Hangi teavet

en: /Conversation/_Remove...
et: /Vestlus/_Eemalda

en: /Conversation/_Save As...
et: /Vestlus/Salvesta _kui...

en: /Conversation/_Unblock...
et: /Vestlus/_Eemalda blokeering...

en: /Help/Online _Help
et: /Abi/_Online abi

en: /Help/_About
et: /Abi/Gaim'ist _lähemalt

en: /Help/_Debug Window
et: /Abi/_Silumisaken

en: /Options
et: /Valikud

en: /Options/Enable Logging
et: /Valikud/Luba logimine

en: /Options/Enable Sounds
et: /Valikud/Luba helid

en: /Options/Enable _Logging
et: /Valikud/Luba _logimine

en: /Options/Enable _Sounds
et: /Valikud/Luba _helid

en: /Options/Show Formatting Toolbars
et: /Valikud/Näita vormindamise tööriistu

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
et: /Valikud/Näita _vormindamise tööriistu

en: /Options/Show Ti_mestamps
et: /Valikud/Näita _ajatempleid

en: /Options/Show Timestamps
et: /Valikud/Näita ajatempleid

en: /Tools
et: /Vahendid

en: /Tools/Buddy _Pounces
et: /Vahendid/Sõbra_märguanded

en: /Tools/Mute Sounds
et: /Vahendid/Vaigista helid

en: /Tools/Mute _Sounds
et: /Vahendid/_Vaigista helid

en: /Tools/Plu_gins
et: /Vahendid/Plu_ginad

en: /Tools/Pr_eferences
et: /Vahendid/_Eelistused

en: /Tools/Pr_ivacy
et: /Vahendid/_Privaatsus

en: /Tools/Privacy
et: /Vahendid/Privaatsus

en: /Tools/R_oom List
et: /Vahendid/_Tubade nimekiri

en: /Tools/Room List
et: /Vahendid/Tubade nimekiri

en: /Tools/System _Log
et: /Vahendid/Süsteemne _logi

en: /Tools/_Certificates
et: /Vahendid/_Sertifikaadid

en: /Tools/_File Transfers
et: /Vahendid/_Failiülekanded

en: /_Accounts
et: /_Kontod

en: /_Buddies
et: /_Sõbrad

en: /_Conversation
et: /_Vestlus

en: /_Help
et: /_Abi

en: /_Options
et: /V_alikud

en: /_Tools
et: /_Vahendid

en: 0 people in room
et: 0 isikut toas

en: <AUTO-REPLY>
et: <AUTOMAATVASTUS>

en: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin on irc.freenode.net<BR><BR>
et: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin serveris irc.freenode.net<BR><BR>

en: <b>ChangeLog:</b><br>%s
et: <b>Muudatuste logi:</b><br>%s

en: <b>Channel Name:</b> %s
et: <b>Kanali nimi:</b> %s

en: <b>Connection Mode</b>: %s<br>
et: <b>Ühenduse režiim</b>: %s<br>

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
et: <b>Vestlused kasutajaga %s, %s:</b><br>

en: <b>Current Online</b>: %d<br>
et: <b>Hetkel ühendatux</b>: %d<br>

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
et: <b>Fail:</b> %s
    <b>Faili suurus:</b> %s
    <b>Pildi suurus:</b> %dx%d

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
et: <b>Grupi pealkiri:</b> %s<br>

en: <b>Last Login IP</b>: %s<br>
et: <b>Viimase sisselogimise IP</b>: %s<br>

en: <b>Last Login Time</b>: %s
et: <b>Viimase sisselogimise aeg</b>: %s

en: <b>Last Refresh</b>: %s<br>
et: <b>Viimane värskendus</b>: %s<br>

en: <b>Login Time</b>: %s<br>
et: <b>Sisselogimise aeg</b>: %s<br>

en: <b>My Public IP</b>: %s<br>
et: <b>Minu avalik IP</b>: %s<br>

en: <b>Password:</b>
et: <b>Parool</b>

en: <b>Plugin Details</b>
et: <b>Plugina üksikasjad</b>

en: <b>Receiving As:</b>
et: <b>Saaja:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
et: <b>Saatja:</b>

en: <b>Sending As:</b>
et: <b>Saatja:</b>

en: <b>Sending To:</b>
et: <b>Faili saaja:</b>

en: <b>Server IP</b>: %s: %d<br>
et: <b>Serveri IP</b>: %s: %d<br>

en: <b>Username:</b>
et: <b>Kasutajanimi:</b>

en: <b>_Bold</b>
et: <b>_Rasvane</b>

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
et: <br><b>Kanali šiffer:</b> %s

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
et: <br><b>Kanali asutaja:</b> %s

en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
et: <br><b>Kanali HMAC:</b> %s

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
et: <br><b>Kanali teema:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
et: <br><b>Asutaja võtme sõrmejälg:</b><br>%s

en: <br><b>User Count:</b> %d
et: <br><b>Kasutajate arv:</b> %d

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
et: <font color="red"><b>Faili pole võimalik lugeda: %s</b></font>

en: <h1>Conversation with %s</h1>
et: <h1>Vestlused kasutajaga %s</h1>

en: <i>(retrieving)</i>
et: <i>(vastuvõtmine)</i>

en: <i>_Italic</i>
et: <i>_Kursiiv</i>

en: <span color="red">%s disconnected: %s</span>
et: <span color="red">%s väljus võrgust: %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
et: <span size='larger' weight='bold'>Vestlused kasutajaga %s, %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
et: <span size='larger' weight='bold'>Viga pildi salvestamisel</span>
    
    %s

en: <span size='larger'>_Larger</span>
et: <span size='larger'>S_uurem</span>

en: <span size='smaller'>_Smaller</span>
et: <span size='smaller'>_Väiksem</span>

en: <span strikethrough='true'>Strikethrough</span>
et: <span strikethrough='true'>Läbijoonitud</span>

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
et: <span style="italic">Näide: stunserver.org</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
et: <span weight="bold" size="larger">Sulle on e-sõnum!</span>

en: <u>_Underline</u>
et: <u>_Allajoonitud</u>

en: A Little About Me
et: Väheke minust

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
et: Fail on allalaadimiseks saadaval:
    Kaughost: %s
    Kaugport: %d

en: A folder with that name already exists
et: Selle nimega kataloog on juba olemas

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
et: Grupp '%s' on sinu sõbraloendis juba olemas.

en: A group with the name already exists.
et: Selle nimega grupp on juba olemas.

en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
et: Horisontalselt keriv versioon sõbranimekirjast.

en: AIM Account
et: AIM-i konto

en: AIM Protocol Plugin
et: AIM protokolli plugin

en: About %s
et: %s - lähem teave

en: Accept chat invitation?
et: Kas nõustume jututoa kutsega?

en: Accept file transfer request from %s?
et: Kas nõustud failiülekandega kasutajalt %s?

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunneling.
et: Ligipääs keelatud: HTTP proksi server keelab pordi %d tunneldamise.

en: Account
et: Konto

en: Account Info
et: Konto andmed

en: Account has been disabled
et: Konto on keelatud

en: Account type:
et: Konto liik:

en: Account was not added
et: Konto jäi lisamata

en: Account:
et: Konto:

en: Account:
et: Konto:

en: Account: %s (%s)
et: Konto: %s (%s)

en: Accounts
et: Kontod

en: Action
et: Tegevus

en: Activate ID...
et: Aktiveeri ID...

en: Activate which ID?
et: Milline ID aktiveerida?

en: Add
et: Lisa

en: Add Account
et: Konto lisamine

en: Add Buddy
et: Sõbra lisamine

en: Add Buddy Pounce
et: Sõbramärguande lisamine

en: Add Buddy Pounce...
et: Lisa sõbramärguanne...

en: Add Buddy _Pounce
et: Lisa sõbra_märguanne

en: Add Chat
et: Vestluse lisamine

en: Add Group
et: Grupi lisamine

en: Add a C_hat
et: Lisa _jututuba

en: Add a _Buddy
et: Lisa _sõber

en: Add a new text replacement
et: Uue asenduse lisamine

en: Add buddy to your list?
et: Kas lisada sõber sinu nimekirja?

en: Add contacts from server
et: Serverist kontaktide lisamine

en: Add friends from MySpace.com
et: Sõprade lisamine MySpace.com'ist

en: Add to Address Book
et: Lisa aadressiraamatusse

en: Add to chat
et: Vestlusese lisamine

en: Add to chat...
et: Lisa vestlusesse...

en: Add-Ins
et: Lisad

en: Additional Information
et: Täiendavad andmed

en: Address
et: Aadress

en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
et: Sõbranimekirjas olevate sõprade kohta märkmete salvestamise võimaluse lisamine.

en: Afrikaans
et: Aafrika

en: Age
et: Vanus

en: Albanian
et: Albaania

en: Algorithm: 	%s
et: Algoritm: 	%s

en: Alias Buddy
et: Sõbrale aliase määramine

en: Alias Chat
et: Vestluse alias

en: All
et: Kõik

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
et: Ükski allpool olev väli pole kohustuslik. Sisesta ainult seda teavet, mis tundub sulle sobilik.

en: Allow
et: Luba

en: Allow %s to contact you?
et: Kas %s tohib sinuga ühendust võtta?

en: Allow all users to contact me
et: Lubada kõigil kasutajail minuga ühendust võtta

en: Allow only the users below
et: Lubada ainult allpool kuvatud kasutajaid

en: Allow only the users on my buddy list
et: Lubada ainult minu sõbraloendis olevaid kasutajaid

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
et: Avatekstiline autentimise on krüptimata andmevoo lubatud

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
et: Lubab sul käsitsi määrata, kui kaua sa oled jõude olnud

en: Alphabetically
et: Tähestikuliselt

en: Already Registered
et: Juba registreeritud

en: Already logged in
et: Juba sisse logitud

en: Already there
et: Juba olemas

en: Always
et: Alati

en: Always on top
et: Alati pealmine

en: Always use ICQ proxy server for file transfers
    (slower, but does not reveal your IP address)
et: Failiülekanneteks kasutatakse alati ICQ proksi serverit
    (aeglasem, kuid ei näita sinu IP-aaddressi välja)

en: Amharic
et: Amhari

en: An account already exists with the specified criteria.
et: Selliste parameetritega konto on juba olemas.

en: An e-mail address was not found for this buddy.
et: Selle sõbra e-posti aadressi ei leitud.

en: An error occurred while opening the file.
et: Faili avamisel tekkis viga.

en: An error occurred while updating the directory
et: Kataloogi uuendamise käigus tekkis viga

en: An example plugin that does stuff - see the description.
et: Näidisplugin, mis teeb midagi - vaata kirjeldust.

en: Angry
et: Vihane

en: Anniversary
et: Tähtpäev

en: Anxious
et: Rahutu

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply in Chats
et: Rakendatakse jututubadele

en: Apply in IMs
et: Rakendatakse välksõnumitele

en: Approve
et: Nõustu

en: Arabic
et: Araabia

en: Are you sure you want to block %s?
et: Oled sa kindel, et soovid %s blokkida?

en: Are you sure you want to delete "%s"
et: Kas sa soovid "%s" kustutada?

en: Are you sure you want to delete %s?
et: Kas sa soovid kustutada kontot %s?

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
et: Kas sa soovid kustutada %2$s märguande %1$s kohta?

en: Are you sure you want to remove %s?
et: Kas sa soovid eemaldada kontot %s?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
et: Kas sa lubad, et %s saab sinuga ühendust võtta?

en: Aries
et: Jäär

en: Artists
et: Kunstnikud

en: Ashamed
et: Häbenev

en: Attempting to connect via proxy server.
et: Proovitakse ühenduda proksi serveri kaudu.

en: Australian English
et: Austraalia inglise

en: Auth Domain
et: Autentimisdomeen

en: Auth User
et: Autentimiskasutaja

en: Authenticating
et: Autentimine

en: Authenticating...
et: Autentimine...

en: Authentication Failure
et: Tõrge autentimisel

en: Authentication failed
et: Tõrge autentimisel

en: Authorization Aborted
et: Volituste andmine katkestati

en: Authorization Denied Message:
et: Volituste andmisest keeldumise sõnum:

en: Authorization Request Message:
et: Volituste küsimise sõnum:

en: Authorization denied message:
et: Volituste andmisest keeldumise sõnum:

en: Authorization mechanism too weak
et: Volituste andmise mehhanism on liiga nõrk

en: Authorize
et: Autoriseeri

en: Authorize buddy?
et: Autoriseerida sõber?

en: Auto-Join
et: Automaatühinemine

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
et: Valitud kasutajate poolt algatatud failiülekannetega automaatne nõustumine.

en: Auto-away
et: Automaatne eemaldumine

en: Auto-join
et: Automaatühendumine

en: Auto-response sent:
et: Saadetud automaatvastus:

en: Autoaccept
et: Automaatne nõustumine

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
et: Automaatselt aktsepteeritud fail "%s" kasutajalt "%s" on üle kantud.

en: Automatic
et: Automaatne

en: Automatically reject from users not in buddy list
et: Sõbranimekirja kandmata kasutajate failidest keeldutakse automaatselt

en: Available
et: Saadaval

en: Available Conferences
et: Saadaolevad konverentsid

en: Away
et: Eemal

en: Away From Computer
et: Arvutist eemal

en: Away Message
et: Eemaloleku sõnum

en: Away message too long.
et: Eemaloleku teade on liiga pikk.

en: Bac_kground color
et: Tau_stavärvus

en: Background Color
et: Taustavärvus

en: Bad Format
et: Vigane vorming

en: Bad Request
et: Vigane päring

en: Bad mode
et: Vigane režiim

en: Bad ticket
et: Halb pilet

en: Ban List
et: Tõrjenimekiri

en: Banned
et: Tõrjutud

en: Base font size (points)
et: Aluskirjatüübi suurus (punktides)

en: Based on keyboard or mouse use
et: Tulenevalt klaviatuuri ja hiire kasutamisest

en: Based on keyboard use
et: Tulenevalt klaviatuuri kasutamisest

en: Be Right Back
et: Tulen kohe tagasi

en: Becomes _idle
et: Jääb _jõude

en: Becomes idle
et: Jääb jõude

en: Beep too!
et: Piiksutakse kah!

en: Bengali
et: Bengaali

en: Birth Day
et: Sünnipäev

en: Birth Year
et: Sünniaasta

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Block
et: Bloki

en: Block %s?
et: Blokkida %s?

en: Block User
et: Kasutaja blokkimine

en: Block all users
et: Blokkida kõik kasutajad

en: Block only the users below
et: Blokkida ainult allpool kuvatud kasutajad

en: Blocked
et: Blokitud

en: Blood Type
et: Veregrupp

en: Bokmål Norwegian
et: Norra (bokmål)

en: Bold
et: Rasvane

en: Bonjour Protocol Plugin
et: Bonjour protokolli plugin

en: Bored
et: Tüdinud

en: Both
et: Mõlemad

en: Bottom
et: All

en: Br_owse...
et: _Sirvi...

en: British English
et: Briti inglise

en: Brows_e...
et: _Sirvi...

en: Browser
et: Veebisirvija

en: Browser Selection
et: Veebisirvija valimine

en: Browser default
et: Veebisirvija vaikimisi sätted

en: Buddies
et: Sõbrad

en: Buddy Alias
et: Sõbra alias

en: Buddy Comment
et: Sõbra kommentaar

en: Buddy Comment for %s
et: Sõbrakommentaar %s kohta

en: Buddy Comment:
et: Sõbrakommentaar:

en: Buddy Goes _Away
et: Sõber läheb _eemale

en: Buddy Goes _Idle
et: Sõber jääb _jõude

en: Buddy Icon
et: Sõbraikoon

en: Buddy Information
et: Sõbra andmed

en: Buddy List
et: Sõbranimekiri

en: Buddy List Storage Mode
et: Sõbranimekirja salvestamise režiim

en: Buddy List Window
et: Sõbranimekirja aken

en: Buddy Notes
et: Märkmed sõprade kohta

en: Buddy Pounces
et: Sõbramärguanded

en: Buddy State Notification
et: Sõprade olekust teavitaja

en: Buddy Ticker
et: Sõbratiksuja

en: Buddy _Signs On/Off
et: Sõber logib s_isse või välja

en: Buddy is "extended" away
et: Sõber on kaua eemal

en: Buddy is away
et: Sõber on eemal

en: Buddy is idle
et: Sõber on jõude

en: Buddy is offline
et: Sõber pole ühendatud

en: Buddy list downloaded
et: Sõbraloend alla laaditud

en: Buddy list synchronization issue in %s (%s)
et: Küsimus konto %s sõbranimekirja sünkroniseerimise kohta (%s)

en: Buddy list uploaded
et: Sõbraloend üles laaditud

en: Buddy logs in
et: Sõber logib sisse

en: Buddy logs out
et: Sõber logib välja

en: Buddy name:
et: Sõbra nimi:

en: Buddy signs on/off
et: Sõber logib sisse või välja

en: Buddylist loaded successfully!
et: Sõbraloend edukalt laaditud!

en: Buddylist saved successfully!
et: Sõbraloendi salvestamine õnnestus

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Busy
et: Hõivatud

en: By account
et: Konto kaupa

en: By conversation count
et: Vestluste arvu järgi

en: By group
et: Grupi kaupa

en: By log size
et: Logi suuruse järgi

en: By status
et: Oleku järgi

en: CTCP PING reply
et: CTCP PING vastus

en: C_hat windows
et: _Jututoaakendele

en: C_lear finished transfers
et: _Lõpetatud ülekanded puhastatakse

en: C_onnect
et: Ü_hendu

en: Calculating...
et: Arvutamine...

en: Camera
et: Kaamera

en: Canadian English
et: Kanada inglise

en: Cancel
et: Loobu

en: Canceled
et: Tühistatud

en: Cancer
et: Vähk

en: Cannot add a contact to the same folder twice
et: Ühte kontakti pole samasse kataloogi võimalik kaks korda lisada

en: Cannot add yourself
et: Ennast pole võimalik lisada

en: Cannot ban %s: banlist is full
et: Kasutajat %s pole võimalik tõrjuda: tõrjenimekiri on täis

en: Cannot change nick
et: Hüüdmine pole võimalik muuta

en: Cannot create SILC key pair
et: SILC võtmepaari pole võimalik luua

en: Cannot create pounce
et: Märguannet pole võimalik luua

en: Cannot find/access ~/.silc directory
et: Kataloogi ~/.silc pole võimalik leida või sellele ligi pääseda

en: Cannot get channel information
et: Kanali andmeid pole võimalik hankida

en: Cannot get room list
et: Tubade nimekirja pole võimalik hankida

en: Cannot get server information
et: Serveri andmeid pole võimalik hankida

en: Cannot get server statistics
et: Serveri statistikat pole võimalik hankida

en: Cannot get user information
et: Kasutaja andmeid pole võimalik hankida

en: Cannot initialize SILC Client connection
et: SILC-kliendi ühendust pole võimalik lähtestada

en: Cannot initialize SILC protocol
et: SILC-protokolli pole võimalik lähtestada

en: Cannot join channel
et: Kanaliga pole võimalik ühineda

en: Cannot open socket
et: Soklit pole võimalik avada

en: Cannot send a directory.
et: Kataloogi pole võimalik saata.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
et: Nullsuurusega faili pole võimalik saata.

en: Cannot send file
et: Faili pole võimalik saata

en: Cannot send folder %s.
et: Kausta %s pole võimalik saata.

en: Cannot watch user
et: Kasutajat pole võimalik jälgida

en: Capricorn
et: Kaljukits

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Catalan
et: Kataloonia

en: Cellphone Number
et: Mobiiltelefoni number

en: Certificates
et: Sertifikaadid

en: Change Gadu-Gadu Password
et: Gadu-Gadu parooli muutmine

en: Change IM name...
et: Minu IM-nime...

en: Change Password
et: Muuda parooli

en: Change Password...
et: Parooli muutmine...

en: Change Status
et: Muuda olekut

en: Change XMPP Password
et: XMPP parooli muutmine

en: Change _status to:
et: Uueks o_lekuks saab:

en: Change password for %s
et: %s parooli muutmine

en: Change password for the Gadu-Gadu account
et: Gadu-Gadu konto parooli muutmine

en: Change password...
et: Muuda parooli...

en: Change status to
et: Uueks olekuks saab

en: Change status when _idle
et: Jõudeoleku puhul määratakse uus _olek

en: Change status when idle
et: Jõudeoleku puhul määratakse uus olek

en: Change user information for %s
et: Kasutaja %s andmete muutmine

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
et: Privaatsussätted rakenduvad koheselt.

en: Channel %s does not exist in the network
et: Kanalit %s pole võrgus olemas

en: Channel Information
et: Kanali andmed

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
et: Kanali <I>%s</I> looja on <I>%s</I>

en: Chat
et: Vestlus

en: Chat _name:
et: Vestluse _nimi:

en: Chat error
et: Viga vestlusel

en: Chat room list URL
et: Jututubade nimekirja URL

en: Chat room locale
et: Jututoa lokaat

en: Chats
et: Jututoad

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
et: Vestluseid logitakse ainult juhul, kui eelistus "Kõiki vestlusi logitakse" on märgitud.

en: Chatty
et: Lobisev

en: Checks for new local mail.
et: Uute kohalike e-kirjade kontrollimine.

en: Checks periodically for new releases.
et: Kontrollib korrapäraselt uusi väljalaskeid.

en: Choose New Name
et: Uue nime valimine

en: Choose...
et: Vali...

en: Cipher
et: Šiffer

en: Cipher Test
et: Šifritest

en: City
et: Linn

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear Scrollback
et: Puhasta tagasikerimine

en: Clear finished transfers
et: Lõpetatud ülekanded puhastatakse

en: Client
et: Klient

en: Client Version
et: Kliendi versioon

en: Clipboard plugin
et: Lõikelaua plugin

en: Close
et: Sulge

en: Close _tabs
et: _Sulge kaardid

en: Close all tabs
et: Sulge kõik kaardid

en: Close conversation
et: Vestluse sulgemine

en: Close other tabs
et: Sulge teised kaardid

en: Close this tab
et: Sulge see kaart

en: Close this window when all transfers _finish
et: See aken sule_takse ülekannete lõppemisel

en: Close this window when all transfers finish
et: See aken suletakse ülekannete lõppemisel

en: Co_nversations:
et: _Vestlused:

en: Code [0x%02X]: %s
et: Kood [0x%02X]: %s

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
et: Hüperviitade joonistamise värv hiirekursori fookuse korral.

en: Color to draw hyperlinks.
et: Hüperviitade joonistamise värv.

en: Command
et: Käsk

en: Command disabled
et: Käsk on keelatud

en: Company
et: Firma

en: Computer
et: Arvuti

en: Conference Closed
et: Konverents suletud

en: Conference does not exist
et: Konverentsi pole olemas

en: Conference not found
et: Konverentsi ei leitud

en: Configuration error
et: Seadistamise viga

en: Configure Pl_ugin
et: Seadista pl_uginat

en: Configure Plugin
et: Seadista pluginat

en: Confirm Remove
et: Eemaldamiskinnitus

en: Confirm close
et: Sulgemiskinnitus

en: Conflict
et: Konflikt

en: Connect
et: Ühendu

en: Connect port
et: Ühendumisport

en: Connect server
et: Ühendumisserver

en: Connect using TCP
et: Ühendumine TCP abil

en: Connected
et: Ühendatud

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Connecting to SILC Server
et: Ühendumine SILC-serverisse

en: Connection Error
et: Ühenduse viga

en: Connection closed (writing)
et: Ühendus suletud (kirjutamine)

en: Connection error from %s server:
    %s
et: Ühenduse viga %s serverist:
    %s

en: Connection established, cookie sent
et: Ühendus saavutatud, küpsis saadetud

en: Connection failed
et: Tõrge ühendumisel

en: Connection failed.
et: Tõrge ühendumisel.

en: Connection lost
et: Ühendus katkes

en: Connection problem
et: Ühendumisprobleem

en: Connection timed out
et: Ühendumine ületas ajapiirangu

en: Console Beep
et: Konsoolipiiks

en: Console beep
et: Konsoolipiiks

en: Contact Info
et: Kontaktandmed

en: Continue
et: Jätka

en: Conversation
et: Vestlus

en: Conversation Colors
et: Vestluse värvused

en: Conversation Entry
et: Vestluse kirje

en: Conversation History
et: Vestluste ajalugu

en: Conversation Placement
et: Vestluse asetamine

en: Conversation Window Hiding
et: Vestlusakna peitmine

en: Conversation _font:
et: Vestluse kir_jatüüp:

en: Conversations
et: Vestlused

en: Conversations in %s
et: Vestlused %s peal

en: Conversations with %s
et: Vestlused - %s

en: Cool Link 1
et: Lahe viit nr 1

en: Cool Link 2
et: Lahe viit nr 2

en: Cool Link 3
et: Lahe viit nr 3

en: Could Not Connect
et: Pole võimalik ühenduda

en: Could not bind socket to port
et: Soklit pole võimalik porti kuulama panna

en: Could not change nick
et: Hüüdmine pole võimalik muuta

en: Could not connect
et: Pole võimalik ühenduda

en: Could not connect for transfer.
et: Ülekandmiseks pole võimalik ühendust luua.

en: Could not connect to BOS server:
    %s
et: BOS-serveriga pole võimalik ühendust saada:
    %s

en: Could not connect to authentication server:
    %s
et: Autentimisserveriga pole võimalik ühendust saada:
    %s

en: Could not create listen socket
et: Kuulavat soklit pole võimalik luua

en: Could not establish a connection with the server:
    %s
et: Selle serveriga pole võimalik ühendust luua:
    %s

en: Could not find any information in the user's profile. The user most likely does not exist.
et: Kasutajaprofiili kohta pole võimalik mingeid andmeid leida. Kõige tõenäolisemalt pole seda kasutajat olemas.

en: Could not get details for user %s (%s).
et: Kasutaja %s (%s) kohta pole võimalik üksikasju hankida.

en: Could not listen on socket
et: Soklit pole võimalik kuulata

en: Could not load SILC key pair
et: SILC-võtmepaari pole võimalik laadida

en: Could not load SILC key pair: %s
et: SILC-võtmepaari pole võimalik laadida: %s

en: Could not load public key
et: Avalikku võtit pole võimalik laadida

en: Could not open a listening port.
et: Kuulatavat porti pole võimalik avada.

en: Could not query the directory server.
et: Kataloogiserverisse pole võimalik päringuid teha.

en: Could not resolve host name
et: Hostinime pole võimalik lahendada

en: Could not resolve hostname
et: Hostinime pole võimalik lahendada

en: Could not send
et: Ei saa saata

en: Could not set icon
et: Ikooni pole võimalik määrata

en: Could not start the file transfer
et: Failiülekannet pole võimalik alustada

en: Could not write
et: Pole võimalik kirjutada

en: Could not write file header.  The file will not be transferred.
et: Failipäist pole võimalik kirjutada.  Faili ei kanta üle.

en: Couldn't connect to host
et: Hostiga pole võimalik ühenduda

en: Couldn't connect to host: %s (%d)
et: Hostiga pole võimalik ühenduda: %s (%d)

en: Couldn't create socket
et: Soklit pole võimalik luua

en: Couldn't find X display
et: X-kuva pole võimalik leida

en: Couldn't find window
et: Akend pole võimalik leida

en: Couldn't load buddylist
et: Sõbraloendit pole võimalik laadida

en: Couldn't open file
et: Faili pole võimalik avada

en: Couldn't resolve host
et: Hosti pole võimalik lahendada

en: Country
et: Riik

en: Country/Region
et: Riik/Piirkond

en: Country: 	%s
et: Riik: 	%s

en: Crazy Patch Writers
et: Hullunud parandustekirjutajad

en: Create
et: Algata

en: Create New Conference...
et: Uue konverentsi loomine...

en: Create New Room
et: Uue ruumi loomine

en: Create New SILC Key Pair
et: Uue SILC võtmepaari loomine

en: Create SILC Key Pair...
et: SILC võtmepaari loomine...

en: Creating SILC key pair...
et: SILC võtmepaari loomine...

en: Creating connection failed
et: Tõrge ühendumise loomisel

en: Current Developers
et: Praegused arendajad

en: Current Translators
et: Praegused tõlkijad

en: Current password
et: Praegune parool

en: Current token
et: Praegune tõend

en: Currently on
et: Hetkel jututubades

en: Cursor Color
et: Kursori värvus

en: Customize colors in the conversation window
et: Vestlusakende sõnumite värvuste kohandamine

en: Customizes the message timestamp formats.
et: Sõnumite ajatemplite vormingute kohandamine.

en: Czech
et: Tšehhi

en: DBus Example
et: DBus näide

en: DBus Plugin Example
et: DBus plugina näide

en: Danish
et: Taani

en: Database connect error
et: Viga andmebaasiühenduses

en: Database server error
et: Andmebaasiserveri viga

en: Date
et: Kuupäev

en: Debug Window
et: Silumisaken

en: Debugging Information
et: Silumisandmed

en: Decrease Font Size
et: Kirjatüübi suuruse vähendamine

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Formatting
et: Vaikimisi vormindus

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Account
et: Konto kustutamine

en: Delete Status
et: Oleku kustutamine

en: Delete buddylist from Server
et: Sõbraloendi kustutamine serverist

en: Deny
et: Keela

en: Department
et: Osakond

en: Description
et: Kirjeldus

en: Detach this tab
et: Haagi see kaart lahti

en: Device
et: Seade

en: Different
et: Teistsugune

en: Digitally sign and verify all messages
et: Kõikide sõnumite digitaalne signeerimine ja verifitseerimine

en: Dir service temporarily unavailable.
et: Kataloogiteenus pole ajutiselt saadaval.

en: Directory Query Failed
et: Tõrge kataloogipäringus

en: Directory is not writable.
et: Kataloog pole kirjutatav.

en: Disable when away
et: Keelatakse minu eemaloleku korral

en: Disallow
et: Ära luba

en: Disconnected.
et: Ühendus katkestatud.

en: Display Timestamps Every
et: Ajatemplite kuvatamise sagedus

en: Display iChat-style timestamps
et: iChat'ilaadsete ajatemplite kuvamine

en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
et: iChat'ilaadsete ajatemplite kuvamine iga N minuti järel.

en: Display notification message in conversations
et: Teavitussõnumeid kuvatakse vestlustes

en: Division
et: Üksus

en: Do Not Disturb
et: Mitte segada

en: Do not disturb
et: Mitte segada

en: Do you want to add this buddy?
et: Kas sa soovid seda sõpra lisada?

en: Do you want to approve the request?
et: Kas sa nõustud selle päringuga?

en: Dog
et: Koer

en: Domain
et: Domeen

en: Download buddylist from Server
et: Sõbraloendi serverist allalaadimine

en: Dragon
et: Draakon

en: Draw Markerline in
et: Markerjoon joonistatakse

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
et: Joone tõmbamine vestluse uute ja vanade sõnumite vahele.

en: Duplicate Correction
et: Topeltparandus

en: Duplicate title
et: Topeltpealkiri

en: Dutch, Flemish
et: Hollandi, Flaami

en: E-Mail
et: E-post

en: E-Mail Address
et: E-posti aadress

en: E-Mail: 		%s
et: E-post: 		%s

en: E-mail
et: E-post

en: E-mail:
et: E-post:

en: EOF while reading from resolver process
et: Faililõputunnus lahendajaprotsessilt lugemisel

en: ERROR
et: VIGA

en: E_xecute a command
et: _Käivitatakse käsk

en: Edit
et: Redigeeri

en: Edit Buddy Comment
et: Redigeeri sõbrakommentaari

en: Edit Buddy Pounce
et: Sõbramärguande redigeerimine

en: Edit Notes...
et: Redigeeri märkmeid...

en: Edit Settings
et: Sätete redigeerimine

en: Edit XMPP vCard
et: XMPP vKaardi redigeerimine

en: Email
et: E-post

en: Emails
et: E-postid

en: Enable Account
et: Luba konto

en: Enable Logging
et: Luba logimine

en: Enable Sounds
et: Luba helid

en: Enable buddy ic_on animation
et: Sõbrai_koonidel on animatsioon lubatud

en: Enable replacement of last word on send
et: Viimase saadetud sõna asenduse lubamine

en: Enable sounds:
et: Helid lubatakse:

en: Enable/Disable Mobile Devices...
et: Mobiilseadmete lubamine/keelamine

en: Enabled
et: Lubatud

en: Encoding
et: Kooditabel

en: Encodings
et: Kooditabelid

en: Enter Password
et: Sisesta parool

en: Enter SecurID
et: SecurID sisestamine

en: Enter a Conference Server
et: Jututoaserveri sisestamine

en: Enter a User Directory
et: Kasutajate kataloogi sisestamine

en: Enter an alias for %s.
et: Sisesta kasutajale %s alias.

en: Enter an alias for this chat.
et: Aliase lisamine vestlusele.

en: Enter an alias for this contact.
et: Sisesta sellele kontaktile alias.

en: Enter current token
et: Sisesta praegune tõend

en: Enter empty string to reset the name.
et: Nime algkuju määramiseks sisesta tühi string.

en: Enter password for %s (%s)
et: Sisesta parool %s jaoks (%s)

en: Enter the name of the group
et: Sisesta grupi nimi

en: Enter your notes below...
et: Redigeeri oma märkmeid...

en: Enter your reason:
et: Sisesta oam põhjus:

en: Error
et: Viga

en: Error
et: Viga

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because it is invalid.
et: Viga 0x%04x: Ekraaninime pole võimalik vormindada kuna see on vigane.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name is too long.
et: Viga 0x%04x: Ekraaninime pole võimalik vormindada kuna see on liiga pikk.

en: Error 0x%04x: Unknown error.
et: Viga 0x%04x: Tundmatu viga.

en: Error Messages
et: Veateated

en: Error Reading %s
et: Viga %s lugemisel

en: Error Running Editor
et: Viga redaktori käivitamisel

en: Error accessing %s: 
    %s.
et: Viga failile %s ligipääsul: 
    %s.

en: Error adding buddy
et: Viga sõbra lisamisel

en: Error adding group
et: Viga grupi lisamisel

en: Error changing password
et: Viga parooli muutmisel

en: Error communicating with server
et: Viga serveriga suhtlemisel

en: Error communicating with server. Closing connection.
et: Viga serveriga suhtlemisel. Ühendus suletakse.

en: Error creating connection
et: Viga ühenduse loomisel

en: Error displaying MOTD
et: Viga päevasõnumi kuvamisel

en: Error during file transfer
et: Viga faili ülekandmisel

en: Error in chat %s
et: Viga vestluses %s

en: Error initializing session
et: Viga seansi lähtestamisel

en: Error joining chat %s
et: Viga vestlusega %s ühinemisel

en: Error launching "%s": %s
et: Viga "%s" käivitamisel: %s

en: Error launching %s: %s
et: Viga %s käivitamisel: %s

en: Error loading SILC key pair
et: Viga SILC-võtmepaari laadimisel

en: Error loading the plugin.
et: Viga plugina mälust laadimisel.

en: Error occurred
et: Tekkis viga

en: Error parsing HTTP.
et: Viga HTTP parsimisel.

en: Error reading %s: 
    %s.
et: Viga faili %s lugemisel: 
    %s.

en: Error reading file %s: 
    %s
et: Viga faili %s lugemisel: 
    %s

en: Error reading from resolver process:
    %s
et: Viga lahendajaprotsessilt lugemisel:
    %s

en: Error reading from socket: %s
et: Viga soklist lugemisel: %s

en: Error requesting login token
et: Viga sisselogimistõendi küsimisel

en: Error resolving %s
et: Viga %s lahendamisel

en: Error resolving %s:
    %s
et: Viga %s lahendamisel:
    %s

en: Error resolving %s: %d
et: Viga %s lahendamisel: %d

en: Error retrieving profile
et: Viga profiili vastuvõtmisel

en: Error retrieving room list
et: Viga tubade loendi vastuvõtmisel

en: Error running %s
et: Viga %s käivitamisel

en: Error saving image
    
    %s
et: Viga pildi salvestamisel
    
    %s

en: Error setting socket options
et: Viga soklivalikute seadmisel

en: Error writing %s: 
    %s.
et: Viga faili %s kirjutamisel: 
    %s.

en: Error. SSL support is not installed.
et: Viga. SSL-i tugi pole paigaldatud.

en: Error: invalid PONG from server
et: Viga: vigane PONG serverilt

en: Estonian
et: Eesti

en: Event
et: Sündmus

en: Evolution Integration
et: Evolution'iga sidumine

en: Evolution Integration Configuration
et: Evolution'iga sidumise sätted

en: Excited
et: Põnevil

en: Execute a command
et: Käivitatakse käsk

en: Existing window
et: Olemasolevasse aknasse

en: Export Sametime List...
et: Ekspordi Sametime nimekiri...

en: ExtPlacement
et: EkstraAsetus

en: Extended Address
et: Laiendatud aadress

en: Extended Away
et: Kaua eemal

en: Extended away
et: Kaua eemal

en: External User
et: Väline kasutaja

en: Extra conversation placement options.
et: Täiendavad valikud vestlusakende asetamisele.

en: F_lash window when IMs are received
et: Välksõnumite vastuvõtmisel vilgutatakse _aknaid

en: Failed
et: Nurjunud

en: Failed to add buddy
et: Tõrge sõbra lisamisel

en: Failed to change nickname
et: Tõrge hüüdnime muutmisel

en: Failed to connect to server.
et: Tõrge serveriga ühendumisel.

en: Failed to get connection: %s
et: Tõrge ühenduse hankimisel: %s

en: Failed to get name: %s
et: Tõrge nime hankimisel: %s

en: Failed to get serv name: %s
et: Tõrge serveri nime hankimisel: %s

en: Failed to join buddy in chat
et: Tõrge sõbraga jututoas ühinemisel

en: Failed to load image
et: Tõrge pildi laadimisel

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
et: Tõrge pildi '%s' laadimisel: põhjus on teadmata, ilmselt on pildifail rikutud

en: Failed to open file '%s': %s
et: Tõrge faili '%s' avamisel: %s

en: Failed to remove buddy
et: Tõrge sõbra eemaldamisel

en: Failed to send IM.
et: Tõrge välksõnumi saatmisel.

en: Failed to store image: %s
et: Tõrge pildi salvestamisel: %s

en: Failure unknown: %s.
et: Tundmatu tõrge: %s.

en: Failure.
et: Tõrge.

en: Failure: Authentication failed
et: Tõrge: Autentimine nurjus

en: Failure: Incorrect signature
et: Tõrge: Vigane signatuur

en: Failure: Invalid cookie
et: Tõrge: Vigane küpsis

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
et: Tõrge: Teine pool ei toeta pakutud HMAC'i

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
et: Tõrge: Teine pool ei toeta pakutud PKCS'i

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
et: Tõrge: Teine pool ei toeta pakutud šifrit

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
et: Tõrge: Teine pool ei toeta pakutud räsifunktsiooni

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
et: Tõrge: Teine pool ei toeta või ei usalda sinu avalikku võtit

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
et: Tõrge: Versioonid ei klapi, uuenda oma klienti

en: Family Name
et: Perekonnanimi

en: Fashion
et: Mood

en: Fast size calculations
et: Suuruseid arvutatakse kiiresti

en: Fatal Error
et: Saatuslik viga

en: Favorite Quote
et: Lemmiktsitaat

en: Favorite Things
et: Lemmikasjad

en: Female
et: Naine

en: Fetching the room list failed.
et: Tõrge jututubade nimekirja hankimisel.

en: File
et: Fail

en: File Send
et: Faili saatmine

en: File Send Failed
et: Tõrge faili saatmisel

en: File Transfer
et: Failiülekanne

en: File Transfer Failed
et: Tõrge faili ülekandmisel

en: File Transfers
et: Failiülekanded

en: File Transfers - %d%% of %d files
et: Failiülekanded - %d%% faili %d-st

en: File operation error
et: Viga failioperatsioonil

en: File transfer _details
et: Failiülekande ü_ksikasjad

en: File transfer already started
et: Failiülekanne on juba käivitatud

en: File transfer cancelled
et: Faili ülekandmine katkestatud

en: File transfer complete
et: Fail on täielikult üle kantud

en: File transfer failed; other side probably canceled.
et: Tõrge ülekandmisel, ilmselt tühistas teine pool ülekande.

en: File transfer from %s failed.
et: Tõrge faili ülekandmisel kasutajalt %s.

en: File transfer port
et: Failiülekande port

en: File transfer server
et: Failiülekande server

en: File transfer session does not exist
et: Failiülekande seanssi pole olemas

en: File transfer to %s failed.
et: Tõrge faili ülekandmisel kasutajale %s.

en: Filename
et: Failinimi

en: Filename:
et: Failinimi:

en: Fill out all fields completely.
et: Täida kõik väljad.

en: Finalizing connection
et: Ühendumise lõpuleviimine

en: Find
et: Otsing

en: Find Rooms
et: Otsi jututube

en: Find buddies...
et: Otsi sõpru...

en: Find people...
et: Otsi inimesi...

en: Finished
et: Lõpetatud

en: Finnish
et: Soome

en: Fire
et: Tuli

en: First Name
et: Eesnimi

en: First name
et: Eesnimi

en: First name:
et: Eesnimi:

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Font Face
et: Kirjatüüp

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: For delayed messages
et: Viivitusega sõnumitele

en: For delayed messages and in chats
et: Viivitusega sõnumitele ja vestlustele

en: Forbidden
et: Keelatud

en: Force login (ignore server redirects)
et: Jõuga sisselogimine (serveri ümbersuunamisi eiratakse)

en: Force old (port 5223) SSL
et: Vana SSL-i sunnitakse peale (port 5223)

en: Foreground Color
et: Teksti värvus

en: Foreground _color
et: _Teksti värvus

en: Free For Chat
et: Vestluseks vaba

en: French
et: Prantsuse

en: Friendly name changes too rapidly
et: Sõbralik nimi muutub liiga tihti

en: From
et: Saatja

en: From last sent message
et: Viimatisaadetud sõnumist

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Full name
et: Täisnimi

en: GNOME Default
et: GNOME vaikimisi

en: GStreamer Failure
et: GStreamer'i tõrge

en: GStreamer failed to initialize.
et: Tõrge GStreamer'i lähtestamisel.

en: GTK Signals Test
et: GTK signaalitestid

en: GTK+ Interface Font
et: GTK+ liidese kirjatüüp

en: GTK+ Runtime Version
et: GTK+ Runtime versioon

en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
et: Gadu-Gadu protokolli plugin

en: Gadu-Gadu Public Directory
et: Gadu-Gadu avalik kataloog

en: Gadu-Gadu User
et: Gadu-Gadu kasutaja

en: Galician
et: Galiitsia

en: Games
et: Mängud

en: Gemini
et: Kaksikud

en: Gender
et: Sugu

en: General
et: Üldine

en: General Log Reading Configuration
et: Üldise logilugemise sätted

en: General Text Replacement Options
et: Üldised tekstiasenduse valikud

en: Generate Key Pair
et: Võtmepaari loomine

en: Georgian
et: Gruusia

en: German
et: Saksa

en: Get AIM Info
et: Hangi AIM-andmed

en: Get Info
et: Hangi andmeid

en: Get Public Key...
et: Avaliku võtme hankimine...

en: Get User Info
et: Kasutaja andmete hankimine

en: Get _Info
et: Hangi a_ndmed

en: Getting cookie
et: Küpsise võtmine

en: GntClipboard
et: GntLõikelaud

en: GntHistory
et: GntAjalugu

en: GntLastlog
et: GntViimaneLogi

en: Goat
et: Kits

en: Goes a_way
et: _Eemaldub

en: Goes away
et: Eemaldub

en: Greek
et: Kreeka

en: Group
et: Grupp

en: Group Description
et: Grupi kirjeldus

en: Group ID
et: Grupi ID

en: Group Name
et: Grupinimi

en: Group name too long
et: Grupinimi on liiga pikk

en: Group:
et: Grupp:

en: GroupWise Conference %d
et: GroupWise konverents %d

en: Gtkrc File Tools
et: Gtkrc failitööriistad

en: Gujarati Language Team
et: Gujarati keelemeeskond

en: HTTP proxy connection error %d
et: Proksi ühenduse viga %d

en: Handshaking
et: Käepigistus

en: Happy
et: Õnnelik

en: Has you
et: Sina tema loendis

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hidden or not logged-in
et: Peidetud või pole sisse logitud

en: Hide Icon
et: Peida ikoon

en: Hide client identity
et: Kliendi identiteet on peidetud

en: Hides extraneous join/part messages.
et: Kõrvaliste ühinemis- ja osalemisteadete peitmine.

en: Highlight _misspelled words
et: Õigekirjaprobleemidega sõnad tõstetakse _esile

en: Highlight matches
et: Vastavuste esiletõstmine

en: Highlighted Messages
et: Esiletõstetud sõnumid

en: History
et: Ajalugu

en: History Plugin Requires Logging
et: Ajaloo plugina kasutamiseks peab logimine olema lubatud

en: Hobbies
et: Hobid

en: Hobbies and Interests
et: Hobid ja huvid

en: Home Address
et: Koduaadress

en: Home Fax
et: Kodufaks

en: Home Page
et: Koduleht

en: Home Phone
et: Kodutelefon

en: Home Phone 2
et: Kodutelefon 2

en: Homepage
et: Koduleht

en: Hometown
et: Kodulinn

en: Hong Kong Chinese
et: Hong Kongi hiina

en: Horoscope Symbol
et: Tähtkuju

en: Horse
et: Hobune

en: Host Name: 	%s
et: Hostinimi: 	%s

en: Host Unknown
et: Tundmatu host

en: Hostname
et: Hostinimi

en: Humor
et: Huumor

en: Hungarian
et: Ungari

en: Hyper Active
et: Üliaktiivne

en: Hyperlink Color
et: Hüperviida värvus

en: Hyperlink color
et: Hüperviida värv

en: Hyperlink prelight color
et: Hüperviida värv fookuses

en: I am a member
et: Ma olen liige

en: I am not a member
et: Ma ei ole liige

en: I am the admin
et: Ma olen haldur

en: I'dle Mak'er
et: Jõudeaja määraja

en: I'm not here right now
et: Ma pole hetkel siin

en: ICQ Privacy Options
et: ICQ privaatsusvalikud

en: ICQ Protocol Plugin
et: ICQ protokolli plugin

en: ICQ Server Relay
et: ICQ serveri relee

en: IM
et: Välksõnum

en: IM Conversation Windows
et: Välksõnumite aknad

en: IM Friends
et: IM-sõbrad

en: IP Address
et: IP-aadress

en: IPC Test Client
et: IPC testklient

en: IPC Test Server
et: IPC testserver

en: IRC Protocol Plugin
et: IRC protokolli plugin

en: IRC nicks may not contain whitespace
et: IRC nimed ei tohi sisaldada tühje kohti

en: I_M
et: Vä_lksõnum

en: Icon
et: Ikoon

en: Icon Error
et: Ikooni viga

en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
et: Sõbranimekirja ja vestlusakende ikooniks taandamine Sinu eemaldumisel.

en: Iconify on Away
et: Ikoonimine eemaldumisel

en: Idle
et: Jõude

en: Idle %dd %dh %02dm
et: Jõude %dp %dt %02dm

en: Idle %dh %02dm
et: Jõude %dt %02dm

en: Idle %dm
et: Jõude %dm

en: Idle for
et: Jõudeaeg

en: If you look real closely
et: Kui sa päris lähedalt vaatad, siis

en: Ignore
et: Eira

en: Ignore conference and chatroom invitations
et: Konverentside ja jututubade kutseid eiratakse

en: Ignore incoming format
et: Sissetulevat vormingut eiratakse

en: Import Sametime List...
et: Impordi Sametime nimekiri...

en: Importing friends failed
et: Tõrge sõprade importimisel

en: In Love
et: Armunud

en: In love
et: Armunud

en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
et: Teiste välksõnumiprogrammide logide kaasamine logivaatajasse.

en: Incompatible protocol version
et: Protokolli versioon ei ühildu

en: Incorrect password
et: Vigane parool

en: Incorrect password.
et: Vale parool.

en: Incorrect screen name or password
et: Vigane ekraaninimi või parool

en: Incorrect screen name or password.
et: Vigane hüüdnimi või parool.

en: Increase Font Size
et: Kirjatüübi suuruse suurendamine

en: Indonesian
et: Indoneesia

en: Info
et: Andmed

en: Info for %s
et: Andmed: %s

en: Info for Group %s
et: Grupi %s andmed

en: Information
et: Andmed

en: Initializing Stream
et: Andmevoo lähtestamine

en: Initiate Conference
et: Algata konverents

en: Initiate _Chat
et: Algata _jututuba

en: Input your reason:
et: Sisesta oma põhjus:

en: Insert IM Image
et: Välksõnumipildi lisamine

en: Insert Image
et: Pildi lisamine

en: Insert Link
et: Viida lisamine

en: Insert Smiley
et: Tujunäo lisamine

en: Insert c_ount of new messages into window title
et: Aknatiitlisse lisatakse uute sõnumite _arv

en: Insert count of new message into _X property
et: _X-i omadusele lisatakse uute sõnumite arv

en: Insert in message
et: Lisa sõnumisse

en: Instant Messaging
et: Välksõnumivahendid

en: Insufficient rights
et: Pole piisavalt õiguseid

en: Interests
et: Huvid

en: Interface
et: Liides

en: Interface colors
et: Liidese värvid

en: Internal Server Error
et: Serveri sisemine viga

en: Internet Messenger
et: Interneti sõnumivahetus

en: Invalid Authorization Mechanism
et: Vigane volituste andmise mehhanism

en: Invalid Directory
et: Vigane kataloog

en: Invalid Groupname
et: Vigane grupinimi

en: Invalid ID
et: Vigane ID

en: Invalid Namespace
et: Vigane nimeruum

en: Invalid QQid
et: Vigane QQid

en: Invalid Room Name
et: Vigane toa nimi

en: Invalid SNAC
et: Vigane SNAC

en: Invalid Server
et: Vigane server

en: Invalid Server Name
et: Vigane sereri nimi

en: Invalid XML
et: Vigane XML

en: Invalid XMPP ID
et: Vigane XMPP ID

en: Invalid XMPP ID. Domain must be set.
et: Vigane XMPP ID. Domeen peab olema määratud.

en: Invalid e-mail address
et: Vigane e-posti aadress

en: Invalid friendly name
et: Vigane sõbralik nimi

en: Invalid group
et: Vigane grupp

en: Invalid name
et: Vigane nimi

en: Invalid nickname
et: Vigane hüüdnimi

en: Invalid proxy settings
et: Vigased proksi sätted

en: Invalid response from server.
et: Server tagastas vigase vastuse.

en: Invalid screen name
et: Vigane ekraaninimi

en: Invalid screen name.
et: Vigane ekraaninimi.

en: Invalid title
et: Vigane pealkiri

en: Invisible
et: Nähtamatu

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
et: Kutse saatja: %s
    
    Saadetud: %s

en: Invitation only
et: Ainult kutsetega

en: Invitation to Conversation
et: Kutse vestlusele

en: Invite
et: Kutsu

en: Invite Buddy Into Chat Room
et: Sõbra kutsumine jututuppa

en: Invite to Conference
et: Konverentsile kutsumine

en: Invite to Conference...
et: Konverentsile kutsumine...

en: Invite user to a conference
et: Kasutaja kutsumine konverentsile

en: Is no longer i_dle
et: Naaseb jõude_olekust

en: Is no longer idle
et: Naaseb jõudeolekust

en: Italian
et: Itaalia

en: Italic
et: Kursiiv

en: Item Not Found
et: Kirjet ei leitud

en: Japan file transfer server
et: Jaapani failiülekandeserver

en: Japanese
et: Jaapani

en: Jealous
et: Armukade

en: Job Title
et: Töö nimetus

en: John Noname
et: Nimetu Nipitiri

en: Join
et: Ühine

en: Join User in Chat...
et: Ühine kasutajaga vestluses...

en: Join a Chat
et: Vestlusega ühinemine

en: Join in Chat
et: Ühine vestlusega

en: Join/Part Hiding
et: Ühinemiste ja osalemiste peitmine

en: Join/Part Hiding Configuration
et: Ühinemiste ja osalemiste peitmise sätted

en: Joining %s requires an invitation.
et: Ühinemine %s'ga on vaja kutset.

en: Kannada Translation team
et: Kannada tõlkemeeskond

en: Keep alive error
et: Ühenduse ülevalhoidmise viga

en: Key Exchange failed
et: Tõrge võtmevahetusel

en: Key Length: 	%d bits
et: Võtme pikkus: 	%d bitti

en: Key Pair Generation failed
et: Tõrge võtmepaari genereerimisel

en: Key length
et: Võtme pikkus

en: Kicked by %s (%s)
et: Välja löödud kasutaja %s poolt (%s)

en: Korean
et: Korea

en: Kurdish
et: Kurdi

en: Last Known Client
et: Viimane teadaolev klient

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last Seen
et: Viimati nähtud

en: Last Update
et: Viimane uuendus

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Last created window
et: Viimati loodud aknasse

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Last name:
et: Perekonnanimi:

en: Last said
et: Viimati ütles

en: Lastlog plugin.
et: Viimase logi plugin.

en: Latest News
et: Viimased uudised

en: Left
et: Vasakul

en: Left Vertical
et: Vertikaalselt vasakul

en: Leo
et: Lõvi

en: Lets you send raw input to text-based protocols (XMPP, MSN, IRC, TOC). Hit 'Enter' in the entry box to send. Watch the debug window.
et: Lubab sul saata töötlemata sisendit tekstipõhistele protokollidele (XMPP, MSN, IRC, TOC). Saatmiseks vajuta sisendkastis 'Enter'. Jälgi silumisakent.

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
et: Toorsisendi saatmise lubamine tekstipõhistele protokollidele.

en: Level
et: Tase

en: Level
et: Tase

en: Libra
et: Kaalud

en: List full
et: Nimekiri on täis

en: List of users:
et: Kasutajate nimekiri:

en: Lithuanian
et: Leedu

en: Load Buddylist...
et: Sõbraloendi laadimine...

en: Load buddylist from file...
et: Sõbraloendi laadimine failist...

en: Loads .NET plugins with Mono.
et: .NET pluginate laadimine Mono abil.

en: Local Buddy List Only
et: Ainult kohalik sõbranimekiri

en: Local File:
et: Kohalik fail:

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
et: Kohaliku serveri käivitusaeg: %s
    Kohaliku serveri töötamise aeg: %s
    Kohaliku serveri kliente: %d
    Kohaliku serveri kanaleid: %d
    Kohaliku serveri operaatoreid: %d
    Kohaliku marsruuteri operaatoreid: %d
    Kohaliku raku kliente: %d
    Kohaliku raku kanaleid: %d
    Kohaliku raku servereid: %d
    Kliente kokku: %d
    Kanaleid kokku: %d
    Servereid kokku: %d
    Marsruutereid kokku: %d
    Serverioperaatoretid kokku: %d
    Marsruuterioperaatoreid kokku: %d

en: Location
et: Asukoht

en: Log Directory
et: Logikataloog

en: Log IMs
et: Välksõnumeid logitakse

en: Log Reader
et: Logilugeja

en: Log Viewer
et: Logivaataja

en: Log _format:
et: Logi_vorming:

en: Log all _instant messages
et: Kõiki välksõnumeid _logitakse

en: Log all _status changes to system log
et: Kõiki _olekumuutusi logitakse süsteemsesse logisse

en: Log all c_hats
et: Kõiki _vestlusi logitakse

en: Log chats
et: Vestlusi logitakse

en: Log format
et: Logi vorming

en: Log status change events
et: Olekumuutusi logitakse

en: Logged In
et: Sisse logitud

en: Logging
et: Logimine

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
et: Logimist on võimalik lubada menüüst Vahendid -> Eelistused -> Logimine.
    
    Kui lubada välksõnumite ja/või vestluste logimine, siis on vastavat liiki jutuajamis(t)e jaoks võimalik aktiveerida ka ajalooplugin.

en: Logging in
et: Sisselogimine

en: Logging of this conversation failed.
et: Selle vestluse logimisel tekkis tõrge.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
et: Logimine käivitatud. Alatest käesolevast hetkest logitakse selle vestluse kõik sõnumid.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
et: Logimine lõpetatud. Alatest käesolevast hetkest selle vestluse sõnumeid enam ei logita.

en: Login Information
et: Sisselogimise andmed

en: Login Options
et: Sisselogimise valikud

en: Login Redirected
et: Sisselogimine on ümber suunatud

en: Login failed (%s).
et: Tõrge sisselogimisel (%s).

en: Login failed, no reply
et: Tõrge sisselogimisel, vastust ei saadud

en: Looking up %s
et: %s lahendamine

en: Lost connection with server
    %s
et: Ühendus serveriga katkes
    %s

en: Lost connection with server:
    %s
et: Ühendus serveriga katkes:
    %s

en: Lost connection with the remote user:<br>%s
et: Ühendus kaugkasutajaga katkes:<br>%s

en: Loud
et: Valju

en: Louder
et: Valjem

en: Loudest
et: Kõige valjem

en: MOTD for %s
et: %s päevasõnum

en: MSN Error: %s
et: MSN-i viga: %s

en: MSN Protocol Plugin
et: MSN protokolli plugin

en: Macedonian
et: Makedoonia

en: Mail Checker
et: E-post kontrollija

en: Male
et: Mees

en: Male or female
et: Mees või naine

en: Malformed XMPP ID
et: Vigaselt vormindatud XMPP ID

en: Manual
et: Käsitsi

en: Manually
et: Käsitsi

en: Marital Status
et: Perekonnaseis

en: Markerline
et: Markerjoon

en: Maximum response timeout:
et: Vastuse suurim ajapiirang:

en: Maybe the room is full
et: Võibolla on tuba täis

en: Maybe they're not in a chat?
et: Võibolla pole nad jututoas?

en: Meanwhile Connection Setup
et: Meanwhile ühenduse sätted

en: Memory allocation error
et: Viga mälu eraldamisel

en: Message
et: Sõnum

en: Message Notification
et: Sõnumitest teavitaja

en: Message Timestamp Formats
et: Sõnumi ajatemplivormingud

en: Message could not be sent because a connection error occurred:
et: Ühenduse vea tõttu pole võimalik sõnumit saata:

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
et: Sõnumit pole võimalik saata kuna see on suurimast lubatud pikkusest pikem

en: Message could not be sent because the user is offline:
et: Võrku ühendumata kasutajale pole võimalik sõnumit saata:

en: Message could not be sent because we are sending too quickly:
et: Sõnumit pole võimalik saata kuna me saadame liiga kiiresti:

en: Message could not be sent, not allowed while invisible:
et: Nähtamatu olles pole võimalik sõnumit saata:

en: Message could not be sent.
et: Sõnumit pole võimalik saata.

en: Message delivery to %s failed: %s
et: Tõrge sõnumi edastamisel kasutajale %s: %s

en: Message may have not been sent because an unknown error occurred:
et: Sõnumit pole võimlik saata kuna leidis aset tundmatu viga:

en: Message of the Day
et: Päevasõnum

en: Message received
et: Sõnum võetakse vastu

en: Message received begins conversation
et: Sõnumi vastuvõtmine alustab vestlust

en: Message sent
et: Saadetakse sõnumit

en: Message was not sent, because you are not signed on.
et: Sõnumit ei saadetud kuna sa pole sisse logitud.

en: Message:
et: Sõnum:

en: Message: %s
et: Sõnum: %s

en: Method:
et: Meetod:

en: Microphone
et: Mikrofon

en: Middle Name
et: Keskmine nimi

en: Middle mouse button
et: Keskmine hiirenupp

en: Minimi_ze new conversation windows
et: Uute vestluste aknad _minimeeritakse

en: Minimum Room Size
et: Väikseim toa suurus

en: Minutes
et: Minuteid

en: Minutes before changing status
et: Mitme minuti möödudes olekut muudetakse

en: Misc
et: Muu

en: Missing Cipher
et: Šiffer on puudu

en: Missing protocol plugin for %s
et: %s jaoks pole protokollipluginat

en: Mobile
et: Liikuv

en: Mobile Phone
et: Mobiiltelefon

en: Modify
et: Muuda

en: Modify Account
et: Muuda kontot

en: Monkey
et: Ahv

en: Mono Plugin Loader
et: Mono pluginate laadija

en: Mood
et: Meeleolu

en: Multiple plugins will be unloaded.
et: Mitu pluginat laaditakse mälust välja.

en: Music
et: Muusika

en: Music Messaging
et: Musikaline sõnumivahetus

en: Music Messaging Configuration
et: Musikalise sõnumivahetuse sätted

en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
et: Muusikalise sõnumivahetuse plugin ühise komponeerimise tarbeks.

en: Mute Sounds
et: Vaigista helid

en: MySpaceIM Error
et: MySpaceIM viga

en: N_ew conversations:
et: _Uued vestlused:

en: Name
et: Nimi

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
et: Nimi: %s
    Versioon: %s
    Kirjeldus: %s
    Autor: %s
    Veebisait: %s
    Failinimi: %s

en: Nepali
et: Nepaali

en: Network
et: Võrk

en: Network Statistics
et: Võrgustatistika

en: Network is empty
et: Võrk on tühi

en: Never
et: Mitte iial

en: New Account
et: Uus konto

en: New Buddy Pounce
et: Uus sõbramärguanne

en: New Conference
et: Uus konverents

en: New Event
et: Uus sündmus

en: New Gadu-Gadu Account Registered
et: Uus Gadu-Gadu konto on registreeritud

en: New Instant Message
et: Uus välksõnum

en: New Line
et: Reavahetus

en: New Mail
et: Uus e-sõnum

en: New Message...
et: Uus sõnum...

en: New Person
et: Uus isik

en: New Version Available
et: Uus versioon on saadaval

en: New _mail notifications
et: Teavitused e-posti _uute sõnumite kohta

en: New blog comments
et: Uued blogikommentaarid

en: New friend requests!
et: Uued sõbrakutsed!

en: New mail messages
et: Uued e-posti sõnumid

en: New mail notifications
et: Uutest sõnumitest antakse teada

en: New password
et: Uus parool

en: New password (again)
et: Uus parool (veel kord)

en: New passwords do not match.
et: Uued paroolid ei klapi omavahel.

en: New picture comments
et: Uued pildikommentaarid

en: New profile comments
et: Uued profiilikommentaarid

en: New tab
et: Uuele kaardile

en: New window
et: Uude aknasse

en: New...
et: Uus...

en: Nick
et: Hüüdnimi

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
et: Mitte-MUC jututubades pole lühinime muutmine toetatud

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
et: Kasutajanimi või kanal pole ajutiselt saadaval.

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: No
et: Ei

en: No MOTD available
et: Päevasõnumit pole saadaval

en: No Matches
et: Vastavusi pole

en: No Message of the Day available
et: Päevasõnum pole saadaval

en: No Proxy
et: Proksi puudub

en: No Sametime Community Server Specified
et: Sametime kogukonna serverit pole määratud

en: No Sametime Community Server specified
et: Sametime kogukonna serverit pole määratud

en: No Sound
et: Helid puuduvad

en: No actions available
et: Toiminguid pole

en: No configuration options for this plugin.
et: Sellel pluginal pole sedistamisvalikuid.

en: No file transfer session active
et: Pole ühtegi akriivset failiülekandeseanssi

en: No host or IP address has been configured for the Meanwhile account %s. Please enter one below to continue logging in.
et: Meanwhile kontole %s pole hostinime ega IP-aadressi määratud. Palun määra see ja jätka sisselogimist.

en: No logs were found
et: Logisid ei leitud

en: No matches
et: Vastavusi pole

en: No matching users found
et: Sobivaid kasutajaid ei leitud

en: No name
et: Nimetu

en: No proxy
et: Proksi puudub

en: No public key was received
et: Avalikku võtit pole vastu võetud

en: No server statistics available
et: Serveri statistika pole saadaval

en: No sounds
et: Helid puuduvad

en: No such channel
et: Sellist kanalit pole

en: No such command (in this context).
et: Sellist käsku pole (selles kontekstis).

en: No such command.
et: Sellist käsku pole.

en: No such nick or channel
et: Sellist kanalit või hüüdnime pole

en: No such user: %s
et: Sellist kasutajat pole: %s

en: No topic is set
et: Teemat pole seatud

en: Non-matching Hosts
et: Mittevastavad hostid

en: None
et: Puudub

en: None of your accounts are idle.
et: Ükski sinu konto pole jõude.

en: Normal
et: Tavaline

en: Norwegian Nynorsk
et: Norra (nynorsk)

en: Not Allowed
et: Pole lubatud

en: Not Authorized
et: Autoriseerimata

en: Not Available
et: Pole saadaval

en: Not accepting new users
et: Uusi kasutajaid vastu ei võeta

en: Not allowed when offline
et: Võrku ühendamata kasutajale pole see lubatud

en: Not at Desk
et: Pole töölaua taga

en: Not at Home
et: Pole kodus

en: Not available
et: Pole saadaval

en: Not connected to the server.
et: Puudub ühendus serveriga.

en: Not implemented yet.
et: Pole veel teostatud.

en: Not in Office
et: Pole kontoris

en: Not logged in
et: Pole sisse logitud

en: Not on list
et: Pole nimekirjas

en: Not on server list
et: Pole serveri loendis

en: Not started
et: Alustamata

en: Not supported
et: Toetamata

en: Not supported by client
et: Pole kliendi poolt toetatud

en: Not supported by host
et: Pole hosti poolt toetatud

en: Note
et: Märkus

en: Notes
et: Märkused

en: Notification Methods
et: Teavitamisviisid

en: Notification Removal
et: Teavituste eemaldamine

en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
et: Vestlusakendes teavitatakse sind sõprade eemaldumisest või tegevuseta olekust.

en: Notify Dialog
et: Teavitusdialoog

en: Notify For
et: Teavitused kehtivad

en: Notify When
et: Teavitatakse kui

en: Notify buddies when you are typing
et: Sõpru teavitatakse, kui sa oled sõnumit kirjutamas

en: Notify transfer failed
et: Tõrge teavituse ülekandmisel

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
et: Automaatselt nõustutud faili täielikust ülekandmisest teavitatakse
    hüpikakna abil (seda juhul, kui saatjaga pole vestlust käimas)

en: Notify with a toaster when
et: Röstri abil teavitatakse kui

en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
et: Novell GroupWise Messenger protokolli plugin

en: Number of conversations per window
et: Vestluste arv akna kohta

en: OK
et: Olgu

en: Occupation
et: Amet

en: Occupied
et: Hõivatud

en: Offering to send %s to %s
et: Pakun faili %s saatmist kasutajale %s

en: Offline
et: Ühendamata

en: Old ICQ UTF8
et: Vana ICQ UTF8

en: Old flat format
et: Lihtne vana vorming

en: On The Phone
et: Räägin telefoniga

en: On Vacation
et: Puhkusel

en: On the Phone
et: Räägin telefoniga

en: On unread messages
et: Lugemata sõnumite korral

en: Online
et: Ühendatud

en: Online Services
et: Võrguteenused

en: Online Since
et: Võrgus alates

en: Online since
et: Ühendatud alates

en: Online: %d
    Total: %d
et: Ühendunuid: %d
    Kokku: %d

en: Only enable for users on the buddy list
et: Lubatakse ainult minu sõbraloendis olevatele kasutajatele

en: Only replace _whole words
et: Asendatakse ainult te_rved sõnad

en: Only when available
et: Kui ma olen saadaval

en: Only when docked
et: Ainult dokitud olekus

en: Only when not available
et: Kui mind pole saadaval

en: Opacity:
et: Läbipaistmatus:

en: Ope_n an IM window
et: _Avatakse välksõnumi aken

en: Open All Messages
et: Ava kõik sõnumid

en: Open File...
et: Faili avamine...

en: Open Hotmail Inbox
et: Ava Hotmaili postkast

en: Open Inbox
et: Ava sisendkast

en: Open Public Key...
et: Avaliku võtme avamine...

en: Open an IM window
et: Avatakse välksõnumi aken

en: Open...
et: Ava...

en: Operating System
et: Operatsioonisüsteem

en: Optional information:
et: Täiendav teave:

en: Options
et: Valikud

en: Options specific to Pidgin for Windows.
et: Windows'i Pidgin'ile omased valikud.

en: Organization Name
et: Organisatsiooni nimi

en: Organization Unit
et: Organisatsiooni üksus

en: Organization: 	%s
et: Organisatsioon: 	%s

en: Orientation
et: Suund

en: Original password
et: Algne parool

en: Others talk in chat
et: Teisted kõnelevad jututoas

en: Our protocol is not supported by the server.
et: Meie protokoll pole serveri poolt toetatud.

en: Out To Lunch
et: Lõunal

en: Out of memory
et: Vaba pole piisavalt mälu

en: Out to Lunch
et: Lõunal

en: Overwrite
et: Kirjuta üle

en: Ox
et: Pühvel

en: P.O. Box
et: Postkast

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
et: PING-i vastus -- Mahajäämus %lu sekundit

en: P_auses while typing
et: Peab t_ippimisel pausi

en: P_lay a sound
et: Mängitakse _heli

en: P_ounce only when my status is not Available
et: _Märguanne ainult juhul, kui minu olekuks on "pole saadaval"

en: Pa_ssword:
et: _Parool:

en: Passphrase
et: Parool

en: Passphrase (retype)
et: Parool (uuesti)

en: Passphrases do not match
et: Paroolid ei klapi omavahel

en: Password
et: Parool

en: Password (again)
et: Parool (uuesti)

en: Password (retype)
et: Parool (uuesti)

en: Password Change Successful
et: Paroolimuutmine õnnestus

en: Password Changed
et: Parool muudetud

en: Password has expired
et: Parool on aegunud

en: Password is required to sign on.
et: Sisselogimiseks on vaja parooli

en: Password sent
et: Parool saadetud

en: Password was changed successfully!
et: Parool on edukalt muudetud!

en: Password:
et: Parool:

en: Passwords do not match.
et: Paroolid ei klapi omavahel.

en: Past Translators
et: Eelmised tõlkijad

en: Paste as Plain _Text
et: Aseta _lihttekstina

en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
et: Rada, kuhu failid salvestatakse
    (Palun sisesta täisrada)

en: Pause
et: Paus

en: Pauses while typing
et: Teeb tippimisel pausi

en: Performing key exchange
et: Võtmevahetuse läbiviimine

en: Perl Plugin Loader
et: Perl'i pluginate laadija

en: Permission denied
et: Ligipääs keelatud

en: Permit User
et: Kasutaja lubamine

en: Persian
et: Pärsia

en: Person enters chat
et: Isik siseneb jututuppa

en: Person leaves chat
et: Isik väljub jututoast

en: Personal
et: Isiklik

en: Personal E-Mail
et: Isiklik e-post

en: Personal IM
et: Isiklikud välksõnumid

en: Personal Information
et: Isiklikud andmed

en: Personal Mobile
et: Isiklik mobiiltelefon

en: Personal Web Page
et: Isiklik veebileht

en: Pets
et: Lemmikloomad

en: Phone
et: Telefon

en: Phone Number
et: Telefoninumber

en: Photo
et: Foto

en: Pidgin Demonstration Plugin
et: Pidgin'i näidisplugin

en: Pidgin GTK+ Theme Control
et: Pidgini GTK+ teemajuhtija

en: Pidgin Internet Messenger
et: Pidgin, Interneti sõnumivahetus

en: Pidgin smileys
et: Pidgin'i tujunäod

en: Pig
et: Siga

en: Ping failed
et: Tõrge ping'i läbiviimisel

en: Ping reply received from server
et: Serverilt saadi ping-vastus

en: Pisces
et: Kalad

en: Places Lived
et: Endised elukohad

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Plaintext Authentication
et: Avatekstiline autentimine

en: Play
et: Mängida

en: Play a sound
et: Mängitakse heli

en: Please Update the necessary fields.
et: Palun uuenda tarvilikud väljad.

en: Please authorize me!
et: Palun autoriseeri mind!

en: Please enter a buddy to pounce.
et: Palun sisesta sõber, kelle kohta märguanne seatakse.

en: Please enter a different title for the status.
et: Palun sisesta olekule teistsugune pealkiri.

en: Please enter a non-empty title for the status.
et: Palun määra olekule pealkiri, mis poleks tühi string.

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
et: Palun sisesta uue konverentsi teema ja kasutajale %s saadetava kutse sõnum

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
et: Palun sisesta alias ja vestluse kohta käivad andmed lisatakse sinu sõbraloenisse.

en: Please enter buddy information.
et: Palun sisesta sõbra andmed.

en: Please enter external group ID
et: Palun sisesta välise grupi ID

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
et: Palun sisesta lisatava viida URL ja kirjeldus. Kirjeldus ei ole kohustuslik.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
et: Palun sisesta URL, mida soovid lisada.

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
et: Palun sisesta teave vestluse kohta, millega soovid ühineda.

en: Please enter the buddy's screen name and account type below.
et: Palun sisesta allolevasse vormi sõbra ekraaninimi ja konto liik.

en: Please enter the name of the group to be added.
et: Palun sisesta lisatava grupi nimi.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
et: Palun sisesta kasutaja nimi, kellele sa annad loa endaga ühendust võtta.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
et: Palun sisesta selle kasutaja tunnus, keda sa soovid blokkida.

en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
et: Palun sisesta selle kasutaja nimi, keda sa soovid jututuppa kutsuda. Kui sisestad ka sõnumi, siis saadetakse see sõbrale koos kutsumisteatega.

en: Please enter the new name for %s
et: Palun sisesta %s jaoks uus nimi

en: Please enter the person's information below.
et: Palun sisesta isiku andmed.

en: Please enter the screen name of the person you would like to add to your buddy list. You may optionally enter an alias, or nickname,  for the buddy. The alias will be displayed in place of the screen name whenever possible.
et: Palun sisesta isiku ekraaninimi, keda sa soovid lisada oma sõbraloendisse. Vajadusel võid sa lisada ka sõbra aliase või hüüdnime. Võimaluse korral kuvatakse hüüdnime ekraaninime asemel.

en: Please enter the screen name or alias of the person whose info you would like to view.
et: Palun sisesta isiku ekraaninimi või alias, kelle andmeid sa soovid vaadata.

en: Please enter the screen name or alias of the person whose log you would like to view.
et: Palun sisesta isiku ekraaninimi või alias, kelle logi sa soovid vaadata.

en: Please enter the screen name or alias of the person you would like to IM.
et: Palun sisesta isiku ekraaninimi või alias, kellega soovid välksõnumeid vahetada.

en: Please enter your current password and your new password.
et: Palun sisesta oma praegune parool ja uus parool.

en: Please enter your new password
et: Palun sisesta uus parool

en: Please fill out the information below to register your new account.
et: Uue konto registreerimiseks täida palun allpool olevad lahtrid.

en: Please, enter your current password and your new password for UIN:
et: Palun sisesta oma praegune parool ja uus parool UIN-i jaoks:

en: Please, fill in the following fields
et: Palun täida järgnevad väljad

en: Plugin does not implement all required functions
et: Pluginal pole kõik vajalikud funktsioonid realiseeritud

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
et: Enne plugina seadistamist peab see olema laaditud.

en: Plugins
et: Pluginad

en: Polish
et: Poola

en: Pop up a notification
et: Kuvatakse teavituse hüpikakent

en: Ports
et: Pordid

en: Portuguese
et: Portugali

en: Portuguese-Brazil
et: Portugali-Brasiilia

en: Possible Matches
et: Võimalikud vastavused

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Postal code
et: Postiindeks

en: Pounce Target
et: Kelle kohta

en: Pounce When Buddy...
et: Märguanne, kui sõber...

en: Pounce Who
et: Kellest märku antakse

en: Pounce on Whom
et: Kellest märku antakse

en: Pounce only when my status is not available
et: Märguanne ainult juhul, kui ma pole saadaval

en: Pre_view
et: _Eelvaade

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preferred Contact
et: Eelistatud kontakt

en: Preferred Language
et: Eelistatud keel

en: Prepend _string into window title:
et: Aknatiitli ette _lisatakse string:

en: Prepends a newline to displayed message.
et: Reavahetuse lisamine kuvatava sõnumi ette.

en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the screen name in the conversation window.
et: Reavahetuse lisamine kuvatava sõnumi ette nii, et kogu sõnum ilmub vestlusaknas saatja ekraaninime alla, mitte selle järele.

en: Primary Information
et: Peamised andmed

en: Priority
et: Tähtsus

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Private Key file
et: Salajase võtme fail

en: Private key file
et: Salajase võtme fail

en: Pro_tocol:
et: Pro_tokoll:

en: Process returned error code %d
et: Protsess tagastas veakoodi %d

en: Profession
et: Ametikoht

en: Profile
et: Profiil

en: Profile URL
et: Profiili URL

en: Profile too long.
et: Profiil on liiga pikk.

en: Profiles
et: Profiilid

en: Progress
et: Edenemine

en: Protocol
et: Protokoll

en: Protocol error, code %d: %s
et: Protkolli viga, veakood %d: %s

en: Protocol:
et: Protokoll:

en: Provides SSL support through GNUTLS.
et: SSL toe tagamine GNUTLS-i abil.

en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
et: SSL toe tagamine Mozilla NSS_i abil.

en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
et: Mitut sorti võimalusi lugemata sõnumitest teavitamiseks

en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
et: SSL tugiteekide kasutamise tagamine (mähkurina).

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
et: Üldkasutatavatele gtkrc sätetele ligipääsu tagamine.

en: Provides integration with Evolution.
et: Plugin tagab integratsiooni Evolution'iga.

en: Provides options specific to Pidgin for Windows , such as buddy list docking.
et: Windows'i Pidgin'ile omasete valikute tagamine (näiteks sõbranimekirja dokkimie).

en: Provides support for loading Tcl plugins
et: Tcl-pluginate laadimise tagamine

en: Provides support for loading perl plugins.
et: Perl'is kirjutatud pluginate tugi

en: Proxy
et: Proksi

en: Proxy Options
et: Proksi valikud

en: Proxy Server
et: Proksi server

en: Proxy _type:
et: _Proksi liik:

en: Public Key Fingerprint
et: Avaliku võtme sõrmejälg

en: Public Key Fingerprint:
    %s
et: Avaliku võtme sõrmejälg:
    %s

en: Public Key Information
et: Avaliku võtme teave

en: Public Key file
et: Avaliku võtme fail

en: Public _IP:
et: Avalik _IP:

en: Public key authentication
et: Avaliku võtmega autentimine

en: Public key file
et: Avaliku võtme fail

en: Publish status (note: everyone may watch you)
et: Olek avalikustatakse (märkus: igaüks võib sind näha)

en: Purple's D-BUS server is not running for the reason listed below
et: Purple D-BUS server ei tööta allpool nimetatud põhjusel

en: QQ Protocol	Plugin
et: QQ protokolli	plugin

en: QQid Error
et: QQid-i viga

en: Quiet
et: Vaikne

en: Quieter
et: Vaiksem

en: Quietest
et: Vaikseim

en: Quit
et: Lõpeta

en: R_aise conversation window
et: _Vestlusaken tõstetakse esile

en: Rabbit
et: Jänes

en: Rat
et: Rott

en: Raw
et: Toorsisend

en: Re-enable Account
et: Konto taaslubamine

en: Re-initializing Stream
et: Andmevaa taaslähtestamine

en: Re-read gtkrc files
et: Laadi gtkrc failid uuesti

en: Re-request Authorization
et: Volituste uuestiküsimine

en: Read Error
et: Lugemise viga

en: Read buffer full
et: Lugemispuhver on täis

en: Read error
et: Viga lugemisel

en: Reading error
et: Viga lugemisel

en: Real Name
et: Tegelik nimi

en: Real Name: 	%s
et: Tegelik nimi: 	%s

en: Real name
et: Tegelik nimi

en: Reason: %s
et: Põhjus: %s

en: Received Messages
et: Vastuvõetud sõnumid

en: Received authorization
et: Autoriseerimine vastu võetud

en: Recurring
et: Korduv

en: Region
et: Piirkond

en: Register
et: Registreeri

en: Register New Gadu-Gadu Account
et: Uue Gadu-Gadu konto registreerimine

en: Register New XMPP Account
et: Uue XMPP konto registreerimine

en: Registration Error
et: Viga registreerimisel

en: Registration Failed
et: Tõrge registreerimisel

en: Registration Successful
et: Registreerimine õnnestus

en: Registration completed successfully!
et: Registreerimine edukalt läbi viidud!

en: Registration error
et: Viga registreerimisel

en: Registration of %s@%s successful
et: Kasutaja %s@%s registreerimine õnnestus

en: Reject
et: Lükka tagasi

en: Reject request
et: Lükka päring tagasi

en: Release Notification
et: Väljalasetest teavitaja

en: Remaining
et: Jäänud

en: Remember pass_word
et: _Parooli peetakse meeles

en: Remember password
et: Parooli peetakse meeles

en: Remote Connection Failed
et: Tõrge kaugühenduse loomisel

en: Remote Server Not Found
et: Kaugserverit ei leitud

en: Remote Server Timeout
et: Kaugserver ületas ajapiirangu

en: Remotely Stored Buddy List
et: Serverisse salvestatud sõbranimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Buddy
et: Sõbra eemaldamine

en: Remove Buddy List window transparency on focus
et: Sõbranimekirja akna läbipaistvuse eemaldamine selle fokuseerimisel

en: Remove Chat
et: Vestluse eemaldamine

en: Remove Contact
et: Kontakti eemaldamine

en: Remove Custom Icon
et: Eemalda kohandatud ikoon

en: Remove Group
et: Grupi eemaldamine

en: Remove IM window transparency on focus
et: Välksõnumi akna läbipaistvuse eemaldamine selle fokuseerimisel

en: Remove when _typing in conversation window
et: Eemaldatakse vestlusaknasse _tippimisel

en: Remove when a _message gets sent
et: Eemaldatakse sõ_numi edukal saatmisel

en: Remove when conversation window _gains focus
et: Eemaldatakse vestlusakena sa_ttumisel fookusesse

en: Remove when conversation window _receives click
et: Eemaldatakse vestlusaknale _klõpsamisel

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
et: Selle kontakti eemaldamisel kaovad ära ka kõik selle kontakti sõbrad

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
et: Selle grupi eemaldamisel kaovad ära ka kõik selles grupis olevad sõbrad

en: Rename
et: Nime muutmine

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
et: Asendab väljaminevates sõnumites teksti vastavalt kasutaja poolt määratud reeglitele

en: Report Idle time
et: Jõudeoleku ajast teatamine

en: Request Dialog
et: Päringudialoog

en: Reset
et: Algväärtusta

en: Reset Formatting
et: Vorminduse algväärtustamine

en: Resource
et: Vahend

en: Resource Conflict
et: Vahendi vastuolu

en: Resource Constraint
et: Vahendi piirang

en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
et: Aknas olevate vestluste arvu vähendamine, võimaluse korral eraldades välksõnumi- ja jututoaaknaid

en: Ret_urns from away
et: Pöörd_ub eemalolekust tagasi

en: Retired Crazy Patch Writers
et: Endised hullunud parandustekirjutajad

en: Retired Developers
et: Endised arendajad

en: Retrieving buddy list
et: Sõbraloendi vastuvõtmine

en: Retrieving...
et: Vastuvõtmine...

en: Returns from away
et: Pöördub eemalolekust tagasi

en: Right
et: Paremal

en: Right Vertical
et: Vertikaalselt paremal

en: Right click for more options.
et: Täiendavate valikuta jaoks klõpsa parema nupuga.

en: Right mouse button
et: Parempoolne hiirenupp

en: Right-click for more unread messages...
et: Parema hiireklõpsuga näed veel lugemata sõnumeid...

en: Role
et: Roll

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Room Configuration Error
et: Viga toa seadistustes

en: Room List
et: Tubade nimekiri

en: Roomlist
et: Tubade nimekiri

en: Rooster
et: Kukk

en: Run the command in a terminal
et: Käsu käivitamine terminalis

en: Russian
et: Vene

en: SASL error
et: SASL-i viga

en: SILC Protocol Plugin
et: SILC protokolli plugin

en: SIP screen names may not contain whitespaces or @ symbols
et: SIP-kasutajanimed ei tohi sisaldada sõnavahe- ja @-märke

en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
et: SIP/SIMPLE protokolli plugin

en: SSL Handshake Failed
et: Tõrge SSL käepigistusel

en: SSL support is needed for MSN. Please install a supported SSL library.
et: MSN-i jaoks on vaja SSL-i tuge. Palun paigalda toetatud SSL-teek.

en: SSL support unavailable
et: SSL-i tugi pole saadaval

en: Sa_ve & Use
et: Sal_vesta ja kasuta

en: Sad
et: Kurb

en: Sagittarius
et: Ambur

en: Save
et: Salvesta

en: Save & Use
et: Salvesta ja kasuta

en: Save As...
et: Salvesta kui...

en: Save Buddylist...
et: Sõbraloendi salvestamine...

en: Save Conversation
et: Vestluse salvestamine

en: Save Debug Log
et: Silumislogi salvestamine

en: Save File
et: Faili salvestamine

en: Save File...
et: Faili salvestamine...

en: Save Icon
et: Ikooni salvestamine

en: Save Icon As...
et: Salvesta ikoon kui...

en: Save Image
et: Pildi salvestamine

en: Save buddylist to file...
et: Sõbraloendi salvestamine faili...

en: Save buddylist...
et: Sõbraloendi salvestamine...

en: Save messages sent to an offline user as pounce.
et: Ühendamata kasutajate jaoks sõnumite salvestamine sõbramärguannetena.

en: Save password
et: Salvesta parool

en: Saved Statuses
et: Salvestatud olekud

en: Saved...
et: Salvestatud...

en: Scorpio
et: Skorpion

en: Screen Name
et: Ekraaninimi

en: Screen _name:
et: _Ekraaninimi:

en: Screen name
et: Ekraaninimi

en: Screen name sent
et: Ekraaninimi saadetud

en: Screen name:
et: Ekraaninimi:

en: Screen resolution (dots per inch)
et: Ekraani eraldusvõime (punkti tollile)

en: Screenname of an account must be non-empty.
et: Konto ekraaninimi ei tohi tühi olla.

en: Search
et: Otsing

en: Search Directory
et: Kataloogist otsimine

en: Search Results
et: Otsingutulemused

en: Search for Users...
et: Kasutajate otsimine

en: Search for XMPP users
et: XMPP kasutajate otsimine

en: Search for a buddy by e-mail address
et: Sõbra otsimine e-posti aadressi järgi

en: Search results
et: Otsingutulemused

en: Search results for '%s'
et: Otsingutulemused '%s' jaoks

en: Secondary Cursor Color
et: Teise kursori värvus

en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
et: Secure Internet Live Conferencing (SILC) protokoll

en: Select Background Color
et: Taustavärvuse valimine

en: Select Buddy
et: Vali sõber

en: Select Color
et: Värvuse valimine

en: Select Color for %s
et: Värvuse valimine %s jaoks

en: Select Folder...
et: Kataloogi valimine...

en: Select Font
et: Kirjatüübi valimine

en: Select Font for %s
et: Kirjatüübi valimine %s jaoks

en: Select Interface Font
et: Liidese kirjatüübi valimine

en: Select Sound File ...
et: Helifaili valimine...

en: Select Text Color
et: Teksti värvuse valimine

en: Select User
et: Vali kasutaja

en: Select a conference server to query
et: Vali konverentsiserver, kuhu päring esitada

en: Select a file
et: Faili valimine

en: Select a person from your address book below, or add a new person.
et: Vali isik aadressiraamatust või lisa uus.

en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
et: Vali aadressiraamatus olev kirje, millega seda sõpra siduda või loo uus isik.

en: Select a smiley theme that you would like to use from the list below. New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
et: Vali allolevast loendist tujunägude teema, mida sa soovid kasutada. Uusi teemasid saab paigaldada lohistades neid teemade nimekirja.

en: Select a user directory to search
et: Vali kasutajate kataloog, millest otsida

en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
et: Vali kõik kontod, mille sõbrad tuleb automaatselt lisada.

en: Select color
et: Värvuse valimine

en: Select the debug filter level.
et: Vali silumisfiltri tase.

en: Selecting this disables graphical emoticons.
et: Selle valimine keelab graafilised tujunäod.

en: Send E-Mail
et: Saada e-kiri

en: Send File
et: Saada fail

en: Send IM...
et: Saada välksõnum...

en: Send Message
et: Sõnumi saatmine

en: Send To
et: Kellele saata

en: Send a _message
et: Saa_detakse sõnum

en: Send a message
et: Saadetakse sõnum

en: Send emoticons
et: Tujunägude saatmine

en: Send image file
et: Saada pildifail

en: Send instant messages over multiple protocols
et: Välksõnumite saatmine mitmete protokollide kaudu

en: Sender
et: Saatja

en: Sending Handshake
et: Käepigistuse saatmine

en: Sending cookie
et: Küpsise saatmine

en: Sends a _message
et: Saada_b sõnumi

en: Sends a message
et: Saadab sõnumi

en: Sent Doodle request.
et: Doodle päringu saatmine.

en: Sent Messages
et: Saadetud sõnumid

en: Separate IM and Chat windows
et: Välksõnumid ja jututoad eraldi akendesse

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
et: Välksõnumi- ja jututoaakende eraldamine, kui asetatakse numbrite järgi

en: Serbian
et: Serbia

en: Server Information
et: Serveri andmed

en: Server Instructions: %s
et: Serveri juhised: %s

en: Server Overloaded
et: Server on ülekoormatud

en: Server Statistics
et: Serveri statistika

en: Server address
et: Serveri aadress

en: Server busy
et: Server on hõivatud

en: Server closed the connection.
et: Server sulges ühenduse.

en: Server does not use any supported authentication method
et: Server ei kasuta ühtegi toetatud autentimismeetodit

en: Server has disconnected
et: Server katkestas ühenduse

en: Server port
et: Serveri port

en: Server requires TLS/SSL for login.  No TLS/SSL support found.
et: Server vajab sisselogimiseks TLS/SSL-i.  TLS/SSL tuge ei leitud.

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
et: Server vajab avatekstiautentimist üle krüptimata andmevoo

en: Server too busy
et: Server on liiga hõivatud

en: Server unavailable
et: Server pole saadaval

en: Service Temporarily Unavailable.
et: Teenus pole ajutiselt kättesaadav.

en: Service Unavailable
et: Teenus pole saadaval

en: Service not defined
et: Teenust pole kirjeldatud

en: Service temporarily unavailable
et: Teenus pole ajutiselt kättesaadav

en: Service unavailable
et: Teenus pole saadaval

en: Session overload
et: Seanss on ülekoormatud

en: Set Account Idle Time
et: Määra konto jõudeaeg

en: Set Alias
et: Määra alias

en: Set Custom Icon...
et: Määra kohandatud ikoon...

en: Set Friendly Name...
et: Määra sõbralik nimi...

en: Set Home Phone Number...
et: Määra kodutelefoni number...

en: Set Idle Time for All Accounts
et: Määra jõudeaeg kõigile kontodele

en: Set Mobile Phone Number...
et: Määra mobiiltelefoni number...

en: Set Privacy Options...
et: Määra privaatsusvalikud...

en: Set URGENT for the terminal window.
et: Terminaliaknale määratakse URGENT omadus.

en: Set User Info
et: Määra kasutajateave

en: Set User Info (URL)...
et: Kasutajate andmete määramine (URL)...

en: Set User Info...
et: Määra kasutajateave...

en: Set Work Phone Number...
et: Määra töötelefoni number...

en: Set as buddy icon
et: Määra sõbraikooniks

en: Set privacy for:
et: Privaatsus kontole:

en: Set window manager "_URGENT" hint
et: Aknahalduri "_URGENT" vihje

en: Set your friendly name.
et: Sõbraliku nime määramine.

en: Set your home phone number.
et: Oma kodutelefoni numbri määramine.

en: Set your mobile phone number.
et: Oma mobiiltelefoni numbri määramine.

en: Set your work phone number.
et: Oma töötelefoni numbri määramine.

en: Show Buddy List
et: Sõbraloendi näitamine

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
et: _Välksõnumeid ja vestlusi näidatakse kaartidega aknas

en: Show Idle Time
et: Jõudeaega näidatakse

en: Show Login Information
et: Sisselogimisandmete näitamine

en: Show Offline Buddies
et: Ühendamata sõpru näidatakse

en: Show Timestamps
et: Ajatempleid näidatakse

en: Show _detailed information
et: _Näita üksikasjalisi andmeid

en: Show _formatting on incoming messages
et: Sissetulevatel sõnumitel _näidatakse vormindust

en: Show close b_utton on tabs
et: Sakkidel näidatakse sul_gemisnuppu

en: Show custom smileys
et: Kasutatakse kohandatud tujunägusid

en: Show dates in...
et: Kus aegu näidatakse:

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
et: Uutes viimase vestluse logi näitamine.

en: Si_gns on
et: Lo_gib sisse

en: Signals Test
et: Signaalide testimine

en: Signs o_ff
et: Logib _välja

en: Signs off
et: Logib välja

en: Signs on
et: Logib sisse

en: Simple Plugin
et: Lihtne plugin

en: Simplified Chinese
et: Hiina lihtsustatud

en: Size
et: Suurus

en: Sleepy
et: Unine

en: Slovak
et: Slovaki

en: Slovenian
et: Sloveenia

en: Smile!
et: Tujunäod

en: Smiley Themes
et: Tujunägude teemad

en: Smiley theme failed to unpack.
et: Tõrge tujunägude teema lahtipakkimisel

en: Snake
et: Madu

en: Socket error
et: Sokli viga

en: Someone says your name in a chat
et: Keegi ütleb vestluses sinu nime

en: Someone says your screen name in chat
et: Keegi ütleb vestluses sinu nime

en: Someone speaks in a chat
et: Keegi räägib vestluses

en: Song
et: Laul

en: Sort alphabetically
et: Sortimine tähestiku järgi

en: Sort by log size
et: Sortimine logi suuruse järgi

en: Sort by status
et: Sortimine oleku järgi

en: Sound Command
    (%s for filename)
et: Helitegemise käsk:
    (%s failinime jaoks)

en: Sound Events
et: Helisündmused

en: Sound Method
et: Helitegemise meetod

en: Sound Options
et: Helide valikud

en: Sound Preferences
et: Helide eelistused

en: Sound Selection
et: Heli valimine

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
et: Helitegemise _käsk:
    (%s failinime jaoks)

en: Sounds
et: Helid

en: Sounds when conversation has _focus
et: _Heli fokuseeritud vestluse korral

en: Sounds when conversation has focus
et: Heli fookusesse sattumise korral

en: Spanish
et: Hispaania

en: Speakers
et: Kõlarid

en: Speed
et: Kiirus

en: Speed:
et: Kiirus:

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Starting Services
et: Teenuste käivitamine

en: Starting authentication
et: Autentimise alustamine

en: Starting transfer of %s from %s
et: Faili %s ülekandmise alustamine kasutajalt %s

en: Starts _typing
et: Alustab ti_ppimist

en: Starts typing
et: Alustab tippimist

en: Startup
et: Käivitamine

en: State
et: Olek

en: Statistics Configuration
et: Statistika sätted

en: Status
et: Olek

en: Status / Idle
et: Olek / jõude

en: Status Text
et: Olekutekst

en: Status at Startup
et: Olek käivitamisel

en: Status to a_pply at startup:
et: Käivitamisel _rakendatav olek:

en: Status:
et: Olek:

en: Statuses
et: Olekud

en: Stop
et: Seiska

en: Stops t_yping
et: Lõpetab _tippimise

en: Stops typing
et: Lõpetab tippimise

en: Store notes on particular buddies.
et: Sõprade kohta märkmete salvestamine.

en: Stream Error
et: Voo viga

en: Street Address
et: Tänavaaadress

en: Strikethrough
et: Läbijoonitud

en: Subject
et: Teema

en: Substatus
et: Alamolek

en: Supported debug options are:  version
et: Toetatud silumisvalikud on:  version

en: Swedish
et: Rootsi

en: Synchronize List with Server
et: Nimekirja sünkroniseerimine serveriga

en: Syntax Error (probably a client bug)
et: Süntaksi viga (arvatavasti kliendi viga)

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
et: Süntaksi viga:  Sa sisestasid selle käsu jaoks vale arvu argumente.

en: System Log
et: Süsteemne logi

en: System Message
et: Süsteemne sõnum

en: System Messages
et: Süsteemsed sõnumid

en: System Tray Icon
et: Süsteemisalve ikoon

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
et: T.M.Thanh ja Gnome-Vi meeskond

en: TCP Address
et: TCP-aadress

en: TOC Protocol Plugin
et: TOC protokolli plugin

en: Tabs
et: Kaardid

en: Tamil
et: Tamili

en: Taurus
et: Sõnn

en: Tcl Plugin Loader
et: Tcl-pluginate laadija

en: Telephone
et: Telefon

en: Telephone Number
et: Telefoninumber

en: Test
et: Proovi

en: Test plugin IPC support, as a client.
et: IPC toe testplugin (klient).

en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
et: IPC toe testimise klientplugin. See plugin tuvastab serverplugina ja saadab sellele registreeritud käske.

en: Test plugin IPC support, as a server.
et: IPC toe testplugin (server).

en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
et: IPC toe testimise serverplugin. See plugin registreerib IPC käske.

en: Test to see that all signals are working properly.
et: Test veendumaks, kas kõik signaalid töötavad korrektselt.

en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
et: Libpurple'ga kaasasolevate šifrite testimine.

en: Tests to see that most things are working.
et: Test veendumaks, kas enamus asju töötavad korrektselt.

en: Text Replacements
et: Tekstiasendused

en: Text replacement
et: Tekstiasendaja

en: Thai
et: Tai

en: That command doesn't work on this protocol.
et: See käsk ei toimi selle protokolliga.

en: That command only works in IMs, not chats.
et: See käsk toimib ainult välksõnumites, vestlustes aga mitte.

en: That command only works in chats, not IMs.
et: See käsk toimib ainult vestlustes, välksõnumites aga mitte.

en: That file already exists
et: See fail on juba olemas

en: The %s buddy is not present in the network
et: Sõber %s pole võrgus

en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
et: AOL'i välksõnumiserver pole ajutiselt saadaval.

en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
et: IRC protokolli plugin, mis Imeb Vähem

en: The IRC server received a message it did not understand.
et: IRC server võttis vastu arusaamatu teate.

en: The IRC server's local time is:
et: IRC serveri kohalik aeg on:

en: The MSN servers are going down temporarily.
et: MSN serverid jäetakse ajutiselt seisma

en: The MSN servers are temporarily unavailable. Please wait and try again.
et: MSN serverid pole ajutiselt kättesaadavad. Palun oota ja proovi uuesti.

en: The RC4 cipher could not be found
et: RC4 šifrit pole võimalik leida

en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
et: SIP/SIMPLE protokolli plugin

en: The SecurID key entered is invalid.
et: Sisestatud SecurID võti on vigane.

en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
et: Sinu poolt kasutatava kliendi versioon on liiga vana. Palun hangi uuem versioon aadressilt %s

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
et: "aim" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
et: "gg" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
et: "icq" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
et: "irc" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "msnim" URLs, if enabled.
et: "msnim" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
et: "sip" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
et: "xmpp" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The command used to handle "ymsgr" URLs, if enabled.
et: "ymsgr" URL-ide käsitlemise käsk (kui on lubatud).

en: The e-mail address for %s is %s
et: Kasutaja %s e-posti aadress on %s

en: The evolution executable was not found in the PATH.
et: Evolutioni programmi pole võimalik PATH radadel leida.

en: The file was saved as %s.
et: Fail salvestati nimega %s.

en: The following are the results of your search
et: Järgneb sinu otsingu tulemus

en: The following error has occurred:
et: Leidis aset järgmine viga:

en: The following plugins will be unloaded.
et: Järgnevad pluginad laaditakse mälust välja.

en: The handler for "aim" URLs
et: "aim" URL-ide käsitleja

en: The handler for "gg" URLs
et: "gg" URL-ide käsitleja

en: The handler for "icq" URLs
et: "icq" URL-ide käsitleja

en: The handler for "irc" URLs
et: "irc" URL-ide käsitleja

en: The handler for "msnim" URLs
et: "msnim" URL-ide käsitleja

en: The handler for "sip" URLs
et: "sip" URL-ide käsitleja

en: The handler for "xmpp" URLs
et: "xmpp" URL-ide käsitleja

en: The handler for "ymsgr" URLs
et: "ymsgr" URL-ide käsitleja

en: The message is too large.
et: Sõnum on liiga suur.

en: The new formatting is invalid.
et: Uus vormindus on vigane.

en: The orientation of the tray.
et: Salve suund

en: The remote user has closed the connection.
et: Kaugkasutaja sulges ühenduse.

en: The remote user is not present in the network any more
et: Kaugkasutaja pole enam võrgus

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
et: Vajalikku pluginat %s ei leitud. Palun paigalda see plugin ja proovi uuesti.

en: The required plugin %s was unable to load.
et: Vajalikku pluginat %s pole võimalik laadida.

en: The screen name specified is invalid.
et: Määratud ekraaninimi on vigane.

en: The selected account is not online.
et: Valitud konto pole hetkel võrgus.

en: The server is unavailable; try again later
et: Server pole saadavalm, proovi hiljem uuesti

en: The specified word already exists in the correction list.
et: Määratud sõna on juba paranduste nimekirjas olemas.

en: The topic for %s is: %s
et: Kanali %s teema on: %s

en: The topic is: %s
et: Teema on: %s

en: The user has blocked you
et: Sa oled kasutaja poolt blokitud

en: The user has not created a public profile.
et: Kasutaja pole loonud avalikku profiili.

en: The user is either offline or you are blocked
et: Kasutaja pole võrgus või oled sa blokitud

en: The user's profile is empty.
et: Kasutajaprofiil on tühi.

en: There are no users matching your search criteria.
et: Sellele otsingukriteeriumile vastavaid kasutajaid ei leitud.

en: There is no MOTD associated with this connection.
et: Selle ühendusega pole päevasõnumit seotud

en: There is no Message of the Day associated with this connection
et: Sellele ühendusele pole seonduvat päevasõnumit

en: There is no application configured to open this type of file.
et: Selle faili avamiseks pole seadistustes rakendust määratud.

en: There was a conflict in running the command:
et: Käsu käivitamisel tekkis vastuolu:

en: There were errors unloading the plugin.
et: Plugina mälust väljalaadimisel tekkisid vead.

en: There's no protocol plugins installed.
et: Protokollide pluginaid pole paigaldatud.

en: This Hotmail account may not be active.
et: See Hotmaili konto võib mitte aktiivne olla.

en: This chat name is already in use
et: Selline vestluse nimi on juba kasutusel

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
et: See konverents on suletud. Rohkem sõnumeid pole võimalik saata.

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
et: See prooviversioon ei luba rohkem kui kümnel kasutajal samaaegselt sisse logida

en: This group has been added to your buddy list
et: See grupp lisati sinu sõbranimekirja

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting.
et: Nii paistab sinu väljuv sõnum juhul, kui sa kasutad vormindamist toetavat protokolli.

en: This is the name that other MSN buddies will see you as.
et: Selle nimega näevad sind MSN-is olevad sõbrad.

en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
et: Selle plugina abil saab kasutaja kohandada vestluse käigus edastatud sõnumite ajatemplite vorminguid.

en: This plugin cannot be loaded because it was not built with X11 support.
et: Seda pluginat pole võimalik laadida kuna pluginal pole X11 tuge.

en: This plugin enables variable alpha transparency on conversation windows and the buddy list.
    
    * Note: This plugin requires Win2000 or greater.
et: See plugin võimaldab määrata muutuvat läbipaistvust vestlusakendele ja sõbranimekirjale.
    
    * Märkus: Selle plugina jaoks on vajalik Windows 2000 või mõni uuem Windows.

en: This plugin has not defined an ID.
et: See plugin pole ID-d defineerinud.

en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
et: See plugin peidab kasutajate ühinemiste ja osalemiste teated suurtes jututubades, välja arvatud kasutajate kohta, kes vestlusest aktiivselt osa võtavad.

en: This plugin is useful for debbuging XMPP servers or clients.
et: See plugin sobib XMPP serverite ja klientide silumiseks

en: This protocol does not support chat rooms.
et: See protokoll ei toeta jututubasid

en: This server requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
et: See server nõuab avatekstilist autentimist üle krüptimata ühenduse.  Kas seda peaks lubama ja autentimist jätkama?

en: This theme has no available smileys.
et: Selles teemas pole tujunägusid

en: Thread creation failure: %s
et: Viga lõime loomisel: %s

en: Tiger
et: Tiiger

en: Time Elapsed:
et: Aega kulunud:

en: Time Remaining:
et: Aega jäänud:

en: Time Response
et: Ajavastus

en: Timestamp
et: Ajatempel

en: Timestamp Format Options
et: Ajatempli vormingu valikud

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Timezone (UTC)
et: Ajavöönd (UTC)

en: Title
et: Pealkiri

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
et: Tiitel on juba kasutusel. Sa pead valima unikaalse tiitli.

en: Toaster plugin
et: Röstriplugin

en: Too many groups
et: Liiga palju gruppe

en: Too many matches.
et: Liiga palju vastavusi.

en: Too many sessions
et: Liiga palju seansse

en: Top
et: Üleval

en: Topic
et: Teema

en: Topic too long
et: Teema on liiga pikk

en: Topic:
et: Teema:

en: Total Friends
et: Sõpru kokku

en: Total log size:
et: Logide kogusuurus:

en: Traditional Chinese
et: Hiina traditsiooniline

en: Transfer of file %s complete
et: Fail %s täielikult üle kantud

en: Transferring
et: Ülekandmine

en: Transparency
et: Läbipaistvus

en: Trillian Encryption
et: Trillian krüptimine

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "aim" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "gg" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "gg" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "icq" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "icq" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "irc" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "irc" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "msnim" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "msnim" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "sip" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "sip" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "xmpp" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "xmpp" URL-e.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "ymsgr" URLs.
et: Kui märgitud, siis peaks "command" võtmes määratud käsk käsitlema "ymsgr" URL-e.

en: Turkish
et: Türgi

en: Type
et: Liik

en: Type a user to block.
et: Sisesta kasutaja, keda blokkida.

en: Type a user you permit to contact you.
et: Sisesta kasutaja, kellel sa lubad endaga ühendust võtta

en: Type the e-mail address of the buddy you are searching for.
et: Sisesta otsitava sõbra e-posti aadress.

en: UDP Address
et: UDP-aadress

en: Un-Ignore
et: Ära eira

en: Un_block
et: Eemalda _blokeering

en: Unable To Retrieve Buddy List
et: Sõbranimekirja pole võimalik vastu võtta

en: Unable to add "%s".
et: "%s" pole võimalik lisada.

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
et: Kasutajat %s pole võimalik sinu sõbranimekirja lisada (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
et: Kasutajat %s pole võimalik sinu sõbranimekirja lisada. Serveripoolses nimekirjas tekkis kausta loomisel viga (%s).

en: Unable to add group
et: Gruppi pole võimalik lisada

en: Unable to add group: group exists
et: Gruppi pole võimalik lisada: grupp on juba olemas

en: Unable to add group: group not found
et: Gruppi pole võimalik lisada: gruppi ei leitud

en: Unable to add user
et: Kasutajat pole võimalik lisada

en: Unable to add user: user not found
et: Kasutajat pole võimalik lisada: kasutajat ei leitud

en: Unable to authenticate: %s
et: Pole võimalik autentida: %s

en: Unable to ban user %s
et: Kasutajat %s pole võimalik tõrjuda

en: Unable to change password. Error occurred.
et: Parooli pole vea tõttu võimalik muuta.

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
et: Serveripoolseid privaatsussätteid pole võimalik muuta (%s).

en: Unable to configure
et: Seadistada pole võimalik

en: Unable to connect
et: Ühendumine pole võimalik

en: Unable to connect to %s: %s
et: Hostiga %s pole võimalik ühenduda: %s

en: Unable to connect to host
et: Hostiga pole võimalik ühenduda

en: Unable to connect to server.
et: Serveriga pole võimalik ühenduda.

en: Unable to connect.
et: Ühendumine pole võimalik.

en: Unable to create conference (%s).
et: Konverentsi pole võimalik luua (%s).

en: Unable to create connection
et: Ühendust pole võimalik luua

en: Unable to create new resolver process
et: Uut lahendajaprotsessi pole võimalik luua

en: Unable to create socket
et: Soklit pole võimalik luua

en: Unable to create socket:
    %s
et: Soklit pole võimalik luua:
    %s

en: Unable to delete group
et: Gruppi pole võimalik ümber kustutada

en: Unable to display the search results.
et: Otsingutulemusi pole võimalik kuvada.

en: Unable to fetch room list.
et: Tubade nimekirja pole võimalik hankida.

en: Unable to fetch the token.
et: Tõendit pole võimalik vastu võtta.

en: Unable to initialize connection
et: Ühendust pole võimalik lähtestada

en: Unable to invite user (%s).
et: Kasutajat pole võimalik kutsuda (%s).

en: Unable to kick user %s
et: Kasutajat pole võimalik välja lüüa: %s

en: Unable to listen for incoming IM connections
et: Sissetulevaid välksõnumiühendusi pole võimalik kuulata

en: Unable to load the plugin
et: Pluginat pole võimalik laadida

en: Unable to load your plugin.
et: Sinu pluginat pole võimalik laadida

en: Unable to login, check debug log
et: Sisse pole võimalik logida, kontrolli silumislogi

en: Unable to make SSL connection to server.
et: Serverisse pole võimalik SSL-ühendust luua.

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
et: Kasutajat %s pole võimalik serveripoolses nimekirjas kausta %s tõsta. Viga kausta loomisel (%s).

en: Unable to open URL
et: URL-i pole võimalik avada

en: Unable to open file.
et: Faili pole võimalik avada.

en: Unable to parse message
et: Sõnumit pole võimalik parsida

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
et: HTTP-proksi vastust pole võimalik analüüsida: %s

en: Unable to read file %s.
et: Faili %s pole võimalik lugeda.

en: Unable to read from network
et: Võrgust pole võimalik lugeda

en: Unable to read from socket
et: Soklist pole võimalik lugeda

en: Unable to read socket
et: Soklit pole võimalik lugeda

en: Unable to register new account. Error occurred.
et: Uut kontot pole vea tõttu võimalik registreerida.

en: Unable to rename group
et: Gruppi pole võimalik ümber nimetada

en: Unable to save new account
et: Uut kontot pole võimalik salvestada

en: Unable to send e-mail
et: E-kirja pole võimalik saata

en: Unable to send file to %s, invalid JID
et: Kasutajale %s pole võimalik faili saata, JID on vigane.

en: Unable to send file to %s, user is not online
et: Kasutajale %s pole võimalik faili saata, kasutaja pole võrku ühendatud

en: Unable to send message (%s).
et: Sõnumit pole võimalik saata (%s).

en: Unable to send message to %s.
et: Kasutajale %s pole võimalik sõnumit saata.

en: Unable to send message to %s:
et: Kasutajale %s pole võimalik sõnumit saata:

en: Unable to send message.
et: Sõnumit pole võimalik saata.

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
et: Sõnumit pole võimalik saata. Konverentsi pole võimalik luua (%s).

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
et: Sõnumit pole võimalik saata. Kasutaja kohta pole võimalik üksikasju hankida (%s).

en: Unable to send message:
et: Sõnumit pole võimalik saata:

en: Unable to send message: %s
et: Sõnumit pole võimalik saata: %s

en: Unable to send message: The message is too large.
et: Sõnumit pole võimalik saata: Sõnum on liiga suur.

en: Unable to send request to resolver process
et: Lahendajaprotsessile pole võimalik päringut saata

en: Unable to set role "%s" for user: %s
et: Kasutajale pole võimalik rolli "%s" määrata: %s

en: Unable to write
et: Kirjutamine pole võimalik

en: Unable to write file %s.
et: Faili %s pole võimalik kirjutada.

en: Unable to write to network
et: Võrku kirjutamine pole võimalik

en: Unblock
et: Võta blokeering maha

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Unexpected Request
et: Ootamatu päring

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown (0x%04x)<br>
et: Tundmatu (0x%04x)<br>

en: Unknown Error
et: Tundmatu viga

en: Unknown Error Code %d
et: Tundmatu veakood %d

en: Unknown command
et: Tundmatu käsk

en: Unknown command.
et: Tundmatu käsk.

en: Unknown command: %s
et: Tundmatu käsk: %s

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
et: Tundmatu käsk: %s, (võibolla kliendi viga)

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown error number %d. Logging into the Yahoo! website may fix this.
et: Tundmatu veanumber %d. Yahoo! veebisaiti sisselogimine võib selle parandada.

en: Unknown error.
et: Tundmatu viga.

en: Unknown error. You may need to logout and wait five minutes before being able to rejoin a chatroom
et: Tundmatu viga. Võib-olla pead sa välja logima ja enne jututoaga taasliitumist 5 minutit ootama

en: Unknown error: 0x%X
et: Tundmatu viga: 0x%X

en: Unknown message
et: Tundmatu sõnum

en: Unknown message '%s'
et: Tundmatu sõnum '%s'

en: Unknown pounce event. Please report this!
et: Tundmatu teavitussündmus. Palun anna sellest teada!

en: Unknown reason
et: Tundmatu põhjus

en: Unknown reason.
et: Tundmatu põhjus.

en: Unknown role: "%s"
et: Tundmatu roll: "%s"

en: Unknown room
et: Tundmatu tuba

en: Unknown status
et: Tundmatu olek

en: Unknown-%d
et: Tundmatu-%d

en: Unknown.
et: Tundmatu.

en: Unparseable message
et: Analüüsimatu sõnum

en: Unread Messages
et: Lugemata sõnumid

en: Unset Account Idle Time
et: Nulli konto jõudeaeg

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
et: Nulli kõikide jõudeolevate kontode jõudeaeg

en: Unsupported Encoding
et: Toetamata kooditabel

en: Unsupported Version
et: Toetamata versioon

en: Upgrade to a libpurple with RC4 support (>= 2.0.1). MySpaceIM plugin will not be loaded.
et: Uuenda oma libpurple teeki nii, et see toetakse RC4u šifrit (>= 2.0.1). MySpaceIM jäetakse laadimata.

en: Upload buddylist to Server
et: Sõbraloendi üleslaadimine serverisse

en: Use
et: Kasuta

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
et: Kasuta "/help &lt;käsk&gt;" selle käsu abiteabe saamiseks.
    Sellest kontekstis on saadaval järgnevad käsud:

en: Use Environmental Settings
et: Kasutatakse keskkonnast tulenevaid sätteid

en: Use GNOME Proxy Settings
et: Kasutatakse GNOME proksi sätteid

en: Use Global Proxy Settings
et: Kasutatakse üldisi proksi sätteid

en: Use HTTP Method
et: Kasutatakse HTTP meetodit

en: Use SSL
et: Kasutatakse SSL-i

en: Use UDP
et: Kasutatakse UDP protokolli

en: Use a _different status for some accounts
et: _Teistsuguse oleku kasutamine mõne konto jaoks

en: Use different status for following accounts
et: Järgnevate kontode jaoks kasutatakse teistsugust olekut

en: Use font from _theme
et: Kasutatakse _teemast võetud kirjatüüpi

en: Use name heuristics
et: Kasutatakse nimede heuristikat

en: Use proxy
et: Kasutatakse proksit

en: Use smooth-scrolling
et: Kasutatakse pehmet kerimist

en: Use status from last _exit at startup
et: Kä_ivitamisel kasutatakse viimast olekut

en: Use this buddy _icon for this account:
et: Selle konto jaoks kasutatakse seda sõbra_ikooni:

en: User
et: Kasutaja

en: User %d needs authentication
et: Kasutaja %d vajab autentimist

en: User %s approved your request
et: Kasutaja %s nõustus sinu päringuga

en: User %s is not present in the network
et: Kasutaja %s pole võrgus

en: User %s rejected your request
et: Kasutaja %s lükkas su päringu tagasi

en: User <I>%s</I> is not present in the network
et: Kasutaja <I>%s</i> pole võrgus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: User Inactivity Timeout (in minutes)
et: Kasutaja passiivsuse ajapiirang (minutites)

en: User Information
et: Kasutaja andmed

en: User Name
et: Kasutajanimi

en: User Name: 	%s
et: Kasutajanimi: 	%s

en: User Online Status Attributes
et: Kasutaja ühendatud oleku rekvisiidid

en: User Options
et: Kasutaja valikud

en: User Search
et: Kasutajaotsing

en: User Search...
et: Kasutajaotsing...

en: User _details
et: _Kasutaja üksikasjad

en: User does not exist
et: Kasutajat pole olemas

en: User has typed something and stopped
et: Kasutaja tippis midagi ja siis jättis selle pooleli

en: User information for %s unavailable
et: Kasutaja %s andmed pole saadaval

en: User information not available: %s
et: Kasutajateave pole saadaval: %s

en: User is not logged in
et: Kasutaja pole sisse logitud

en: User is offline
et: Kasutaja pole ühendatud

en: User is offline.
et: Kasutaja pole ühendatud.

en: User is too active
et: Kasutaja on liiga aktiivne

en: User is typing...
et: Kasutaja tipib...

en: User not found
et: Kasutajat ei leitud

en: User not in group
et: Kasutaja pole grupis

en: User temporarily unavailable
et: Kasutaja pole ajutiselt saadaval

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Users
et: Kasutajad

en: Users on %s: %s
et: Kanali %s kasutajad: %s

en: Valencian-Catalan
et: Valentsia kataloonia

en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
et: Muutuv läbipaistvus sõbranimekirjale ja vestlustele.

en: Verifying server public key
et: Serveri avaliku võtme verifitseerimine

en: Version: 	%s
et: Versioon: 	%s

en: Video Camera
et: Videokaamera

en: Video Chat
et: Videovestlus

en: Video Conferencing
et: Videokonverents

en: Video conferencing
et: Videokonverentsid

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: View Log
et: Logi vaatamine

en: View MOTD
et: Vaata päevasõnumit

en: View User Log
et: Kasutaja logi vaatamine

en: View _Log
et: Vaata _logi

en: Virgo
et: Neitsi

en: Voice
et: Hääl

en: Volume(0-100):
et: Valjus(0-100):

en: Volume:
et: Valjus:

en: Waiting for network connection
et: Võrguühenduse järel ootamine

en: Waiting for reply...
et: Vastuse ootamine...

en: Waiting for response...
et: Vastuse ootamine...

en: Waiting for transfer to begin
et: Oodatakse ülekande algust

en: Wake Me Up
et: Ärata mind üles!

en: Warning
et: Hoiatus

en: Warning Level
et: Hoiatuste tase

en: Web Page
et: Veebileht

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
et: Vestluse avamisel lisab see plugin avatava vestluse aknasse viimase vestluse logi.

en: When away
et: Kui olen eemal

en: When both away and idle
et: Kui olen eemal ja jõude

en: When the gnt clipboard contents change, the contents are made available to X, if possible.
et: Kui võimalik, siis gnt lõikelaua muutuste korral tehakse muutused saadavaks ka X-i jaoks.

en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
et: Logide vaatamisel kaasab see plugin ka teiste välksõnumiprogrammide logid. Hetkel on toetatud programmid Adium, MSN Messenger, ja Trillian.
    
    HOIATUS: Selle plugina kood on alles alfaversioonis ja võib tihti kokku joosta.  Kasuta seda omal riisikol.

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "aim" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "gg" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "gg" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "icq" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "icq" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "irc" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "irc" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "msnim" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "msnim" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "sip" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "sip" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "xmpp" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "xmpp" URL-e või mitte

en: Whether the specified command should handle "ymsgr" URLs
et: Kas määratud käsk peaks käsitlema "ymsgr" URL-e või mitte

en: Whole words only
et: Ainult terved sõnad

en: Widget Sizes
et: Vidinate suurused

en: Windows Pidgin Options
et: Windowsi Pidgini valikud

en: Work
et: Tööl

en: Work Address
et: Tööaadress

en: Work E-Mail
et: Töö e-post

en: Work Fax
et: Tööfaks

en: Work Mobile
et: Töö-mobiiltelefon

en: Work Pager
et: Tööpeiler

en: Work Phone
et: Töötelefon

en: Work Phone 2
et: Töötelefon 2

en: Would you be my friend?
et: Kas sa võiks olla minu sõber?

en: Would you like to add him?
et: Kas sa soovid teda lisada?

en: Would you like to join the conversation?
et: Kas sa soovid vestlusega ühineda?

en: Would you like to overwrite it?
et: Kas sa soovid seda üle kirjutada?

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
et: Kas sa soovid seda pilti määrata selle kasutaja sõbraikooniks?

en: Write Error
et: Viga kirjutamisel

en: Write error
et: Kirjutamise viga

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
et: Kirjuta sätted %s%sgtkrc-2.0 faili

en: Writing error
et: Viga kirjutamisel

en: Wrong CHL value sent to server
et: Serverile saadeti vale CHL-väärtus

en: XML Not Well Formed
et: XML pole korrektselt vormindatud

en: XML Parse error
et: XML'i parsimise viga

en: XMPP Account
et: XMPP konto

en: XMPP Console
et: XMPP konsool

en: XMPP Message Error
et: XMPP sõnumi viga

en: XMPP Protocol Plugin
et: XMPP protokolli plugin

en: XMPP developer
et: XMPP arendaja

en: Yahoo Chat port
et: Yahoo jututoaport

en: Yahoo Chat server
et: Yahoo jututoaserver

en: Yahoo Japan
et: Jaapani Yahoo

en: Yahoo Protocol Plugin
et: Yahoo protokolli plugin

en: Yahoo! Japan Profile
et: Jaapani Yahoo! profiil

en: Yahoo! Profile
et: Yahoo! profiil

en: Yahoo! system message for %s:
et: Yahoo! süsteemne sõnum %s jaoks:

en: Year of birth
et: Sünniaasta

en: Yes
et: Jah

en: You [%d] have been added to group "%d"
et: Sind [%d] lisati gruppi "%d"

en: You [%d] have left group "%d"
et: Sa [%d] lahkusid grupist "%d"

en: You _send:
et: Tekst saadetakse _kui:

en: You _type:
et: Sina _tipid:

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
et: Sa oled eemaldamas kasutajat %s oma sõbranimekirjast. Kas sa soovid seda teha?

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
et: Sa oled eemaldamas jututuba %s oma sõbranimekirjast.  Kas sa soovid seda teha?

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
et: Sa oled eemaldamas gruppi %s ja kõiki selle liikmeid oma sõbranimekirjast. Kas sa soovid seda teha?

en: You are banned from %s.
et: Sa oled kanalilt %s tõrjutud.

en: You are channel founder on <I>%s</I>
et: Sa oled kanali <I>%s</I> looja

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
et: Sa lood uut tuba. Kas sa soovid sellele seadistusi määrata või nõustud vaikimisi seadistustega?

en: You are now chatting in %s.
et: Sa vestled nüüd jututoas %s.

en: You are now known as %s
et: Sa oled nüüd nimega %s

en: You are using %s version %s.  The current version is %s.  You can get it from <a href="%s">%s</a><hr>
et: Sa kasutad programmi %s versiooni %s.  Hetkel on uusim versioon %s.  Seda on võimalik alla laadida aadressilt <a href="%s">%s</a><hr>

en: You can (un)load plugins from the following list.
et: Selle nimekirja abil saab pluginaid aktiveerida ja deaktiveerida

en: You can enable/disable accounts from the following list.
et: Selles nimekirjas on võimalik kontosid lubada ja keelata.

en: You canceled the transfer of %s
et: Sa katkestasid faili %s ülekandmise

en: You cannot add the same person twice to a conversation
et: Samasse vestlusesse pole võimalik ühte isikut kaks korda lisada

en: You do not have any accounts.
et: Sul pole ühtegi kontot.

en: You have been added by %s
et: Sind lisati %s poolt

en: You have been disconnected from chat room %s.
et: Ühendus jututoaga %s on katkestatud.

en: You have been kicked by %s: (%s)
et: Sind löödi kasutaja %s poolt välja (%s)

en: You have been logged out because you logged in at another workstation.
et: Sind logiti välja kuna sa logisid sisse teisest tööjaamast.

en: You have entered an incorrect screen name
et: Sa sisestasid vigase ekraaninime

en: You have left this chat.
et: Sa lahkusid sellest vestlusest.

en: You have mail!
et: Sulle on e-sõnum!

en: You have signed on from another location.
et: Sa oled teisest kohast sisse loginud.

en: You have successfully removed yourself from your friend's buddy list
et: Sa eemaldasid iseenda edukalt oma sõbranimekirjast

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
et: Sul on lugemata sõnumeid. Oled kindel, et soovid akent sulgeda?

en: You must create an account first before you can create a pounce.
et: Enne märguande loomist pead Sa omale konto looma.

en: You must give a name for the group to add.
et: Sa pead lisatavale grupile nime määrama.

en: You must provide a group.
et: Sa pead grupi määrama.

en: You must provide a screename for the buddy.
et: Sa pead sõbrale ekraaninime määrama.

en: You must select an account.
et: Sa pead konto valima.

en: You receive an IM
et: Sa saad välksõnumi

en: You rejected %d's request
et: Sa lükkasid kasutaja %d päringu tagasi

en: You send
et: Tekst saaadetakse kui

en: You talk in chat
et: Sa kõneled jututoas

en: You type
et: Sina tipid

en: You were disconnected from the server.
et: Sa oled serverist lahti ühendatud.

en: Your AIM connection may be lost.
et: Sinu AIM-ühendus võib olla katkenud.

en: Your Current Mood
et: Sinu hetkemeeleolu

en: Your Current Status
et: Sinu hetkeolek

en: Your MSN buddy list is temporarily unavailable. Please wait and try again.
et: Sinu MSN-i sõbranimekiri pole ajutiselt saadaval. Palun oota ja proovi uuesti.

en: Your VCard File
et: Sinu VKaarti fail

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
et: Sinu konto keelati liiga suure hulga valede paroolide sisestamise tõttu

en: Your buddy list was downloaded from the server.
et: Sinu sõbraloend on serverist alla laaditud.

en: Your buddy list was stored on the server.
et: Sinu sõbraloend on serverisse üles laaditud.

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
et: Sinu sõbranimekiri on tühi, faili ei kirjutatud mitte midagi.

en: Your command failed for an unknown reason.
et: Tõrge sinu käsu täitmisel, tõrke põhjus on teadmata.

en: Your current password is different from the one that you specified.
et: Sinu praegune parool erine sinu poolt määratud paroolist.

en: Your information has been updated
et: Sinu andmed on uuendatud

en: Your new MSN friendly name is too long.
et: Sinu MSN-i sõbralik nimi on liiga pikk.

en: Your password has been changed.
et: Sinu parool on muudetud.

en: Your request to join group %d has been approved by admin %d
et: Sinu päring grupiga %d liitumiseks sai halduri %d nõusoleku

en: Your request to join group %d has been rejected by admin %d
et: Sinu päring grupiga %d liitumiseks lükati halduri %d poolt tagasi

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
et: Sinu valitud hüüdnimi lükati serveri poolt tagasi, arvatavasti sisaldab nimi lubamatuid märke.

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
et: Sinu valitud hüüdnimi lükati serveri poolt tagasi.  Arvatavasti sisaldab nimi lubamatuid märke.

en: Your system administrator has disabled this operation
et: Sinu süsteemiülem on selle toimingu keelanud

en: Zephyr Protocol Plugin
et: Zephyr protokolli plugin

en: Zip Code
et: Indeks

en: Zipcode
et: Indeks

en: Zodiac Sign
et: Sodiaagimärk

en: _Accept
et: _Nõustu

en: _Accept Defaults
et: _Nõustu vaikeväärtustega

en: _Account
et: _Konto

en: _Account:
et: _Konto:

en: _Add
et: _Lisa

en: _Add Chat
et: _Lisa vestlus

en: _Advanced
et: Laien_datud

en: _Apply
et: _Rakenda

en: _Auto-reply:
et: _Automaatne vastamine:

en: _Autodetect IP address
et: IP-aadress tuvastatakse _automaatselt

en: _Basic
et: _Põhiline

en: _Block
et: _Bloki

en: _Both Icon & Text
et: Ikoon ja tekst _korraga

en: _Browse logs folder
et: _Sirvi logide kausta

en: _Browser:
et: Si_rvija:

en: _Buddy List window transparency
et: Sõbraaken on _läbipaistev

en: _Buddy name:
et: Sõbra _nimi:

en: _Buddy:
et: _Sõber:

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Channel:
et: Ka_nal:

en: _Class:
et: _Klass:

en: _Collapse
et: Ahen_da

en: _Configure Room
et: _Seadista tuba

en: _Copy E-Mail Address
et: _Kopeeri e-posti aadress

en: _Copy Link Location
et: _Kopeeri viida asukoht

en: _Decline
et: Lükka _tagasi

en: _Delete Group
et: _Kustuta grupp

en: _Description
et: _Kirjeldus

en: _Disable
et: _Keela

en: _Dockable Buddy List
et: _Dokitav sõbranimekiri

en: _Edit Account
et: _Redigeeri kontot

en: _End port:
et: _Lõpuport:

en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
et: Arvestatakse suur- ja _väiketähtedega

en: _Expand
et: Laien_da

en: _Flash window when chat messages are received
et: _Akna vilgutamine vestlussõnumite vastuvõtmisel

en: _Focused windows
et: _Fookuses olevatele akendele

en: _Font
et: Kir_jatüüp

en: _Font face
et: Ki_rjatüüp

en: _Force 24-hour time format
et: Kasutatakse _24-tunnist ajavormingut

en: _Get Info
et: Hangi _teavet

en: _Get List
et: _Hangi nimekiri

en: _Group:
et: _Grupp:

en: _Hide new IM conversations:
et: Välksõnumivestlused _peidetakse:

en: _IM window transparency
et: _Välksõnumiaknad on läbipaistvad

en: _IM windows
et: _Välksõnumiakendele

en: _Icon Only
et: Ainult _ikoon

en: _Image
et: _Pilt

en: _Import...
et: _Impordi...

en: _Insert
et: L_isa

en: _Invite
et: _Kutsu

en: _Join
et: Ü_hine

en: _Keep Buddy List window on top:
et: Sõbranimekirja _hoitakse pealmisena:

en: _Link
et: _Viit

en: _Local alias:
et: _Kohalik alias:

en: _Login
et: _Logi sisse

en: _Manual:
    (%s for URL)
et: _Käsitsi:
    (%s URL-i jaoks)

en: _Manually specify range of ports to listen on
et: _Kuulatavate portide vahemik määratakse käsitsi

en: _Message Logs:
et: Sõnu_milogid:

en: _Message:
et: Sõ_num:

en: _Method:
et: _Meetod

en: _Minutes before becoming idle:
et: Mitme _minuti möödudes jõudeolek määratakse:

en: _Modify
et: _Muuda

en: _More...
et: _Veel...

en: _Name
et: _Nimi

en: _No
et: _Ei

en: _Normal
et: _Tavaline

en: _Notify buddies that you are typing to them
et: Sõpru _teavitatakse, kui sa oled neile sõnumit kirjutamas

en: _OK
et: _Olgu

en: _Open Link in Browser
et: _Ava viit veebisirvijas

en: _Open Mail
et: _Ava sõnum

en: _Open link in:
et: _Viidad avatakse:

en: _Passphrase:
et: _Parool:

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Pause
et: Pa_us

en: _Permit
et: L_uba

en: _Placement:
et: _Asetus:

en: _Pop up a notification
et: Kuvatakse teavituse _hüpikakent

en: _Recurring
et: _Korduv

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Remove Buddy
et: _Eemalda sõber

en: _Remove Chat
et: _Eemalda vestlus

en: _Remove Contact
et: _Eemalda kontakt

en: _Remove Group
et: _Eemalda grupp

en: _Rename
et: Muuda _nime

en: _Report idle time:
et: _Jõudeoleku ajast teatatakse:

en: _Reset formatting
et: _Puhasta vormindus

en: _Resume
et: _Jätka

en: _Room:
et: _Tuba:

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save Image...
et: _Salvesta pilt...

en: _Screen name:
et: _Ekraaninimi:

en: _Search
et: _Otsi

en: _Search for:
et: O_tsida stringi:

en: _Send
et: _Saada

en: _Send Message
et: _Saada sõnum

en: _Send To
et: Kellele _saata

en: _Set
et: _Määra

en: _Show slider bar in IM window
et: _Liuguri näitamine välksõnumiakendes

en: _Show system tray icon:
et: Süsteemisalve _ikooni näidatakse:

en: _Smiley
et: _Tujunägu

en: _Start %s on Windows startup
et: _Programmi %s käivitamine Windowsi käivitamisel

en: _Start port:
et: Al_gusport:

en: _Status:
et: _Olek:

en: _Text Only
et: Ainult _tekst

en: _Title:
et: _Pealkiri:

en: _Unset
et: _Nulli

en: _Use
et: _Kasuta

en: _User:
et: Kasuta_ja:

en: _Username:
et: _Kasutajanimi:

en: _View...
et: _Vaata...

en: _Yes
et: _Jah

en: accounts
et: kontod

en: accounts: Show the accounts window.
et: accounts: Kontode akna näitamine.

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
et: action &lt;tegevusm&gt;:  Tegevuse sooritamine.

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
et: away [sõnum]:  Eemaloleku teate määramine. Ilma sõnumita käsku kasutatakse eemaolekust tagasitulemise puhul.

en: ban &lt;user&gt; [room]:  Ban a user from the room.
et: ban &lt;kasutaja&gt; [tuba]:  Kasutaja tõrjumine jututoast.

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
et: ban [&lt;kanal&gt; +|-&lt;hüüdnimi&gt;]:  Kliendi tõrjumine kanalilt

en: buddy list
et: sõbranimekiri

en: buddylist: Show the buddylist.
et: buddylist: Sõbranimekirja näitamine.

en: channel %s not found
et: kanalit %s ei leitud

en: chanserv: Send a command to chanserv
et: chanserv: Käsu saatmine chanserv'ile

en: clear: Clears all conversation scrollbacks.
et: clear: Vestluse kogu tagasikerimispuhvri puhastamine.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
et: clear: Vestluse tagasikerimise puhastamine.

en: config:  Configure a chat room.
et: config:  Jututoa seadistamine.

en: configure:  Configure a chat room.
et: configure:  Jututoa seadistamine.

en: current topic is: %s
et: hetketeema on: %s

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
et: debug &lt;võti&gt;:  Silumisteabe saatmine käesolevasse vestlusesse.

en: debugwin: Show the debug window.
et: debugwin: Silumisakna näitamine.

en: developer
et: arendaja

en: developer & webmaster
et: arendaja ja veebimeister

en: doodle: Request user to start a Doodle session
et: doodle: Kasutajaga Doodle seansi algatamine

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
et: help &lt;käsk&gt;:  Abiteave käsu kohta.

en: iTunes Music Store Link
et: iTunes muusikapoe viit

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
et: invite &lt;hüüdnimi&gt; [kanal]:  Kellegi kutsumine kanalile.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
et: invite &lt;kasutaja&gt; [sõnum]:  Kasutaja kutsumine jututuppa.

en: join &lt;room&gt;:  Join a chat room on the Yahoo network
et: join &lt;tuba&gt;:  Yahoo võrgus oleva jututoaga ühinemine

en: join: &lt;room&gt; [server]:  Join a chat on this server.
et: join: &lt;tuba&gt; [server]:  Serveris asuva jututoaga ühinemine.

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
et: kick &lt;kanal&gt; &lt;hüüdnimi&gt; [kommentaar]:  Kasutaja kanalilt väljalöömine

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
et: kick &lt;hüüdnimi&gt; [sõnum]:  Kellegi kanalilt eemaldamine. Eemaldamiseks pead sa olema kanali operaator.

en: kick &lt;user&gt; [room]:  Kick a user from the room.
et: kick &lt;kasutaja&gt; [tuba]:  Kasutaja toast väljalöömine.

en: lead developer
et: juhtiv arendaja

en: libfaim maintainer
et: libfaimi hooldaja

en: list: List rooms on the Yahoo network
et: list: Yahoo võrgu jututubade nimekirja kuvamine

en: loading plugin failed
et: tõrge plugina laadimisel

en: maintainer
et: hooldaja

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
et: me &lt;tegevusm&gt;:  Tegevuse sooritamine.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
et: me &lt;action&gt;:  IRC-stiilis tegevus sõbrale või vestlusele.

en: minutes
et: minutit

en: mode (%s %s) by %s
et: mood (%s %s) %s poolt

en: motd:  View the server's Message Of The Day
et: motd:  Serveri päevasõnumi vaatamine

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
et: msg &lt;hüüdnimi&gt; &lt;sõnum&gt;:  Erasõnumi saatmine kasutajale

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
et: msg &lt;kasutaja&gt; &lt;sõnum&gt;:  Erasõnumi saatmine teisele kasutajale.

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
et: names [kanal]:  Kanalil olevate kasutajate nimekiri.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
et: nick &lt;uus hüüdnimi&gt;:  Sinu hüüdnime muutmine.

en: no such channel
et: sellist kanalit pole

en: none
et: puudub

en: nudge: nudge a user to get their attention
et: nudge: kasutaja müksamine tema tähelepanu võitmiseks

en: original author
et: algse versiooni autor

en: ping:  Send PING to the connected server
et: ping:  Ühendatud serverile PING-i saatmine

en: plugins: Show the plugins window.
et: plugins: Pluginate akna näitamine.

en: prefs: Show the preference window.
et: prefs: Eelistuste akna näitamine.

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
et: query &lt;hüüdnimi&gt; [&lt;sõnum&gt;]:  Erasõnumi saatmine kasutajale

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
et: quit [sõnum]:  Serveriga ühenduse katkestamine. Võimalik on ka katkestamise kohta sõnum jätta.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
et: quote [...]:  Töötlemata käsu saatmine serverile.

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
et: say &lt;message&gt;:  Sõnumi saatmine nagu tehtaks seda ilma käsku kasutamata.

en: support
et: kasutajatugi

en: support/QA
et: kasutajatugi/kvaliteedikontroll

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
et: time: IRC-serveri kohaliku aja näitamine.

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
et: topic [&lt;new topic&gt;]:  Teema vaatamine või muutmine

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
et: topic [uus teema]:  Kanali teema vaatamine või muutmine.

en: unloading plugin failed
et: tõrge plugina mälust välja laadimisel

en: users:  Show the list of users in the chat.
et: users:  Vestluses osalevate kasutajate nimekirja näitamine.

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
et: version [hüüdnimi]: CTCP VERSION päringu saatmine kasutajale

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
et: whois [server] &lt;hüüdnimi&gt;: Kasutaja kohta teabe hankimine.

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
et: whowas &lt;hüüdnimi&gt;:  Selle hüüdnimega kasutaja andmete vaatamine

en: whowas &lt;nick&gt;: Get information on a user that has logged off.
et: whowas &lt;hüüdnimi&gt;: Väljalogitud kasutaja kohta teabe hankimine.

en: you can see the butterflies mating
et: võid sa näha paarituvaid liblikaid
