gaim - en to nl translation catalogue (2677 entries)

en: 	_Only when someone says your screen name
nl: 	 _alleen als iemand uw naam zegt

en: 
    <b>Buddy Alias:</b> %s
nl: 
    <b>Alias:</b> %s

en: 
    <b>Description:</b> Spooky
nl: 
    <b>Beschrijving:</b> Spookachtig

en: 
    <b>External User</b>
nl: 
    <b>externe gebruiker</b>

en: 
    <b>Idle:</b> %s
nl: 
    <b>Inactief:</b> %s

en: 
    <b>Last Seen:</b> %s ago
nl: 
    <b>Laatst gezien:</b> %s geleden

en: 
    <b>Logged In:</b> %s
nl: 
    <b>Aangemeld:</b> %s

en: 
    <b>Message:</b> %s
nl: 
    <b>Bericht:</b> %s

en: 
    <b>Nickname:</b> %s
nl: 
    <b>Gebruikersnaam:</b> %s

en: 
    <b>Status:</b> Awesome
nl: 
    <b>Status:</b>: Zwaar flex

en: 
    <b>Status:</b> Offline
nl: 
    <b>Status:</b> Off-line

en: 
    <b>Status:</b> Rockin'
nl: 
    <b>Status:</b>: Rockin'

en: 
    <b>Supports:</b> %s
nl: 
    <b>Ondersteunt:</b> %s

en: 
    Idle: %s
nl: 
    Inactief: %s

en: 
    Your Preferred Contact Methods
nl: 
    Uw voorkeurscontactmethoden

en:  (Code %s)
nl:  (code %s)

en:  <i>(identified)</i>
nl:  <i>(geïdentificeerd)</i>

en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uren

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %d person in room | %d people in room
nl[0]: %d persoon in ruimte
nl[1]: %d personen in ruimte

en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
nl[0]: %d ongelezen bericht van %s
nl[1]: %d ongelezen berichten van %s

en: %s
    <span foreground="#ff0000" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
nl: %s
    <span foreground="#ff0000" weight="bold">Fout: %s
    Kijk op de plugin-website voor een bijgewerkte versie.</span>

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
nl: %s
    Gebruik: %s [OPTIE]...
    
      -c, --config=MAP    MAP gebruiken voor opslaan configuratie
      -d, --debug         debugberichten naar stdout sturen
      -h, --help          deze hulptekst weergeven
      -n, --nologin       niet automatisch aanmelden
      -v, --version       versie-info weergeven

en: %s Options
nl: %s Opties

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
nl: %s [<I>%s</I>] is de ruimte binnengekomen.

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
nl: %s lijkt niet aangemeld te zijn en heeft uw bericht niet ontvangen.

en: %s became idle
nl: %s is inactief

en: %s became unidle
nl: %s is actief

en: %s canceled the file transfer
nl: %s heeft de overdracht afgebroken

en: %s canceled the transfer of %s
nl: %s heeft de overdracht van %s afgebroken

en: %s changed status from %s to %s
nl: %s heeft status veranderd van %s naar %s

en: %s could not be added because your buddy list is full.
nl: Kan %s niet toevoegen omdat uw contactenlijst vol is.

en: %s declined your conference invitation to room "%s" because "%s".
nl: %s heeft uw uitnodiging voor ruimte "%s" afgeslagen omdat "%s".

en: %s disconnected
nl: %s heeft de verbinding verbroken

en: %s disconnected.
nl: %s heeft de verbinding verbroken.

en: %s entered the room.
nl: %s is de ruimte binnengekomen.

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
nl[0]: %s heeft %d nieuw bericht.
nl[1]: %s heeft %d nieuwe berichten.

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list for the following reason: %s.
nl: De gebruiker %s heeft uw aanvraag om hem/haar toe te voegen aan uw contactenlijst met terugwerkende kracht geweigerd met de volgende reden: %s

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list.
nl: De gebruiker %s heeft geen toestemming gegeven. Hij/zij wordt NIET toegevoegd aan uw contactenlijst.

en: %s has added you [%s]
nl: %s heeft u toegevoegd [%s]

en: %s has added you to his or her buddy list.
nl: %s heeft u aan zijn/haar contactenlijst toegevoegd.

en: %s has become idle (%s)
nl: %s is inactief (%s)

en: %s has become idle.
nl: %s is inactief.

en: %s has been invited to this conversation.
nl: %s is uitgenodigd voor dit gesprek.

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
nl: %s heeft het onderwerp van <I>%s</I>veranderd naar: %s

en: %s has changed the topic to: %s
nl: %s heeft het onderwerp veranderd naar: %s

en: %s has cleared the topic.
nl: %s heeft het onderwerp gewist.

en: %s has closed the conversation.
nl: %sheeft het gesprek gesloten.

en: %s has gone away.
nl: %s is afwezig.

en: %s has gone away. (%s)
nl: %s is afwezig. (%s)

en: %s has invited %s to the chat room %s
nl: %s nodigt %s uit in de chatruimte %s

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
nl: %s nodigt %s uit in de chatruimte %s
    %s

en: %s has just asked to directly connect to %s
nl: %s heeft net een directe verbinding met %s aangevraagd

en: %s has paused while typing to you (%s)
nl: %s pauzeert tijdens tikken van een bericht aan u (%s)

en: %s has removed you from his or her buddy list.
nl: %s heeft u van zijn/haar contactenlijst verwijderd.

en: %s has returned from being away (%s)
nl: %s is weer actief (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
nl: %s is weer actief (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
nl: %s heeft u een bericht toegestuurd. (%s)

en: %s has set the topic to: %s
nl: %s heeft het onderwerp veranderd naar: %s

en: %s has signed off (%s)
nl: %s heeft zich afgemeld (%s)

en: %s has signed off.
nl: %s heeft zich afgemeld.

en: %s has signed on (%s)
nl: %s heeft zich aangemeld (%s)

en: %s has signed on.
nl: %s heeft zich aangemeld.

en: %s has started typing to you (%s)
nl: %s tikt een bericht aan u (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
nl: %s is gestopt met tikken (%s)

en: %s is no longer %s
nl: %s is niet meer %s

en: %s is no longer away.
nl: %s is niet meer afwezig.

en: %s is no longer idle.
nl: %s is weer actief.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
nl: %s is geen normaal bestand. Ik weiger dit te overschrijven.

en: %s is not a valid filename.
nl: %s is geen geldige bestandsnaam.

en: %s is not a valid group.
nl: %s is geen geldige groep.

en: %s is not a valid passport account.
nl: %s is geen geldig passport-account.

en: %s is not a valid room handle
nl: %s is geen geldige aanduiding voor een ruimte

en: %s is not a valid room name
nl: %s is geen geldige naam voor een ruimte

en: %s is not a valid server name
nl: %s is geen geldige servernaam

en: %s is not in your buddy list
nl: %s staat niet in uw contactenlijst

en: %s is now %s
nl: %s is nu %s

en: %s is now known as %s
nl: %s heet nu %s

en: %s is now known as %s.
nl: %s heet nu %s.

en: %s is offering to send file %s
nl: %s biedt het bestand %s aan

en: %s is on the local list but not on the server list. Do you want this buddy to be added?
nl: %s is op de lokale lijst, maar niet op de serverlijst. Wilt u deze toevoegen?

en: %s just sent you a Nudge!
nl: %s heeft u zojuist een duwtje gegeven!

en: %s just signed off
nl: %s heeft zich afgemeld

en: %s just signed on
nl: %s heeft zich aangemeld

en: %s left the room (%s).
nl: %s is weggegaan (%s).

en: %s left the room.
nl: %s is weggegaan.

en: %s not currently logged in.
nl: %s is niet aangemeld.

en: %s on %s (%s)
nl: %s op %s (%s)

en: %s on the local list is inside the group "%s" but not on the server list. Do you want this buddy to be added?
nl: %s is op de lokale lijst in de groep "%s", maar niet op de serverlijst. Wilt u deze toevoegen?

en: %s requests %s to accept %d file: %s (%.2f %s)%s%s | %s requests %s to accept %d files: %s (%.2f %s)%s%s
nl[0]: %s vraagt aan %s om %d bestand te accepteren: %s (%.2f %s)%s%s
nl[1]: %s vraagt aan %s om %d bestanden te accepteren: %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests you to send them a file
nl: %s vraagt u om een bestand te verzenden

en: %s said your nick in %s
nl: %s heeft uw naam gezegd in %s

en: %s sent a message in %s
nl: %s heeft een bericht gestuurd in %s

en: %s sent you a message
nl: %s heeft u een bericht gestuurd

en: %s wanna add you [%s] as friends
nl: %s wil u [%s] als vriend toevoegen

en: %s wants to send you %s (%s)
nl: %s wil u %s toesturen (%s)

en: %s wants to send you a file
nl: %s wil u een bestand toesturen

en: %s was disconnected due to an error: %s
    Gaim will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
nl: Verbinding van %s is verbroken: %s
    Gaim zal geen verbinding meer proberen te maken tot de fout is verholpen en het account weer is ingeschakeld.

en: %s was disconnected due to the following error:
    %s
nl: %s heeft de verbinding verbroken om de volgende reden:
    %s

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
nl: %s%s%s%s heeft %s in zijn/haar contactenlijst gezet%s%s

en: %s%s<span weight="bold">Written by:</span>	%s
    <span weight="bold">Website:</span>		%s
    <span weight="bold">Filename:</span>		%s
nl: %s%s<span weight="bold">Geschreven door:</span>	%s
    <span weight="bold">Website:</span>		%s
    <span weight="bold">Bestandsnaam:</span>\tt%s

en: %s. Try `%s -h' for more information.
nl: %s. Probeer '%s -h' voor meer informatie.

en: %s<b>General</b><br>%s
nl: %s<b>Algemeen</b><br>%s

en: %s<b>Social</b><br>%s
nl: %s<b>Sociaal</b><br>%s

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
nl: (%s) %s <AUTO-ANTWOORD>: %s

en: (Re-)Request authorization
nl: (Opnieuw) toestemming vragen

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
nl: (Er is een fout opgetreden bij het converteren van het bericht.	 Controleer de optie 'Codering' in het account)

en: (There was an error receiving this message.  The buddy you are speaking to most likely has a buggy client.)
nl: (Er is een fout opgetreden bij het ontvangen van het bericht. De andere persoon gebruikt waarschijnlijk een chatprogramma met fouten.)

en: (There was an error receiving this message.  The buddy you are speaking with is probably using a different encoding than expected.  If you know what encoding he is using, you can specify it in the advanced account options for your AIM/ICQ account.)
nl: (Er is een fout opgetreden bij ontvangen van het bericht. De ander gebruikt waarschijnlijk een andere tekencodering dan verwacht. Als u weet welke tekencodering er gebruikt wordt dan kunt u dit instellen bij de geavanceerde instellingen van uw AIM/ICQ-account.)

en: (no name)
nl: (naamloos)

en: (none)
nl: (geen)

en: +++ %s became idle
nl: +++ %s is inactief

en: +++ %s became unidle
nl: +++ %s is actief

en: +++ %s signed off
nl: +++ %s heeft zich afgemeld

en: +++ %s signed on
nl: +++ %s heeft zich aangemeld

en: /Accounts/Add\/Edit
nl: /Accounts/Toevoegen\/Bewerken

en: /Buddies/Add Buddy...
nl: /Contacten/Contact _toevoegen...

en: /Buddies/Add C_hat...
nl: /Contacten/_Chat toevoegen...

en: /Buddies/Add Chat...
nl: /Contacten/_Chat toevoegen...

en: /Buddies/Add Group...
nl: /Contacten/Groep toe_voegen...

en: /Buddies/Add _Group...
nl: /Contacten/Groep toe_voegen...

en: /Buddies/Get User Info...
nl: /Contacten/_Gebruikersinfo...

en: /Buddies/Get User _Info...
nl: /Contacten/_Gebruikersinfo...

en: /Buddies/Join a Chat...
nl: /Contacten/Chat _openen...

en: /Buddies/Join a _Chat...
nl: /Contacten/Chat _openen...

en: /Buddies/New Instant Message...
nl: /Contacten/Nieuw bericht...

en: /Buddies/New Instant _Message...
nl: /Contacten/Nieuw _bericht...

en: /Buddies/Show Buddy Details
nl: /Contacten/Contactdetails weergeven

en: /Buddies/Show Buddy _Details
nl: /Contacten/Contact_details weergeven

en: /Buddies/Show Empty Groups
nl: /Contacten/Lege groepen weergeven

en: /Buddies/Show Idle Times
nl: /Contacten/Statustijd weergeven

en: /Buddies/Show Idle _Times
nl: /Contacten/Statustijd _weergeven

en: /Buddies/Show Offline Buddies
nl: /Contacten/Off-line contacten _weergeven

en: /Buddies/Show _Empty Groups
nl: /Contacten/_Lege groepen weergeven

en: /Buddies/Show _Offline Buddies
nl: /Contacten/Off-line contacten _weergeven

en: /Buddies/Sort Buddies
nl: /Contacten/Sorteren

en: /Buddies/View User _Log...
nl: /Contacten/_Logboek...

en: /Buddies/_Add Buddy...
nl: /Contacten/Contact _toevoegen...

en: /Buddies/_Quit
nl: /Contacten/_Afsluiten

en: /Buddies/_Sort Buddies
nl: /Contacten/_Sorteren

en: /Conversation
nl: /Gesprek

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
nl: /Gesprek/Contact-alarm toevoegen...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
nl: /Gesprek/_Contact-alarm toevoegen...

en: /Conversation/Add...
nl: /Gesprek/Toevoegen...

en: /Conversation/Al_ias...
nl: /Gesprek/A_lias...

en: /Conversation/Alias...
nl: /Gesprek/Alias...

en: /Conversation/Block...
nl: /Gesprek/Blokkeren...

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
nl: /Gesprek/_Opschonen

en: /Conversation/Get Info
nl: /Gesprek/Info opvragen

en: /Conversation/In_vite...
nl: /Gesprek/_Uitnodigen...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
nl: /Gesprek/_Afbeelding invoegen...

en: /Conversation/Insert Image...
nl: /Gesprek/Afbeelding invoegen...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
nl: /Gesprek/_URL invoegen...

en: /Conversation/Insert Link...
nl: /Gesprek/URL invoegen...

en: /Conversation/Invite...
nl: /Gesprek/Uitnodigen...

en: /Conversation/M_ore
nl: /Gesprek/_Meer

en: /Conversation/More
nl: /Gesprek/Meer

en: /Conversation/New Instant _Message...
nl: /Gesprek/Nieuw _bericht...

en: /Conversation/Remove...
nl: /Gesprek/Verwijderen...

en: /Conversation/Se_nd File...
nl: /Gesprek/Bestand ver_zenden...

en: /Conversation/Send File...
nl: /Gesprek/Bestand verzenden...

en: /Conversation/View Log
nl: /Gesprek/Logboek weergeven

en: /Conversation/View _Log
nl: /Gesprek/Logboek _weergeven

en: /Conversation/_Add...
nl: /Gesprek/_Toevoegen...

en: /Conversation/_Block...
nl: /Gesprek/Blo_kkeren...

en: /Conversation/_Close
nl: /Gesprek/_Sluiten

en: /Conversation/_Find...
nl: /Gesprek/_Zoeken...

en: /Conversation/_Get Info
nl: /Gesprek/Info _opvragen

en: /Conversation/_Remove...
nl: /Gesprek/Ver_wijderen...

en: /Conversation/_Save As...
nl: /Gesprek/Opslaan _als...

en: /Help/Online _Help
nl: /Hulp/On-line _hulp

en: /Help/_About
nl: /Hulp/_Info

en: /Help/_Debug Window
nl: /Hulp/_Debugvenster

en: /Options/Enable Logging
nl: /Opties/Logboek bijhouden

en: /Options/Enable Sounds
nl: /Opties/Geluid gebruiken

en: /Options/Enable _Logging
nl: /Opties/_Logboek bijhouden

en: /Options/Enable _Sounds
nl: /Opties/_Geluid gebruiken

en: /Options/Show Buddy Icon
nl: /Opties/Contactplaatjes weergeven

en: /Options/Show Buddy _Icon
nl: /Opties/Contact_plaatjes weergeven

en: /Options/Show Formatting Toolbars
nl: /Opties/Opmaakwerkbalk weergeven

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
nl: /Opties/_Opmaakwerkbalk weergeven

en: /Options/Show Ti_mestamps
nl: /Opties/Bericht_tijd weergeven

en: /Options/Show Timestamps
nl: /Opties/Berichttijd weergeven

en: /Tools
nl: /Extra

en: /Tools/Buddy Pounces
nl: /Extra/Contact-alarm

en: /Tools/Buddy _Pounces
nl: /Extra/_Contact-alarm

en: /Tools/Mute Sounds
nl: /Extra/Geluiden dempen

en: /Tools/Mute _Sounds
nl: /Extra/Geluiden _dempen

en: /Tools/Plu_gins
nl: /Extra/_Plugins

en: /Tools/Pr_eferences
nl: /Extra/_Voorkeuren

en: /Tools/Pr_ivacy
nl: /Extra/Pr_ivacy

en: /Tools/Privacy
nl: /Extra/Privacy

en: /Tools/R_oom List
nl: /Extra/Lijst van _ruimtes

en: /Tools/Room List
nl: /Extra/Lijst van ruimtes

en: /Tools/System _Log
nl: /Extra/_Systeemlogboek

en: /Tools/_File Transfers
nl: /Extra/_Bestandsoverdrachten

en: /_Buddies
nl: /_Contacten

en: /_Conversation
nl: /_Gesprek

en: /_Help
nl: /_Hulp

en: /_Options
nl: /_Opties

en: /_Tools
nl: /E_xtra

en: 0 people in room
nl: 0 personen in ruimte

en: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #gaim on irc.freenode.net<BR><BR>
nl: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #gaim op irc.freenode.net<BR><BR>

en: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #wingaim on irc.freenode.net<BR><BR>
nl: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #wingaim op irc.freenode.net<BR><BR>

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
nl: <I>%s</I> heeft <I>%s's</I> instellingen verwijderd

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
nl: <I>%s</I> heeft alle kanaalinstellingen voor <I>%s</I> verwijderd

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
nl: <I>%s</I> heeft <I>%s's</I> instellingen veranderd naar: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
nl: <I>%s</I> heeft kanaalinstellingen voor <I>%s</I> veranderd naar: %s

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
nl: <b><font color="red">De logger heeft geen leesfunctie</font></b>

en: <b>ChangeLog:</b>
    %s<br><br>
nl: <b>Veranderingen:</b>
    %s<br><br>

en: <b>Channel Name:</b> %s
nl: <b>Kanaalnaam:</b> %s

en: <b>Connection Mode</b>: %s<br>
nl: <b>Verbinding</b>: %s<br>

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
nl: <b>Gesprek met %s op %s:</b><br>

en: <b>Current Online</b>: %d<br>
nl: <b>Nu on-line</b>: %d<br>

en: <b>External User</b><br>
nl: <b>Externe gebruiker</b><br>

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
nl: <b>Bestand:</b> %s
    <b>Grootte:</b> %s
    <b>Afbeeldingsgrootte:</b> %dx%d

en: <b>Full Name:</b> %s<br>
nl: <b>Volledige naam:</b> %s<br>

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
nl: <b>Groepstitel:</b> %s<br>

en: <b>IP Address:</b> %s<br>
nl: <b>IP-adres:</b> %s<br>

en: <b>Idle for:</b> %s<br>
nl: <b>Inactief voor:</b> %s<br>

en: <b>Last Known Client:</b>
nl: <b>Laatst bekende client:</b>

en: <b>Last Login IP</b>: %s<br>
nl: <b>IP laatste aanmelding</b>: %s<br>

en: <b>Last Login Time</b>: %s
nl: <b>Laatst aangemald</b>: %s

en: <b>Last Refresh</b>: %s<br>
nl: <b>Laatst bijgewerkt</b>: %s<br>

en: <b>Login Time</b>: %s<br>
nl: <b>Aanmeldtijd</b>: %s<br>

en: <b>My Public IP</b>: %s<br>
nl: <b>Mijn openbare IP</b>: %s<br>

en: <b>Notes Group ID:</b> %s<br>
nl: <b>Notes groeps-ID:</b> %s<br>

en: <b>Plugin Details</b>
nl: <b>Details plugin</b>

en: <b>Receiving As:</b>
nl: <b>Ontvangen als:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
nl: <b>Ontvangen van:</b>

en: <b>Sending As:</b>
nl: <b>Verzenden als:</b>

en: <b>Sending To:</b>
nl: <b>Verzenden naar:</b>

en: <b>Supports:</b> %s<br>
nl: <b>Ondersteunt:</b> %s<br>

en: <b>User ID:</b> %s<br>
nl: <b>GebruikersID:</b> %s<br>

en: <b>User:</b> %s<br>
nl: <b>Gebruiker:</b> %s<br>

en: <br><b>Business</b><br>%s
nl: <br><b>Zakelijk</b><br>%s

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
nl: <br><b>Kanaalcodering:</b> %s

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
nl: <br><b>Kanaalstarter:</b> %s

en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
nl: <br><b>Kanaal-HMAC:</b> %s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
nl: <br><b>Kanaalmodi:</b>

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
nl: <br><b>Kanaalonderwerp:</b><br>%s

en: <br><b>Defining adjective:</b> Glorious<br>
nl: <br><b>Gedefinieerde eigenschap:</b> Glorieus<br>

en: <br><b>Founder Key Babbleprint:</b><br>%s
nl: <br><b>Babbleprint van oprichter:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
nl: <br><b>Vingerafdruk van oprichter:</b><br>%s

en: <br><b>Personal</b><br>%s
nl: <br><b>Persoonlijk</b><br>%s

en: <br><b>User Count:</b> %d
nl: <br><b>Aantal gebruikers:</b> %d

en: <br>At %s since %s
nl: <br> Om %s sinds %s

en: <br>Hidden or not logged-in
nl: <br>Verborgen of niet aangemeld

en: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
nl: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-ANTWOORD&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
nl: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-ANTWOORD&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
nl: <font color="red"><b>Kan bestand niet lezen: %s</b></font>

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
nl: <font color="red"><b>Kan pad naar logboek niet vinden!</b></font>

en: <h1>Conversation with %s</h1>
nl: <h1>Gesprek met %s</h1>

en: <hr><b>Contact Info</b>%s%s
nl: <hr><b>Contactinfo</b>%s%s

en: <i>(retrieving)</i>
nl:  <i>(ophalen)</i>

en: <i>you are not waiting for authorization</i>
nl: <i>u wacht niet op toestemming</i>

en: <span color="red">%s disconnected: %s</span>
nl: <span color="red">%s heeft de verbinding verbroken: %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
nl: <span size='larger' weight='bold'>Gesprek in %s op %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
nl: <span size='larger' weight='bold'>Gesprek met %s op %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
nl: <span size='larger' weight='bold'>Fout bij opslaan afbeelding</span>
    
    %s

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
nl: <span size='larger' weight='bold'>Type onbekend</span>
    
    PNG wordt gebruikt.

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
nl: <span style="italic">Bijvoorbeeld: stunserver.org</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
nl: <span weight="bold" size="larger">U heeft e-mail!</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
    
    %s
nl: <span weight="bold" size="larger">U heeft e-mail!</span>
    
    %s

en: A Little About Me
nl: Enige info over mij

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
nl: Een Sametime-beheerder heeft de volgende mededeling gedaan op de server %s

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
nl: Er is een bestand voor downloaden beschikbaar van:
    Computer: %s
    Poort: %d

en: A folder with that name already exists
nl: Die map bestaat al

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
nl: Er bestaat al een groep in de lijst met de naam '%s'.

en: A group with the name already exists.
nl: Die groep bestaat al.

en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
nl: Een horizontale schuivende versie van de contactenlijst.

en: A message has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
nl: Een bericht is verloren gegaan. U overschreidt de snelheid van de server.

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
nl: Er wordt gevraagd om een Muzieksessie. Klik op het MM-pictogram om te accepteren.

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
nl: ABI-versie komt niet overeen %d.%d.x (nodig: %d.%d.x)

en: AIM Account
nl: AIM-account

en: AIM Direct IM
nl: AIM Direct bericht

en: AIM/ICQ Protocol Plugin
nl: AIM/ICQ-protocol plugin

en: AP User
nl: AP-gebruiker

en: About Gaim
nl: Gaim info

en: Accept chat invitation?
nl: Uitnodiging voor chat accepteren?

en: Accept file transfer request from %s?
nl: Bestandsoverdracht accepteren van %s?

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunnelling.
nl: Toegang geweigerd: HTTP-proxy-server verbied tunnelen op poort %d.

en: Account Confirmation Requested
nl: Accountbevestiging aangevraagd

en: Account Info
nl: Accountinformatie

en: Account has been disabled
nl: Account is uitgeschakeld

en: Account type:
nl: Accounttype:

en: Account was not added
nl: Account niet toegevoegd

en: Action
nl: Actie

en: Activate ID...
nl: ID activeren...

en: Active which ID?
nl: Welk ID activeren?

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add / Remove
nl: Toevoegen / verwijderen

en: Add Account
nl: Account toevoegen

en: Add Buddy
nl: Contact toevoegen

en: Add Buddy Pounce
nl: Contact-alarm toevoegen

en: Add Buddy _Pounce
nl: _Contact-alarm toevoegen

en: Add Channel Private Group
nl: Privégroep toevoegen

en: Add Channel Public Key
nl: Openbare kanaalsleutel toevoegen

en: Add Chat
nl: Chat toevoegen

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Add Notes Address Book Group...
nl: Notes adresboekgroep toevoegen...

en: Add Private Group
nl: Privégroep toevoegen

en: Add a C_hat
nl: _Chat toevoegen

en: Add a _Buddy
nl: Contact _toevoegen

en: Add a new text replacement
nl: Nieuwe tekstvervanging toevoegen

en: Add buddy rejected
nl: Contact toevoegen geweigerd

en: Add buddy to your list?
nl: Gebruiker toevoegen aan uw lijst?

en: Add buddy with auth request fails
nl: Gebruiker met mislukte autenticifatieverzoeken toevoegen

en: Add to Address Book
nl: Toevoegen aan adresboek

en: Add to chat
nl: Toevoegen aan chatgesprek

en: Add to chat...
nl: Toevoegen aan chatgesprek...

en: Add-Ins
nl: Extra's

en: Additional Information
nl: Extra informatie

en: Address
nl: Adres

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
nl: Voegt een klein vak toe aan de contactenlijst die aangeeft of u nieuwe e-mail heeft.

en: Adds iChat-style timestamps to conversations every N minutes.
nl: Voegt op iChat-achtige manier iedere N minuten de tijd toe aan een gesprek.

en: Age
nl: Leeftijd

en: Algorithm: 	%s
nl: Algoritme: 	%s

en: Alias Buddy
nl: Alias voor contact

en: Alias Chat
nl: Alias chat

en: Alias Contact
nl: Alias contact

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
nl: Alle items hieronder zijn optioneel. Geef alleen die informatie die u ook openbaar wilt maken.

en: Allow
nl: Toestaan

en: Allow %s to contact you?
nl: %s toestaan contact met u te leggen?

en: Allow MSN Mobile pages?
nl: MSN-mobile oproepen toestaan?

en: Allow all users to contact me
nl: Alle gebruikers mogen contact met mij leggen

en: Allow only the users below
nl: Alleen onderstaande gebruikers toestaan

en: Allow only the users on my buddy list
nl: Alleen gebruikers uit mijn contactenlijst toestaan

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
nl: Tekstaanmelding over ongecodeerde datastroom toestaan

en: Allow/Disallow Mobile Pages...
nl: Mobiele oproepen toestaan/weigeren...

en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
nl: Geeft de mogelijkheid om de waardes te veranderen van de diverse contactstatussen bij berekening van de prioriteit.

en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
nl: Geeft de mogelijkheid om waardes toe te kennen aan de status van het contact.

en: Allows support for mouse gestures in conversation windows.
    Drag the middle mouse button to perform certain actions:
    
    Drag down and then to the right to close a conversation.
    Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
    Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
nl: Geeft ondersteuning voor muisgebaren in gespreksvensters.
    Sleep met de middelste muisknop ingedruk om bepaalde acties uit te voeren:
    
    Sleep naar beneden en dan naar rechts om een gesprek te sluiten.
    Sleep naar boven en dan naar links om naar het vorige gesprek te gaan.
    Sleep naar boven en dan naar rechts om naar het volgende gesprek te gaan.

en: Allows you to control Gaim by entering commands in a file.
nl: Hiermee kunt u gaim besturen door opdrachten in een bestand te zetten.

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
nl: Stelt u in staat om zelf in te stellen hoe lang u afwezig bent

en: Alphabetically
nl: Alfabetisch

en: Already Logged In
nl: Al aangemeld

en: Already Registered
nl: Al geregistreerd

en: Already in opposite list
nl: Reeds in de tegenovergestelde lijst

en: Already in the mode
nl: Reeds in die modus

en: Already there
nl: Staat er al

en: Always
nl: Altijd

en: Always on top
nl: Altijd bovenop

en: Always use AIM/ICQ proxy server
    (slower, but does not reveal your IP address)
nl: Altijd AIM/ICQ proxy gebruiken
    (langzaam, maar verbergt uw IP-adres)

en: An ambiguous user ID was entered
nl: Er is een onduidelijk ID ingevuld

en: An error occurred while opening the file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen van het bestand.

en: An error occurred while updating the directory
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van het adresboek

en: An error was encountered reading your %s.  They have not been loaded, and the old file has been renamed to %s~.
nl: Er is een fout opgetreden bij lezen van uw %s. Deze is niet geladen. Het oude bestand is verplaatst naar %s~.

en: An example plugin that does stuff - see the description.
nl: Een voorbeeldplugin wat dingen doet - Zie de beschrijving.

en: An unknown error, %d, has occurred.  Info: %s
nl: Onbekende fout %d opgetreden. Info: %s

en: An unknown signon error has occurred: %s.
nl: Onbekende Aanmeldingsfout: %s.

en: Angry
nl: Boos

en: Animate
nl: Animeren

en: Anniversary
nl: Verjaardag

en: Announcement from %s
nl: Aankondiging van %s

en: Anxious
nl: Angstig

en: Anyone
nl: Iemand

en: Appear Offline
nl: Off-line weergeven

en: Appear Online
nl: On-line weergeven

en: Appear Permanently Offline
nl: Altijd off-line weergeven

en: Apply
nl: Toepassen

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Are you sure to exit this Qun?
nl: Wilt u echt deze Qun verlaten?

en: Are you sure you want to block %s?
nl: Weet u zeker dat u %s wilt blokkeren?

en: Are you sure you want to delete "%s"
nl: Wilt u "%s" echt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete %s?
nl: Wilt u %s echt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
nl: Wilt u het contact-alarm van %s op %s echt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove %s?
nl: Wilt u %s echt verwijderen?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
nl: Weet u zeker dat u %s toestemming wilt geven?

en: Ashamed
nl: Beschaamd

en: Asking %s to connect to us at %s:%hu for Direct IM.
nl: Aanvraag van directe verbinding van %s naar %s:%hu voor berichtuitwisseling.

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
nl: Poging om te abonneren op %s,%s,%s mislukt

en: Attempting to connect to %s:%hu.
nl: Verbinding maken met %s:%hu.

en: Attempting to connect via proxy server.
nl: verbinding maken via proxy-server.

en: Australian English
nl: Australisch Engels

en: Auth Domain
nl: Domein

en: Auth User
nl: Gebruiker

en: Authenticating
nl: Naam en wachtwoord worden gecontroleerd

en: Authenticating connection
nl: Certificeren van verbinding

en: Authenticating...
nl: Identificatie...

en: Authentication Failure
nl: Identificatie mislukt

en: Authentication failed
nl: Identificatie mislukt

en: Authorization Aborted
nl: Aanmelding afgebroken

en: Authorization Denied
nl: Toestemming geweigerd

en: Authorization Denied Message:
nl: Tekst van weigeringsbericht:

en: Authorization Given
nl: Toestemming gegeven

en: Authorization Granted
nl: Toestemming gegeven

en: Authorization Request
nl: Identificatie-aanvraag

en: Authorization Request Message:
nl: Tekst van toestemmingsaanvraag

en: Authorization mechanism too weak
nl: Mechanisme te onveilig

en: Authorize
nl: Toestemmen

en: Auto-Join
nl: Auto-deelnemen

en: Auto-away
nl: Auto-afwezig

en: Auto-join
nl: Auto-deelnemen

en: Auto-response sent:
nl: Automatische reactie verstuurd:

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatically open whiteboard
nl: Whiteboard automatisch openen

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available Conferences
nl: Beschikbare bijeenkomsten

en: Available Message
nl: Beschikbaarheidsbericht

en: Away
nl: Afwezig

en: Away / Idle
nl: Afwezig

en: Away From Computer
nl: Weg van de computer

en: Away message too long.
nl: Afwezigheidsbericht te lang.

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Bad Format
nl: Slecht formaat

en: Bad Namespace Prefix
nl: Slechte namespace

en: Bad Request
nl: Slechte aanvraag

en: Bad friend file
nl: Onbegrijpelijk contactenbestand

en: Bad mode
nl: Slechte modus

en: Bad ticket
nl: Slecht ticket

en: Ban List
nl: Verbanningslijst

en: Banned
nl: Verbannen

en: Based on keyboard or mouse use
nl: Activiteit van toetsenbord en muis

en: Be Right Back
nl: Ben zo terug

en: Because this reveals your IP address, it may be considered a security risk.  Do you wish to continue?
nl: Omdat dit uw IP-adres zichtbaar maakt voor de andere partij kan het worden gezien als veiligheidsrisico. Wilt u doorgaan?

en: Becomes _idle
nl: _Inactief is

en: Beep too!
nl: Ook een piep geven!

en: Bengali
nl: Bengaals

en: Birth Day
nl: Geboortedatum

en: Birth Year
nl: Geboortejaar

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Blink tray icon for unread...
nl: Pictogram in mededelingengebied laten knipperen bij ongelezen...

en: Block
nl: Blokkeren

en: Block %s?
nl: %s blokkeren?

en: Block IMs without Key Exchange
nl: Berichten zonder sleuteluitwisseling blokkeren

en: Block User
nl: Gebruiker blokkeren

en: Block all users
nl: Alle gebruikers blokkeren

en: Block invites
nl: Uitnodigingen blokkeren

en: Block messages to whiteboard
nl: Berichten naar whiteboard blokkeren

en: Block only the users below
nl: Alleen onderstaande gebruikers blokkeren

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Blood Type
nl: Bloedgroep

en: Bold
nl: Vet

en: Bonjour Protocol Plugin
nl: Bonjour-protocol plugin

en: Bored
nl: Verveeld

en: Bosnian
nl: Bosnisch

en: Both
nl: Beide

en: Bottom
nl: Onder

en: Br_owse...
nl: Bl_aderen...

en: British English
nl: Brits Engels

en: Brows_e...
nl: Bl_aderen...

en: Browser Selection
nl: Browserselectie

en: Browser default
nl: Standaardbrowser

en: Buddies
nl: Contacten

en: Buddy Comment
nl: Contactopmerking

en: Buddy Comment for %s
nl: Contactopmerking voor %s

en: Buddy Comment:
nl: Contactopmerking:

en: Buddy Goes _Away
nl: Contact _weggaat

en: Buddy Goes _Idle
nl: Contact inactief wordt

en: Buddy Icon
nl: Contactplaatje

en: Buddy Information
nl: Contactinformatie

en: Buddy List
nl: Contactenlijst

en: Buddy List Storage Mode
nl: Opslaan van contactenlijst

en: Buddy List Window
nl: Contactenlijst

en: Buddy Pounces
nl: Contact-alarmen

en: Buddy State Notification
nl: Contactstatusmelding

en: Buddy Ticker
nl: Contacten-ticker

en: Buddy _Signs On/Off
nl: Contact _meldt zich aan/af

en: Buddy is "extended" away
nl: Contact is lang weg

en: Buddy is away
nl: Contact is weg

en: Buddy is idle
nl: Contact is inactief

en: Buddy is mobile
nl: Contact is mobiel

en: Buddy is offline
nl: Contact is off-line

en: Buddy list downloaded
nl: Contactenlijst gedownload

en: Buddy list synchronization issue in %s (%s)
nl: Synchronisatieprobleem in contactenlijst van %s (%s)

en: Buddy list uploaded
nl: Contactenlijst verzonden

en: Buddy logs in
nl: Contact meldt zich aan

en: Buddy logs out
nl: Contact meldt zich af

en: Buddy signs on/off
nl: Contact meldt zich aan/af

en: Buddylist loaded successfully!
nl: Contactenlijst geladen.

en: Buddylist saved successfully!
nl: Contactenlijst opgeslagen.

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Busted SNAC payload
nl: SNAC bagage kapot

en: Busy
nl: Bezig

en: Buzz!!
nl: Trilllll!!

en: By account
nl: Op account

en: By conversation count
nl: Op hoeveelheid gesprekken

en: By group
nl: Op groep

en: By log size
nl: Op logboekgrootte

en: By status
nl: Op status

en: CTCP PING reply
nl: CTCP PING antwoord

en: CVR parameters are either unknown or not allowed
nl: CVR-parameters zijn onbekend of niet toegestaan

en: C_hat Messages:
nl: _Kanaalberichten:

en: C_hat windows
nl: C_hatvensters

en: C_lear finished transfers
nl: Verwerkte overdrachten uit lijst _verwijderen

en: Calculating...
nl: Berekenen...

en: Canadian English
nl: Canadees Engels

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Presence Notification
nl: Aanwezigheidsmelding annuleren

en: Canceled
nl: Afgebroken

en: Cannot add a contact to the same folder twice
nl: Kan een contact niet tweemaal toevoegen aan dezelfde map

en: Cannot add yourself
nl: Kan eigen account niet toevoegen

en: Cannot ban %s: banlist is full
nl: Kan %s niet verbannen. De lijst is vol

en: Cannot call command
nl: Kan opdracht niet starten

en: Cannot change nick
nl: Kan bijnaam niet veranderen

en: Cannot detach
nl: Kan niet loskoppelen

en: Cannot fetch the public key
nl: Kan publieke sleutel niet ophalen

en: Cannot find/access ~/.silc directory
nl: kan de map ~/.silc niet benaderen

en: Cannot get channel information
nl: Kan kanaalinformatie niet ophalen

en: Cannot get room list
nl: Kan lijst van ruimtes niet opvragen

en: Cannot get server information
nl: Kan geen serverinformatie vinden

en: Cannot get server statistics
nl: Kan geen serverstatistieken vinden

en: Cannot get user information
nl: Kan gebruikersinformatie niet ophalen

en: Cannot initialize SILC Client connection
nl: Kan SILC-verbinding niet starten

en: Cannot initialize SILC protocol
nl: Kan SILC-protocol niet starten

en: Cannot join %s:
nl: Kan niet deelnemen aan %s:

en: Cannot join channel
nl: Kan niet deelnemen aan ruimte

en: Cannot join private group
nl: Kan niet deelnamen aan privégroep

en: Cannot open socket
nl: kan geen socket openen

en: Cannot perform the key agreement
nl: Kan sleutels niet uitwisselen

en: Cannot remove group zero
nl: Kan groep nul niet verwijderen

en: Cannot send a directory.
nl: Kan geen map sturen.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
nl: Kan geen bestand sturen van 0 bytes groot.

en: Cannot send file
nl: Kan bestand niet verzenden

en: Cannot send folder %s.
nl: Kan map %s niet verzenden.

en: Cannot send launcher
nl: Kan starter niet sturen

en: Cannot set IM key
nl: Kan IM-sleutel niet instellen

en: Cannot set topic
nl: Kan onderwerp niet veranderen

en: Capabilities
nl: Mogelijkheden

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Catalan
nl: Katalaans

en: Causes conversation windows to appear as other users begin to message you.  This works for AIM, ICQ, Jabber, Sametime, and Yahoo!
nl: Zorgt ervoor dat gespreksvensters verschijnen wanneer gebruikers berichten sturen.  Dit werkt met AIM, ICQ, Jabber, Sametime, en Yahoo!

en: Cellphone Number
nl: Mobiele nummer

en: Change Address To:
nl: Adres veranderen in:

en: Change Currently Registered E-Mail Address...
nl: Huidige geregistreerde e-mailadres veranderen...

en: Change Face
nl: gezicht wijzigen

en: Change Gadu-Gadu Password
nl: Gadu-gadu-wachtwoord wijzigen

en: Change Jabber Password
nl: Jabber-wachtwoord veranderen

en: Change My Face
nl: Mijn gezicht wijzigen

en: Change Password
nl: Wachtwoord veranderen

en: Change Password (URL)
nl: Wachtwoord veranderen (URL)

en: Change Password...
nl: Wachtwoord veranderen...

en: Change Status
nl: Status wijzigen

en: Change Your QQ Face
nl: QQ-gezicht wijzigen

en: Change _status to:
nl: _Status veranderen in:

en: Change password for %s
nl: Wachtwoord veranderen voor %s

en: Change password for the Gadu-Gadu account
nl: Wachtwoord wijzigen voor het gadu-gadu-account

en: Change password...
nl: Wachtwoord wijzigen...

en: Change status when _idle
nl: Status op afwezig zetten _wanneer ik niets doe

en: Change user information for %s
nl: Gebruikersinformatie aanpassen voor %s

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
nl: Veranderingen aan privacy-instellingen worden direct actief.

en: Channel %s does not exist in the network
nl: Kanaal %s bestaat niet in het netwerk

en: Channel Authentication
nl: Kanaalidentificatie

en: Channel Information
nl: Kanaal informatie

en: Channel Passphrase
nl: Kanaalwachtwoord

en: Channel Public Keys List
nl: Lijst van openbare sleutels in kanaal

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
nl: Kanaalidentificatie wordt gebruikt om het kanaal te beveiligen tegen ongewenste personen. De identificaite kan op basis van wachtwoorden of digitale handtekeningen (sleutels). Alleen gebruikers die het juiste wachtwoord weten of waarvan de openbare sleutel in de lijst voorkomt kunnen deelnemen aan het kanaal.

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
nl: Kanaaloprichter voor <I>%s</I> is <I>%s</I>

en: Chat _name:
nl: _Naam chatgesprek:

en: Chat error
nl: Chatfout

en: Chat in %s is not available.
nl: Chatruimte in %s is niet beschikbaar.

en: Chat room list URL
nl: URL voor lijst van ruimtes

en: Chat room locale
nl: Taal van chatruimte

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
nl: Chats worden alleen bijgehoudenn als "Alle chats opslaan" is aangevinkt.

en: Chatty
nl: Chatgraag

en: Checks for new local mail.
nl: Controleert op lokale e-mail.

en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
nl: Controleert regelmatig of er een nieuwe versie beschikbaar is en presenteert de veranderingen aan de gebruiker.

en: Checks periodically for new releases.
nl: Controleert regelmatig of er een nieuwe versie beschikbaar is.

en: Choose New Name
nl: Kies een nieuwe naam

en: Choose...
nl: Bladeren...

en: Cipher
nl: Codering

en: Cipher Test
nl: Codering testen

en: City
nl: Stad

en: Clear
nl: Wissen

en: Close
nl: Sluiten

en: Close _tabs
nl: tabs sluiten

en: Close all tabs
nl: Alle tabbladen sluiten

en: Close conversation
nl: Gesprek sluiten

en: Close other tabs
nl: Andere tabbladen sluiten

en: Close this tab
nl: Dit tabblad sluiten

en: Close this window when all transfers _finish
nl: Venster sluiten nadat alles is _voltooid

en: Co_nversations:
nl: _Gesprekken:

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
nl: Kleur van de verwijzingen wanneer muis erboven hangt

en: Color to draw hyperlinks.
nl: Kleur van de verwijzingen

en: Command
nl: Opdracht

en: Command disabled
nl: Opdracht uitgeschakeld

en: Commands are not supported yet. Message was NOT sent.
nl: Opdrachten worden nog niet ondersteund. Bericht NIET verzonden.

en: Company
nl: Bedrijf

en: Conference Closed
nl: Conferentie afgesloten

en: Conference does not exist
nl: Bijeenkomst bestaat niet

en: Conference not found
nl: Bijeenkomst niet gevonden

en: Configuration error
nl: Configuratiefout

en: Configure IM Forwarding (URL)
nl: IM-doorsturen configureren (URL)

en: Configure Pl_ugin
nl: _Plugin instellen

en: Configure Plugin
nl: Plugin instellen

en: Confirm Account
nl: Account bevestigen

en: Confirm Remove
nl: Verwijderen bevestigen

en: Confirm close
nl: Sluiten bevestigen

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connect port
nl: Poort

en: Connect server
nl: Verbinden met server

en: Connect to %s failed
nl: Verbinding met %s verbroken

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connecting
nl: Verbinding wordt gemaakt

en: Connecting to SILC Server
nl: Verbinden met SILC-server

en: Connection Closed
nl: Verbinding verbroken

en: Connection Error
nl: Verbindingfout

en: Connection Failed
nl: Verbinding mislukt

en: Connection Timeout
nl: Verbinding verlopen

en: Connection closed (writing)
nl: Verbinding verbroken (schrijven)

en: Connection error from %s server:
    %s
nl: Verbindingsfout van %s-server: 
    %s

en: Connection established, cookie sent
nl: Verbinding hersteld, Cookie verzonden

en: Connection failed
nl: Verbinding mislukt

en: Connection failed.
nl: Verbinding mislukt.

en: Connection lost!
nl: Verbinding verbroken!

en: Connection problem
nl: Verbindingprobleem

en: Connection problem with the YCHT server.
nl: Verbindingprobleem met de YCHT-server.

en: Connection refused
nl: Verbinding geweigerd

en: Connection reset
nl: Verbindingsfout

en: Connection timeout!
nl: Verbinding verlopen!

en: Console beep
nl: Terminal-pieptoon

en: Contact Availability Prediction Configuration
nl: Configuratie van contactbeschikbaarheidsvoorspelling

en: Contact Availability Prediction configuration error.
nl: Fout in configuratie van contactbeschikbaarheidsvoorspelling

en: Contact Availability Prediction plugin.
nl: Contactbeschikbaarheidsvoorspellingsplugin

en: Contact Priority
nl: Contactprioriteit

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Conversation Entry
nl: Tekstinvoer gesprek

en: Conversation History
nl: Geschiedenis gesprek

en: Conversation Placement
nl: Plaatsing van gesprekken

en: Conversations
nl: Gesprekken

en: Conversations in %s
nl: Gesprekken in %s

en: Conversations with %s
nl: Gesprekken met %s

en: Cool Link 1
nl: Toffe verwijding 1

en: Cool Link 2
nl: Toffe verwijzing 2

en: Cool Link 3
nl: Toffe verwijzing 3

en: Could Not Connect
nl: Kan geen verbinding maken

en: Could not add buddy %s to group %s to the server list on account %s.
nl: Kan contact %s niet toevoegen aan de groep %s in de server-lijst van account %s.

en: Could not add buddy to server list
nl: Kan contact niet toevoegen aan serverlijst

en: Could not add the buddy %s because the screen name is invalid.  Screen names must either start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
nl: Kan het contact %s niet toevoegen omdat de gebruikersnaam ongeldig is. Gebruikersnamen moeten of beginnen met een letter en slechts cijfers en letters bevatten, of slechts nummers bevatten.

en: Could not add the buddy %s because you have too many buddies in your buddy list.  Please remove one and try again.
nl: Kon %s niet als contact toevoegen omdat u te veel contacten in uw lijst heeft. Verwijder eerst een ander en probeer opnieuw.

en: Could not add the buddy %s for an unknown reason.  The most common reason for this is that you have the maximum number of allowed buddies in your buddy list.
nl: Kon het contact %s niet toevoegen om onbekende redenen. De meest voorkomende reden is dat het maximum aantal contacten in uw lijst is bereikt.

en: Could not bind socket to port
nl: Kan socket niet koppelen aan poort

en: Could not change nick
nl: Kan bijnaam niet veranderen

en: Could not connect
nl: Kon geen verbinding maken

en: Could not connect for transfer.
nl: Kan niet verbinden voor overdracht.

en: Could not connect to BOS server
nl: Kan niet verbinden met BOS-server

en: Could not connect to authentication server
nl: Kan niet verbinden met identificatieserver

en: Could not create listen socket
nl: Kan geen socket aanmaken om te luisteren

en: Could not establish a connection with the remote user.
nl: Kan geen verbinding maken met de andere gebruiker.

en: Could not establish a connection with the server.
nl: Kan geen verbinding maken met de server.

en: Could not get details for user %s (%s).
nl: Kan details niet opvragen voor de gebruiker %s (%s).

en: Could not kill user
nl: Kan gebruiker niet vernietigen

en: Could not listen on socket
nl: Kan niet luisteren naar socket

en: Could not load SILC key pair: %s
nl: kan SILC sleutelpaar niet laden: %s

en: Could not load public key
nl: Kan publieke sleutel niet laden

en: Could not open %s for writing!
nl: Kon %s niet openen om naar te schrijven!

en: Could not perform key agreement for file transfer
nl: Kan geen overeenkomst bereiken over benodigde sleutels voor bestandsoverdracht

en: Could not query the directory server.
nl: Kan de adressenserver niet benaderen.

en: Could not recognize the host of the username you entered
nl: Kan de computer van de gegeven gebruiker niet vinden

en: Could not resolve host name
nl: Kan host niet vinden

en: Could not resolve hostname
nl: Kan hostnaam niet vinden

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely is a temporary server-side problem. Please try again later.
nl: Kan gebruikersprofiel niet ophalen. Dit is waarschijnlijk een tijdelijk serverprobleem. Probeert u het later nogmaals.

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely means that the user does not exist; however, Yahoo! sometimes does fail to find a user's profile. If you know that the user exists, please try again later.
nl: Kan gebruikersprofiel niet ophalen. Dit betekent waarschijnlijk dat de gebruiker niet bestaat. Soms kan Yahoo! ten onrechte een gebruiker niet vinde. Als u er zeker van bent dat de gebruiker bestaat, probeert u het dan later nogmaals.

en: Could not send
nl: Kan niet verzenden

en: Could not start the file transfer
nl: Kan bestandsoverdracht niet starten

en: Could not write
nl: Kan niet schrijven

en: Could not write file header.  The file will not be transferred.
nl: Kon koptekst van bestand niet instellen. Het bestand zal niet verzonden worden.

en: Couldn't connect to host
nl: Kan geen verbinding maken met host

en: Couldn't create socket
nl: Kan geen socket aanmaken

en: Couldn't load buddylist
nl: kan contactenlijst niet laden

en: Couldn't open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Couldn't resolve host
nl: Kan host niet vinden

en: Country
nl: Land

en: Country not supported.
nl: Land wordt niet ondersteund.

en: Country/Region
nl: Land/Regio

en: Country: 	%s
nl: Land: 	%s

en: Crazy Patch Writers
nl: Gestoorde patch-schrijvers

en: Create
nl: Aanmaken

en: Create New Conference...
nl: Nieuwe bijeenkomst...

en: Create New Room
nl: Nieuwe ruimte maken

en: Create New SILC Key Pair
nl: Nieuw SILC sleutelpaar maken

en: Create SILC Key Pair...
nl: Aanmaken van SILC sleutelpaar...

en: Create conference with user
nl: Conferentie starten met gebruiker

en: Creating SILC key pair...
nl: Aanmaken van SILC sleutelpaar...

en: Creator
nl: Starter

en: Current Developers
nl: Huidige ontwikkelaars

en: Current Translators
nl: Huidige vertalers

en: Current password
nl: Huidige wachtwoord

en: Current token
nl: Huidige teken

en: Currently on
nl: Nu aanwezig

en: Cursor Color
nl: Cursorkleur

en: Customizes the message timestamp formats.
nl: Opmaak aanpassen van tijdsaanduiding.

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: DBus Example
nl: DBus-voorbeeld

en: DBus Plugin Example
nl: DBus Voorbeeldplugin

en: Danish
nl: Deens

en: Database connect error
nl: Database verbindingsprobleem

en: Database server error
nl: Database-server fout

en: Date
nl: Datum

en: Debug Window
nl: Debugvenster

en: Debugging Information
nl: Debuginformatie

en: Delay
nl: Vertraging

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Account
nl: Account verwijderen

en: Delete Status
nl: Status verwijderen

en: Delete buddylist from Server
nl: Contactenlijst verwijderen van server

en: Deny
nl: Blokkeren

en: Department
nl: Afdeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: Detach From Server
nl: Loskoppelen van server

en: Detach this tab
nl: Tabblad losmaken

en: Detached
nl: Losgekoppeld

en: Device
nl: Apparaat

en: Different
nl: Anders

en: Digitally sign and verify all messages
nl: Alle berichten ondertekenen en controleren

en: Dir service temporarily unavailable.
nl: Profielen service is momenteel niet toegankelijk.

en: Direct IM
nl: Direct bericht

en: Direct IM established
nl: Directe verbinding opgezet

en: Directory Query Failed
nl: Aanvraag mislukt

en: Disable when away
nl: Uitschakelen bij afwezigheid

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disallow
nl: Weigeren

en: Disconnected by server
nl: Verbinding verbroken door server

en: Disconnected.
nl: Verbinding verbroken

en: Display Currently Registered E-Mail Address
nl: Huidige geregistreerde e-mailadres weergeven

en: Display Statistics
nl: Statistieke weergeven

en: Display notification message in conversations
nl: Mededelingen in het gesprek weergeven.

en: Displays a system tray icon (in GNOME, KDE, or Windows for example) to show the current status of Gaim, allow fast access to commonly used functions, and to toggle display of the buddy list. Also provides options to blink for unread messages.
nl: Communiceert met het mededelingengebied (zit o.a. in GNOME, KDE of windows) om op die manier de status van Gaim weer te geven, snel toegang te geven tot veelgebruikte functies en om het hoofdvenster te verbergen of juist weer te geven. Ook biedt het de mogelijkheid om inkomende berichten te laten wachten totdat erop geklikt wordt.

en: Displays an icon for Gaim in the system tray.
nl: Geeft een pictogram voor Gaim weer in het mededelingengebied.

en: Division
nl: Afdeling

en: Do Not Disturb
nl: Niet storen

en: Do you wanna add this buddy?
nl: Wilt u deze persoon toevoegen?

en: Do you wanna approve the request?
nl: Wilt u de aanvraag goedkeuren?

en: Do you want to add this buddy to your buddy list?
nl: Wilt u deze persoon toevoegen aan uw contactenlijst?

en: Do you want to allow or disallow people on your buddy list to send you MSN Mobile pages to your cell phone or other mobile device?
nl: Wilt u dat mensen op uw contactenlijst MSN-mobile oproepen kunnen sturen naar uw mobiele telefoon of ander mobiel apparaat?

en: Don't Appear Permanently Offline
nl: Niet altijd off-line weergeven

en: Download buddylist from Server
nl: Contactenlijst van server downloaden

en: Draw On Whiteboard
nl: Tekenen op whiteboard

en: Duplicate Correction
nl: Dubbele correctie

en: Duplicate title
nl: Dubbele titel

en: Dutch, Flemish
nl: Nederlands & Vlaams

en: E-Mail
nl: E-mail

en: E-Mail Address
nl: E-mail adres

en: E-Mail: 		%s
nl: E-mail: 		%s

en: E-mail lookup restricted.
nl: Email zoekfunctie beperkt.

en: E_xecute a command
nl: Opdracht _uitvoeren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Buddy Comment
nl: Opmerking bewerken

en: Edit Buddy Pounce
nl: Contact-alarm bewerken

en: Edit Jabber vCard
nl: Jabber vCard bewerken

en: Edit Status
nl: Status bewerken

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
nl: De computernaam of poort voor uw gegeven proxy-type is ongeldig.

en: Email
nl: E-mail

en: Emails
nl: E-mails

en: Enable Account
nl: Account inschakelen

en: Enable buddy ic_on animation
nl: Bewegende _contactplaatjes weergeven

en: Enable replacement of last word on send
nl: Laatste woord vervangen bij versturen

en: Enable/Disable Mobile Devices...
nl: Mobiele apparaten inschakelen/uitschakelen...

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Encoding
nl: Codering

en: Encodings
nl: Coderingen

en: Enter Password
nl: Voer wachtwoord in

en: Enter SecurID
nl: Geef SecurID

en: Enter a Conference Server
nl: Verbinden met server voor groepsgesprekken

en: Enter a User Directory
nl: Geef een adressenserver

en: Enter a name or partial ID in the field below to search for matching users in your Sametime community.
nl: Geef een naam of gedeeltelijk ID in het veld hieronder om te zoeken naar overeenkomende gebruikers

en: Enter an alias for %s.
nl: Geef een alias voor %s.

en: Enter an alias for this chat.
nl: Geef een alias voor deze chat.

en: Enter an alias for this contact.
nl: Geef een alias voor deze persoon.

en: Enter current token
nl: Geef huidige teken

en: Enter empty string to reset the name.
nl: Niets invullen om de naam te herstellen.

en: Enter password for %s (%s)
nl: Geef wachtwoord voor %s (%s)

en: Enter the 6 digit number from the digital display.
nl: Geef het 6-cijferige nummer van het digitale display.

en: Enter the name of a Notes Address Book group in the field below to add the group and its members to your buddy list.
nl: Geef de groepsnaam in het veld hieronder om de groep en de leden toe te voegen aan uw contactenlijst.

en: Enter the name of the group
nl: Geef de naam van de groep

en: Error
nl: Fout

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because the given address has too many screen names associated with it.
nl: Fout 0x%04x: Kan e-mail adres niet veranderen omdat het adres reeds te veel gebruikersnamen toegewezen heeft gekregen.

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because the given address is invalid.
nl: Fout 0x%04x: Kan e-mail adres niet veranderen omdat het adres ongeldig is.

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because there is already a request pending for this screen name.
nl: Fout 0x%04x: Kan e-mail adres niet veranderen omdat er al een aanvraag in behandeling is.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because it is invalid.
nl: Fout 0x%04x: Kan weergave van naam niet veranderen omdat deze ongeldig is.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name differs from the original.
nl: Fout 0x%04x: Kan weergave niet veranderen omdat aangevraagde gebruikersnaam is niet gelijk aan het origineel.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name is too long.
nl: Fout 0x%04x: Kan weergave niet veranderen omdat aangevraagde gebruikersnaam te lang is.

en: Error 0x%04x: Unknown error.
nl: Fout 0x%04x: Onbekende fout.

en: Error Changing Account Info
nl: Fout bij aanpassen van accountgegevens

en: Error Reading %s
nl: Fout bij lezen van %s

en: Error Running Editor
nl: Fout bij starten van editor

en: Error accessing %s: 
    %s.
nl: Fout bij benaderen van %s: 
    %s.

en: Error adding buddy
nl: Fout bij toevoegen van contact

en: Error adding group
nl: Fout bij toevoegen van groep

en: Error changing password
nl: Fout bij veranderen van wachtwoord

en: Error communicating with server
nl: Fout opgetreden bij communicatie met de server

en: Error communicating with server. Closing connection.
nl: Fout opgetreden bij communicatie met de server. Verbinding wordt verbroken.

en: Error creating connection
nl: Fout bij maken verbinding

en: Error displaying MOTD
nl: Fout bij weergeven van MOTD

en: Error during connecting to SILC Server
nl: Fout bij verbinden met SILC-server

en: Error during file transfer
nl: Fout bij bestandsoverdracht

en: Error in chat %s
nl: Fout in chat: %s

en: Error initializing libdbi.
nl: Fout bij initialiseren van libdbi.

en: Error initializing session
nl: Fout bij initialiseren van sessie

en: Error joining chat %s
nl: Fout bij meedoen aan chat: %s

en: Error launching "%s": %s
nl: Fout bij starten van "%s": %s

en: Error launching %s: %s
nl: Fout bij starten van %s: %s

en: Error occurred during key agreement
nl: Fout opgetreden bij uitwisseling van sleutels

en: Error parsing HTTP.
nl: Fout bij analyseren HTTP.

en: Error reading %s: 
    %s.
nl: Fout bij lezen van %s: 
    %s.

en: Error reading file %s: 
    %s
nl: Fout bij lezen van %s: 
    %s.

en: Error reading from socket: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van de socket: %s

en: Error resolving %s: %d
nl: Fout bij opzoeken van %s: %d

en: Error resolving %s: %s
nl: Fout bij opzoeken van %s: %s

en: Error retrieving profile
nl: Fout bij ophalen van profiel

en: Error retrieving room list
nl: Fout bij het inlezen van de lijst van ruimtes

en: Error running %s
nl: Fout bij uitvoeren van %s

en: Error saving image
    
    %s
nl: Fout bij opslaan afbeelding
    
    %s

en: Error setting socket options
nl: Kan socket niet instellen

en: Error writing %s: 
    %s.
nl: Fout bij schrijven naar %s: 
    %s.

en: Error. SSL support is not installed.
nl: Fout! Geen SSL-ondersteuning geïnstalleerd.

en: Error: invalid PONG from server
nl: Fout: ongeldige PONG van server

en: Euskera(Basque)
nl: Baskisch

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Evolution Integration
nl: Integratie met Evolution

en: Evolution Integration Configuration
nl: Evolution integratie-opties

en: Excited
nl: Opgewonden

en: Existing window
nl: Bestaand venster

en: Export Sametime List for Account %s
nl: Sametime-lijst exporteren voor %s

en: Export Sametime List...
nl: Sametime-lijst exporteren...

en: Export to .anyone
nl: Exporteren naar .iemand

en: Export to .zephyr.subs
nl: Exporteren naar .zephyr.subs

en: Exposure
nl: Ontmaskering

en: ExtPlacement
nl: ExtPlaatsing

en: Extended Address
nl: Adresbijvoeging

en: Extended Away
nl: Lang weg

en: Extra conversation placement options.
nl: Extra opties voor plaatsen van gespreksvensters.

en: Faces
nl: gezichten

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed Yahoo! Authentication
nl: Yahoo! identificatie mislukt

en: Failed to change nickname
nl: Kan bijnaam niet veranderen

en: Failed to connect to server.
nl: Kan geen verbinding maken met de server.

en: Failed to get connection: %s
nl: Kan geen nieuwe verbinding maken: %s

en: Failed to get name: %s
nl: Kan naam niet ophalen: %s

en: Failed to get serv name: %s
nl: Kan servernaam niet ophalen: %s

en: Failed to join buddy in chat
nl: Kan niet deelnemen aan chat

en: Failed to join chat
nl: Kan niet deelnemen aan chat

en: Failed to load image
nl: Kan afbeelding niet laden

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
nl: kan afbeelding '%s' niet laden: reden onbekend, waarschijnlijk een kapotte afbeelding

en: Failed to open file '%s': %s
nl: Kan bestand '%s' niet openen: %s

en: Failed to set cmodes for %s
nl: Kan kanaalinstellingen (cmodes) niet instellen voor %s

en: Failed to store image: %s
nl: Kan de afbeelding niet opslaan: %s

en: Failure unknown: %s.
nl: Onbekende Fout: %s.

en: Failure.
nl: Fout.

en: Failure: Authentication failed
nl: Mislukt: Certificering mislukt

en: Failure: Incorrect signature
nl: Mislukt: Ongeldige handtekening

en: Failure: Invalid cookie
nl: Mislukt: Ongeldig cookie

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
nl: Mislukt: Andere kant ondersteunt voorgestelde HMAC niet

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
nl: Mislukt: Andere kant ondersteunt voorgestelde KE-groep niet

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
nl: Mislukt: Andere kant ondersteunt voorgestelde PKCS niet

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
nl: Mislukt: Andere kant ondersteunt voorgestelde codering niet

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
nl: Mislukt: Andere kant ondersteunt voorgestelde hash-functie niet

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
nl: Mislukt: De andere kant vertrouwt/ondersteunt uw openbare sleutel niet

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
nl: Mislukt: Versies komen niet overeen. Installeer een nieuwe versie van uw programma

en: Family Name
nl: Achternaam

en: Fashion
nl: Mode

en: Fast size calculations
nl: Snelle berekening grootte

en: Favorite Quote
nl: Favoriete citaat

en: Favorite Things
nl: Mijn favoriete dingen

en: Feature Calibration
nl: Kalibreren

en: Feature Not Implemented
nl: Feature niet geïmplementeerd

en: Female
nl: Vrouw

en: Fetching the room list failed.
nl: Opvragen lijst van ruimtes mislukt.

en: File Send
nl: Bestanden sturen

en: File Send Failed
nl: Bestanden verzenden mislukt

en: File Transfer
nl: Bestandsoverdracht

en: File Transfer Failed
nl: Bestandsoverdracht mislukt

en: File Transfers
nl: Bestandsoverdrachten

en: File operation error
nl: Bestandsfout

en: File transfer _details
nl: Details bestand

en: File transfer already started
nl: Bestandsoverdracht reeds gestart

en: File transfer cancelled
nl: Bestandsoverdracht afgebroken

en: File transfer complete
nl: Bestandsoverdracht voltooid

en: File transfer failed; other side probably canceled.
nl: Bestandsoverdracht mislukt; de andere kant heeft waarschijnl;ijk afgebroken.

en: File transfer from %s failed.
nl: Bestandsoverdracht van %s mislukt.

en: File transfer port
nl: Bestandsoverdracht poortnummer

en: File transfer server
nl: Server voor bestandsoverdrachten

en: File transfer session does not exist
nl: Sessie voor bestandsoverdracht is niet aanwezig

en: File transfer to %s failed.
nl: Bestandsoverdracht naar %s mislukt.

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

en: Fill in one or more fields to search for any matching Jabber users.
nl: Vul een of meer velden in om naar te zoeken bij Jabber-gebruikers.

en: Fill in the fields.
nl: Vul de velden in.

en: Fill in the registration fields.
nl: Registratievelden invullen.

en: Fill out all fields completely.
nl: Vul alle velden volledig in.

en: Finalizing connection
nl: Afronden van verbinding

en: Find
nl: Zoeken

en: Find Buddy by E-Mail
nl: Contact zoeken op e-mail adres

en: Find Rooms
nl: Ruimtes zoeken

en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
nl: Zoek een persoon door de zoekcriteria in de gegeven velden in te vullen. Opmerking: Ieder veld heeft ondersteuning voor zgn. jokertekens (%).

en: Find buddies
nl: Contacten zoeken

en: Find buddies...
nl: Contacten zoeken...

en: Find one Qun in the server list, but i don't know its external id, please re-rejoin it manually
nl: Eén Qun gevonden in de lijst, maar kan geen extern ID vinden. Probeer het eens met de hand

en: Fingerprint and babbleprint for the %s key are:
    
    %s
    %s
nl: Vingerafdruk en babbleprint voor de sleutel %s zijn:
    
    %s
    %s

en: Finished
nl: Klaar

en: Finnish
nl: Fins

en: Fire
nl: Brand

en: Firebird
nl: Firefox

en: First Name
nl: Voornaam

en: First name
nl: Voornaam

en: First name:
nl: Voornaam:

en: Font Face
nl: Lettertype

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: For delayed messages
nl: Bij vertraagde berichten

en: For delayed messages and in chats
nl: Voor vertraagde berichten en in chatsessies

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Force login (ignore server redirects)
nl: Aanmelding forceren (server redirect negeren)

en: Force old (port 5223) SSL
nl: Oude SSL (poort 5223) forceren

en: Forcing Login
nl: Aanmelden forceren

en: Foreground font color
nl: Tekstkleur

en: Format Screen Name...
nl: Gebruikersnaam opmaken...

en: Free For Chat
nl: Vrij om te chatten

en: French
nl: Frans

en: Friendly name changes too rapidly
nl: Bijnaam verandert te snel

en: From
nl: Van

en: From (To pending)
nl: Van

en: From last sent message
nl: Laatst verstuurde bericht

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Fully Qualified Domain Name missing
nl: Geen geldige internetnaam (FQDN) aanwezig

en: GNOME Default
nl: GNOME standaard

en: GStreamer Failure
nl: GStreamer-probleem

en: GStreamer failed to initialize.
nl: GStreamer kan niet starten.

en: GTK Signals Test
nl: GTK Signalentest

en: GTK+ Interface Font
nl: GTK+ lettertype

en: GTK+ Runtime Version
nl: GTK+ Runtime-versie

en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
nl: Gadu-Gadu-protocol plugin

en: Gadu-Gadu Public Directory
nl: Gadu-Gadu Adresboek

en: Gadu-Gadu User
nl: Gadu-gadu-gebruiker

en: Gaim %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -l, --login[=NAME]  automatically login (optional argument NAME specifies
                          account(s) to use, separated by commas)
      -v, --version       display the current version and exit
nl: Gaim %s
    Gebruik: %s [OPTIE]...
    
      -c, --config=MAP    MAP gebruiken voor opslaan configuratie
      -d, --debug         debugberichten naar stdout sturen
      -h, --help          deze hulptekst weergeven
      -n, --nologin       niet automatisch aanmelden
      -l, --login[=NAAM]  automatisch aanmelden (optioneel argument NAAM geeft
                          (kommagescheiden)te gebruiken account(s) aan)
      -v, --version       versie-info weergeven

en: Gaim %s. Try `%s -h' for more information.
nl: Gaim %s. Probeer '%s -h' voor meer informatie.

en: Gaim - Save As...
nl: Gaim - Opslaan als...

en: Gaim Demonstration Plugin
nl: Gaim demonstratieplugin

en: Gaim File Control
nl: Gaim bestandsbesturing

en: Gaim GTK+ Theme Control
nl: Gaim GTK+ themabeheer

en: Gaim Internet Messenger
nl: Gaim - Expresberichten

en: Gaim User
nl: Gaim gebruiker

en: Gaim cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually
nl: Gaim kan geen hele map ineens sturen. U zult de bestanden per stuk moeten selecteren.

en: Gaim could not find any information in the user's profile. The user most likely does not exist.
nl: Gaim kan geen informatie vinden in het gebruikersprofiel. De gebruiker bestaat waarschijnlijk niet.

en: Gaim could not open a listening port.
nl: Gaim kon geen poort openen om te luisteren.

en: Gaim encountered errors loading the plugin.
nl: Fout opgetreden bijladen van de plugin.

en: Gaim encountered errors unloading the plugin.
nl: Fout opgetreden bij uitschakelen plugin.

en: Gaim has segfaulted and attempted to dump a core file.
    This is a bug in the software and has happened through
    no fault of your own.
    
    If you can reproduce the crash, please notify the gaim
    developers by reporting a bug at
    %sbug.php
    
    Please make sure to specify what you were doing at the time
    and post the backtrace from the core file.  If you do not know
    how to get the backtrace, please read the instructions at
    %sgdb.php
    
    If you need further assistance, please IM either SeanEgn or 
    LSchiere (via AIM).  Contact information for Sean and Luke 
    on other protocols is at
    %scontactinfo.php
nl: Gaim is gecrashed en heeft geprobeerd een core-bestand te dumpen.
    Dit is een fout in de software is gebeurd zonder dat u er
    iets aan kon doen.
    
    Als u deze crash kunt reproduceren, meld dit dan bij de makers
    door een bugreport in te sturen via
    %sbug.php
    
    Geef (in het Engels) duidelijk aan wat u deed op het moment
    van de crash en haal de backtrace uit de coredump.  Als u niet weet
    hoe u de backtracemoet achterhalen, kijk dan op
    %sgdb.php.
    
    Als u verdere assistentie nodig heeft
     kunt u SeanEgn of LSchiere (via AIM) benaderen.
    Verdere contactinformatie is te vinden via
    %scontactinfo.php.

en: Gaim has sent a message the IRC server did not understand.
nl: Gaim heeft een bericht verzonden wat niet begrepen wordt door de IRC-server.

en: Gaim is a modular messaging client capable of using AIM, MSN, Yahoo!, Jabber, ICQ, IRC, SILC, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Zephyr, and Gadu-Gadu all at once.  It is written using GTK+.<BR><BR>You may modify and redistribute the program under the terms of the GPL (version 2 or later).  A copy of the GPL is contained in the 'COPYING' file distributed with Gaim.  Gaim is copyrighted by its contributors.  See the 'COPYRIGHT' file for the complete list of contributors.  We provide no warranty for this program.<BR><BR>
nl: Gaim is een modulair programma voor expresberichten en kan gebruik maken van de netwerken van AIM, MSN, Yahoo!, Jabber, ICQ, IRC, SILC, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Zephyr, en Gadu-Gadu. En nog allemaal tegelijk ook. Het is geschreven met behulp van GTK+. <BR><BR>U mag het programma aanpassen en verspreiden als u zich houdt aan de GPL (versie 2 of nieuwe). Er is een kopie van deze licentie meegeleverd in het bestandje 'COPYING'. Het copyright van gaim ligt bij de mensen die hebben meegewerkt hiereen. Zie voor een volledige lijst het bestandje 'COPYRIGHT'. Dit programma wordt geleverd zonder enige garantie.<BR><BR>

en: Gaim was temporarily unable to retrieve your buddy list from the AIM servers.  Your buddy list is not lost, and will probably become available in a few hours.
nl: Gaim kan tijdelijk niet bij uw contactenlijst op de AIM-servers. De lijst is niet verdwenen. U kunt deze waarschijnlijk over enkele uren weer benaderen.

en: Gaim was unable to get a valid AIM login hash.
nl: Gaim kon geen geldige AIM aanmeld-hash krijgen.

en: Gaim was unable to get a valid login hash.
nl: Gaim kon geen geldige aanmeld-hash krijgen.

en: Gaim was unable to load your plugin.
nl: Gaim kan de plugin niet laden.

en: Galician
nl: Galiciaans

en: Games
nl: Spelletjes

en: Gender
nl: Geslacht

en: General
nl: Algemeen

en: General Log Reading Configuration
nl: Instellingen voor algemene logboekweergave

en: General Text Replacement Options
nl: Instellingen voor tekstvervanging

en: Generate Key Pair
nl: Sleutelpaar aanmaken

en: Geolocation
nl: Geo-locatie

en: Georgian
nl: Georgisch

en: German
nl: Duits

en: Get AIM Info
nl: AIM-info ophalen

en: Get Away Message
nl: Afwezigheidsbericht

en: Get Dir Info
nl: Directory info ophalen

en: Get File
nl: Bestanden Ophalen

en: Get Info
nl: Extra info

en: Get Notes Address Book Info
nl: Notes Adresboekinformatie ophalen

en: Get Public Key
nl: Openbare sleutel ophalen

en: Get Public Key...
nl: Openbare sleutel ophalen...

en: Get Status Msg
nl: Statusbericht tonen

en: Get User Info
nl: Gebruikersinfo

en: Get _Info
nl: _Info opzoeken

en: Getting cookie
nl: Cookie opvragen

en: Given Name
nl: Gegeven naam

en: GntHistory
nl: GntGeschiedenis

en: Go ahead
nl: Ga maar door

en: Goes a_way
nl: _Weggaan

en: Gone
nl: Weg

en: Greek
nl: Grieks

en: Group
nl: Groep

en: Group Description
nl: Groepsbeschrijving

en: Group ID
nl: Groep-ID

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Group Operation Error
nl: Groepsopdrachtfout

en: Group name too long
nl: Groepsnaam is te lang

en: Group not removed
nl: Groep niet verwijderd

en: Group:
nl: Groep:

en: GroupWise Conference %d
nl: Groupwise bijeenkomst %d

en: GtkTreeView Expander Size
nl: Grootte van uitklappijltje

en: GtkTreeView Indent Expanders
nl: Grootte uitklappijltje

en: HTTP proxy connection error %d
nl: HTTP-proxy verbindingsfout %d

en: Handshake Acknowledged, Sending Login
nl: Contact gelegd. Bezig met aanmelding

en: Handshaking
nl: Verbinding opzetten

en: Happy
nl: Blij

en: Has you
nl: Heeft u

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hide Icon
nl: Plaatje verbergen

en: Hide client identity
nl: Doen alsof we de echte client zijn

en: Highlight _misspelled words
nl: Verkeerd gespelde woorden _oplichten

en: Highlight matches
nl: Overeenkomsten aangeven

en: History
nl: Geschiedenis

en: History Plugin Requires Logging
nl: De geschiedenisplugin vereist bijhouden van logboek

en: Hobbies and Interests
nl: Hobbies en interesses

en: Home Address
nl: Thuisadres

en: Home Fax
nl: Fax thuis

en: Home Page
nl: Homepage

en: Home Phone
nl: Thuis telefoon

en: Home Phone 2
nl: Thuis telefoon 2

en: Hometown
nl: Woonplaats

en: Horoscope Symbol
nl: Sterrenbeeld (horoscoop)

en: Host Gone
nl: Host verdwenen

en: Host Name: 	%s
nl: Computernaam: 	%s

en: Host Unknown
nl: Host onbekend

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Hyper Active
nl: Hyperactief

en: Hyperlink Color
nl: Kleur van verwijzing

en: Hyperlink color
nl: Kleur van verwijzing

en: Hyperlink prelight color
nl: Kleur van verwijzing

en: I am a member
nl: Ik ben lid

en: I am applying to join
nl: Ik wil lid worden

en: I am not member
nl: Ik ben geen lid

en: I am the admin
nl: Ik ben de admin

en: I'dle Mak'er
nl: 'k ben d'r nie

en: I'm not here right now
nl: Ik ben er even niet

en: ICQ Direct Connect
nl: ICQ Directe verbinding

en: ICQ Privacy Options
nl: ICQ privacy-opties

en: ICQ authorization denied.
nl: ICQ identificatie geweigerd.

en: ICQ user %u has sent you a buddy: %s (%s)
nl: ICQ-gebruiker %u heeft u een contact toegestuurd: %s (%s)

en: IM
nl: Bericht

en: IM Conversation Windows
nl: IM Gespreksvensters

en: IM With Password
nl: IM met wachtwoord

en: IM with Key Exchange
nl: IM met sleuteluitwisseling

en: IM with Password
nl: IM met wachtwoord

en: IP Address
nl: IP-adres

en: IPC Test Server
nl: IPC testserver

en: IRC Protocol Plugin
nl: IRC-protocol plugin

en: IRC nicks may not contain whitespace
nl: IRC-bijnamen mogen geen spaties bevatten

en: I_M
nl: _Bericht sturen

en: Icon
nl: Pictogram

en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
nl: Minimaliseert het gespreksvenster en de contactenlijst bij afwezigheid.

en: Iconify on Away
nl: Minimaliseren bij afwezigheid

en: Idle
nl: Inactief

en: Idle %dh %02dm
nl: Inactief %dh %02dm

en: Idle %dm
nl: Inactief %dm

en: If you look real closely
nl: Als u zeer aandachtig kijkt

en: If you wish to view this profile, you will need to visit this link in your web browser
nl: Als u dit profiel wilt zien, zult u deze verwijzing moeten openen in uw web-browser

en: Ignore
nl: Negeren

en: Ignore buddy?
nl: Contact negeren?

en: Ignore conference and chatroom invitations
nl: Conferentie- en chatruimteverzoeken negeren

en: Import Sametime List for Account %s
nl: Sametime-lijst importen voor %s

en: Import Sametime List...
nl: Sametime-lijst importeren...

en: Import from .anyone
nl: Importeren van .iemand

en: Import from .zephyr.subs
nl: Importeren van .zephyr.subs

en: Improper Addressing
nl: Ongeldige adressering

en: In Love
nl: Verliefd

en: In hidden conversations
nl: In verborgen gesprekken

en: In local permit/deny
nl: In lokale toestaan/weigeren

en: In love
nl: Verliefd

en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
nl: Logboeken van andere clients tonen in ons logboek.

en: Incompatible protocol version
nl: Incompatibele protocolversie

en: Incorrect encoding in authorization
nl: Onjuiste codering bij aanmelding

en: Incorrect nickname or password.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Incorrect password.
nl: Ongeldig wachtwoord.

en: Indisposed
nl: Gammel

en: Info for %s
nl: Info voor %s

en: Info for Group %s
nl: Info voor groep %s

en: Initializing Stream
nl: Starten van datastroom

en: Initiate Conference
nl: Groepsgesprek openen

en: Initiate _Chat
nl: _Chat starten

en: Input request here
nl: Geef hier uw verzoek

en: Input your reason:
nl: Geef uw reden:

en: Insert Image
nl: Afbeelding invoegen

en: Insert Link
nl: Verwijzing invoegen

en: Insert c_ount of new messages into window title
nl: Aantal _nieuwe berichten weergeven in venstertitel

en: Insert image
nl: Afbeelding invoegen

en: Insert in message
nl: Invoegen in gesprek

en: Insert link
nl: Verwijzing invoegen

en: Insert smiley
nl: Smiley invoegen

en: Instant Messaging
nl: Expresberichten

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
nl: Berichten worden alleen bijgehouden als "Alle gesprekken opslaan" is aangevinkt.

en: Insufficient rights
nl: Niet genoeg rechten

en: Interests
nl: Interesses

en: Interface colors
nl: Kleuren van interface

en: Internal Server Error
nl: Interne serverfout

en: Internet Messenger
nl: Expresberichten

en: Invalid Authorization Mechanism
nl: Ongeldig mechanisme

en: Invalid Directory
nl: Ongeldig adresboek

en: Invalid Friendly Name
nl: Ongeldige bijnaam

en: Invalid Groupname
nl: Ongeldige groep

en: Invalid ID
nl: Ongeldig ID

en: Invalid Jabber ID
nl: Ongeldige Jabber-ID

en: Invalid Namespace
nl: Ongeldige omgeving

en: Invalid QQid, to add buddy 1234567, 
    you should input qq-1234567
nl: Ongeldig QQid. Om de gebruiker 1234567 toe te voegen
    dient u qq-1234567 te gebruiken

en: Invalid Room Handle
nl: Ongeldige aanduiding voor ruimte

en: Invalid Room Name
nl: Ongeldige naam voor ruimte

en: Invalid SNAC
nl: Ongeldige SNAC

en: Invalid Server
nl: Ongeldige server

en: Invalid Server Name
nl: Ongeldige servernaam

en: Invalid Username
nl: Ongeldige gebruikersnaam

en: Invalid XML
nl: Ongeldige XML

en: Invalid authzid
nl: Ongeldige authzid

en: Invalid challenge from server
nl: Ongeldige vraag van server

en: Invalid chat name specified.
nl: Onjuiste chat-naam opgegeven.

en: Invalid e-mail address
nl: Ongeldig e-mail adres

en: Invalid error
nl: Ongeldige fout

en: Invalid group
nl: Ongeldige groep

en: Invalid name, please input in qq-xxxxxxxx format
nl: Ongeldige naam. Gebruik de opmaak qq-xxxxxxx.

en: Invalid nickname
nl: Ongeldige bijnaam

en: Invalid password
nl: Ongeldig wachtwoord

en: Invalid proxy settings
nl: Ongeldige proxy-instellingen

en: Invalid response from server.
nl: Ongeldig antwoord van server

en: Invalid title
nl: Ongeldige titel

en: Invalid username or password
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord

en: Invalid username.
nl: Ongeldige gebruikersnaam.

en: Invert
nl: Omkeren

en: Invincible
nl: Onoverwinnelijk

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Invitation Rejected
nl: Uitnodiging geweigerd

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
nl: Uitnodiging van: %s
    
    Verzonden: %s

en: Invitation only
nl: Alleen op uitnodiging

en: Invitation to Conversation
nl: Uitnodiging voor gesprek

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Invite Buddy Into Chat Room
nl: Contact uitnodigen in chatruimte

en: Invite Group to Conference...
nl: Groep uitnodigen voor conferentie...

en: Invite List
nl: Uitnodigingslijst

en: Invite to Conference
nl: Uitnodigen voor bijeenkomst

en: Invite to Conference...
nl: Uitnodigen voor bijeenkomst...

en: Invite user to a conference
nl: Gebruiker uitnodigen voor een bijeenkomst

en: Is no longer i_dle
nl: Weer _actief is

en: Italian
nl: Italiaans

en: Italic
nl: Cursief

en: Item Not Found
nl: Item niet gevonden

en: Jabber Account
nl: Jabber-account

en: Jabber Message Error
nl: Jabber bericht-fout

en: Jabber Protocol Plugin
nl: Jabber-protocol plugin

en: Jabber developer
nl: ontwikkelaar van Jabber

en: Japan Pager server
nl: Japanse semafoonserver

en: Japan file transfer server
nl: Japanse server voor bestandsoverdrachten

en: Japanese
nl: Japans

en: Jealous
nl: Jaloers

en: Job Role
nl: Rol

en: Job Title
nl: Functieomschrijving

en: Join
nl: Deelnemen

en: Join Chat
nl: Chat openen

en: Join Private Group
nl: Deelnemen aan privégroep

en: Join User in Chat...
nl: Deelnemen aan chat van gebruiker...

en: Join a Chat
nl: Chat openen

en: Join in Chat
nl: Deelnemen aan Chat

en: Join who in chat?
nl: Deelnemen aan wiens chat?

en: Joining %s requires an invitation.
nl: Deelnemen aan %s vereist een uitnodiging.

en: Keep alive error, seems connection lost!
nl: Fout bij in stand houden van verbinding!

en: Key Agreement
nl: Sleutels uitwisselen

en: Key Agreement Request
nl: Verzoek tot sleuteluitwisseling

en: Key Agreement failed
nl: Uitwisseling van sleutels mislukt

en: Key Exchange failed
nl: Sleuteluitwisseling mislukt

en: Key Length: 	%d bits
nl: Sleutellengte: 	%d bits

en: Key Pair Generation failed
nl: Aanmaken van sleutelpaar mislukt

en: Key agreement cannot be started with yourself
nl: Kan geen sleutels uitwisselen met uzelf

en: Key agreement failed
nl: Uitwisseling van sleutels mislukt

en: Key agreement is already started
nl: Uitwisseling van sleutels is al gestart

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
nl: Verzoek tot uitwisselen van sleutels ontvangen van %s. Wilt u sleutels met deze persoon uitwisselen?

en: Key agreement was aborted
nl: Uitwisseling van sleutels afgebroken

en: Key length
nl: Sleutellengte

en: Keyword ignored.
nl: Sleutelwoord genegeerd.

en: Kicked by %s (%s)
nl: Weggeschopt door %s (%s)

en: Kids Passport without parental consent
nl: Kinderpaspoort zonder toezegging van ouder

en: Kill User
nl: Gebruiker vernietigen

en: Killed by %s (%s)
nl: Vernietigd door %s (%s)

en: Korean
nl: Koreaans

en: Kurdish
nl: Koerdisch

en: Larger font size
nl: Grotere letters

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last Update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Last created window
nl: Laatst aangemaakte venster

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last name:
nl: Achternaam:

en: Last said
nl: Laatst gezegd

en: Latest News
nl: Laatste nieuws

en: Left
nl: Links

en: Left Vertical
nl: Links vertikaal

en: Let others see what computer you are using
nl: Anderen door u gebruiket computer laten zien

en: Let others see what services you are using
nl: Anderen uw gebruikte diensten laten zien

en: Lets you send raw input to text-based protocols (Jabber, MSN, IRC, TOC). Hit 'Enter' in the entry box to send. Watch the debug window.
nl: Geeft u de mogelijkheid om tekst direct door te sturen via tekst-gebaseerde protocollen (Jabber, MSN, IRC, TOC). Druk op 'Enter' om te sturen en houd het debugvenster in de gaten.

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
nl: Geeft u de mogelijkheid om tekst direct door te sturen via tekst-gebaseerde protocollen.

en: List Full
nl: Lijst is vol

en: List of users:
nl: Gebruikerslijst:

en: List overflow
nl: Te grote lijst

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Load Buddylist...
nl: Contactenlijst laden...

en: Load buddylist from file...
nl: Contactenlijst laden uit bestand...

en: Loads .NET plugins with Mono.
nl: .NET-plugins laden met Mono.

en: Local Buddy List Only
nl: Alleen lokale contactenlijst

en: Local File:
nl: Lokaal bestand:

en: Local alias:
nl: Lokale alias:

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
nl: Deze server starttijd: %s
    Deze server uptime: %s
    Deze server clients: %d
    Deze server kanalen: %d
    Deze server-operators: %d
    Deze router-operators: %d
    Deze cel clients: %d
    Deze cel kanalen: %d
    Deze cel servers: %d
    Totaal aantal clients: %d
    Totaal aantal kanalen: %d
    Totaal aantal servers: %d
    Totaal aantal routers: %d
    Totaal aantal server-operators: %d
    Totaal aantal router-operators: %d

en: Locality
nl: Localiteit

en: Location
nl: Lokatie

en: Log Directory
nl: Map voor logboeken

en: Log IMs
nl: IM's bijhouden

en: Log Reader
nl: Logboekweergave

en: Log Viewer
nl: Logboek

en: Log _format:
nl: Logboekop_maak:

en: Log all _instant messages
nl: Alle gesprekken _opslaan

en: Log all _status changes to system log
nl: _Statusveranderingen opslaan in systeemlogboek

en: Log all c_hats
nl: Alle _chats opslaan

en: Log chats
nl: Chats opslaan

en: Log format
nl: Logboekopmaak

en: Log status change events
nl: Statusveranderingen opslaan

en: Logging
nl: Logboek

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
nl: Logboek bijhouden kan worden ingeschakeld via Extra -> Voorkeuren -> Logboek.
    
    Het inschakelen hiervan zal u de mogelijkheid geven om geschiedenis op te vragen.

en: Logging of this conversation failed.
nl: Kan logboek niet bijhouden.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
nl: Logboek wordt vanaf nu bijgehouden.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
nl: Logboek wordt vanaf nu niet meer bijgehouden.

en: Login Acknowledged
nl: Aanmelding bevestigd

en: Login Hidden
nl: Verborgen aanmelden

en: Login Information
nl: Aanmeldinformatie

en: Login Options
nl: Aanmeldopties

en: Login Redirected
nl: Aanmelding doorgestuurd

en: Login failed (%s).
nl: Aanmelden mislukt (%s).

en: Login failed, no reply!
nl: Aanmelden mislukt. Geen reactie!

en: Login in TCP
nl: Aanmelden met TCP

en: Looking up %s
nl: %s wordt opgezocht

en: Lost connection with server for an unknown reason.
nl: Verbinding verbroken: Reden onbekend.

en: Lost connection with the remote user for an unknown reason.
nl: De verbinding is verbroken om een onbekende reden.

en: Loud
nl: Hard

en: Louder
nl: Harder

en: Loudest
nl: Hardst

en: MOTD for %s
nl: MOTD voor %s

en: MSN Error: %s
nl: MSN Fout: %s

en: MSN Profile
nl: MSN-profiel

en: MSN Protocol Plugin
nl: MSN-protocol plugin

en: MSN reported not being able to find the user's profile. This either means that the user does not exist, or that the user exists but has not created a public profile.
nl: MSN meldt dat het de profielgegevens van de gebruiker niet kan vinden. Dit betekent dat de gebruiker niet bestaat of dat deze geen openbaar profiel heeft aangemaakt.

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Mail Checker
nl: E-mailcontrole

en: Mailstop
nl: Post-stop

en: Male
nl: Man

en: Male or female
nl: Man of Vrouw

en: Malformed Jabber ID
nl: Ongeldig Jabber-ID

en: Manual
nl: Handmatig

en: Manually
nl: Handmatig

en: Marital Status
nl: Burgerlijke status

en: Master archive is misconfigured
nl: Hoofdarchief onjuist geconfigureerd

en: Maximum last-seen difference:
nl: Maximaal verschil in laatst aanwezig:

en: Maximum response timeout:
nl: Maximale reactietijd:

en: Maybe the room is full
nl: Misschien is de ruimte vol?

en: Maybe they're not in a chat?
nl: Misschien zitten ze niet in een chat?

en: Meanwhile Connection Setup
nl: Instellen van verbinding

en: Member Since
nl: Lid sinds

en: Memory allocation error
nl: Geheugenfout

en: Merge List from Server
nl: Lijst downloaden van server en samenvoegen

en: Merge and Save List to Server
nl: Lijst samenvoegen en opslaan op server

en: Message
nl: Bericht

en: Message (optional) :
nl: Bericht (optioneel) :

en: Message Notification
nl: Bericht-attendering

en: Message Timestamp Formats
nl: Opmaak tijdsaanduiding berichten

en: Message could not be sent because a connection error occurred:
nl: Kan bericht niet versturen omdat er een verbindingsfout is opgetreden:

en: Message could not be sent because an error with the switchboard occurred:
nl: Kan bericht niet versturen omdat er een fout op het switchboard is opgetreden:

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
nl: Kan bericht niet versturen omdat de maximumlengte is overschreden.

en: Message could not be sent because the user is offline:
nl: Kan bericht niet versturen omdat de ander off-line is:

en: Message could not be sent because we are sending too quickly:
nl: Kan bericht niet versturen omdat we dit te snel doen:

en: Message could not be sent, not allowed while invisible:
nl: Kan bericht niet versturen. Niet toegestaan wanneer u onzichtbaar bent:

en: Message could not be sent.
nl: Kan bericht niet versturen.

en: Message delivery to %s failed: %s
nl: Bericht aan %s niet aangekomen: %s

en: Message from %s
nl: Bericht van %s

en: Message may have not been sent because a timeout occurred:
nl: Bericht is misschien niet verstuurd omdat er een time out is opgetreden:

en: Message may have not been sent because an unknown error occurred:
nl: Bericht is misschien niet verstuurd wegens een onbekende fout:

en: Message of the Day
nl: Bericht-van-de-dag

en: Message received
nl: Bericht ontvangen

en: Message received begins conversation
nl: Ontvangen bericht begint een gesprek

en: Message sent
nl: Bericht verzonden

en: Message too long, last %s bytes truncated.
nl: Bericht te lang, laatste %s Bytes afgekort.

en: Message:
nl: Bericht:

en: Message: %s
nl: Bericht: %s

en: Microphone
nl: Microfoon

en: Middle Name
nl: Tweede Naam

en: Middle mouse button
nl: Middelste muisknop

en: Minutes
nl: Minuten

en: Missing protocol plugin for %s
nl: Protocolplugin voor %s niet gevonden

en: Mobile Phone
nl: Mobiel nummer

en: Modify
nl: Bewerken

en: Modify Account
nl: Account bewerken

en: Modify My Information
nl: Mijn informatie wijzigen

en: Modify my information
nl: Informatie wijzigen

en: Mono Plugin Loader
nl: Mono-pluginlader

en: Mood
nl: Stemming

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
nl: Er zijn meerdere gebruikers gevonden met dezelfde naam. Kies de juiste gebruiker uit de lijst om deze toe te voegen aan de contactenlijst.

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
nl: Er zijn meerdere gebruikers gevonden met dezelfde openbare sleutel. Kies de juiste gebruiker uit de lijst om deze toe te voegen aan de contactenlijst.

en: Mouse Gestures
nl: Muisgebaren

en: Mouse Gestures Configuration
nl: Instellingen voor muisgebaren

en: Multiple plugins will be unloaded.
nl: Er zullen meerdere plugins uitgeschakeld worden.

en: Music
nl: Muziek

en: Music Messaging
nl: Expresberichten met muziek

en: Music Messaging Configuration
nl: Instellingen voor expresberichten met muziek

en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
nl: Muzieksessie-plugin voor gezamenlijk componeren.

en: Music messaging session confirmed.
nl: Muzieksessie geaccepteerd.

en: Mute Sounds
nl: Geluiden dempen

en: N_ew conversations:
nl: _Nieuwe gesprekken:

en: Name
nl: Naam

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
nl: Naam: %s
    Versie: %s
    Omschrijving: %s
    Auteur: %s
    Webstek: %s
    Bestand: %s

en: Need more qualifiers.
nl: Meer gegevens nodig.

en: Nepali
nl: Nepals

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Configuration
nl: Netwerkinstellingen

en: Network Statistics
nl: Netwerkstatistieken

en: Never
nl: Nooit

en: New Account
nl: Nieuw account

en: New Buddy Pounce
nl: Nieuw Contact-alarm

en: New Conference
nl: Nieuwe conferentie

en: New Event
nl: Nieuwe gebeurtenis

en: New Gadu-Gadu Account Registered
nl: Nieuw Gadu-Gadu account geregistreerd

en: New Instant Message
nl: Nieuw express-bericht

en: New Mail
nl: Nieuwe e-mail

en: New Message...
nl: Nieuw bericht...

en: New Person
nl: Nieuw persoon

en: New Version Available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: New mail notifications
nl: Nieuwe e-mail meldingen

en: New password
nl: Nieuwe wachtwoord

en: New password (again)
nl: Nieuwe wachtwoord (herhalen)

en: New passwords do not match.
nl: Nieuwe wachtwoorden zijn niet gelijk.

en: New screen name formatting:
nl: Opmaak van gebruikersnaam:

en: New tab
nl: Nieuw tabblad

en: New window
nl: Nieuw venster

en: New...
nl: Nieuw...

en: Nick
nl: Bijnaam

en: Nick Said
nl: Bijnaam gezegd

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
nl: Verandering van bijnaam niet toegestaan in non-chatruimte

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
nl: Bijnaam of chatgesprek is momenteel niet bereikbaar.

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: No
nl: Nee

en: No MOTD available
nl: Geen MOTD beschikbaar

en: No Matches
nl: Geen overeenkomstige resultaten

en: No Message of the Day available
nl: Geen bericht-van-de-dag beschikbaar

en: No Proxy
nl: Geen proxy

en: No Sametime Community Server Specified
nl: Geen Sametime communityserver gegeven

en: No Sametime Community Server specified
nl: Geen Sametime communityserver gegeven

en: No actions available
nl: Geen acties beschikbaar

en: No configuration options for this plugin.
nl: Geen configuratie voor deze plugin.

en: No file transfer session active
nl: Geen sessie voor bestandsoverdracht actief

en: No host or IP address has been configured for the Meanwhile account %s. Please enter one below to continue logging in.
nl: Er is geen computernaam of IP-adres inegsteld in Meanwhile-account %s. Vul hieronder alstublieft een in om dor te gaan met de aanmelding.

en: No keywords.
nl: Geen sleutelwoorden.

en: No logs were found
nl: Geen logboek gevonden

en: No match
nl: Geen overeenkomstige resultaten

en: No matches
nl: Geen overeenkomsten

en: No matching users found
nl: Niet overeenkomende gebruikers gevonden

en: No name
nl: Geen naam

en: No proxy
nl: Geen proxy

en: No public key was received
nl: Geen publieke sleutel ontvangen

en: No reason given.
nl: Geen reden gegeven.

en: No results found for e-mail address %s
nl: Niets gevonden voor e-mailadres %s

en: No server statistics available
nl: Geen serverstatistieken beschikbaar

en: No sounds
nl: Geen geluid

en: No such channel
nl: Ruimte bestaat niet

en: No such command (in this context).
nl: Opdracht onbekend (in deze context).

en: No such command.
nl: Opdracht bestaat niet.

en: No such nick or channel
nl: Bijnaam/ruimte bestaat niet

en: No topic is set
nl: Geen onderwerp ingesteld

en: Non-matching Hosts
nl: Niet overeenkomende computers

en: None
nl: Niet

en: None (To pending)
nl: Geen

en: None of your accounts are idle.
nl: Geen van uw accounts is inactief.

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal authentication failed!
nl: Normale identificatie mislukt!

en: Norwegian
nl: Noors

en: Not Acceptable
nl: Onacceptabel

en: Not Allowed
nl: Niet toegestaan

en: Not Authorized
nl: Geen toestemming

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Not accepting new users
nl: Nieuwe gebruikers worden niet geaccepteerd

en: Not allowed when offline
nl: Niet toegestaan tijdens off-line-status

en: Not at Desk
nl: Niet op m'n plek

en: Not at Home
nl: Niet thuis

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not connected to the server.
nl: Niet verbonden met de server.

en: Not expected
nl: Niet verwacht

en: Not implemented yet.
nl: Nog niet geïmplementeerd.

en: Not in Office
nl: Niet op kantoor

en: Not logged in
nl: Niet aangemeld

en: Not on list
nl: Niet in de lijst

en: Not on server list
nl: Niet in de serverlijst

en: Not started
nl: Niet gestart

en: Not supported
nl: Niet ondersteund

en: Not supported by client
nl: Niet ondersteund door cliÃ«nt

en: Not supported by host
nl: Niet ondersteund door host

en: Not while on AOL
nl: Niet tijdens AOL

en: Note
nl: Opmerking

en: Note, if you are the creator, 
    this operation will eventually remove this Qun.
nl: Opmerking: Als u de maker bent, 
    deze opdracht verwijdert deze Qun uiteindelijk.

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Notes Address Book Group
nl: Notes adresboekgroep

en: Notes Address Book Information
nl: Notes adresboekinformatie

en: Notes Address Book group results
nl: Notes adresboek groepsresultaten

en: Notification Methods
nl: Meldingmethode

en: Notification Removal
nl: Meldingverwijdering

en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
nl: Geeft in een venster weer wanneer de status van een contact verandert naar of van afwezig.

en: Notify Dialog
nl: Melding

en: Notify For
nl: Melding geven voor

en: Notify Transfer failed
nl: Melding overzetten mislukt

en: Notify When
nl: Melding geven voor

en: Notify buddies when you are typing
nl: Laat anderen weten dat je aan het typen bent

en: Notify with a toaster when
nl: Notificatievenster weergeven wanneer

en: Number of conversations per window
nl: Aantal gesprekken per venster

en: Obsolete SNAC
nl: Verouderde SNAC

en: Occupation
nl: Beroep

en: Occupied
nl: Bezig

en: Offering to send %s to %s
nl: Aanbieden om %s naar %s te sturen

en: Offline
nl: Off-line

en: Old Gaim
nl: Oude Gaim

en: Old ICQ UTF8
nl: Oude ICQ UTF8

en: On The Phone
nl: Aan de telefoon

en: On Vacation
nl: Op vakantie

en: On the Phone
nl: Aan de telefoon

en: One or more messages may have been undeliverable.
nl: Enkele berichten zijn mogelijk niet aangekomen.

en: Online
nl: On-line

en: Online Services
nl: On-line diensten

en: Online Since
nl: On-line sinds

en: Online Status
nl: On-line status

en: Online since
nl: On-line sinds

en: Online: %d
    Total: %d
nl: On-line: %d
    Totaal: %d

en: Only enable for users on the buddy list
nl: Alleen inschakelen voor gebruikers uit mijn contactenlijst

en: Only online
nl: Alleen on-line

en: Only replace _whole words
nl: Alleen _hele woorden vervangen

en: Only when docked
nl: Alleen wanneer aangekoppeld

en: Opacity:
nl: Doorschijnendheid:

en: Ope_n an IM window
nl: Be_richtvenster openen

en: Open All Messages
nl: Alle berichten openen

en: Open File...
nl: Bestand openen...

en: Open Hotmail Inbox
nl: Hotmail-inbox openen

en: Open Public Key...
nl: Openbare sleutel openen...

en: Open...
nl: Openen...

en: OpenQ has added this group to your buddy list
nl: OpenQ heeft deze groep toegevoegd aan uw contactenlijst

en: Optional information:
nl: Optionele informatie:

en: Options
nl: Opties

en: Options specific to Windows Gaim.
nl: WinGaim-specifieke opties.

en: Organization
nl: Organisatie

en: Organization Name
nl: Organisatie

en: Organization Unit
nl: Afdeling

en: Organization: 	%s
nl: Organisatie: 	%s

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Original password
nl: Oude wachtwoord

en: Orphans
nl: Wezen

en: Other
nl: Anders

en: Others talk in chat
nl: Anderen praten in de chatruimte

en: Our protocol is not supported by the server.
nl: Ons protocol wordt niet ondersteund door de server.

en: Out To Lunch
nl: Aan het lunchen

en: Out of memory
nl: Te weinig geheugen

en: Out to Lunch
nl: Aan het lunchen

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: P.O. Box
nl: Postbus

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
nl: PING-antwoord -- Vertraging %lu seconden

en: P_auses while typing
nl: Pauzeert tijdens typen

en: P_lay a sound
nl: _Geluid afspelen

en: P_ounce only when my status is not available
nl: Contactalarm alleen wanneer mijn status niet beschikbaar is

en: Pa_ssword:
nl: _Wachtwoord:

en: Packets lost, send again?
nl: We zijn pakketten kwijt. Nogmaals sturen?

en: Page
nl: Versturen (mobiel)

en: Pager port
nl: semafoon poort

en: Pager server
nl: Semafoonserver

en: Paging
nl: Semafoon

en: Passphrase
nl: Wachtwoord

en: Passphrase (retype)
nl: Wachtwoord (nogmaals)

en: Passphrase required
nl: Wachtwoord vereist

en: Passphrases do not match
nl: Wachtwoorden zijn niet gelijk

en: Passport account not yet verified
nl: Passport-account nog niet geverifieerd

en: Passport not verified
nl: Passport niet geverifieerd

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password (again)
nl: Nieuw wachtwoord (herhalen)

en: Password (retype)
nl: Wachtwoord (nogmaals)

en: Password Change Successful
nl: Wachtwoord succesvol veranderd

en: Password Changed
nl: Wachtwoord veranderd

en: Password has expired
nl: Wachtwoord verlopen

en: Password is required to sign on.
nl: Wachtwoord nodig voor aanmelden.

en: Password sent
nl: Wachtwoord verzonden

en: Password was changed successfully!
nl: Wachtwoord gewijzigd.

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Passwords do not match.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Past Translators
nl: Ex-vertalers

en: Paste as Plain _Text
nl: _Plakken als tekst

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Payment Required
nl: Betaling vereist

en: Peer Notification server down
nl: Meldingsserver is off-line

en: Performing key exchange
nl: Bezig met sleuteluitwisseling

en: Perl Plugin Loader
nl: Perl-plugin lader

en: Permission denied
nl: Geen toegang

en: Permit User
nl: Gebruiker toestaan

en: Persian
nl: Perzisch

en: Person enters chat
nl: Persoon komt chatruimte binnen

en: Person leaves chat
nl: Persoon verlaat chatruimte

en: Personal E-Mail
nl: Persoonlijke e-mail

en: Personal IM
nl: Persoonlijke IM

en: Personal Information
nl: Persoonlijke informatie

en: Personal Introduction
nl: Persoonlijke introductie

en: Personal Mobile
nl: Persoonlijke gsm

en: Personal Title
nl: Persoonlijke titel

en: Personal Web Page
nl: Persoonlijke webpagina

en: Pets
nl: Huisdieren

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Photo
nl: Foto

en: Ping failed
nl: Ping mislukt

en: Ping reply received from server
nl: Antwoord ontvangen van server

en: Place Closed
nl: Plek gesloten

en: Places Lived
nl: Vroegere woonplaatsen

en: Plain text
nl: Tekst

en: Plaintext Authentication
nl: Tekstaanmelding

en: Play
nl: Afspelen

en: Please authorize me so I can add you to my buddy list.
nl: Geef mij alstublieft toestemming zodat ik u kan toevoegen aan mijn contactenlijst.

en: Please authorize me!
nl: Geef mij alstublieft toestemming

en: Please enter a buddy to pounce.
nl: Vul een vriend in om een alarm voor in te stellen.

en: Please enter a different title for the status.
nl: Geef alstublieft een andere titel aan de status.

en: Please enter a non-empty title for the status.
nl: Geef een titel voor de status.

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
nl: Geef alstublieft een onderwerp voor deze bijeenkomst, en een uitnodiging om naar %s te sturen

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
nl: Geef alstublieft de bijnaam en andere informatie van de chat die u wilt toevoegen aan de contactlijst.

en: Please enter buddy information.
nl: Geef contactinformatie.

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
nl: Geef alstublieft de %s privé groepsnaam en het wachtwoord.

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
nl: Geef de URL en de beschrijving van de verwijzing die u wilt invoegen. De beschrijving is optioneel.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
nl: Geef de URL van de verwijzing die u wilt invoegen.

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
nl: Geef alstublieft de benodigde informatie van de chat die u wilt openen.

en: Please enter the buddy's screen name and account type below.
nl: Vul hieronder de gebruikersnaam en accounttype van uw contact in.

en: Please enter the name of the group to be added.
nl: Geef alstublieft de naam van de toe te voegen groep.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
nl: Geef alstublieft de naam van de gebruiker die contact met u mag leggen.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
nl: Geef alstublieft de naam van de gebruiker die u wilt blokkeren.

en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
nl: Geef alstublieft de bijnaam van de persoon die u wilt uitnodigen, eventueel met een uitnodigende tekst

en: Please enter the new name for %s
nl: Geef de nieuwe naam voor %s

en: Please enter the person's information below.
nl: Vul hieronder de persoonsgegevens in.

en: Please enter the screen name of the person you would like to add to your buddy list. You may optionally enter an alias, or nickname,  for the buddy. The alias will be displayed in place of the screen name whenever possible.
nl: Geef hier de gebruikersnaam van de persoon die u aan uw contactenlijst zou willen toevoegen. U kunt ook een alias of bij bijnaam voor deze persoon opgeven. Deze alias wordt dan gebruikt in plaats van de echte naam (wanneer mogelijk).

en: Please enter the screen name or alias of the person whose info you would like to view.
nl: Geef alstublieft de gebruikersnaam van de persoon waarvan u de informatie wilt opvragen.

en: Please enter the screen name or alias of the person whose log you would like to view.
nl: Geef alstublieft de gebruikersnaam van de persoon waarvan u het logboek wilt opvragen.

en: Please enter the screen name or alias of the person you would like to IM.
nl: Geef alstublieft de gebruikersnaam van de persoon aan wie u een bericht zou willen sturen.

en: Please enter your current password and your new password.
nl: Geef uw oude wachtwoord en nieuwe wachtwoord.

en: Please enter your new password
nl: Vul uw nieuwe wachtwoord in

en: Please fill out the information below to register your new account.
nl: Vul alstublieft onderstaand formulier in om uw nieuwe account te registreren.

en: Please input external group ID
nl: Geef extern groepsID

en: Please wait for new version
nl: Wacht op een niewe versie

en: Please, enter your current password and your new password for UIN:
nl: Geef uw huidige wachtwoord en nieuwe wachtwoord voor UIN:

en: Please, enter your search criteria below
nl: Geef hieronder uw zoekcriteria

en: Please, fill in the following fields
nl: Vult u alstublieft de volgende velden in

en: Plugin does not implement all required functions
nl: Plugin implementeert niet alle vereiste functies

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
nl: Pluginprobleem %d (nodig: %d)

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
nl: Plugins moet geladen zijn voordat u deze kunt configureren.

en: Plugin to establish a Crazychat session.
nl: Plugin om een crazychat sessie te starten.

en: Point values to use for account...
nl: Puntentelling voor account...

en: Point values to use when...
nl: Te gebruiken puntentelling bij...

en: Policy Violation
nl: Schending van beleid

en: Polish
nl: Pools

en: Polish popular IM
nl: Populaire Poolse client voor Expresberichten

en: Pop-Up Message
nl: Pop-up bericht

en: Port
nl: Poort

en: Port:
nl: Poort:

en: Ports
nl: Poorten

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Portuguese-Brazil
nl: Braziliaans Portugees

en: Position
nl: Positie

en: Possible Matches
nl: Mogelijke overeenkomende items

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Postal code
nl: Postcode

en: Pounce Target
nl: Alarmdoel

en: Pounce When Buddy...
nl: Wanneer alarmeren...

en: Pounce on Whom
nl: Wie Alarmeren

en: Pre_view
nl: _Voorbeeld

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferred Contact
nl: Voorkeurscontact

en: Preferred Language
nl: Voorkeurstaal

en: Prepend _string into window title:
nl: _Tekst om voor venstertitel te plakken:

en: Presence
nl: Aanwezigheid

en: Presence Settings
nl: Aanwezigheidsinstellingen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Private Key file
nl: Bestand voor privésleutel

en: Private key file
nl: Bestand voor privésleutel

en: Process returned error code %d
nl: Proces gaf foutcode terug: %d

en: Profession
nl: Baan

en: Profile URL
nl: Profiel URL

en: Profile too long.
nl: Profiel is te lang.

en: Progress
nl: Voortgang

en: Provides SSL support through GNUTLS.
nl: SSL ondersteuning via GNUTLS.

en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
nl: SSL ondersteuning via Mozilla NSS.

en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
nl: Geeft u een aantal manieren om u te attenderen op nieuwe berichten.

en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
nl: Zorgt voor een schil om de SSL-bibliotheken

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
nl: Geeft toegang tot veelgebruikte gtkrc-instellingen

en: Provides integration with Evolution.
nl: Verzorgt de integratie met Evolution.

en: Provides options specific to Windows Gaim, such as buddy list docking and conversation flashing.
nl: Specifieke windows-opties voor gaim.

en: Provides support for loading Tcl plugins
nl: Geeft de mogelijkheid om tcl-plugins te laden

en: Provides support for loading perl plugins.
nl: Geeft de mogelijkheid om perl-plugins te laden.

en: Provides support for mouse gestures
nl: Ondersteuning voor muisgebaren

en: Province/State
nl: Provincie/Staat

en: Proxy Options
nl: Proxy-opties

en: Proxy _type:
nl: Proxy_type:

en: Psychic Mode
nl: Paragnost-stand

en: Psychic mode for incoming conversation
nl: Paragnost-stand voor inkomend gesprek

en: Public Key Babbleprint
nl: Openbare babbleprint

en: Public Key Babbleprint:
    %s
nl: Babbleprint van openbare sleutel:
    %s

en: Public Key Fingerprint
nl: Vingerafdruk van openbare sleutel

en: Public Key Fingerprint:
    %s
nl: Vingerafdruk van openbare sleutel:
    %s

en: Public Key Information
nl: Informatie over openbare sleutel

en: Public Key file
nl: Bestand voor openbare sleutel

en: Public _IP:
nl: Publiek _IP-adres:

en: Public key authentication
nl: Certificering met openbare sleutel

en: Public key file
nl: Bestand voor openbare sleutel

en: QQ Group Auth
nl: QQ groepsauth

en: QQ Port
nl: QQ Poort

en: QQ Qun Operation
nl: QQ Qun operatie

en: QQ: Available
nl: QQ: Beschikbaar

en: QQ: Away
nl: QQ: Afwezig

en: QQ: Invisible
nl: QQ: Onzichtbaar

en: QQ: Offline
nl: QQ: Off-line

en: QQid Error
nl: QQid fout

en: Queue full
nl: Wachtrij vol

en: Quiet
nl: Stil

en: Quieter
nl: Stiller

en: Quietest
nl: Stilst

en: Quit
nl: Afsluiten

en: R_aise conversation window
nl: Venster _optillen

en: Rate limiting error.
nl: Snelheidsoverschrijding.

en: Rate to client
nl: Frequentie naar cliÃ«nt

en: Rate to host
nl: Frequentie naar host

en: Raw
nl: Direct

en: Re-enable Account
nl: Weer aanzetten

en: Re-initializing Stream
nl: Herstarten van datastroom

en: Re-read gtkrc files
nl: gtkrc-bestanden opnieuw inlezen

en: Re-request Authorization
nl: Opnieuw toestemming vragen

en: Read Error
nl: Leesfout

en: Read error
nl: Leesfout

en: Reading error
nl: Leesfout

en: Real Name
nl: Echte naam

en: Real Name: 	%s
nl: Echte naam: 	%s

en: Real name
nl: Echte naam

en: Reason: %s
nl: Reden: %s

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
nl: %s's openbare sleutel ontvangen. Wil je de publieke sleutel accepteren?

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
nl: %s's openbare sleutel ontvangen. Deze komt niet overeen met de opgeslagen sleutel. Wil je de publieke sleutel nog steeds accepteren?

en: Received authorization
nl: Toestemming gekregen

en: Received invalid data on connection with remote user.
nl: Ongeldige data ontvangen via directe verbinding.

en: Received invalid data on connection with server.
nl: Ongeldige data ontvangen van server.

en: Recipient Unavailable
nl: Ontvanger niet beschikbaar

en: Recurring
nl: Herhalend

en: Refused by client
nl: Gewegerd door cliÃ«nt

en: Region
nl: Regio

en: Register
nl: Registreren

en: Register New Gadu-Gadu Account
nl: Nieuw Gadu-gadu-account registreren

en: Register New Jabber Account
nl: Nieuw Jabber account registreren

en: Registration Error
nl: Registratiefout

en: Registration Failed
nl: Registratie mislukt

en: Registration Required
nl: Registratie vereist

en: Registration Successful
nl: Registratie voltooid

en: Registration completed successfully!
nl: Registratie voltooid.

en: Registration error
nl: Registratiefout

en: Registration of %s@%s successful
nl: Registratie van %s@%s voltooid

en: Reject
nl: Weigeren

en: Reject online status attribute requests
nl: Opvragen van uw on-line status weigeren

en: Reject request
nl: Verzoek weigeren

en: Reject watching by other users
nl: Anderen mogen u niet in de gaten houden

en: Release Notification
nl: Melding bij nieuwe versie van gaim

en: Remaining
nl: Nog te gaan

en: Remember password
nl: Wachtwoord onthouden

en: Remote Connection Failed
nl: Verbinding mislukt

en: Remote Server Not Found
nl: Server niet gevonden

en: Remote Server Timeout
nl: Timeout op server

en: Remotely Stored Buddy List
nl: Op server opgeslagen contactenlijst

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Buddy
nl: Contact verwijderen

en: Remove Buddy List window transparency on focus
nl: Doorschijnendheid contactenlijst uitschakelen bij aandacht

en: Remove Chat
nl: Chat verwijderen

en: Remove Contact
nl: Contact verwijderen

en: Remove Group
nl: Groep verwijderen

en: Remove IM window transparency on focus
nl: IM-vensterdoorschijnendheid uitschakelen bij aandacht

en: Remove on switch to conversation ta_b
nl: Verwijderen bij _tabbladwisseling

en: Remove when _typing in conversation window
nl: Verwijderen wanneer er ge_typt wordt in het gespreksvenster.

en: Remove when a _message gets sent
nl: Verwijderen wanneer een bericht _verzonden wordt

en: Remove when conversation window _gains focus
nl: Verwijderen wanneer het gespreksvenster de _aandacht krijgt

en: Remove when conversation window _receives click
nl: Verwijderen wanneer het gespreksvenster een _muisklik ontvangt

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
nl: Verwijderen van deze groep verwijdert ook de gebruikers in deze groep

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
nl: Vervangt tekst in uitgaande berichten volgens uw eigen regels.

en: Reply time from %s: %lu seconds
nl: Antwoord van %s na %lu seconden

en: Reply too big
nl: Antwoord te groot

en: Request Authorization
nl: Toestemming vragen

en: Request Dialog
nl: Vraag

en: Request ambiguous
nl: Dubieuze aanvraag

en: Request denied
nl: Aanvraag geweigerd

en: Request login token error!
nl: Tekenfout bij aanmelden!

en: Require TLS
nl: TLS vereist

en: Require authorization
nl: Identificatie nodig

en: Required fields missing
nl: Niet alle verplichte velden zijn ingevuld

en: Required parameters not passed in
nl: Vereiste parameters niet bijgevoegd

en: Reset
nl: Wissen

en: Reset IM Key
nl: IM-sleutel resetten

en: Reset Permanent
nl: Permanent resetten

en: Reset Private Channel
nl: Privé-kanaal resetten

en: Reset Secret Channel
nl: Geheim kanaal resetten

en: Reset Topic Restriction
nl: Beperkingen voor onderwerp resetten

en: Reset formatting
nl: Opmaak verwijderen

en: Resource
nl: Hulpmiddel

en: Resource Conflict
nl: Bronconflict

en: Resource Constraint
nl: Beperkte bronnen beschikbaar

en: Response Probability:
nl: Reactiewaarschijnlijkheid:

en: Responses lost
nl: Reacties verloren

en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
nl: Het aantal gesprekken per venster beperken, al of niet met splitsing van chats en gewone gesprekken.

en: Restricted XML
nl: Strikte XML

en: Resubscribe
nl: Opnieuw abonneren

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
nl: Hervatten van losgekoppelde sessie mislukt. Klik op "Opnieuw verbinden" om een nieuwe verbinding te maken.

en: Resuming session
nl: Herstellen van sessie

en: Ret_urns from away
nl: _Terugkeren van afwezigheid

en: Retired Developers
nl: Ex-ontwikkelaars

en: Retrieve subscriptions from server
nl: Abonnementen ophalen van server

en: Retrieving buddy list
nl: Opvragen van contactenlijst

en: Right
nl: Rechts

en: Right Vertical
nl: rechts vertikaal

en: Right click for more options.
nl: Klik met rechter muisknop voor meer opties.

en: Right mouse button
nl: Rechter muisknop

en: Right-click for more unread messages...
nl: Klik met de rechter muisknop voor meer ongelezen berichten...

en: Role
nl: Rol

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Room Configuration Error
nl: Configuratiefout van ruimte

en: Room List
nl: Lijst van ruimtes

en: Roomlist
nl: Lijst van ruimtes

en: Russian
nl: Russisch

en: SASL error
nl: SASL-fout

en: SILC Protocol Plugin
nl: SILC-protocol plugin

en: SIP usernames may not contain whitespaces or @ symbols
nl: SIP-bijnamen mogen geen spaties of @-tekens bevatten

en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
nl: SIP/SIMPLE-protocol plugin

en: SNAC threw error: %s
nl: SNAC threw fout: %s

en: SSL Handshake Failed
nl: Contact leggen via SSL mislukt

en: SSL support is needed for MSN. Please install a supported SSL library. See http://gaim.sf.net/faq-ssl.php for more information.
nl: SSL-ondersteuning is vereist voor MSN. Installeer een SSL-bibliotheek. Kijk op http://gaim.sf.net/faq-ssl.php voor meer informatie.

en: SSL support unavailable
nl: SSL niet beschikbaar

en: ST_UN server:
nl: ST_UN-server:

en: Sa_ve & Use
nl: Op_slaan & gebruiken

en: Sad
nl: Verdrietig

en: Sametime Administrator Announcement
nl: Aankondiging sametime-beheerder

en: Save
nl: Opslaan

en: Save & Use
nl: Opslaan & gebruiken

en: Save Buddylist...
nl: Contactenlijst opslaan...

en: Save Conversation
nl: Gesprek opslaan

en: Save Debug Log
nl: Debug-logboek opslaan

en: Save File
nl: Bestand opslaan

en: Save File...
nl: Bestand opslaan...

en: Save Icon
nl: Plaatje opslaan

en: Save Icon As...
nl: Plaatje opslaan als...

en: Save Image
nl: Afbeelding opslaan

en: Save buddylist to file...
nl: Contactenlijst opslaan in bestand...

en: Save buddylist...
nl: Contactenlijst opslaan...

en: Save password
nl: Wachtwoord opslaan

en: Saved Statuses
nl: Opgeslagen statussen

en: Saved...
nl: Opgeslagen...

en: Score Editor Path
nl: Pad naar muziekeditor

en: Screen Name
nl: Gebruikersnaam

en: Screen name
nl: Gebruikersnaam

en: Screen name formatting can change only capitalization and whitespace.
nl: Formattering van de bijnaam mag alleen spaties en kapitalisering aanpassen.

en: Screen name sent
nl: Bijnaam verzonden

en: Screen name:
nl: Bijnaam:

en: Screenname of an account must be non-empty.
nl: Gebruikersnaam van een acount mag niet leeg zijn.

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Directory
nl: Adressenserver doorzoeken

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Search for Buddy by E-Mail Address...
nl: Contact zoeken door middel van e-mail...

en: Search for Buddy by Information
nl: Contact zoeken via informatie

en: Search for Jabber users
nl: Zoeken naar Jabbergebruikers

en: Search for Users...
nl: Zoeken naar gebruikers...

en: Search for a buddy by e-mail address
nl: Contact zoeken op e-mail adres

en: Search for a user
nl: Gebruiker zoeken

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Search results for '%s'
nl: Zoekresultaten voor '%s'

en: Secondary Cursor Color
nl: Secundaire cursorkleur

en: Secure File Transfer
nl: Beveiligde bestandsoverdrachten

en: Security Enabled
nl: Beveiliging ingeschakeld

en: See Other Host
nl: Zie andere host

en: Select Background Color
nl: Achtergrondkleur selecteren

en: Select Buddy
nl: Contact selecteren

en: Select Color
nl: Kleur selecteren

en: Select Color for %s
nl: Kies kleur voor %s

en: Select Folder...
nl: Map selecteren...

en: Select Font
nl: Lettertype selecteren

en: Select Font for %s
nl: Kies lettertype voor %s

en: Select Interface Font
nl: Kies lettertype

en: Select Notes Address Book
nl: Notes adresboek selecteren

en: Select Text Color
nl: :Tekstkleur selecteren

en: Select User
nl: Gebruiker selecteren

en: Select a chat for buddy: %s
nl: Kies een chatgesprek voor het contact: %s

en: Select a conference from the list below to send an invite to user %s. Select "Create New Conference" if you'd like to create a new conference to invite this user to.
nl: Kies een bijeenkomst uit onderstaande lijst om een uitnodiging naar %s te sturen. Kies "Nieuwe bijeenkomst" als u een nieuwe bijeenkomst wilt aanmaken.

en: Select a conference server to query
nl: Kies een te raadplegen conferentieserver

en: Select a file
nl: Kies een bestand

en: Select a number
nl: Kies een nummer

en: Select a person from your address book below, or add a new person.
nl: Kies een persoon uit het hieronder weergegeven adresboek, of voeg een nieuw persoon toe.

en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
nl: Kies een persoon uit uw adresboek om dit contact aan toe te voegen, of maak een nieuw persoon aan.

en: Select a smiley theme that you would like to use from the list below. New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
nl: Kies een smileythema uit de lijst. U kunt nieuwe thema's installeren door deze naar de lijst te slepen.

en: Select a user directory to search
nl: Kies een te raadplegen adressenserver

en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
nl: Selecteer de accounts waar contacten automatisch aan toegevoegd moeten worden.

en: Select color
nl: Selecteer kleur

en: Select correct user
nl: Kies juiste gebruiker

en: Selection
nl: Selectie

en: Send
nl: Verzenden

en: Send Buddy List
nl: Contactenlijst verzenden

en: Send E-Mail
nl: E-mail sturen

en: Send File
nl: Bestanden Verzenden

en: Send IM fail
nl: Sturen van bericht mislukt

en: Send TEST Announcement
nl: TESTaankondiging sturen

en: Send a _message
nl: Een bericht ver_sturen

en: Send a mobile message.
nl: Een mobiel bericht versturen.

en: Send image file
nl: Afbeelding sturen

en: Send instant messages over multiple protocols
nl: Multi-protocol programma voor expresberichten

en: Send packet
nl: pakket sturen

en: Send to Mobile
nl: Verzenden naar mobiel

en: Send unknown "_slash" commands as messages
nl: Onbekende "_slash"-opdrachten ( / ) als normaal bericht sturen

en: Sending Handshake
nl: Sturen van handshake

en: Sending cookie
nl: Verzenden van cookie

en: Sends a _message
nl: Een bericht ver_stuurt

en: Separate IM and Chat windows
nl: Gewone gesprekken en chats in gescheiden vensters

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
nl: Gescheiden vensters voor gesprekken en chats bij plaatsen op nummer

en: Serbian
nl: Servisch

en: Server Information
nl: Server-informatie

en: Server Instructions: %s
nl: Server-instructies: %s

en: Server Overloaded
nl: Server te zwaar belast

en: Server Statistics
nl: Serverstatistieken

en: Server address
nl: Server-adres

en: Server busy
nl: Server bezig

en: Server closed the connection.
nl: Server heeft de verbinding verbroken.

en: Server couldn't authenticate you without a password
nl: Server kan u niet identificeren zonder wachtwoord

en: Server does not use any supported authentication method
nl: Server gebruikt geen van de ondersteunde identificatiemethoden

en: Server has disconnected
nl: Server heeft verbinding verbroken

en: Server is going down (abandon ship)
nl: Server wordt uitgeschakeld (verlaat het schip!)

en: Server port
nl: Server-poort

en: Server requires TLS/SSL for login.  No TLS/SSL support found.
nl: Server vereist TLS/SSL voor aanmelding. Geen ondersteuning voor TLS/SSL gevonden.

en: Server requires TLS/SSL for login.  Select "Use TLS if available" in account properties
nl: Server vereist TLS/SSL voor aanmelding. Selecteer "TLS gebruiken indien beschikbaar" in de accounteigenschappen

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
nl: Server vereist een identificatie via tekstaanmelding via een ongecodeerde datastroom

en: Server signoff
nl: Server afgemeld

en: Server too busy
nl: Server te druk bezig

en: Server unavailable
nl: Server niet beschikbaar

en: Service Temporarily Unavailable
nl: Service momenteel niet toegankelijk

en: Service Temporarily Unavailable.
nl: Service momenteel niet beschikbaar.

en: Service Unavailable
nl: Service niet beschikbaar

en: Service not defined
nl: Service niet gedefinieerd

en: Service unavailable
nl: Service niet beschikbaar

en: Session overload
nl: Sessie-overload

en: Set Account Idle Time
nl: Afwezigheidstijd instellen

en: Set Dir Info
nl: Directory info instellen

en: Set Friendly Name...
nl: Bijnaam instellen...

en: Set Home Phone Number...
nl: Telefoon thuis instellen...

en: Set IM Password
nl: IM-wachtwoord instellen

en: Set Idle Time for All Accounts
nl: Inactiviteit instellen voor alle accounts

en: Set Mobile Phone Number...
nl: Mobiel nummer instellen...

en: Set Permanent
nl: Permanent instellen

en: Set Privacy Options...
nl: Privacy-opties instellen...

en: Set Private Channel
nl: Privé-kanaal instellen

en: Set Secret Channel
nl: Geheim kanaal instellen

en: Set Topic Restriction
nl: Beperkingen voor onderwerp instellen

en: Set User Info
nl: Gebruikersinfo instellen

en: Set User Info (URL)...
nl: Gebruikersinfo instellen (URL)...

en: Set User Info...
nl: Gebruikersinfo instellen...

en: Set User Limit
nl: Gebruikerslimiet instellen

en: Set Work Phone Number...
nl: Telefoon werk instellen...

en: Set as buddy icon
nl: Instellen als contactplaatje

en: Set privacy for:
nl: Privacy instellen voor:

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
nl: Limiet stellen aan aantal gebruikers. Nul schakelt deze functie uit.

en: Set window manager "_URGENT" hint
nl: "_URGENT" (hoge prioriteit) doorgeven aan het vensterbeheer

en: Set your friendly name.
nl: Bijnaam instellen.

en: Set your home phone number.
nl: Telefoonnummer voor thuis instellen.

en: Set your mobile phone number.
nl: Mobiel telefoonnummer instellen.

en: Set your work phone number.
nl: Telefoonnummer voor werk instellen.

en: Setup
nl: Instellen

en: Show Buddies Awaiting Authorization
nl: Contacten weergeven die op toestemming wachten

en: Show Buddy List
nl: Contactenlijst weergeven

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
nl: Gesprekken en chats in venster met tabbleden plaatsen

en: Show Idle Time
nl: Inactiviteit weergeven

en: Show Login Information
nl: Aanmeldinformatie weergeven

en: Show Public Key
nl: Publieke sleutel weergeven

en: Show Timestamps
nl: Tijd in gesprek

en: Show _formatting on incoming messages
nl: _Opmaak weergeven bij ontvangen berichten

en: Show buddy _icons
nl: Contact_plaatjes weergeven

en: Show close b_utton on tabs
nl: _Sluitknoppen weergeven op tabbladen

en: Show custom smileys
nl: Eigen smiley's weergeven

en: Show dates in...
nl: Datum weergeven in...

en: Show how long you have been idle
nl: Geeft aan hoe lang u inactief bent

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
nl: Geeft recente gesprekken weer in een nieuw gesprek

en: Si_gns on
nl: _Aanmelden

en: Signals Test
nl: Signalentest

en: Significant Other
nl: Partner

en: Signon: %s
nl: Aanmelding: %s

en: Signs o_ff
nl: Af_melden

en: Simple Plugin
nl: Simpele plugin

en: Simplified Chinese
nl: Eenvoudig Chinees

en: Size
nl: Grootte

en: Sleepy
nl: Slaperig

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Smaller font size
nl: Kleinere letters

en: Smile!
nl: Lachen!

en: Smiley Themes
nl: Smiley-thema's

en: Smiley theme failed to unpack.
nl: Kan smileythema niet uitpakken.

en: Socket error
nl: Socketfout

en: Socket send error
nl: Socket-zendfout

en: Someone says your name in a chat
nl: Iemand zegt uw naam in de chatgesprek

en: Someone says your screen name in chat
nl: Iemand zegt uw naam in chatgesprek

en: Someone speaks in a chat
nl: Iemand spreekt in een chatgesprek

en: Sorry, profiles marked as containing adult content are not supported at this time.
nl: Helaas worden profielen met voor volwassenen bedoelde inhoud op dit moment nog niet ondersteund.

en: Sorry, this profile seems to be in a language or format that is not supported at this time.
nl: Helaas worden profielen in deze taal op dit moment nog niet ondersteund.

en: Sorry, you are not my type...
nl: Sorry, niet mijn type...

en: Sound Events
nl: Geluidsgebeurtenissen

en: Sound Method
nl: Methode

en: Sound Options
nl: Geluidsinstellingen

en: Sound Selection
nl: Geluid selecteren

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
nl: Geluids_opdracht:
    (%s voor bestandsnaam)

en: Sounds
nl: Geluiden

en: Sounds when conversation has _focus
nl: Geluiden wanneer gesprek de _aandacht heeft

en: Spanish
nl: Spaans

en: Speed:
nl: Snelheid:

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Starting Services
nl: Starten van service

en: Starting authentication
nl: Starten van authentificatie

en: Starting transfer of %s from %s
nl: Overdracht van %s van %s wordt gestart

en: Starts _typing
nl: Start met _typen

en: Startup
nl: Opstarten

en: State
nl: Staat

en: Status Text
nl: Statustekst

en: Status at Startup
nl: Status bij starten

en: Status for %s
nl: Status van %s

en: Status to a_pply at startup:
nl: Te gebruiken _status bij opstarten:

en: Stepped Out
nl: Even weg

en: Still need to do something about this.
nl: Hier moet nog wat aan gedaan worden.

en: Stopped Typing
nl: Gestopt met typen

en: Stops t_yping
nl: Stopt _met typen

en: Stream Error
nl: Stream-fout

en: Street Address
nl: Adres

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subscription
nl: Abonnement

en: Subscription Required
nl: Abonnement vereist

en: Supported debug options are:  version
nl: Ondersteunde debug-opties zijn:  version

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Switchboard failed
nl: Schakelserver fout

en: Synchronize List with Server
nl: Lijst met server synchroniseren

en: Syntax Error (probably a Gaim bug)
nl: Syntaxfout (waarschijnlijk een bug in Gaim)

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
nl: Syntax-fout:  U gaf de verkeerde hoeveelheid argumenten bij die opdracht.

en: System Log
nl: Systeemlogboek

en: System Message
nl: Systeembericht

en: System Shutdown
nl: Systeem wordt uitgeschakeld

en: System Tray Icon
nl: Systeemvakpictogram

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
nl: Systeemgebeurtenissen worden alleen bijgehouden als "Statusveranderingen opslaan in systeemlogboek" is aangevinkt.

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
nl: T.M.Thanh en het GNOME-Vi team

en: TCP port
nl: TCP-poort

en: TOC Protocol Plugin
nl: TOC-protocol plugin

en: TOC has come back from its pause. You may now send messages again.
nl: TOC werkt weer. U kunt nu weer berichten versturen.

en: TOC has sent a PAUSE command.
nl: TOC heeft een PAUSE-opdracht verstuurd.

en: Tab Options
nl: Tab-opties

en: Tcl Plugin Loader
nl: Tcl-plugin lader

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Telephone Number
nl: Telefoonnummer

en: Temporarily Hide From
nl: Afzender tijdelijk verbergen

en: Temporary Authentication Failure
nl: Tijdelijk identificatieprobleem

en: Test plugin IPC support, as a client.
nl: Test plugin IPC-ondersteuning, als een client.

en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
nl: Test plugin IPC-ondersteuning, als een client. Deze zoekt de server-plugin en start de geregistreerde opdrachten.

en: Test plugin IPC support, as a server.
nl: Test plugin IPC-ondersteuning, als een server.

en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
nl: Test plugin PIC-ondersteuning, als een server. Deze registreert de IPC-opdrachten.

en: Test to see that all signals are working properly.
nl: Test om te zien of alle signalen correct werken.

en: Test to see that all ui signals are working properly.
nl: Test om te zien of alle UI-signalen correct werken.

en: Tests the ciphers that ship with gaim.
nl: De meegeleverde coderingen testen.

en: Tests to see that most things are working.
nl: Test om te zien of de meeste dingen werken.

en: Text Replacements
nl: Actieve tekstvervangingen

en: Text replacement
nl: Tekstvervanging

en: Thai
nl: Thais

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
nl: Die gebruiker is niet on-line met hetzelfde protocol als het chatgesprek

en: That command doesn't work on this protocol.
nl: Die opdracht werkt niet met dit protocol.

en: That command only works in IMs, not chats.
nl: Die opdracht werkt alleen in gewone gesprekken, niet in chats.

en: That command only works in chats, not IMs.
nl: Die opdracht werkt alleen in chats, niet in gewone gesprekken.

en: That file already exists
nl: Dat bestand bestaat al.

en: The %s buddy is not present in the network
nl: De %s contactpersoon is niet aanwezig op het netwerk

en: The %s buddy is not trusted
nl: De persoon %s is niet vertrouwd

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
nl: Kan handmatige browser niet starten omdat er geen correcte opdracht is ingesteld.

en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
nl: De AOL service is momenteel niet bereikbaar.

en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
nl: De IRC-protocol plugin die minder zuigt

en: The IRC server's local time is:
nl: De lokale tijd van de IRC server is:

en: The MSN server will shut down for maintenance in %d minute. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in. | The MSN server will shut down for maintenance in %d minutes. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in.
nl[0]: De MSN-server zal voor onderhoud uitgeschakeld worden over %d minuut. U zult automatisch afgemeld worden op dat moment. Rond a.u.b. al uw gesprekken af.
    
    U zult zich weer kunnen aanmelden als het onderhoud gepleegd is.
nl[1]: De MSN-server zal voor onderhoud uitgeschakeld worden over %d minuten. U zult automatisch afgemeld worden op dat moment. Rond a.u.b. al uw gesprekken af.
    
    U zult zich weer kunnen aanmelden als het onderhoud gepleegd is.

en: The MSN servers are going down temporarily.
nl: De MSN-servers worden tijdelijk uitgeschakeld.

en: The MSN servers are temporarily unavailable. Please wait and try again.
nl: De MSN-servers zijn op dit moment niet beschikbaar. Probeer het later nog eens.

en: The Music Messaging Plugin allows a number of users to simultaneously work on a piece of music by editting a common score in real-time.
nl: De muzieksessie-plugin geeft enkele gebruikers de mogelijkheid om tegelijkertijd gezamenlijk aan een muziekstuk te werken.

en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
nl: De plugin voor het SIP/SIMPLE-protocol

en: The SecurID key entered is invalid.
nl: Ingevoerde SecurID sleutel is ongeldig.

en: The Yahoo server has requested the use of an unrecognized authentication method.  This version of Gaim will likely not be able to successfully sign on to Yahoo.  Check %s for updates.
nl: De Yahoo-server heeft een niet herkende identificatiemethode aangevraagd. Deze versie van Gaim kan waarschijnlijk geen gebruik maken van Yahoo.  Kijk op %s voor een nieuwe versie.

en: The browser command "%s" is invalid.
nl: De webbrowseropdracht "%s" is ongeldig.

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
nl: Het contact met de <i>hoogste score</i> is het contact met de hoogste prioriteit in de contactgroep.

en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
nl: Het programma wat u gebruikt is te oud. Haal een nieuwe versie op bij %s

en: The contact availability plugin (cap) is used to display statistical information about buddies in a users contact list.
nl: De contactbeschikbaarheidsvoorspellingsplugin (CBV) kan gebruikt worden om statistische informatie over uw contacten weer te geven in de contactenlijst.

en: The dependent plugin %s failed to unload.
nl: Een plugin die hiervan afhankelijk is (%s) kan niet uitgeschakeld worden.

en: The e-mail address for %s is %s
nl: Het e-mail adres voor %s is %s

en: The evolution executable was not found in the PATH.
nl: Kan evolution niet vinden.

en: The following are the results of your search
nl: Resultaten van uw zoekopdracht

en: The following error has occured:
nl: De volgende fout is opgetreden:

en: The following error has occurred loading %s: %s
nl: De volgende fout is opgetreden bij laden van %s: %s

en: The following plugins will be unloaded.
nl: De volgende plugins zullen uitgeschakeld worden

en: The identifier '%s' did not match any Notes Address Book groups in your Sametime community.
nl: De identificatie '%s' gaf geen overeenkomende resultaten.

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community.
nl: De identificatie '%s' gaf geen overeenkomende resultaten.

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community. This entry has been removed from your buddy list.
nl: Identificatie '%s' heeft geen overeenkomende gebruikers in uw Sametime-groep. Deze ingang is uit uw lijst verwijderd.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following Notes Address Book groups. Please select the correct group from the list below to add it to your buddy list.
nl: De identificatie '%s' kan naar ieder van de volgende groepen verwijzen. Kies de juiste uit de lijst hieronder.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. Please select the correct user from the list below to add them to your buddy list.
nl: Er zijn meerdere gebruikers gevonden die overeenkomen met '%s'. Kies de juiste gebruiker uit de lijst om deze toe te voegen aan de contactenlijst.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. You may add these users to your buddy list or send them messages with the action buttons below.
nl: De identificatie '%s' kan naar ieder van de volgende gebruikers verwijzen. U kunt deze gebruikers toevoegen aan uw lijst of berichten sturen door middel van de knoppen hieronder.

en: The last action you attempted could not be performed because you are over the rate limit. Please wait 10 seconds and try again.
nl: Uw laatste actie is niet gebeurd omdat uw snelheid te hoog ligt. Wacht alstublieft 10 seconden en probeer het dan nogmaals.

en: The maximum away message length of %d byte has been exceeded.  Gaim has truncated it for you. | The maximum away message length of %d bytes has been exceeded.  Gaim has truncated it for you.
nl[0]: De maximale grootte voor afwezigheidsberichten van %d byte is overschreden. Gaim heeft het afgebroken.
nl[1]: De maximale grootte van afwezigheidsberichten van %d bytes is overschreden. Gaim heeft het afgebroken.

en: The maximum profile length of %d byte has been exceeded.  Gaim has truncated it for you. | The maximum profile length of %d bytes has been exceeded.  Gaim has truncated it for you.
nl[0]: De maximale profielgrootte van %d byte is overschreden. Gaim heeft het afgebroken.
nl[1]: De maximale profielgrootte van %d bytes is overschreden. Gaim heeft het afgebroken.

en: The message is too large.
nl: Afwezigheidsbericht te groot.

en: The new formatting is invalid.
nl: De nieuwe formattering is ongeldig.

en: The normal authentication method has failed. This means either your password is incorrect, or Yahoo!'s authentication scheme has changed. Gaim will now attempt to log in using Web Messenger authentication, which will result in reduced functionality and features.
nl: De normale manier van aanmelden is mislukt. Dit betekent dat je wachtwoord onjuist is, of datYahoo! zijn aanmelding heeft veranderd. Gaim zal nu proberen om via het Webmessenger-protocol aan te melden. Dit resulteert wel in minder mogelijkheden en features.

en: The orientation of the tray.
nl: De oriëntatie van het systeemvak.

en: The remote user has closed the connection.
nl: De andere gebruiker heeft de verbinding verbroken.

en: The remote user has declined your request.
nl: De andere gebruiker heeft uw verzoek geweigerd.

en: The remote user is not present in the network any more
nl: De andere gebruiker is niet meer aanwezig in het netwerk

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
nl: De andere gebruiker wacht op sleuteluitwisseling op:
    Computer: %s
    Poort: %d

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
nl: De vereiste plugin %s is niet gevonden. Installeer de plugin en probeer opnieuw.

en: The required plugin %s was unable to load.
nl: De vereiste plugin %s kan niet geladen worden.

en: The screen name specified is invalid.
nl: Ingevoerde gebruikersnaam is ongeldig.

en: The sending process of file[%s] has been canceled by buddy[%d]
nl: het oversturen van het bestand[%s] is afgebroken door de gebruiker[%d]

en: The server could not access the directory
nl: De server kon het adresboek niet benaderen

en: The server is unavailable; try again later
nl: De server is niet beschikbaar. Probeer het later nog eens

en: The service is temporarily unavailable.
nl: De service is momenteel niet bereikbaar.

en: The specified buddy was not found in the Evolution Contacts.
nl: De contactpersoon kan niet gevonden worden in het Evolution adresboek.

en: The specified word already exists in the correction list.
nl: Het aangegeven woord bestaat reeds in de correctielijst.

en: The topic for %s is: %s
nl: Het onderwerp voor %s is %s

en: The topic is: %s
nl: Het onderwerp voor is: %s

en: The user %s (%s) wants to add %s to his or her buddy list.
nl: De gebruiker %s (%s) wil %s toevoegen aan zijn/haar contactenlijst.

en: The user %s has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
nl: De gebruiker %s heeft uw aanvraag om hem/haar toe te voegen aan uw contactenlijst geweigerd met de volgende reden:
    %s

en: The user %s has given you permission to add you to their buddy list.  Do you want to add them?
nl: De gebruiker %s heeft u toestemming gegeven om u toe te voegen aan zijn/haar contactenlijst. Wilt u hem/haar toevoegen?

en: The user %s has granted your request to add them to your buddy list.
nl: De gebruiker %s heeft toestemming gegeven. Hij/zij wordt toegevoegd aan uw contactenlijst.

en: The user %s requires authorization before being added to a buddy list.  Do you want to send an authorization request?
nl: U heeft toestemming nodig om %s toe te voegen aan uw contactenlijst. Wilt u om toestemming vragen?

en: The user %s wants to add %s to his or her buddy list%s%s.
nl: De gebruiker %s wil %s toevoegen aan zijn/haar contactenlijst%s%s.

en: The user %s wants to add %s to his or her buddy list.
nl: De gebruiker %s wil %s toevoegen aan zijn/haar contactenlijst.

en: The user %s wants to add %s to their buddy list for the following reason:
    %s
nl: De gebruiker %s wil %s toevoegen aan zijn/haar contactenlijst om de volgende reden:
    %s

en: The user %u has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
nl: De gebruiker %u heeft uw aanvraag om hem/haar toe te voegen aan uw lijst geweigerd met de volgende reden:
    %s

en: The user %u has granted your request to add them to your buddy list.
nl: De gebruiker %u heeft toestemming gegeven. Hij/zij wordt toegevoegd aan uw contactenlijst.

en: The user %u wants to add %s to their buddy list for the following reason:
    %s
nl: De gebruiker %u wil %s toevoegen aan zijn/haar contactenlijst om de volgende reden:
    %s

en: The user has blocked you
nl: De gebruiker heeft u geblokkeerd

en: The user has not created a public profile.
nl: De gebruiker heeft geen openbaar profiel gemaakt.

en: The user is either offline or you are blocked
nl: De gebruiker is off-line of heeft u geblokkeerd

en: The user's profile is empty.
nl: Gebruikersprofiel is leeg.

en: There are no users matching your search criteria.
nl: Er zijn geen overeenkomende gebruikers voor uw zoekcriteria

en: There is no MOTD associated with this connection.
nl: Er is geen MOTD geassocieerd met deze verbinding.

en: There is no Message of the Day associated with this connection
nl: Er is geen bericht-van-de-dag geassocieerd met deze verbinding.

en: There is no application configured to open this type of file.
nl: Er is geen programma geconfigureerd om dit type bestand te openen.

en: There was a conflict in running the command:
nl: Er ging iets mis bij het uitvoeren van:

en: This Hotmail account may not be active.
nl: Dit hotmailaccount is misschien niet in gebruik.

en: This chat name is already in use
nl: De naam bestaat reeds

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
nl: Deze bijeenkomst is afgesloten. Er kunnen geen nieuwe berichten verzonden worden.

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
nl: Deze evaluatieversie geeft slechts de mogelijkheid voor tien gelijktijdige gebruikers

en: This function has not be implemented yet
nl: Deze functie bestaat nog niet

en: This group does not allow others to join
nl: Deze groep laat geen nieuwe deelnemers toe

en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
nl: Dit is een erg gave plugin die een hoop dingen doet:
    - Het vertelt je wie het programma geschreven heeft bij aanmelden
    - Het keert alle binnenkomende tekst om
    - Het stuurt direct een bericht naar mensen wanneer ze on-line komen

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting. :)
nl: Dit is hoe uitgaande berichten eruit zien via protocollen die ondersteuning voor berichtopmaak hebben. :)

en: This is the name that other MSN buddies will see you as.
nl: Dit is de naam die uw contacten zullen zien.

en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
nl: Deze plugin geeft de gebruiker de mogelijkheid om de opmaak van de tijdsaanduiding aante passen.

en: This plugin enables variable alpha transparency on conversation windows and the buddy list.
    
    * Note: This plugin requires Win2000 or greater.
nl: Deze plugin zorgt voor variabele doorschijnendheid in gespreksvensters en de contactenlijst.
    
    * Opmerking: Deze plugin vereist Windows 2000 of nieuwer.

en: This protocol does not support chat rooms.
nl: Dit protocol heeft geen ondersteuning voor chatruimtes.

en: This requires a direct connection between the two computers and is necessary for IM Images.  Because your IP address will be revealed, this may be considered a privacy risk.
nl: Dit vereist een directe verbinding tussen de twee computers (nodig voor afbeeldingen via chatberichten). Dit zou als een inbreuk op de privacy beschouwd kunnen worden omdat de ander dan uw IP-adres te weten komt.

en: This room is not capable of being configured
nl: Deze ruimte kan niet ingesteld worden

en: This server requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
nl: Server vereist een identificatie via tekstaanmelding via een ongecodeerde datastroom. Wilt u hiermee doorgaan?

en: This theme has no available smileys.
nl: Dit thema heeft geen smileys beschikbaar.

en: Thread creation failure: %s
nl: Aanmaken thread mislukt: %s

en: Threshold:
nl: Drempel:

en: Time Elapsed:
nl: Tijd:

en: Time Remaining:
nl: Schatting:

en: Time Response
nl: Tijdreactie

en: Timeout during key agreement
nl: Tijd verlopen voor uitwisseling van sleutels

en: Timestamp
nl: Tijd in gesprek

en: Timestamp Format Options
nl: Instellingen tijdsweergave

en: Timestamps
nl: Tijd in gesprek

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Title
nl: Titel

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
nl: Titel al in gebruik. U dient een unieke titel te kiezen.

en: To
nl: Aan

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
nl: Om de gebruiker toe te voegen moet u de openbare sleutel importeren. Klik op "Importeren" om de openbare sleutel te importeren.

en: Toaster plugin for GntGaim.
nl: Notificatievensterplugin voor GntGaim

en: Token Error
nl: Onbekende fout

en: Too evil (receiver)
nl: Te kwaadaardig (ontvanger)

en: Too evil (sender)
nl: Te kwaadaardig (afzender)

en: Too many groups
nl: Te veel groepen

en: Too many hits to a FND
nl: Te veel resultaten bij zoekopdracht

en: Too many matches.
nl: Te veel matches.

en: Too many sessions
nl: Te veel sessies

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Top
nl: Boven

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Topic too long
nl: Onderwerp te lang

en: Topic:
nl: Onderwerp:

en: Total log size:
nl: Totale logboekgrootte:

en: Traditional Chinese
nl: Traditioneel Chinees

en: Transfer of file %s complete
nl: Bestandsoverdracht van %s voltooid

en: Transferring
nl: Bezig met transport

en: Transparency
nl: Transparantie

en: Tried to add a user to a group that doesn't exist
nl: Probeerde een contact aan een niet bestaande groep toe te voegen

en: Trillian Encryption
nl: Trillian codering

en: Turkish
nl: Turks

en: Type a user to block.
nl: Geef een gebruiker die geblokkeerd moet worden.

en: Type a user you permit to contact you.
nl: Geef een gebruiker die contact met u mag leggen.

en: Type the e-mail address of the buddy you are searching for.
nl: Geef het e-mail adres van de persoon waarnaar u zoekt.

en: Typing
nl: Typen

en: UDP port
nl: UDP-poort

en: Un-Ignore
nl: Negeren Opheffen

en: Un-hide From
nl: Afzender weergeven

en: Unable To Add
nl: Kan niet toevoegen

en: Unable To Retrieve Buddy List
nl: Kan contactenlijst niet ophalen

en: Unable to add "%s".
nl: Kan "%s" niet toevoegen.

en: Unable to add %s to deny list (%s).
nl: Kan %s niet aan uw weigeringslijst toevoegen (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
nl: Kan %s niet toevoegen aan uw toestemmingslijst (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
nl: Kan %s niet toevoegen aan uw contactenlijst (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
nl: Kan %s niet toevoegen aan uw contactenlijst. Fout bij aanmaken van map op de server (%s).

en: Unable to add group
nl: Kan groep niet toevoegen

en: Unable to add group: group exists
nl: kan groep niet toevoegen: groep bestaat

en: Unable to add group: group not found
nl: Kan groep niet toevoegen: groep niet gevonden

en: Unable to add user
nl: Kan gebruiker niet toevoegen

en: Unable to add user on %s (%s)
nl: Kan gebruiker niet toevoegen op %s (%s)

en: Unable to add user to privacy list (%s).
nl: Kan de gebruiker niet toevoegen aan uw privacy-lijst (%s).

en: Unable to add user: user not found
nl: Kan gebruiker niet toevoegen: gebruiker niet gevonden

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
nl: Kan relatie van %s niet instellen als "%s"

en: Unable to authenticate: %s
nl: Kan niet authentificeren: %s

en: Unable to ban user %s
nl: Kan gebruiker %s niet verbannen

en: Unable to block user on %s (%s)
nl: Kan gebruiker niet blokkeren op %s (%s)

en: Unable to change password. Error occured.
nl: Kan wachtwoord niet wijzigen. Er is een fout opgetreden.

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
nl: Kan privacy-instellingen op de server niet veranderen (%s).

en: Unable to configure
nl: Kan niet configureren

en: Unable to connect
nl: Kan geen verbinding maken

en: Unable to connect to host
nl: Kan geen verbinding maken met de computer

en: Unable to connect to server.
nl: Kan geen verbinding maken met de computer.

en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server you wish to connect to.
nl: Kan geen verbinding makenmet server. Geef alstublieft de naam op van de server waarmee u contact wilt maken.

en: Unable to connect.
nl: Kan geen verbinding maken.

en: Unable to create conference (%s).
nl: Kan geen bijeenkomst aanmaken (%s).

en: Unable to create connection
nl: Kan geen nieuwe verbinding maken

en: Unable to create socket
nl: Kan geen socket aanmaken

en: Unable to delete group
nl: Kan groep niet verwijderen

en: Unable to display the search results.
nl: kan zoekresultaten niet weergeven.

en: Unable to establish a connection
nl: Kan geen verbinding maken

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
nl: Kan geen verbinding maken met de lokale mDNS server. Is deze wel gestart?

en: Unable to establish file descriptor.
nl: Kan geen bestandsbeschrijving aanmaken.

en: Unable to fetch room list.
nl: Kan lijst van ruimtes niet opvragen.

en: Unable to fetch the token.
nl: Kan teken niet ophalen.

en: Unable to invite user (%s).
nl: Kan gebruiker niet uitnodigen (%s).

en: Unable to kick user %s
nl: Kan gebruiker %s niet schoppen

en: Unable to listen for incoming IM connections
nl: Kan niet luisteren naar binnenkomende gespreksverzoeken

en: Unable to login, check debug log
nl: Kan niet aanmelden. Controleer debuglogboek

en: Unable to login: Could not sign on as %s because the screen name is invalid.  Screen names must either start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
nl: Kan niet aanmelden: Kan niet aanmelden als %s omdat de gebruikersnaam ongeldig is. Gebruikersnamen moeten of beginnen met een letter en slechts cijfers en letters bevatten, of slechts nummers bevatten.

en: Unable to make SSL connection to server.
nl: Kan geen beveiligde verbinding (SSL) maken met de server.

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
nl: Kan de gebruiker %s niet naar de map %s verplaatsen op de server. Fout bij aanmaken van map (%s).

en: Unable to open URL
nl: Kan URL niet openen

en: Unable to open file.
nl: Kan het bestand niet openen.

en: Unable to parse message
nl: Kan het bericht niet analyseren

en: Unable to permit user on %s (%s)
nl: Kan gebruiker geen toestemming geven op %s (%s)

en: Unable to read
nl: Kan niet lezen

en: Unable to read file %s.
nl: Kan het bestand %s niet lezen.

en: Unable to read from network
nl: Kan niet lezen van netwerk

en: Unable to read from socket
nl: Kan niet lezen van socket

en: Unable to read socket
nl: Kan niet lezen van socket.

en: Unable to register new account. Error occurred.
nl: Kan geen nieuw account registreren. Er is een fout opgetreden.

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
nl: Kan %s niet verwijderen van uw privacy-lijst (%s).

en: Unable to rename group
nl: Kan groep niet hernoemen

en: Unable to save icon file to disk.
nl: Kan contactplaatje niet opslaan op schijf.

en: Unable to send e-mail
nl: Kan geen e-mail verzenden

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
nl: Kan bestand niet verzenden naar %s. De gebruiker ondersteunt geen bestandsoverdracht

en: Unable to send message (%s).
nl: Kan het bericht niet verzenden (%s).

en: Unable to send message to %s.
nl: Kan het bericht niet verzenden aan %s.

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
nl: Kan bericht naar %s niet versturen. Kan geen bijeenkomst aanmaken (%s).

en: Unable to send message to %s:
nl: Kan het bericht niet verzenden aan %s:

en: Unable to send message.
nl: Kan het bericht niet verzenden.

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
nl: Kan het bericht niet versturen. Kan geen bijeenkomst aanmaken (%s).

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
nl: Kan het bericht niet verzenden. Kan geen gegevens over gebruiker opvragen (%s).

en: Unable to send message:
nl: Kan bericht niet verzenden:

en: Unable to send message: %s
nl: Kan het bericht niet verzenden: %s

en: Unable to send message: The message is too large.
nl: Kan het bericht niet verzenden. Het bericht is te groot.

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
nl: Kan het bericht niet verzenden. Kan geen gesprek starten.

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
nl: Kan niet naar chat sturen: %s%s,%s

en: Unable to set AIM profile.
nl: Kan AIM-profiel niet instellen.

en: Unable to set role "%s" for user: %s
nl: Kan de rol "%s" niet aangeven voor gebruiker: %s

en: Unable to write
nl: Kan niet schrijven

en: Unable to write file %s.
nl: Kan niet naar bestand %s schrijven.

en: Unable to write to network
nl: Kan niet naar netwerk schrijven

en: Unavailable
nl: Niet Beschikbaar

en: Unblock
nl: Deblokkeren

en: Undefined Condition
nl: Ongedefnieerde voorwaarde

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Unexpected Request
nl: Onverwachte aanvraag

en: Unit
nl: Afdeling

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown (0x%04x)<br>
nl: Onbekend (0x%04x)<br>

en: Unknown Error
nl: Onbekende fout

en: Unknown Error Code %d
nl: Onbekende foutcode %d

en: Unknown Error in presence
nl: Onbekende fout in aanwezigheid

en: Unknown affiliation: "%s"
nl: Onbekende relatie: "%s"

en: Unknown command
nl: Onbekende opdracht

en: Unknown command: %s
nl: Onbekende opdracht: %s

en: Unknown command: %s, (may be a Gaim bug)
nl: Onbekende opdracht: %s, (zou een gaim-probleem kunnen zijn)

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown error number %d. Logging into the Yahoo! website may fix this.
nl: Onbekende fout %d. Aanmelden via de Yahoo! website zou dit probleem op kunnen lossen.

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Unknown error. You may need to logout and wait five minutes before being able to rejoin a chatroom
nl: Onbekende fout. U kunt misschien het beste afmelden en vijf minuten wachten voordta u dit weer probeert

en: Unknown error: 0x%X
nl: Onbekende fout: 0x%X

en: Unknown message
nl: Onbekend bericht

en: Unknown message '%s'
nl: Onbekend bericht '%s'

en: Unknown pounce event. Please report this!
nl: Onbekend contact-alarm. Rapporteer dit alstublieft!

en: Unknown reason
nl: Reden onbekend

en: Unknown reason.
nl: Onbekende reden.

en: Unknown role: "%s"
nl: Onbekende rol: "%s"

en: Unknown room
nl: Onbekende ruimte

en: Unknown status
nl: Onbekende status

en: Unknown.
nl: Onbekend.

en: Unload Plugins
nl: Plugins uitschakelen

en: Unread Messages
nl: Ongelezen berichten

en: Unrecognized file type
    
    Defaulting to PNG.
nl: Onbekend bestandstype
    
    PNG wordt gebruikt.

en: Unset
nl: Niet ingesteld

en: Unset Account Idle Time
nl: Afwezigheid uitschakelen

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
nl: Inactiviteit uitzetten voor alle accounts

en: Unsubscribe
nl: Opzeggen

en: Unsupported Encoding
nl: Codering niet ondersteund

en: Unsupported Stanza Type
nl: Stanzatype niet ondersteund

en: Unsupported Version
nl: Versie niet ondersteund

en: Unsupported public key type
nl: Type openbare sleutel niet ondersteund

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update my information
nl: Informatie bijwerken

en: Upload buddylist to Server
nl: Contactenlijst opslaan op de server

en: Use
nl: Gebruiken

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
nl: Gebruik "/help &lt;opdracht&gt;" voor hulp bij een bepaalde opdracht.
    De volgende opdrachten zijn hiervoor beschikbaar:

en: Use %s has approved your request
nl: De gebruiker %s heeft uw verzoek goedgekeurd

en: Use Environmental Settings
nl: Systeeminstellingen gebruiken

en: Use Global Proxy Settings
nl: Hoofdinstellingen gebruiken

en: Use HTTP Method
nl: HTTP-methode gebruiken

en: Use SSL
nl: SSL gebruiken

en: Use TLS if available
nl: TLS gebruiken indien beschikbaar

en: Use UDP
nl: UDP gebruiken

en: Use a _different status for some accounts
nl: Een _andere status gebruiken voor sommige accounts

en: Use different status for following accounts
nl: Een andere status gebruiken voor de volgende accounts

en: Use last buddy when scores are equal
nl: Laatstgebruikte contact gebruiken als scores gelijk zijn

en: Use name heuristics
nl: Heuristiek gebruiken voor namen

en: Use proxy
nl: Proxy gebruiken

en: Use recent buddies group
nl: Groep voor recente contacten gebruiken

en: Use smooth-scrolling
nl: Vloeiend schuiven

en: Use status from last _exit at startup
nl: _Laatst gebruikte status herstellen bij opstarten

en: Use this buddy icon for this account:
nl: Dit contactplaatje gebruiken voor dit account:

en: Use tzc
nl: tzc gebruiken

en: User %d applied to join group %d
nl: Gebruiker %d wil deelnemen aan de groep %d

en: User %d needs authentication
nl: Gebruiker %d vereist autentificatie

en: User %s is not present in the network
nl: Gebruiker %s is niet aanwezig op het netwerk

en: User %s rejected your request
nl: De gebruiker %s heeft uw verzoek geweigerd

en: User <I>%s</I> is not present in the network
nl: De gebruiker <I>%s</I> is niet aanwezig op het netwerk

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: User Information
nl: Gebruikersinformatie

en: User Limit
nl: Maximaal aantal gebruikers

en: User Modes
nl: Gebruikersmodi

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User Name: 	%s
nl: Gebruiker: 	%s

en: User Online Status Attributes
nl: On-line gebruikersgegevens

en: User Options
nl: Gebruikersopties

en: User Rooms
nl: Ruimtes van gebruiker

en: User Search
nl: Gebruiker zoeken

en: User Search...
nl: Gebruiker zoeken...

en: User _details
nl: Gebruiker_details

en: User does not exist
nl: Gebruiker bestaat niet

en: User has no directory information.
nl: Deze gebruiker heeft geen profiel.

en: User has typed something and stopped
nl: Gebruiker is gestopt met typen

en: User info is not updated
nl: Gebruikerinformatie niet bijgewerkt

en: User information for %s unavailable
nl: Gebruikersinformatie voor %s niet beschikbaar

en: User information for %s unavailable:
nl: Gebruikersinformatie voor %s niet beschikbaar:

en: User information not available: %s
nl: Gebruikersinformatie niet beschikbaar: %s

en: User is not logged in
nl: Gebruiker is niet aangemeld

en: User is offline
nl: Gebruiker is off-line

en: User is offline.
nl: Gebruiker is off-line.

en: User is too active
nl: Gebruiker is te actief

en: User is typing...
nl: Gebruiker typt...

en: User not found
nl: Gebruiker niet gevonden

en: User not in group
nl: Gebruiker niet in groep

en: User temporarily unavailable
nl: Gebruiker tijdelijk niet beschikbaar

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username:
nl: Gebruiker:

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users on %s: %s
nl: Gebruikers op %s: %s

en: Uses Gaim to obtain buddy ips to connect for a Crazychat session
nl: Gebruikt gaim om IPs te verkrijgen van contacten om zo een crazychatsessie te starten

en: Valencian-Catalan
nl: Valençiaans Catalaans

en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
nl: Variabele doorschijnendheid voor de contactenlijst en gesprekken.

en: Verify Public Key
nl: Openbare sleutel verifiëren

en: Verifying server public key
nl: Verificatie van serversleutel

en: Video Camera
nl: Videocamera

en: Video Chat
nl: Video-chat

en: Video Conferencing
nl: Video-conferencing

en: Video conferencing
nl: Video-conferencing

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View Log
nl: Logboek

en: View MOTD
nl: MOTD weergeven

en: View Message of the Day
nl: Bericht-van-de-dag weergeven

en: View User Log
nl: Gebruikerslogboek opvragen

en: View _Log
nl: _Logboek

en: Voice
nl: Stem

en: Voices
nl: Stemmen

en: Volume:
nl: Geluid:

en: Waiting for Handshake Acknowledgement
nl: Wacht op antwoord

en: Waiting for Login Acknowledgement
nl: Wacht op bevestiging aanmelding

en: Waiting for reply...
nl: Wacht op antwoord...

en: Waiting for response...
nl: Wacht op antwoord...

en: Waiting for transfer to begin
nl: Wacht op starten van overdracht

en: Wake Me Up
nl: Maak me wakker

en: Wallops from %s
nl: Wallops van %s

en: Warning Level
nl: Waarschuwingsniveau

en: Warning of %s not allowed.
nl: Waarschuwing van %s is niet toegestaan.

en: Web Aware
nl: Zichtbaar op web

en: Web Page
nl: Webpagina

en: Web aware (enabling this will cause you to receive SPAM!)
nl: Webaanwezig (u kunt SPAM ontvangen als gevolg hiervan)

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
nl: Wanneer een nieuw gesprek wordt gestart, voegt deze plugin het vorige gesprek in.

en: When away
nl: Bij afwezigheid

en: When both away and idle
nl: Bij afwezigheid en inactiviteit

en: When my nick is said
nl: Wanneer mijn bijnaam wordt gezegd

en: When this happens, TOC ignores any messages sent to it, and may kick you off if you send a message. Gaim will prevent anything from going through. This is only temporary, please be patient.
nl: Wanneer dit gebeurt negeert TOC alle berichten die u stuurt, en wordt u misschien van het netwerk geschopt. Gaim voorkomt deze situatie door geen berichten door te geven. Dit is slechts een tijdelijke oplossing, wees geduldig.

en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
nl: Bij het weergeven van logboeken zal deze plugin ook de logboeken van andere clients voor expresberichten tonen. Op dit moment kunnen we dit doen voor Adium, MSN Messenger en Trillian.
    
    WAARSCHUWING: Deze plugin is testcode en kan (regelmatig) crashen. Op eigen risico dus!

en: Whole words only
nl: Alleen hele woorden

en: Widget Sizes
nl: Elementgrootte

en: WinGaim Options
nl: WinGaim opties

en: Work Address
nl: Werkadres

en: Work E-Mail
nl: E-mail werk

en: Work Fax
nl: Fax werk

en: Work IM
nl: IM werk

en: Work Information
nl: Werkinformatie

en: Work Mobile
nl: Gsm werk

en: Work Pager
nl: Semafoon werk

en: Work Phone
nl: Telefoon werk

en: Work Phone 2
nl: Telefoon werk 2

en: Would like to add him?
nl: Wilt u hem/haar toevoegen?

en: Would you be my friend?
nl: Wilt u mijn vriend zijn?

en: Would you like to add him?
nl: Wilt u hem/haar toevoegen?

en: Would you like to join the conversation?
nl: Wilt u het gesprek bijwonen?

en: Would you like to overwrite it?
nl: Wilt u het overschrijven?

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
nl: Wilt u het instellen als het contactplaatje van deze gebruiker?

en: Would you like to set up the Qun details now?
nl: Wilt u de Qundetails nu instellen?

en: Write Error
nl: Schrijffout

en: Write error
nl: Schrijffout

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
nl: Instellingen opslaan in %s%sgtkrc-2.0

en: Writing error
nl: Schrijffout

en: Wrong CHL value sent to server
nl: Verkeerde CHL-waarde naar server gestuurd

en: Wrong Password
nl: Wachtwoord onjuist

en: Wrong password!
nl: Wachtwoord onjuist!

en: XML Not Well Formed
nl: XML niet goed van structuur

en: XML Parse error
nl: XML analysefout

en: Yahoo Chat port
nl: Chatpoort Yahoo

en: Yahoo Chat server
nl: Yahoo chatserver

en: Yahoo Protocol Plugin
nl: Yahoo-protocol plugin

en: Yahoo! Japan Profile
nl: Profiel van Yahoo! Japan

en: Yahoo! Profile
nl: Yahoo! profiel

en: Yahoo! system message for %s:
nl: Yahoo! systeembericht voor %s:

en: Year of birth
nl: Geboortejaar

en: Yes
nl: Ja

en: You [%d] has been added by group "%d"
nl: U [%d] bent toegevoegd aan groep "%d"

en: You [%d] has exit group "%d"
nl: U [%d] heeft groep "%d" verlaten

en: You _send:
nl: U _stuurt:

en: You _type:
nl: U _tikt:

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
nl: U staat op het punt om %s van uw contactenlijst te verwijderen. Wilt u doorgaan?

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
nl: U staat op het punt om de chatruimte %s van uw contactenlijst te verwijderen. Wilt u doorgaan?

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
nl: U staat op het punt om de groep %s en alle contacten in die groep van uw contactenlijst te verwijderen. Wilt u doorgaan?

en: You are awaiting authorization from the following buddies
nl: U wacht op toestemming van de volgende contacten

en: You are banned from %s.
nl: U bent uit %s verbannen.

en: You are channel founder on <I>%s</I>
nl: U bent kanaaloprichter op <I>%s</I>

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
nl: U bent een nieuwe ruimte aan het maken. Wilt u deze instellen, of de standaardinstellingen gebruiken?

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
nl: U bent op dit moment niet aangemeld. U kunt geen berichten ontvangen totdat u zich aanmeld.

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
nl: U bent op het moment niet aangemeld met een protocol die deze persoon kan toevoegen.

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
nl: U bent op het moment niet aangemeld met een protocol die deze persoon kan uitnodigen.

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
nl: U bent op het moment niet aangemeld met een protocol die ondersteuning biedt voor chat.

en: You are now chatting in %s.
nl: U bent nu aan het chatten in  %s.

en: You are now known as %s
nl: U heet nu %s

en: You are sending messages too fast to %s.
nl: U verzend te snel berichten naar %s.

en: You are using Gaim version %s.  The current version is %s.<hr>
nl: U maakt gebruik van versie %s van Gaim. De huidige versie is echter %s.<hr>

en: You authorization operation has been accepted by QQ server
nl: Uw autorisatieodracht is geaccepteerd door de QQ-server

en: You can (un)load plugins from the following list.
nl: U kunt plugins aan-/uitzetten in de volgende lijst.

en: You can enable/disable accounts from the following list.
nl: U kunt accounts inschakelen/uitschakelen in de volgende lijst.

en: You can get version %s from:<br><a href="http://gaim.sourceforge.net/">http://gaim.sourceforge.net</a>.
nl: U kunt versie %s ophalen op:<br><a href="http://gaim.sourceforge.net/ ">http://gaim.sourceforge.net</a>.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
nl: U kunt deze afbeelding in dit gesprek invoegen, of als contactplaatje gebruiken voor deze gebruiker.

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
nl: U kunt andere gebruikers uw on-line gegevens lateninzien. Geef de informatie waarvan u vind dat anderen die mogen zien.

en: You can only search for permanent QQ group
    Input 0 or leave it blank to search for demo groups
nl: U kunt alleen naar permanente QQ-groepen zoeken.
    Geef 0 of laat leeg om naar demogroepen te zoeken

en: You can re-request authorization from these buddies by right-clicking on them and selecting "Re-request Authorization."
nl: U kunt opnieuw toestemming aanvragen door met de rechter muisknop op de contacten te klikken en de optie "Opnieuw toestemming vragen." te kiezen.

en: You can send this image as a file transfer or embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
nl: U kunt deze afbeelding overzenden, in dit gesprek invoegen, of als contactplaatje gebruiken voor deze gebruiker.

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
nl: U kunt deze afbeelding overzenden, in dit gesprek invoegen, of als contactplaatje gebruiken voor deze gebruiker.

en: You canceled the transfer of %s
nl: U heeft de overdracht van %s afgebroken

en: You cannot add the same person twice to a conversation
nl: U kunt een persoon slechts eenmaal toevoegen aan een gesprek

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
nl: U kunt geen meldingen krijgen totdat u de openbare sleutel van deze gebruiker importeert.  U kunt de opdracht "Openbare sleutel ophalen" gebruiken om de openbare sleutel te importeren.

en: You dragged a desktop launcher. Most likely you wanted to send whatever this launcher points to instead of this launcher itself.
nl: U heeft een starter hierheen gesleept. Waarschijnlijk wilt u waar deze starter naar verwijst, sturen.

en: You feel a disturbance in the force...
nl: U krijgt het gevoel dat iemand contact met u zoekt...

en: You have added %d in buddy list
nl: U heeft %d toegevoegd aan uw contactenlijst

en: You have been added by %s
nl: U bent toegevoegd door %s

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
nl: U hebt zich te snel aan en afgemeld. Wacht 10 Minuten en probeer het nog een keer.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
nl: U heeft zich te snel aan en afgemeld. Wacht 10 minuten en probeer het nog een keer. Als u verdergaat moet u nog langer wachten

en: You have been disconnected from chat room %s.
nl: De verbinding met chatruimte %s is verbroken

en: You have been kicked by %s: (%s)
nl: U bent uit weggeschopt door %s: (%s)

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
nl: U bent uit <I>%s</I> weggeschopt door <I>%s</I> (%s)

en: You have been killed by %s (%s)
nl: U bent vernietigd door %s (%s)

en: You have been logged out because you logged in at another workstation.
nl: De verbinding is verbroken omdat u zich heeft aangemeld op een andere computer.

en: You have been signed off for an unknown reason.
nl: De verbinding is verbroken om een onbekende reden.

en: You have dragged an image
nl: U heeft een afbeelding hierheen gesleept

en: You have entered an invalid username
nl: U heeft een ongeldige gebruikersnaam ingevuld

en: You have just sent a Nudge!
nl: U heeft zojuist een duwtje gestuurd!

en: You have mail!
nl: Er is e-mail!

en: You have parted the channel%s%s
nl: U heeft het kanaal%s%s verlaten

en: You have probably requested to set your profile before the login procedure completed.  Your profile remains unset; try setting it again when you are fully connected.
nl: U heeft waarschijnlijk uw profiel aangepast voordat u volledig aangemeld was. Uw profiel is niet ingesteld. Probeert u het nogmaals wanneer u volledig aangemeld bent.

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
nl: U heeft uw maximale hoeveelheid contacten bereikt

en: You have received a special message
    
    From: %s [%s]
    %s
nl: U heeft een speciaal bericht ontvangen
    
    Afzender: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ e-mail from %s [%s]
    
    Message is:
    %s
nl: U heeft een ICQ e-mail ontvangen van %s [%s]
    
    Bericht:
    %s

en: You have received an ICQ page
    
    From: %s [%s]
    %s
nl: U heeft een ICQ semafoonbericht ontvangen
    
    Afzender: %s [%s]
    %s

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s.
nl: U heeft ervoor gekozen om een directe verbinding te openen met %s.

en: You have signed on from another location.
nl: U heeft uzelf aangemeld vanaf een andere locatie.

en: You have successfully created a Qun
nl: U heeft een Qun aangemaakt

en: You have successfully exit group
nl: U heeft de groep verlaten

en: You have successfully modify Qun information
nl: U heeft Qun-informatie bewerkt

en: You have successfully modify Qun member
nl: U heeft Qun-lid bewerkt

en: You have successfully removed a buddy
nl: U heeft het contact verwijderd

en: You have successfully removed yourself from a buddy
nl: U heeft uzelf bij de ander verwijderd als contact

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
nl: U moet lid zijn van het %s-kanaal voordat u mag deelnemen aan de privé-groep

en: You have tried to ignore %s, but the user is on your buddy list.  Clicking "Yes" will remove and ignore the buddy.
nl: U probeert %s te negeren, maar de gebruiker staat in uw contactenlijst.  Klik op "Ja" om de gebruiker uit uw lijst te verwijderen en deze te negeren.

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
nl: U heeft ongelezen berichten. Wilt u het venster echt sluiten?

en: You may be disconnected shortly.  Check %s for updates.
nl: U wordt waarschijnlijk binnenkort afgemeld. Kijk op %s voor nieuwe versies.

en: You may be disconnected shortly.  You may want to use TOC until this is fixed.  Check %s for updates.
nl: U wordt waarschijnlijk binnenkort afgemeld. U kunt misschien beter TOC gebruiken tot dit probleem is opgelost. Kijk op %s voor nieuwe versies.

en: You missed %hu message from %s because he/she was too evil. | You missed %hu messages from %s because he/she was too evil.
nl[0]: %hu bericht van %s is niet overgekomen omdat hij/zij te kwaadaardig is.
nl[1]: %hu berichten van %s zijn niet overgekomen omdat hij/zij te kwaadaardig is.

en: You missed %hu message from %s because it was invalid. | You missed %hu messages from %s because they were invalid.
nl[0]: %hu bericht van %s is niet overgekomen omdat het ongeldig was.
nl[1]: %hu berichten van %s zijn niet overgekomen omdat deze ongeldig waren.

en: You missed %hu message from %s because it was too large. | You missed %hu messages from %s because they were too large.
nl[0]: %hu bericht van %s is niet overgekomen omdat het te groot was.
nl[1]: %hu berichten van %s zijn niet overgekomen omdat deze te groot waren.

en: You missed %hu message from %s because the rate limit has been exceeded. | You missed %hu messages from %s because the rate limit has been exceeded.
nl[0]: %hu bericht van %s is niet overgekomen omdat het te snel verzonden werd.
nl[1]: %hu berichten van %s zijn niet overgekomen omdat deze te snel verzonden werden.

en: You missed %hu message from %s because you are too evil. | You missed %hu messages from %s because you are too evil.
nl[0]: %hu bericht van %s is niet overgekomen omdat jij te kwaadaardig bent.
nl[1]: %hu berichten van %s zijn niet overgekomen omdat jij te kwaadaardig bent.

en: You missed %hu message from %s for an unknown reason. | You missed %hu messages from %s for an unknown reason.
nl[0]: %hu bericht van %s is niet overgekomen om een onbekende reden.
nl[1]: %hu berichten van %s zijn niet overgekomen om een onbekende reden.

en: You missed an IM from %s because it was sent too fast.
nl: Een Bericht van %s is niet overgekomen omdat het te snel verzonden werd.

en: You missed an IM from %s because it was too big.
nl: Een Bericht van %s is niet overgekomen omdat het te groot was.

en: You must give a name for the group to add.
nl: Geef alstublieft de naam van de toe te voegen groep.

en: You must provide a group.
nl: U moet wel een groep aangeven.

en: You must provide a screename for the buddy.
nl: Geef een gebruikersnaam voor het contact.

en: You must select an account.
nl: U moet een account aangeven.

en: You must specify a nick
nl: U moet een bijnaam aangeven

en: You receive an IM
nl: U ontvangt een IM

en: You rejected %d's request
nl: U heeft %d's verzoek geweigerd

en: You request to join group %d has been approved by admin %d
nl: Uw aanvraag om lid te worden van groep %d is goedgekeurd door admin %d

en: You request to join group %d has been rejected by admin %d
nl: Uw aanvraag om lid te worden van groep %d is geweigerd door admin %d

en: You send
nl: U stuurt

en: You should receive an e-mail asking to confirm %s.
nl: U zou een e-mail moeten ontvangen met de vraag om %s te bevestigen.

en: You talk in chat
nl: U praat in de chatruimte

en: You type
nl: U tikt

en: You were disconnected from the server.
nl: De verbinding met de server is verbroken.

en: Your AIM connection may be lost.
nl: Uw AIM-verbinding is misschien verbroken.

en: Your Current Mood
nl: Uw huidige stemming

en: Your Current Status
nl: Uw huidige status

en: Your IM Image was not sent. You cannot send IM Images in AIM chats.
nl: Uw IM-afbeelding is niet verstuurd. U kunt geen IM-afbeeldingen versturen in een AIM-chat.

en: Your IM Image was not sent. You must be Direct Connected to send IM Images.
nl: Uw IM-afbeelding is niet verstuurd. u moet een directe verbinding hebben om IM-afbeeldingen te sturen.

en: Your MSN buddy list is temporarily unavailable. Please wait and try again.
nl: Uw MSN contactenlijst is op dit moment niet beschikbaar. Probeer het later nog eens.

en: Your VCard File
nl: Uw VCard-bestand

en: Your Yahoo! message did not get sent.
nl: Uw Yahoo! bericht is niet verzonden.

en: Your account has been disabled because too many invalid passwords were entered
nl: Uw account is uitgeschakeld omdat het wachtwoord te vaak onjuist is ingevuld

en: Your account is currently suspended.
nl: Uw Account is momenteel afgesloten

en: Your account is locked, please log in to the Yahoo! website.
nl: Uw account is afgesloten. Meld u aan via de Yahoo website.

en: Your buddy list was downloaded from the server.
nl: Uw contactenlijst is gedownload van de server.

en: Your buddy list was stored on the server.
nl: Uw contactenlijst is opgeslagen op de server.

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
nl: Uw lijst is leeg, niets weggeschreven naar het bestand.

en: Your command failed for an unknown reason.
nl: Uw opdracht mislukte om een onbekende reden.

en: Your current password is different from the one that you specified.
nl: Uw huidige wachtwoord wijkt af van het door u gegeven wachtwoord.

en: Your information has been updated
nl: Uw informatie is bijgewerkt

en: Your new MSN friendly name is too long.
nl: Uw nieuwe MSN bijnaam is te lang.

en: Your password has been changed.
nl: Wachtwoord is veranderd

en: Your request to send file[%s] has been rejected by buddy[%d]
nl: Uw verzoek om het bestand[%s] te sturen is geweigerd door de gebruiker[%d]

en: Your screen name is currently formatted as follows:
    %s
nl: Uw gebruikersnaam wordt op het moment als volgt weergegeven:
    %s

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
nl: Uw gekozen accountnaam is geweigerd door de server. Het bevat waarschijnlijk onacceptabele tekens.

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
nl: Uw gekozen bijnaam is geweigerd door de server. Het bevat waarschijnlijk onacceptabele tekens.

en: Your system administrator has disabled this operation
nl: Uw systeembeheerder heeft deze actie uitgeschakeld

en: Your warning level is currently too high to log in.
nl: Uw waarschuwingsniveau is momenteel te hoog om in te loggen.

en: Zephyr Protocol Plugin
nl: Zephyr-protocol plugin

en: Zip Code
nl: Postcode

en: Zipcode
nl: Postcode

en: Zodiac Symbol
nl: Sterrenbeeld

en: [ Audible %s/%s/%s.swf ] %s
nl: [ Hoorbaar %s/%s/%s.swf ] %s

en: [Unable to display a message from this user because it contained invalid characters.]
nl: [kan bericht niet weergeven omdat deze ongeldige tekens bevat.]

en: _Accept Defaults
nl: _Standaardinstellingen gebruiken

en: _Add
nl: Toe_voegen

en: _Add Chat
nl: _Chat toevoegen

en: _Advanced
nl: _Geavanceerd

en: _Apply
nl: Toe_passen

en: _Associate Buddy
nl: Contact _associëren

en: _Authorize
nl: _Autoriseren

en: _Auto-reply:
nl: _Auto-antwoord:

en: _Autodetect IP address
nl: IP-adres _automatisch bepalen

en: _Basic
nl: _Simpel

en: _Block
nl: _Blokkeren

en: _Buddy List window transparency
nl: _Contactenlijst doorschijnendheid

en: _Buddy name:
nl: _Contactnaam:

en: _Buddy:
nl: _Contact:

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Channel:
nl: _Ruimte:

en: _Class:
nl: _Klasse:

en: _Collapse
nl: _Dichtvouwen

en: _Configure
nl: _Instellen

en: _Configure Room
nl: Ruimte _instellen

en: _Connect
nl: _Verbinden

en: _Copy E-Mail Address
nl: E-mail adres _kopiëren

en: _Copy Link Location
nl: Verwijzing _kopiëren

en: _Decline
nl: Af_wijzen

en: _Delete Group
nl: Groep _verwijderen

en: _Deny
nl: Ne_geer

en: _Description
nl: _Beschrijving

en: _Disable
nl: _Uitzetten

en: _Dockable Buddy List
nl: Koppelbare contactenlijst

en: _Edit Account
nl: _Account bewerken

en: _End port:
nl: _Eindpoort:

en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
nl: _Hoofdlettergevoelig (uitzetten voor voor automatisch afhandelen)

en: _Exchange:
nl: _Uitwisselen:

en: _Expand
nl: _Uitvouwen

en: _Flash window when IMs are received
nl: Venster laten _knipperen wanneer gespreksberichten worden ontvangen

en: _Flash window when chat messages are received
nl: Venster laten _knipperen wanneer chatberichten worden ontvangen

en: _Focused windows
nl: Vensters met invoer_aandacht

en: _Force (traditional Gaim) 24-hour time format
nl: (Traditionele) 24-uurs weergave _gebruiken

en: _Get Info
nl: Info ophalen

en: _Get List
nl: _Lijst ophalen

en: _Group:
nl: _Groep:

en: _Handle:
nl: Bij_naam:

en: _Hide new IM conversations
nl: _Nieuwe gesprekken verbergen

en: _IM window transparency
nl: _IM-vensterdoorschijnendheid

en: _IM windows
nl: _Berichtvensters

en: _Import...
nl: _Importeren...

en: _Insert
nl: _Invoegen

en: _Instance:
nl: _Instantie:

en: _Instant Messages:
nl: _Expresberichten:

en: _Invite
nl: _Uitnodigen

en: _Join
nl: _Deelnemen

en: _Keep Buddy List window on top:
nl: Contactenlijst bovenop _houden:

en: _Manual:
    (%s for URL)
nl: _Handmatig:
    (%s voor URL)

en: _Manually specify range of ports to listen on
nl: Poortbereik _handmatig aangeven

en: _Message Logs:
nl: _Gesprekslogboeken:

en: _Message:
nl: Be_richt

en: _Method:
nl: _Methode:

en: _Minutes before changing status:
nl: _Minuten voor wijzigen van status:

en: _Modify
nl: Be_werken

en: _More...
nl: _Meer...

en: _Name
nl: _Naam

en: _Notify buddies that you are typing to them
nl: Laat anderen weten dat je aan het _typen bent

en: _Open Link in Browser
nl: Verwijzing _openen met webbrowser

en: _Open Mail
nl: E-mail _openen

en: _Open link in:
nl: Verwijzing _openen met:

en: _Passphrase:
nl: _Wachtwoord:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Pause
nl: _Pauzeren

en: _Permit
nl: _Toestaan

en: _Placement:
nl: _Plaatsing:

en: _Pop up a notification
nl: _Melding weergeven

en: _Port:
nl: _Poort:

en: _Recipient:
nl: _Ontvanger:

en: _Recurring
nl: _Herhalend

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Remove Buddy
nl: Contact ver_wijderen

en: _Remove Chat
nl: Chat _verwijderen

en: _Remove Contact
nl: _Contact verwijderen

en: _Remove Group
nl: _Groep verwijderen

en: _Rename
nl: _Hernoemen

en: _Report idle time:
nl: Bijhouden van activiteit:

en: _Request Authorization
nl: _Toestemming vragen

en: _Reset formatting
nl: Opmaak _verwijderen

en: _Resume
nl: _Doorgaan

en: _Room:
nl: _Ruimte:

en: _Save Image...
nl: Afbeelding _opslaan...

en: _Search for:
nl: _Zoekopdracht:

en: _Send
nl: Ver_sturen

en: _Send File
nl: Bestand _sturen

en: _Send To
nl: _Verzenden aan

en: _Set
nl: _Activeren

en: _Show slider bar in IM window
nl: _Schuifbalk weergeven in IM-venster

en: _Sounds while away
nl: Geluiden wanneer u _weg bent

en: _Start Gaim on Windows startup
nl: Gaim _starten bij het opstarten van Windows

en: _Start port:
nl: _Beginpoort:

en: _Title:
nl: _Titel:

en: _Unset
nl: _Uitschakelen

en: _Use
nl: _Gebruiken

en: _User:
nl: _Gebruiker:

en: _Username:
nl: _Gebruiker:

en: _View...
nl: B_eeld...

en: _Visual gesture display
nl: _Visuele gebarenweergave

en: accounts: Show the accounts window.
nl: accounts: Accounts-venster weergeven.

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
nl: action &lt;uit te voeren actie&gt;:  Een bepaalde actie uitvoeren.

en: affiliate &lt;user&gt; &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt;: Set a user's affiliation with the room.
nl: affiliate &lt;naam&gt; &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt;:Relatie tot een ruimte/kanaal instellen.

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
nl: away [bericht]:  Een afwezigheidsbericht instellen, of afwezigheid uitschakelen door geen bericht te gebruiken.

en: ban &lt;user&gt; [room]:  Ban a user from the room.
nl: ban &lt;bijnaam&gt; [ruimte]:  Een gebruiker uit een ruimte verbannen.

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
nl: ban [&lt;kanaal&gt; +|-&lt;bijnaam&gt;]:  Bepaalde gebruikers uit kanaal verbannen

en: buddy list
nl: contactenlijst

en: buddylist: Show the buddylist.
nl: buddylist: Contactenlijst weergeven.

en: buzz: Buzz a user to get their attention
nl: buzz: Een contact buzzen om de aandacht te krijgen

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
nl: call &lt;opdracht&gt;:  Een willekeurige SILC-client-opdracht starten

en: channel %s not found
nl: kanaal %s niet gevonden

en: channel modes for %s: %s
nl: kanaalinstellingen voor %s: %s

en: chanserv: Send a command to chanserv
nl: chanserv: Een opdracht naar chanserv sturen

en: clear: Clears the conversation scrollback.
nl: clear: Maakt het gespreksvenster schoon.

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
nl: cmode &lt;kanaal&gt; [+|-&lt;instellingen&gt;] [argumenten]:  Kanaalinstellingen weergeven of wijzigen

en: config:  Configure a chat room.
nl: config:  Chatruimte instellen

en: configure:  Configure a chat room.
nl: configure: Chatruimte instellen.

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
nl: cumode &lt;kanaal&gt; +|-&lt;instellingen&gt; &lt;bijnaam&gt;:  Instellingen voor gebruiker wijzigen op het kanaal

en: current topic is: %s
nl: huidige onderwerp is: %s

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
nl: debug &lt;optie&gt;:  Diverse debug-gegevens naar het huidige gesprek sturen.

en: debugwin: Show the debug window.
nl: debugwin: Debugvenster weergeven.

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
nl: deop &lt;bijnaam1&gt; [bijnaam2] ...:  Operator-status uitschakelen van iemand. U moet wel zelf operator zijn hiervoor.

en: detach:  Detach this session
nl: detach:  Deze sessie loskoppelen

en: developer
nl: ontwikkelaar

en: developer & webmaster
nl: ontwikkelaar & webmaster

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
nl: devoice &lt;bijnaam1&gt; [bijnaam2] ...:  Spreekstatus van iemand verwijderen, zodat deze niet meer kan praten in een gemodereerd kanaal (+m). U moet wel zelf operator zijn hiervoor.

en: g003: Error opening connection.
nl: g003: Fout: Kan geen verbinding maken.

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
nl: getkey &lt;bijnaam|server&gt;:  iemand openbare sleutel opvragen

en: hacker and designated driver [lazy bum]
nl: hacker en BOB (luie donder)

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
nl: help &lt;opdracht&gt;:  Hulp bij een specifieke opdracht.

en: iChat Timestamp
nl: iChat Gesprekstijd

en: info [server]:  View server administrative details
nl: info [server]:  Serverdetails weergeven

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
nl: inst &lt;instantie&gt;: Te gebruiken instantie voor deze klasse

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
nl: instance &lt;instantie&gt;: Te gebruiken instantie voor deze klasse

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
nl: invite &lt;kanaal&gt; [-|+]&lt;bijnaam&gt;:  Iemand uitnodigen of toevoegen/verwijderen van de lijst met genodigden

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
nl: invite &lt;bijnaam&gt; [ruimte]:  Iemand uitnodigen in een bepaalde kanaal, of het huidige kanaal.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
nl: invite &lt;gebruiker&gt; [bericht]:  Een gebruiker uitnodigen in een ruimte.

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
nl: j &lt;ruimte1&gt;[,ruimte2][,...] [ww1[,ww2][,...]]:  Een of meerdere ruimtes openen, met een optioneel wachtwoord indien noodzakelijk.

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
nl: join &lt;kanaal&gt; [&lt;wachtwoord&gt;]:  Deelnemen aan een kanaal op dit netwerk

en: join &lt;room&gt;:  Join a chat room on the Yahoo network
nl: join: &lt;ruimte&gt;:  Meedoen aan een chatruimte op het Yahoo-netwerk.

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
nl: j &lt;ruimte1&gt;[,ruimte2][,...] [ww1[,ww2][,...]]:  Een of meerdere ruimtes openen, met een optioneel wachtwoord indien noodzakelijk.

en: join: &lt;room&gt; [server]:  Join a chat on this server.
nl: join: &lt;ruimte&gt; [server]:  Meedoen aan een chatruimte op deze server.

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
nl: kick &lt;kanaal&gt; &lt;bijnaam&gt; [commentaar]:  Iemand uit het kanaal schoppen

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
nl: kick &lt;bijnaam&gt; [bericht]:  Iemand uit een ruimte schoppen. U moet wel zelf operator zijn hiervoor.

en: kick &lt;user&gt; [room]:  Kick a user from the room.
nl: kick &lt;bijnaam&gt; [ruimte]:  Een gebruiker uit een ruimte schoppen.

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
nl: kill &lt;bijnaam&gt; [-openbsleutel|&lt;reden&gt;]:  bijnaam vernietigen

en: lead developer
nl: hoofdontwikkelaar

en: leave [channel]:  Leave the chat
nl: leave [kanaal]:  Kanaal verlaten

en: libdbi driver path:
nl: libdbi pad:

en: libfaim maintainer
nl: beheerder van libfaim

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
nl: list:  Een lijst van alle beschikbare ruimtes weergeven. <i>Waarschuwing: sommige servers verbreken de verbinding als je dit doet.</i>

en: list:  List channels on this network
nl: list:  Lijst van kanalen op dit netwerk

en: list: List rooms on the Yahoo network
nl: list:  Lijst van kanalen op dit netwerk

en: maintainer
nl: beheerder

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
nl: me &lt;uit te voeren actie&gt;:  Een bepaalde actie uitvoeren.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
nl: me &lt;actie&gt;:  Een IRC-achtige actie naar persoon / chat sturen.

en: memoserv: Send a command to memoserv
nl: memoserv:  Een opdracht naar de memoserver sturen

en: minutes
nl: minuten

en: minutes.
nl: minuten.

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
nl: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;bijnaam|kanaal&gt;:  Kanaal- / gebruikersmodus aan of uitschakelen.

en: mode (%s %s) by %s
nl: modus (%s %s) door %s

en: motd:  View the server's Message Of The Day
nl: motd:  Bericht-van-de-dag weergeven

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
nl: msg &lt;bijnaam&gt; &lt;bericht&gt;:  Een privébericht sturen aan een gebruiker

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
nl: msg &lt;bijnaam&gt; &lt;bericht&gt;:  Een privébericht sturen aan een gebruiker (in plaats van naar een ruimte).

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
nl: msg &lt;bijnaam&gt; &lt;bericht&gt;:  Een privébericht sturen aan een gebruiker.

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
nl: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;kana(a)l(en)&gt;:  Lijst van gebruikers weergeven

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
nl: names [ruimte]:  De gebruikers in het kanaal opsommen.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
nl: nick &lt;nieuwe bijnaam&gt;:  Uw eigen bijnaam veranderen.

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
nl: nick &lt;nieuwebijnaam&gt;:  Uw bijnaam veranderen

en: nickserv: Send a command to nickserv
nl: nickserv:  Een opdracht naar de nickserver sturen

en: no channel modes are set on %s
nl: geen kanaalinstellingen voor %s

en: no such channel
nl: ruimte bestaat niet

en: nudge: nudge a user to get their attention
nl: nudge: Een contact een duwtje geven om de aandacht te krijgen

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
nl: op &lt;bijnaam1&gt; [bijnaam2] ...:  Iemand benoemen tot operator voor het huidige kanaal. U moet wel zelf operator zijn hiervoor.

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
nl: oper &lt;bijnaam&gt; [-pubkey]:  Operator-status instellen

en: operserv: Send a command to operserv
nl: operserv:  Een opdracht naar de operserver sturen

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
nl: operwall &lt;bericht&gt;:  Als je niet weet wat dit is, kun je het waarschijnlijk niet gebruiken.

en: original author
nl: originele maker

en: part [channel]:  Leave the chat
nl: part [kanaal]:  Kanaal verlaten

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
nl: part [ruimte] [bericht]:  Huidige (of gegeven) kanaal verlaten met een optioneel afscheidsbericht.

en: part [room]:  Leave the room.
nl: part [ruimte]:  Ruimte verlaten.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
nl: ping [bijnaam]:  Vraagt de vertragingstijd op van een gebruiker (of de server als geen naam wordt gegeven).

en: ping:  Send PING to the connected server
nl: ping:  PING sturen aan huidige server

en: plugins: Show the plugins window.
nl: plugins: Plugins-venster weergeven.

en: prefs: Show the preference window.
nl: prefs: Voorkeuren weergeven.

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
nl: query &lt;bijnaam&gt; &lt;bericht&gt;:  Informatie opvragen van een gebruiker.

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
nl: query &lt;bijnaam&gt; [&lt;bericht&gt;]:  Een privébercith sturen aan een gebruiker

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
nl: quit [bericht]:  Verbinding met server verbreken, eventueel met afscheidsbericht

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
nl: quit [bericht]:  Verbinding met de server verbreken met een optioneel afscheidsbericht.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
nl: quote [...]:  Een opdracht direct naar de server sturen.

en: register:  Register with a chat room.
nl: register:  Registreren bij een chatruimte.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
nl: remove &lt;bijnaam&gt; [bericht]:  Iemand uit een ruimte verwijderen. U moet wel zelf operator zijn hiervoor.

en: role &lt;user&gt; &lt;moderator|participant|visitor|none&gt;: Set a user's role in the room.
nl: role &lt;naam&gt; &lt;moderator|participant|visitor|none&gt;:Rol van gebruiker in de ruimte instellen

en: saved statuses
nl: opgeslagen statussen

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
nl: say &lt;bericht&gt;:  Stuur een bericht alsof je geen opdracht hiervoor gebruikt.

en: stats:  View server and network statistics
nl: stats:  Server- en netwerkstatistieken weergeven

en: statuses: Show the savedstatuses window.
nl: statuses: Venster met opgeslagen statussen weergeven.

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
nl: sub &lt;klasse&gt; &lt;instantie&gt; &lt;ontvanger&gt;: Chat openen

en: support
nl: ondersteuning

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
nl: time: Geeft de huidige lokale tijd van de IRC-server.

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
nl: topic &lt;instantie&gt;: Te gebruiken instantie voor deze klasse

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
nl: topic [&lt;nieuw onderwerp&gt;]:  Onderwerp weergeven / veranderen

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
nl: topic [nieuw onderwerp]:  Onderwerp van het kanaal weergeven / veranderen.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
nl: topic [nieuw onderwerp]:  Het onderwerp weergeven of veranderen.

en: tzc command
nl: tzc opdracht

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
nl: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Een gebruikersmodus aan- of uitzetten.

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
nl: umode &lt;gebruikersinstellingen&gt;:  Uw gebruikersinstellingen binnen het netwerk instellen

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
nl: users &lt;kanaal&gt;:  Lijst van gebruikers in huidige kanaal weergeven

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
nl: version [bijnaam]: CTCP VERSION sturen aan een gebruiker

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
nl: voice &lt;bijnaam1&gt; [bijnaam2] ...:  Iemand spreekstatus geven. U moet wel zelf operator zijn hiervoor.

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
nl: wallops &lt;bericht&gt;:  Als u niet weet wat dit is, kunt u het waarschijnlijk niet gebruiken.

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
nl: whois &lt;bijnaam&gt;:  Informatie over bijnaam weergeven

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
nl: whois [server] &lt;bijnaam&gt;:  Informatie over een gebruiker opvragen.

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
nl: whowas &lt;bijnaam&gt;:  Bijnaam's informatie weergeven

en: win32 port
nl: win32 versie

en: you can see the butterflies mating
nl: kunt u de vlinders zien copuleren

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
nl: zc &lt;class&gt;: Een bericht sturen aan &lt;<i>class</i>,PERSOONLIJK,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
nl: zci·&lt;class&gt;·&lt;instance&gt;:·Een bericht sturen aan·&lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
nl: zcir·&lt;class&gt;·&lt;instance&gt;·&lt;ontvanger&gt;:·Een bericht sturen aan·&lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>ontvanger</i>&gt;

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
nl: zi·&lt;instance&gt;:·Een bericht sturen aan·&lt;bericht,<i>instance</i>,*&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
nl: zir·&lt;instance&gt;·&lt;recipient&gt;:·Een bericht sturen aan·&lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
nl: zl &lt;bijnaam&gt;: Gebruiker zoeken

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
nl: zlocate &lt;bijnaam&gt;: Gebruiker zoeken
