gaim 2.0-beta - en to hu translation catalogue (2939 entries)

en: 	_Only when someone says your screen name
hu: 	_Csak ha valaki kimondja az Ön felhasználónevét

en: 
    %s is typing...
hu: 
    %s gépel...

en: 
    <b>Account:</b> %s
hu: 
    <b>Fiók:</b> %s

en: 
    Last Seen: %s ago
hu: 
    Utoljára látszott: %s

en: 
    Your Preferred Contact Methods
hu: 
    Az előnyben részesített kapcsolatfelvételi módszerek

en:  (Code %s)
hu:  (%s kód)

en:  <i>(identified)</i>
hu:  <i>(azonosítva)</i>

en: "%s" is currently offline. Do you want to save the rest of the messages in a pounce and automatically send them when "%s" logs back in?
hu: "%s" jelenleg nem érhető el. Kívánja menteni a további üzeneteket figyelmeztetésként, majd elküldeni azokat, amikor "%s" legközelebb bejelentkezik?

en: %.2f KB/s
hu: %.2f KB/mp

en: %B %Y
hu: %Y %B

en: %d canceled the transfer of %s
hu: %d megszakította a(z) %s átvitelét

en: %d day | %d days
hu[0]: %d nap
hu[1]: %d nap

en: %d has declined the file %s
hu: %d visszautasította a következő fájlt: %s

en: %d hour | %d hours
hu[0]: %d óra
hu[1]: %d óra

en: %d minute | %d minutes
hu[0]: %d perc
hu[1]: %d perc

en: %d person in room | %d people in room
hu[0]: %d személy van a szobában
hu[1]: %d személy van a szobában

en: %d second | %d seconds
hu[0]: %d másodperc
hu[1]: %d másodperc

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
hu[0]: %d olvasatlan üzenet %s partnertől
hu[1]: %d olvasatlan üzenet %s partnertől

en: %s
    
    %s will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
hu: %s
    
    A %s nem próbálja meg újra csatlakoztatni a fiókot, amíg nem javítja a hibát és nem engedélyezi újra a fiókot.

en: %s
    <span foreground="#ff0000" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
hu: %s
    <span foreground="#ff0000" weight="bold">Hiba: %s
    Keressen frissítést a bővítmény webhelyén.</span>

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
hu: %s
    Használat: %s [KAPCSOLÓ]...
    
      -c, --config=KÖNYVTÁR A KÖNYVTÁR használata a beállítófájlokhoz
      -d, --debug         hibakereső üzenetek kiírása a szabványos kimenetre
      -h, --help          ezen súgó megjelenítése és kilépés
      -n, --nologin       ne jelentkezzen be automatikusan
      -v, --version       az aktuális verzió megjelenítése és kilépés

en: %s %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -l, --login[=NAME]  automatically login (optional argument NAME specifies
                          account(s) to use, separated by commas)
      -v, --version       display the current version and exit
hu: %s %s
    Használat: %s [KAPCSOLÓ]...
    
      -c, --config=KÖNYVTÁR A KÖNYVTÁR használata a beállítófájlokhoz
      -d, --debug         hibakereső üzenetek kiírása a szabványos kimenetre
      -h, --help          ezen súgó megjelenítése és kilépés
      -n, --nologin       ne jelentkezzen be automatikusan
      -l, --login[=NÉV]   automatikus bejelentkezés (a NÉV paraméter megadja a
                          használandó fiókok vesszőkkel tagolt listáját)
      -v, --version       az aktuális verzió megjelenítése és kilépés

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
hu: %s %s. Próbálja a "%s -h" parancsot további információkért.

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
hu[0]: %s (%s) %d új üzenetet kapott.
hu[1]: %s (%s) %d új üzenetet kapott.

en: %s Address
hu: %s cím

en: %s Options
hu: %s beállításai

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
hu: %s [<I>%s</I>] belépett a szobába.

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
hu: Úgy tűnik, %s kilépett, és nem kapta meg az utoljára küldött üzenetet.

en: %s became idle
hu: %s inaktív lett

en: %s became unidle
hu: %s már nem inaktív

en: %s canceled the file transfer
hu: %s megszakította a fájlátvitelt

en: %s canceled the transfer of %s
hu: %s megszakította %s átvitelét

en: %s cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually
hu: A %s nem képes átvinni egy mappát. Az általa tartalmazott fájlokat egyenként kell elküldenie.

en: %s changed status from %s to %s
hu: %s megváltoztatta az állapotát (%s -> %s)

en: %s could not be added because your buddy list is full.
hu: %s nem adható hozzá, mert a partnerlista tele van.

en: %s declined your conference invitation to room "%s" because "%s".
hu: %s visszalépett az Ön meghívásától a(z) "%s" konferenciaszobába, mivel: "%s".

en: %s disconnected
hu: %s bontotta a kapcsolatot

en: %s disconnected.
hu: %s kapcsolata megszakadt.

en: %s encountered errors migrating your settings from %s to %s. Please investigate and complete the migration by hand. Please report this error at http://developer.pidgin.im
hu: A(z) %s hibákat észlelt a beállításainak átköltöztetése (%s -> %s) során. Az átköltöztetést saját kezűleg kell befejeznie. Jelentse ezt a hibát a http://developer.pidgin.im oldalon.

en: %s entered the room.
hu: %s belépett a szobába.

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
hu[0]: %s %d új üzenetet kapott.
hu[1]: %s %d új üzenetet kapott.

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list for the following reason: %s.
hu: %s visszamenőlegesen megtagadta az engedélyt, hogy felvegye őt a partnerei közé, a következő magyarázattal: %s.

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list.
hu: %s visszamenőlegesen megtagadta az engedélyt, hogy felvegye őt a partnerei közé.

en: %s has added you [%s]
hu: %s felvette [%s]

en: %s has added you to his or her buddy list.
hu: %s felvette Önt a partnerlistájára.

en: %s has become idle (%s)
hu: %s állapota inaktív (%s)

en: %s has become idle.
hu: %s inaktívvá vált.

en: %s has been invited to this conversation.
hu: %s meghívva erre a társalgásra.

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
hu: %s megváltoztatta a(z) <I>%s</I> témáját a következőre: %s

en: %s has changed the topic to: %s
hu: %s megváltoztatta a témát a következőre: %s

en: %s has cleared the topic.
hu: %s törölte a témát.

en: %s has closed the conversation.
hu: %s bezárta a társalgást.

en: %s has gone away.
hu: %s elment.

en: %s has gone away. (%s)
hu: %s távol van. (%s)

en: %s has invited %s to the chat room %s
hu: %s meghívta %s felhasználót a(z) %s csevegőszobába:

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
hu: %s meghívta %s felhasználót a(z) %s csevegőszobába:
    %s

en: %s has just asked to directly connect to %s
hu: %s felkérte a közvetlen kapcsolatra a következőhöz: %s

en: %s has paused while typing to you (%s)
hu: %s szünetet tart az Önnek gépelés közben (%s)

en: %s has removed you from his or her buddy list.
hu: %s eltávolította Önt a partnerlistájáról.

en: %s has returned from being away (%s)
hu: %s visszatért (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
hu: %s inaktív állapota megszűnt (%s)

en: %s has segfaulted and attempted to dump a core file.
    This is a bug in the software and has happened through
    no fault of your own.
    
    If you can reproduce the crash, please notify the Pidgin
    developers by reporting a bug at
    %sbug.php
    
    Please make sure to specify what you were doing at the time
    and post the backtrace from the core file.  If you do not know
    how to get the backtrace, please read the instructions at
    %sgdb.php
    
    If you need further assistance, please IM either SeanEgn or 
    LSchiere (via AIM).  Contact information for Sean and Luke 
    on other protocols is at
    %scontactinfo.php
hu: A %s összeomlott és megpróbált kiírni egy magfájlt.
    Ez a szoftver és nem az Ön hibája miatt történt.
    
    Ha ismételten elő tudja állítani az összeomlást, akkor
    értesítse a Pidgin fejlesztőit a következő címen:
    %sbug.php
    
    Győződjön meg róla, hogy megadta, mit csinált az összeomlás előtt,
    és küldje be a visszakövetésből származó magfájlt. Ha nem tudja, hogyan
    szerezze be a visszakövetést, akkor olvassa el a következő címen található
    utasításokat:
    %sgdb.php
    
    Ha további segítségre van szüksége, akkor küldjön azonnali üzenetet (angolul)
    SeanEgn-nak vagy LSchiere-nek. Sean és Luke kapcsolatinformációi más
    protokollokhoz elérhetők a következő oldalon:
    %scontactinfo.php

en: %s has sent you a message. (%s)
hu: %s egy üzenetet küldött. (%s)

en: %s has set the topic to: %s
hu: %s a következő témát állította be: %s

en: %s has signed off (%s)
hu: %s kilépett (%s)

en: %s has signed off.
hu: %s kilépett.

en: %s has signed on (%s)
hu: %s belépett (%s)

en: %s has signed on.
hu: %s belépett.

en: %s has started typing to you (%s)
hu: %s gépelni kezdett Önnek (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
hu: %s abbahagyta a gépelést (%s)

en: %s is a modular messaging client capable of using AIM, MSN, Yahoo!, Jabber, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, Gadu-Gadu, and QQ all at once.  It is written using GTK+.<BR><BR>You may modify and redistribute the program under the terms of the GPL (version 2 or later).  A copy of the GPL is contained in the 'COPYING' file distributed with %s.  %s is copyrighted by its contributors.  See the 'COPYRIGHT' file for the complete list of contributors.  We provide no warranty for this program.<BR><BR>
hu: A %s egy moduláris üzenetküldő kliens AIM, MSN, Yahoo!, Jabber, ICQ, IRC, SILC, SIP/SIMPLE, Novell GroupWise, Lotus Sametime, Bonjour, Zephyr, Gadu-Gadu és QQ protokollok egyidejű használatának képességével. A Gtk+ használatával készül és GPL licenc alatt terjeszthető.<BR><BR>A programot terjesztheti és/vagy módosíthatja a GPL második (vagy későbbi) változatában foglaltak alapján. A GPL egy példánya megtalálható a %s programmal terjesztett "COPYING" fájlban. A %s szerzői jogait a közreműködők birtokolják, ezek teljes listája megtalálható a COPYRIGHT fájlban. A programra nem biztosítunk garanciát.<BR><BR>

en: %s is no longer %s
hu: %s már nem %s

en: %s is no longer away.
hu: %s visszajött.

en: %s is no longer idle.
hu: %s már nem inaktív.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
hu: %s nem szabályos fájl. A felülírása gyáva módon visszautasítva.

en: %s is not a valid filename.
hu: %s érvénytelen fájlnév.

en: %s is not a valid group.
hu: %s érvénytelen csoport.

en: %s is not a valid passport account.
hu: %s érvénytelen passport fiók.

en: %s is not a valid room handle
hu: %s érvénytelen szobaazonosító

en: %s is not a valid room name
hu: %s érvénytelen szobanév

en: %s is not a valid server name
hu: %s érvénytelen kiszolgálónév

en: %s is not in your buddy list
hu: %s nincs a partnerlistáján

en: %s is now %s
hu: %s ezentúl %s

en: %s is now known as %s
hu: %s ezentúl %s néven szerepel

en: %s is now known as %s.
hu: %s neve ezentúl %s néven szerepel.

en: %s is offering to send file %s
hu: %s felajánlja %s fájl elküldését

en: %s is on the local list but not on the server list. Do you want this buddy to be added?
hu: %s rajta van a helyi listán, de a kiszolgáló listáján nincs. Szeretné ezt a partnert felvenni?

en: %s just sent you a Buzz!
hu: %s egy bökést küldött!

en: %s just sent you a Nudge!
hu: %s egy bökést küldött Önnek!

en: %s just signed off
hu: %s kilépett

en: %s just signed on
hu: %s belépett

en: %s left the room (%s).
hu: %s elhagyta a szobát (%s).

en: %s left the room.
hu: %s elhagyta a szobát.

en: %s not currently logged in.
hu: %s jelenleg nincs bejelentkezve.

en: %s on %s (%s)
hu: %s ezen: %s (%s)

en: %s on the local list is inside the group "%s" but not on the server list. Do you want this buddy to be added?
hu: %s a helyi listán a(z) %s csoport tagja, de a kiszolgáló listáján nem az. Szeretné ezt a partnert felvenni?

en: %s requests %s to accept %d file: %s (%.2f %s)%s%s | %s requests %s to accept %d files: %s (%.2f %s)%s%s
hu[0]: %s kéri %s partnert %d fájl fogadására: %s (%.2f %s)%s%s
hu[1]: %s kéri %s partnert %d fájl fogadására: %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests you to send them a file
hu: %s egy fájl elküldésére kéri

en: %s said your nick in %s
hu: %s kimondta az Ön nevét itt: %s

en: %s sent a message in %s
hu: %s egy üzenetet küldött itt: %s

en: %s sent message to whiteboard on %s channel. Would you like to open the whiteboard?
hu: %s üzenetet küldött a rajzlapra a(z) %s csatornán. Meg kívánja nyitni a rajzlapot?

en: %s sent message to whiteboard. Would you like to open the whiteboard?
hu: %s üzenetet küldött a rajzlapra. Meg kívánja nyitni a rajzlapot?

en: %s sent you a message
hu: %s egy üzenetet küldött

en: %s wanna add you [%s] as friends
hu: %s fel kívánja venni Önt [%s] barátként

en: %s wants to send you %s (%s)
hu: %s a következőt akarja küldeni: %s (%s)

en: %s wants to send you a file
hu: %s egy fájlt akar küldeni

en: %s was disconnected due to the following error:
    %s
hu: %s kapcsolata megszakadt a következő hiba miatt:
    %s

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
hu: %s%s%s%s felvette %s partnert %s%s

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
hu: %s%s%s%s felhasználó szeretné %s partnert felvenni a partnerlistájára%s%s

en: %s%s<span weight="bold">Written by:</span>	%s
    <span weight="bold">Website:</span>		%s
    <span weight="bold">Filename:</span>		%s
hu: %s%s<span weight="bold">Írta:</span>	%s
    <span weight="bold">Webcím:</span>		%s
    <span weight="bold">Fájlnév:</span>		%s

en: %s, %d hour | %s, %d hours
hu[0]: %s, %d óra
hu[1]: %s, %d óra

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
hu[0]: %s, %d perc
hu[1]: %s, %d perc

en: %s. Try `%s -h' for more information.
hu: %s. Próbálja a "%s -h" parancsot további információkért.

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
hu: (%s) %s <AUTOMATIKUS VÁLASZ>: %s

en: (Re-)Request authorization
hu: Engedélyezés (újra)kérése

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
hu: (Hiba történt az üzenet konvertálása közben. 	 Ellenőrizze a "Kódolás" beállításait a Fiókszerkesztőben)

en: (There was an error receiving this message.  Either you and %s have different encodings selected, or %s has a buggy client.)
hu: (Hiba az üzenet fogadása közben. Lehetséges, hogy Ön és %s különböző kódolást használnak, vagy %s hibás klienst használ.)

en: (There was an error receiving this message.  The buddy you are speaking with is probably using a different encoding than expected.  If you know what encoding he is using, you can specify it in the advanced account options for your AIM/ICQ account.)
hu: (Hiba történt az üzenet fogadása során. A partner, akivel cseveg valószínűleg a várttól eltérő kódolást használ. Ha tudja, hogy a partner milyen kódolást használ, akkor megadhatja azt az AIM/ICQ fiók haladó fiókbeállításainál.)

en: (no name)
hu: (nincs név)

en: (none)
hu: (nincs)

en: +++ %s became idle
hu: +++ %s inaktív lett

en: +++ %s became unidle
hu: +++ %s már nem inaktív

en: +++ %s signed off
hu: +++ %s kilépett

en: +++ %s signed on
hu: +++ %s belépett

en: /Accounts
hu: /Fiókok

en: /Accounts/Add\/Edit
hu: /Fiókok/Hozzáadás\/Szerkesztés

en: /Buddies/Add Buddy...
hu: /Partnerek/Partner felvétele...

en: /Buddies/Add C_hat...
hu: /Partnerek/Cse_vegés felvétele...

en: /Buddies/Add Chat...
hu: /Partnerek/Csevegés felvétele...

en: /Buddies/Add Group...
hu: /Partnerek/Csoport felvétele...

en: /Buddies/Add _Group...
hu: /Partnerek/C_soport felvétele...

en: /Buddies/Get User Info...
hu: /Partnerek/Felhasználó adatainak lekérése...

en: /Buddies/Get User _Info...
hu: /Partnerek/_Felhasználó adatainak lekérése...

en: /Buddies/Join a Chat...
hu: /Partnerek/Csatlakozás csevegéshez...

en: /Buddies/Join a _Chat...
hu: /Partnerek/_Csatlakozás csevegéshez...

en: /Buddies/New Instant Message...
hu: /Partnerek/Új azonnali üzenet...

en: /Buddies/New Instant _Message...
hu: /Partnerek/Új azonnal_i üzenet...

en: /Buddies/Show Buddy Details
hu: /Partnerek/Partner részleteinek megjelenítése

en: /Buddies/Show Buddy _Details
hu: /Partnerek/_Partner részleteinek megjelenítése

en: /Buddies/Show Empty Groups
hu: /Partnerek/Üres csoportok megjelenítése

en: /Buddies/Show Idle Times
hu: /Partnerek/Inaktivitási idők megjelenítése

en: /Buddies/Show Idle _Times
hu: /Partnerek/Inaktív i_dők megjelenítése

en: /Buddies/Show Offline Buddies
hu: /Partnerek/Kilépett partnerek megjelenítése

en: /Buddies/Show _Empty Groups
hu: /Partnerek/Ür_es csoportok megjelenítése

en: /Buddies/Show _Offline Buddies
hu: /Partnerek/Ki_lépett partnerek megjelenítése

en: /Buddies/Sort Buddies
hu: /Partnerek/Partnerek rendezése

en: /Buddies/View User _Log...
hu: /Partnerek/Felhasználó _naplójának lekérése...

en: /Buddies/_Add Buddy...
hu: /Partnerek/_Partner felvétele...

en: /Buddies/_Quit
hu: /Partnerek/_Kilépés

en: /Buddies/_Sort Buddies
hu: /Partnerek/Part_nerek rendezése

en: /Conversation
hu: /Társalgás

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
hu: /Társalgás/Partnerfigyelmeztetés felvétele...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
hu: /Társalgás/_Partnerfigyelmeztetés felvétele...

en: /Conversation/Add...
hu: /Társalgás/Hozzáadás...

en: /Conversation/Al_ias...
hu: /Társalgás/Ál_név...

en: /Conversation/Alias...
hu: /Társalgás/Álnév...

en: /Conversation/Block...
hu: /Társalgás/Tiltás...

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
hu: /Társalgás/Elő_zmények törlése

en: /Conversation/Get Info
hu: /Társalgás/Információ lekérése

en: /Conversation/In_vite...
hu: /Társalgás/Me_ghívás...

en: /Conversation/Invite...
hu: /Társalgás/Meghívás...

en: /Conversation/M_ore
hu: /Társalgás/_Több

en: /Conversation/More
hu: /Társalgás/Több

en: /Conversation/New Instant _Message...
hu: /Társalgás/Új azonnali ü_zenet...

en: /Conversation/Remove...
hu: /Társalgás/Eltávolítás...

en: /Conversation/Se_nd File...
hu: /Társalgás/Fájl kül_dése...

en: /Conversation/Send File...
hu: /Társalgás/Fájl küldése...

en: /Conversation/Unblock...
hu: /Társalgás/Tiltás feloldása...

en: /Conversation/View Log
hu: /Társalgás/Napló megtekintése

en: /Conversation/View _Log
hu: /Társalgás/Nap_ló megtekintése

en: /Conversation/_Add...
hu: /Társalgás/_Hozzáadás...

en: /Conversation/_Block...
hu: /Társalgás/_Tiltás...

en: /Conversation/_Close
hu: /Társalgás/_Bezárás

en: /Conversation/_Find...
hu: /Társalgás/Ker_esés...

en: /Conversation/_Get Info
hu: /Társalgás/_Információ lekérése

en: /Conversation/_Remove...
hu: /Társalgás/_Eltávolítás...

en: /Conversation/_Save As...
hu: /Társalgás/_Mentés másként...

en: /Conversation/_Unblock...
hu: /Társalgás/_Tiltás feloldása...

en: /Help/Online _Help
hu: /Súgó/Online _súgó

en: /Help/_About
hu: /Súgó/_Névjegy

en: /Help/_Debug Window
hu: /Súgó/_Hibakereső ablak

en: /Options/Enable Logging
hu: /Beállítások/Naplózás engedélyezése

en: /Options/Enable Sounds
hu: /Beállítások/Hangok engedélyezése

en: /Options/Enable _Logging
hu: /Beállítások/_Naplózás engedélyezése

en: /Options/Enable _Sounds
hu: /Beállítások/_Hangok engedélyezése

en: /Options/Show Buddy Icon
hu: /Beállítások/Partnerikon megjelenítése

en: /Options/Show Buddy _Icon
hu: /Beállítások/_Partnerikonok megjelenítése

en: /Options/Show Formatting Toolbars
hu: /Beállítások/Formázás eszköztárak mutatása

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
hu: /Beállítások/_Formázás eszköztárak mutatása

en: /Options/Show Ti_mestamps
hu: /Beállítások/I_dőbélyegek mutatása

en: /Options/Show Timestamps
hu: /Beállítások/Időbélyegek mutatása

en: /Tools
hu: /Eszközök

en: /Tools/Buddy Pounces
hu: /Eszközök/Partnerfigyelmeztetések

en: /Tools/Buddy _Pounces
hu: /Eszközök/_Partnerfigyelmeztetések

en: /Tools/Mute Sounds
hu: /Eszközök/Hangok némítása

en: /Tools/Mute _Sounds
hu: /Eszközök/_Hangok némítása

en: /Tools/Plu_gins
hu: /Eszközök/Bő_vítmények

en: /Tools/Pr_eferences
hu: /Eszközök/_Beállítások

en: /Tools/Pr_ivacy
hu: /Eszközök/Ma_gánszféra

en: /Tools/Privacy
hu: /Eszközök/Magánszféra

en: /Tools/R_oom List
hu: /Eszközök/_Szobalista

en: /Tools/Room List
hu: /Eszközök/Szobalista

en: /Tools/System _Log
hu: /Eszközök/_Rendszernapló

en: /Tools/_File Transfers
hu: /Eszközök/_Fájlátvitelek

en: /_Accounts
hu: /_Fiókok

en: /_Buddies
hu: /_Partnerek

en: /_Conversation
hu: /_Társalgás

en: /_Help
hu: /_Súgó

en: /_Options
hu: /_Beállítások

en: /_Tools
hu: /_Eszközök

en: 0 people in room
hu: 0 személy tartózkodik a szobában

en: <AUTO-REPLY>
hu: <AUTOMATIKUS VÁLASZ>

en: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin on irc.freenode.net<BR><BR>
hu: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin az irc.freenode.net hálózaton<BR><BR>

en: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin-win32 on irc.freenode.net<BR><BR>
hu: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #pidgin-win32 az irc.freenode.net hálózaton<BR><BR>

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
hu: <I>%s</I> eltávolította <I>%s</I> összes üzemmódját

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
hu: <I>%s</I> eltávolította a(z) <I>%s</I> csatorna üzemmódjait

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
hu: <I>%s</I> beállította <I>%s</I> üzemmódjait a következőkre: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
hu: <I>%s</I> átállította a(z) <I>%s</I> csatorna üzemmódjait a következőkre: %s

en: <PurpleMain>/Accounts/
hu: <PurpleMain>/Fiókok/

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
hu: <PurpleMain>/Fiókok/Fiók engedélyezése

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
hu: <b><font color="red">A naplózónak nincsen olvasás funkciója</font></b>

en: <b>ChangeLog:</b>
    %s<br><br>
hu: <b>Változások naplója:</b>
    %s<br><br>

en: <b>Channel Name:</b> %s
hu: <b>Csatorna neve:</b> %s

en: <b>Connection Mode</b>: %s<br>
hu: <b>Kapcsolat módja</b>: %s<br>

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
hu: <b>Társalgás %s partnerrel ekkor: %s:</b><br>

en: <b>Current Online</b>: %d<br>
hu: <b>Jelenleg elérhető</b>: %d<br>

en: <b>Defining adjective:</b>
hu: <b>Jelző meghatározása:</b>

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
hu: <b>Fájl:</b> %s
    <b>Fájlméret:</b> %s
    <b>Képméret:</b> %dx%d

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
hu: <b>Csoport címe:</b> %s<br>

en: <b>Last Login IP</b>: %s<br>
hu: <b>Utolsó bejelentkezési IP</b>: %s<br>

en: <b>Last Login Time</b>: %s
hu: <b>Utolsó bejelentkezés ideje</b>: %s

en: <b>Last Refresh</b>: %s<br>
hu: <b>Utolsó frissítés</b>: %s<br>

en: <b>Login Time</b>: %s<br>
hu: <b>Bejelentkezés ideje</b>: %s<br>

en: <b>My Public IP</b>: %s<br>
hu: <b>Nyilvános IP címem</b>: %s<br>

en: <b>Notes Group ID:</b> %s<br>
hu: <b>Notes csoportazonosító:</b> %s<br>

en: <b>Password:</b>
hu: <b>Jelszó:</b>

en: <b>Plugin Details</b>
hu: <b>Bővítmény részletei</b>

en: <b>Receiving As:</b>
hu: <b>Fogadás mint:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
hu: <b>Fogadás partnertől:</b>

en: <b>Sending As:</b>
hu: <b>Küldés mint:</b>

en: <b>Sending To:</b>
hu: <b>Küldés partnernek:</b>

en: <b>Server IP</b>: %s: %d<br>
hu: <b>Kiszolgáló IP</b>: %s: %d<br>

en: <b>Username:</b>
hu: <b>Felhasználónév:</b>

en: <b>You have %d new e-mail.</b> | <b>You have %d new e-mails.</b>
hu[0]: <b>%d új e-mailje érkezett.</b>
hu[1]: <b>%d új e-mailje érkezett.</b>

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
hu: <br><b>Csatorna titkosítója:</b> %s

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
hu: <br><b>Csatorna alapítója:</b> %s

en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
hu: <br><b>Csatorna HMAC:</b> %s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
hu: <br><b>Csatorna módjai:</b>

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
hu: <br><b>Csatorna témája:</b><br> %s

en: <br><b>Founder Key Babbleprint:</b><br>%s
hu: <br><b>Alapító kulcsának blablakódja:</b><br> %s

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
hu: <br><b>Alapító kulcsának ujjlenyomata:</b><br> %s

en: <br><b>User Count:</b> %d
hu: <br><b>Felhasználók száma:</b> %d

en: <br>At %s since %s
hu: <br>Ennél: %s %s óta

en: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
hu: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTOMATIKUS VÁLASZ&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
hu: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTOMATIKUS VÁLASZ&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
hu: <font color="red"><b>A fájl olvasása sikertelen: %s</b></font>

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
hu: <font color="red"><b>A naplófájl útvonala nem található!</b></font>

en: <font color='#777777'>Logged out.</font>
hu: <font color='#777777'>Kijelentkezve.</font>

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
hu: <font color='#777777'>Nincs csatlakoztatva az XMPP-hez</font>

en: <h1>Conversation with %s</h1>
hu: <h1>Társalgás %s partnerrel</h1>

en: <i>(retrieving)</i>
hu: <i>(lekérés)</i>

en: <i>you are not waiting for authorization</i>
hu: <i>Ön nem vár engedélyezésre</i>

en: <span color="red">%s disconnected: %s</span>
hu: <span color="red">%s bontotta a kapcsolatot: %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
hu: <span size='larger' weight='bold'>Társalgás itt: %s, ekkor: %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
hu: <span size='larger' weight='bold'>Társalgás ezzel: %s, ekkor: %s</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
hu: <span size='larger' weight='bold'>Hiba a kép mentése közben</span>
    
    %s

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
hu: <span size='larger' weight='bold'>Ismeretlen fájltípus</span>
    
    Alapértelmezett PNG használata.

en: <span size='larger' weight='bold'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no IM accounts configured. To start connecting with %s press the <b>Add</b> button below and configure your first account. If you want %s to connect to multiple IM accounts, press <b>Add</b> again to configure them all.
    
    You can come back to this window to add, edit, or remove accounts from <b>Accounts->Add/Edit</b> in the Buddy List window
hu: <span size='larger' weight='bold'>Üdvözli a %s!</span>
    
    Nincsenek beállítva azonnaliüzenő-fiókjai. A %s használatának megkezdéséhez kattintson az alábbi <b>Hozzáadás</b> gombra és állítsa be első fiókját. Ha azt szeretné hogy a %s több fiókhoz csatlakozzon, kattintson újra a <b>Hozzáadás</b> gombra és állítsa be mindet.
    
    A Partnerlista ablak <b>Fiókok -> Hozzáadás/Szerkesztés</b> menüpontja segítségével visszatérhet ehhez az ablakhoz fiókok hozzáadásához, szerkesztéséhez vagy eltávolításához.

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
hu: <span style="italic">Például: stunserver.org</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
hu: <span weight="bold" size="larger">Levele érkezett!</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no accounts enabled. Enable your IM accounts from the <b>Accounts</b> window at <b>Accounts->Add/Edit</b>. Once you enable accounts, you'll be able to sign on, set your status, and talk to your friends.
hu: <span size='larger' weight='bold'>Üdvözli a %s!</span>
    
    Nincsenek engedélyezve fiókjai. A <b>Fiókok</b> ablak <b>Fiókok -> Hozzáadás/Szerkesztés</b> menüpontja segítségével engedélyezze azonnali üzenő fiókjait. A fiókok engedélyezése után bejelentkezhet, beállíthatja állapotát és cseveghet barátaival.

en: A Little About Me
hu: Magamról röviden

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
hu: Egy Sametime adminisztrátor a következő bejelentést adta ki a(z) %s kiszolgálón

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
hu: Egy fájl letölthető a következő helyről:
    Távoli kiszolgáló: %s
    Távoli port: %d

en: A folder with that name already exists
hu: Ilyen nevű mappa már létezik

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
hu: Már létezik "%s" nevű csoport a partnerlistán.

en: A group with the name already exists.
hu: Ilyen nevű csoport már létezik.

en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
hu: Vízszintesen gördülő partnerlista.

en: A message has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
hu: Egy üzenet el lett dobva, Ön túllépte a kiszolgáló átviteli sebességhatárát.

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
hu: Valaki egy zenei üzenetküldő munkamenetet kért. Az elfogadáshoz kattintson az MM ikonra.

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
hu: Az ABI verziója nem egyezik: %d.%d.x (szükséges: %d.%d.x)

en: AIM Account
hu: AIM fiók

en: AIM Direct IM
hu: AIM közvetlen azonnali üzenetek

en: AIM Protocol Plugin
hu: AIM protokollbővítmény

en: AP User
hu: AP felhasználó

en: About %s
hu: A %s névjegye

en: Accept chat invitation?
hu: Elfogadja a meghívást a csevegésre?

en: Accept file transfer request from %s?
hu: Elfogadja a fájlküldési kérelmet a következőtől: %s?

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunneling.
hu: Hozzáférés megtagadva: a HTTP proxy kiszolgáló tiltja az alagutazást a(z) %d. porton.

en: Account
hu: Fiók

en: Account Confirmation Requested
hu: Fiókjóváhagyás megkérve

en: Account Info
hu: Fiókinformációk

en: Account has been disabled
hu: A fiók le lett tiltva

en: Account type:
hu: Fiók típusa:

en: Account was not added
hu: A fiók nem lett felvéve

en: Account:
hu: Fiók:

en: Account:
hu: Fiók:

en: Account: %s (%s)
hu: Fiók: %s (%s)

en: Accounts
hu: Fiókok

en: Action
hu: Művelet

en: Activate ID...
hu: Azonosító aktiválása...

en: Active which ID?
hu: Melyik azonosítót aktiválja?

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add / Remove
hu: Hozzáadás / Eltávolítás

en: Add Account
hu: Fiók hozzáadása

en: Add Buddy
hu: Partner felvétele

en: Add Buddy Pounce
hu: Partnerfigyelmeztetés felvétele

en: Add Buddy _Pounce
hu: _Partnerfigyelmeztetés felvétele

en: Add Channel Private Group
hu: Csatorna magáncsoport felvétele

en: Add Channel Public Key
hu: Csatorna nyilvános kulcsának hozzáadása

en: Add Chat
hu: Csevegés hozzáadása

en: Add Group
hu: Csoport felvétele

en: Add Notes Address Book Group...
hu: Notes címjegyzékcsoport hozzáadása...

en: Add Private Group
hu: Magáncsoport felvétele

en: Add a C_hat
hu: _Csevegés felvétele

en: Add a _Buddy
hu: P_artner felvétele

en: Add a new text replacement
hu: Új szöveghelyettesítés felvétele

en: Add buddy rejected
hu: Partner felvétele megtagadva

en: Add buddy to your list?
hu: Felveszi a partnert a partnerlistájára?

en: Add buddy with auth request fails
hu: A partner felvétele felhatalmazási kéréssel meghiúsult

en: Add to Address Book
hu: Hozzáadás a címjegyzékhez

en: Add to chat
hu: Felvétel csevegéshez

en: Add to chat...
hu: Felvétel csevegéshez...

en: Add-Ins
hu: Kiegészítők

en: Additional Information
hu: További információ

en: Address
hu: Cím

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
hu: Kis dobozt ad a partnerlistához, amely megjelenik új levél érkezésekor.

en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
hu: Lehetőséget biztosít jegyzetek tárolására a partnerlistáján szereplő partnerekhez.

en: Age
hu: Kor

en: Albanian
hu: Albán

en: Algorithm: 	%s
hu: Algoritmus: 	%s

en: Alias
hu: Álnév

en: Alias Buddy
hu: Partner álneve

en: Alias Chat
hu: Csevegés álneve

en: Alias Contact
hu: Kapcsolat álneve

en: Alias...
hu: Álnév...

en: Alias:
hu: Álnév:

en: All
hu: Minden

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
hu: Az alábbi elemek opcionálisak. Csak azokat az információkat adja meg, amelyek nem okoznak kényelmetlenséget.

en: Allow
hu: Engedélyezés

en: Allow %s to contact you?
hu: Megengedi, hogy %s kapcsolatba lépjen Önnel?

en: Allow MSN Mobile pages?
hu: Engedélyezi az MSN mobil oldalakat?

en: Allow all users to contact me
hu: Mindenki kapcsolatba léphet velem

en: Allow only the users below
hu: Csak az alábbi felhasználók:

en: Allow only the users on my buddy list
hu: Csak a partnerlistán szereplő felhasználók

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
hu: Egyszerű szöveges hitelesítés engedélyezése nem titkosított folyamokon

en: Allow/Disallow Mobile Pages...
hu: Mobiloldalak engedélyezése/tiltása...

en: Allows control by entering commands in a file.
hu: Lehetőséget nyújt fájlban megadott parancsokkal történő irányításra.

en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
hu: Lehetővé teszi a partnerek inaktív/távol/kilépett állapotaihoz tartozó pontértékek megváltoztatását a kapcsolatok prioritásainak számításakor.

en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
hu: Lehetővé teszi a partnerek különböző állapotaihoz rendelt értékek beállítását.

en: Allows support for mouse gestures in conversation windows.
    Drag the middle mouse button to perform certain actions:
    
    Drag down and then to the right to close a conversation.
    Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
    Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
hu: Egérgesztusok támogatása társalgási ablakokban.
    A középső gomb lenyomva tartásával elvégezhető műveletek:
    
    Lefelé húz és jobbra mozgat: zárja a társalgást.
    Felfelé húz és balra mozgat: az előző társalgásra vált.
    Felfelé húz és jobbra mozgat: a következő társalgásra vált.

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
hu: Saját kezűleg állíthatja be, meddig volt inaktív az állapota

en: Alphabetically
hu: ABC sorrend

en: Already Registered
hu: Már regisztrálva van

en: Already in opposite list
hu: A másik listán már szerepel

en: Already in the mode
hu: Már be van állítva ez a mód

en: Already logged in
hu: Már be van jelentkezve

en: Already there
hu: Már rajta van

en: Always
hu: Mindig

en: Always on top
hu: Mindig legfelül

en: Always use ICQ proxy server for file transfers
    (slower, but does not reveal your IP address)
hu: Mindig az ICQ proxy kiszolgáló használata fájlátvitelhez
    (lassabb, de nem jeleníti meg az IP címet)

en: Amharic
hu: Amhara

en: An ambiguous user ID was entered
hu: Kétértelmű felhasználói azonosító került megadásra

en: An e-mail address was not found for this buddy.
hu: Nem található e-mail cím ehhez a partnerhez.

en: An error occurred while opening the file.
hu: Hiba történt a fájl megnyitása közben.

en: An error occurred while updating the directory
hu: Hiba lépett fel a címtár frissítése közben

en: An error was encountered reading your %s.  They have not been loaded, and the old file has been renamed to %s~.
hu: Hiba lépett fel a(z) %s feldolgozása közben. Ezek nem lettek betöltve, a régi fájl %s~ néven lett elmentve.

en: An example plugin that does stuff - see the description.
hu: Példa bővítmény, ami csinál valamit - nézze meg a leírást.

en: An unknown error, %d, has occurred.  Info: %s
hu: Ismeretlen hiba történt: %d. Információ: %s

en: An unknown signon error has occurred: %s.
hu: Ismeretlen bejelentkezési hiba történt: %s.

en: Angry
hu: Dühös

en: Animate
hu: Animálás

en: Anniversary
hu: Évforduló

en: Announcement from %s
hu: Bejelentés a következőtől: %s

en: Anxious
hu: Nyugtalan

en: Anyone
hu: Bárki

en: Appear Offline
hu: Kilépettként látszik

en: Appear Online
hu: Belépettként látszik

en: Appear Permanently Offline
hu: Tartósan kilépettként látszik

en: Apply
hu: Alkalmazás

en: Apply in Chats
hu: Alkalmazás csevegésekben

en: Apply in IMs
hu: Alkalmazás üzenetváltásokban

en: Approve
hu: Jóváhagyás

en: Aquarius
hu: Vízöntő

en: Arabic
hu: Arab

en: Are you sure to exit this Qun?
hu: Biztosan ki akar lépni ebből a Qun-ből?

en: Are you sure you want to block %s?
hu: Biztosan le akarja tiltani %s felhasználót?

en: Are you sure you want to delete "%s"
hu: Biztos, hogy törölni akarja a következőt: "%s"?

en: Are you sure you want to delete %s?
hu: Biztos, hogy törölni akarja %s fiókot?

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
hu: Biztos, hogy törölni akarja %s figyelmeztetését a következőnek: %s?

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
hu: Biztos, hogy törölni akarja a kijelölt mentett állapotokat?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
hu: Biztos, hogy törölni akarja a(z) %s csatornán folytatott, %s időpontban kezdődött beszélgetés naplóját?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
hu: Biztos, hogy törölni akarja a(z) %s partnerrel folytatott, %s időpontban kezdődött beszélgetés naplóját?

en: Are you sure you want to permanently delete the system log which started at %s?
hu: Biztos, hogy törölni akarja a(z) %s időpontban kezdődött rendszernaplót?

en: Are you sure you want to remove %s?
hu: Biztos, hogy törölni akarja a következőt: %s?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
hu: Biztosan megengedi, hogy %s kapcsolatba lépjen Önnel?

en: Aries
hu: Kos

en: Artists
hu: Grafikusok

en: Ashamed
hu: Megszégyenült

en: Ask
hu: Kérdezzen

en: Asking %s to connect to us at %s:%hu for Direct IM.
hu: %s felkérése, hogy kapcsolódjon hozzánk ezen: %s:%hu közvetlen kapcsolattal.

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
hu: A feliratkozási kísérlet a következőre: %s,%s,%s sikertelen

en: Attempting to connect to %s:%hu.
hu: Kapcsolódási kísérlet a következőhöz: %s:%hu.

en: Attempting to connect via proxy server.
hu: Kapcsolódási kísérlet proxy kiszolgálón keresztül.

en: Australian English
hu: Ausztrál angol

en: Auth
hu: Engedélyezés

en: Auth Domain
hu: Tartomány hitelesítése

en: Auth User
hu: Felhasználó hitelesítése

en: Authenticating
hu: Hitelesítés

en: Authenticating connection
hu: Kapcsolat hitelesítése

en: Authenticating...
hu: Hitelesítés...

en: Authentication Failure
hu: Hitelesítési hiba

en: Authentication failed
hu: Hitelesítés sikertelen

en: Authorization Aborted
hu: Hitelesítés megszakítva

en: Authorization Denied
hu: Engedély elutasítva

en: Authorization Denied Message:
hu: Engedélyezést elutasító üzenet:

en: Authorization Given
hu: Engedély megadva

en: Authorization Granted
hu: Engedély kiadva

en: Authorization Request Message:
hu: Engedélyezést kérő üzenet:

en: Authorization denied message:
hu: Hozzáférés elutasítva üzenet:

en: Authorization mechanism too weak
hu: A hitelesítési eljárás túl gyenge

en: Authorize
hu: Engedélyezés

en: Authorize buddy?
hu: Engedélyezi a partnert?

en: Auto Accept
hu: Automatikus elfogadás

en: Auto Reject
hu: Automatikus visszautasítás

en: Auto-Join
hu: Automatikus csatlakozás

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
hu: Fájlküldési kérések automatikus elfogadása kijelölt felhasználóktól.

en: Auto-away
hu: Automatikus távollét

en: Auto-join
hu: Automatikus csatlakozás

en: Auto-response sent:
hu: Automatikus válasz elküldve:

en: Autoaccept
hu: Automatikus elfogadás

en: Autoaccept File Transfers...
hu: Fájlátvitelek automatikus elfogadása...

en: Autoaccept complete
hu: Automatikus elfogadás kész

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
hu: "%s" automatikusan elfogadott fájlküldési kérés befejeződött a következőtől: "%s".

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Automatically open whiteboard
hu: Rajzlap automatikus megnyitása

en: Automatically reject from users not in buddy list
hu: Automatikus visszautasítás a partnerlistán nem szereplő felhasználóktól

en: Available
hu: Elérhető

en: Available Conferences
hu: Elérhető konferenciák

en: Available Message
hu: Elérhetőségi üzenet

en: Away
hu: Távol

en: Away From Computer
hu: Nem vagyok a gépnél

en: Away Message
hu: Távol üzenet

en: Away message too long.
hu: A távollét-üzenet túl hosszú.

en: Awesome
hu: Szuper

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Bad Format
hu: Rossz formátum

en: Bad Namespace Prefix
hu: Rossz névtér-előtag

en: Bad Request
hu: Hibás kérés

en: Bad friend file
hu: Hibás barát-fájl

en: Bad mode
hu: Rossz üzemmód

en: Bad ticket
hu: Rossz jegy

en: Ban List
hu: Kitiltási lista

en: Banned
hu: Kitiltva

en: Based on keyboard or mouse use
hu: Billentyűzet vagy egér használata alapján

en: Be Right Back
hu: Rögtön jövök

en: Because this reveals your IP address, it may be considered a security risk.  Do you wish to continue?
hu: Mivel ezzel láthatóvá válik az IP címe, ez kezelhető biztonsági kockázatként. Folytatni kívánja?

en: Becomes _idle
hu: _Inaktív lesz

en: Becomes idle
hu: Inaktív lesz

en: Beep too!
hu: Csipogjon is!

en: Bengali
hu: Bengáli

en: Birth Day
hu: Születésnap

en: Birth Year
hu: Születési év

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Blink on new message
hu: Villogjon új üzenetkor

en: Block
hu: Tiltás

en: Block %s?
hu: Letiltja a következőt: %s?

en: Block IMs without Key Exchange
hu: Kulcscsere nélküli azonnali üzenetváltások tiltása

en: Block User
hu: Felhasználó tiltása

en: Block all users
hu: Az összes felhasználó letiltása

en: Block invites
hu: Meghívások tiltása

en: Block messages to whiteboard
hu: Üzenetek tiltása a rajzlapra

en: Block only the users below
hu: Csak a következő felhasználók letiltása:

en: Block this buddy
hu: A partner tiltása

en: Blocked
hu: Tiltott

en: Blood Type
hu: Vércsoport

en: Bokmål Norwegian
hu: Norvég Bokmål

en: Bold
hu: Félkövér

en: Bonjour Protocol Plugin
hu: Bonjour protokollbővítmény

en: Bored
hu: Unott

en: Bosnian
hu: Bosnyák

en: Both
hu: Mindkettő

en: Bottom
hu: Alul

en: Br_owse...
hu: _Tallózás...

en: British English
hu: Brit angol

en: Brows_e...
hu: _Tallózás...

en: Browser
hu: Böngésző

en: Browser Selection
hu: Böngészőválasztás

en: Browser default
hu: Alapértelmezett böngésző

en: Buddies
hu: Partnerek

en: Buddy Alias
hu: Partnerálnév

en: Buddy Comment
hu: Partnermegjegyzés

en: Buddy Comment for %s
hu: %s partnermegjegyzése

en: Buddy Comment:
hu: Partnermegjegyzés:

en: Buddy Goes _Away
hu: A partner _elmegy

en: Buddy Goes _Idle
hu: A partner _inaktívvá válik

en: Buddy Icon
hu: Partnerikon

en: Buddy Information
hu: Partnerinformáció

en: Buddy List
hu: Partnerlista

en: Buddy List Storage Mode
hu: Partnerlista tárolási módja

en: Buddy List Window
hu: Partnerlista-ablak

en: Buddy Notes
hu: Partnerjegyzetek

en: Buddy Pounces
hu: Partnerfigyelmeztetések

en: Buddy State Notification
hu: Partnerállapot-értesítés

en: Buddy Ticker
hu: Partnerfigyelő

en: Buddy _Signs On/Off
hu: _Partner be-/kilép

en: Buddy is "extended" away
hu: A partner "nincs a gépnél"

en: Buddy is away
hu: A partner távol

en: Buddy is idle
hu: A partner inaktív

en: Buddy is mobile
hu: A partner mozog

en: Buddy is offline
hu: A partner offline

en: Buddy list downloaded
hu: A partnerlista letöltve

en: Buddy list synchronization issue in %s (%s)
hu: Partnerlista-szinkronizációs probléma itt: %s (%s)

en: Buddy list uploaded
hu: A partnerlista feltöltve

en: Buddy logs in
hu: Partner belép

en: Buddy logs out
hu: Partner kilép

en: Buddy name:
hu: Partner neve:

en: Buddy signs on/off
hu: Partner be-/kilép

en: Buddylist loaded successfully!
hu: A partnerlista betöltése sikeres!

en: Buddylist saved successfully!
hu: A partnerlista mentése sikeres!

en: Bulgarian
hu: Bolgár

en: Busted SNAC payload
hu: Tönkretett SNAC rakomány

en: Busy
hu: Elfoglalt vagyok

en: By account
hu: Fiók szerint

en: By conversation count
hu: Társalgások száma szerint

en: By group
hu: Csoport szerint

en: By log size
hu: Napló mérete szerint

en: By status
hu: Állapot szerint

en: CTCP PING reply
hu: CTCP PING válasz

en: CVR parameters are either unknown or not allowed
hu: Ismeretlen vagy nem engedélyezett CVR paraméterek

en: C_hat windows
hu: _Csevegőablakok

en: C_lear finished transfers
hu: B_efejezett átvitelek törlése

en: C_onnect
hu: Kapcs_olódás

en: Calculating...
hu: Számítás...

en: Call Command
hu: Hívás parancsa

en: Camera
hu: Fényképezőgép

en: Canadian English
hu: Kanadai angol

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cancel Presence Notification
hu: Jelenlét-értesítés törlése

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: Cancer
hu: Rák

en: Cannot add a contact to the same folder twice
hu: A kapcsolat nem adható kétszer ugyanahhoz a mappához

en: Cannot add yourself
hu: Önmagát nem adhatja hozzá

en: Cannot ban %s: banlist is full
hu: Nem lehet kitiltani a következőt: %s: a kitiltottak listája tele van

en: Cannot call command
hu: Nem lehet meghívni a parancsot

en: Cannot change nick
hu: A becenév nem változtatható meg

en: Cannot detach
hu: Nem lehet leválni

en: Cannot fetch the public key
hu: A nyilvános kulcs nem tölthető le

en: Cannot find/access ~/.silc directory
hu: A ~/.silc könyvtár nem található vagy nem érhető el

en: Cannot get channel information
hu: Csatornainformációk lekérése sikertelen

en: Cannot get room list
hu: Nem sikerült lekérni a szobalistát

en: Cannot get server information
hu: Nem lehet lekérni a kiszolgálóinformációkat

en: Cannot get server statistics
hu: Nem lehet lekérni a kiszolgálóstatisztikákat

en: Cannot get user information
hu: A felhasználói információk lekérése sikertelen

en: Cannot initialize SILC Client connection
hu: Nem lehet inicializálni a SILC kliens kapcsolatot

en: Cannot initialize SILC protocol
hu: Nem lehet inicializálni a SILC protokollt

en: Cannot join %s:
hu: Nem lehet csatlakozni ehhez: %s:

en: Cannot join channel
hu: Nem lehet csatlakozni a csatornához

en: Cannot join private group
hu: Nem lehet kapcsolódni a magáncsoporthoz

en: Cannot open socket
hu: Nem nyitható meg a foglalat

en: Cannot perform the key agreement
hu: A kulcscsere nem végezhető el

en: Cannot remove group zero
hu: A nulla csoportot nem lehet eltávolítani

en: Cannot send a directory.
hu: Könyvtár nem küldhető.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
hu: 0 bájt hosszúságú fájl nem küldhető.

en: Cannot send file
hu: A fájl nem küldhető el

en: Cannot send folder %s.
hu: A(z) %s mappa nem küldhető el.

en: Cannot send launcher
hu: Az indítóikon nem küldhető el

en: Cannot set IM key
hu: Nem lehet beállítani az azonnaliüzenő-kulcsot

en: Cannot set topic
hu: Nem lehet beállítani a témát

en: Capabilities
hu: Képességek

en: Capricorn
hu: Bak

en: Case sensitive
hu: Kis- és nagybetű

en: Catalan
hu: Katalán

en: Causes conversation windows to appear as other users begin to message you.  This works for AIM, ICQ, Jabber, Sametime, and Yahoo!
hu: Hatására a társalgási ablakok megjelennek, amint más felhasználók elkezdik üzenetüket írni.  Ez az AIM, ICQ, Jabber, Sametime és Yahoo! protokollokkal működik.

en: Cellphone Number
hu: Mobil telefonszám

en: Change Address To:
hu: Cím megváltoztatása a következőre:

en: Change Currently Registered E-Mail Address...
hu: A jelenleg regisztrált e-mail cím megváltoztatása...

en: Change Gadu-Gadu Password
hu: A Gadu-Gadu jelszó megváltoztatása

en: Change Jabber Password
hu: Jabber jelszó megváltoztatása

en: Change Password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: Change Password (URL)
hu: Jelszó megváltoztatása (URL)

en: Change Password...
hu: Jelszó megváltoztatása...

en: Change Status
hu: Állapot megváltoztatása

en: Change _status to:
hu: Állap_ot megváltoztatása a következőre:

en: Change password for %s
hu: %s jelszavának megváltoztatása

en: Change password for the Gadu-Gadu account
hu: A Gadu-Gadu fiók jelszavának megváltoztatása

en: Change password...
hu: Jelszó megváltoztatása...

en: Change status when _idle
hu: Állapot módosítása, _ha inaktív

en: Change user information for %s
hu: Felhasználó-információk megváltoztatása %s számára

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
hu: A magánszféra beállításainak módosításai azonnal életbe lépnek.

en: Channel %s does not exist in the network
hu: A(z) %s csatorna nem létezik a hálózatban

en: Channel Authentication
hu: Csatornahitelesítés

en: Channel Information
hu: Csatornainformációk

en: Channel Passphrase
hu: Csatorna jelmondata

en: Channel Public Keys List
hu: Csatorna nyilvános kulcsainak listája

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
hu: A csatornahitelesítés a csatorna illetéktelen hozzáféréssel szembeni védelmére szolgál. A hitelesítés jelmondatokon és digitális aláírásokon alapulhat. Ha jelmondat van beállítva, akkor a csatlakozáshoz annak ismerete szükséges. Ha a csatorna nyilvános kulcsai vannak beállítva, akkor csak azok a felhasználók csatlakozhatnak, akiknek a nyilvános kulcsa fel van sorolva.

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
hu: A csatornaalapító a következőn: <I>%s</I>: <I>%s</I>

en: Chat
hu: Csevegés

en: Chat _name:
hu: Csevegés _neve:

en: Chat error
hu: Csevegéshiba

en: Chat in %s is not available.
hu: Nem lehet csevegni a következőben: %s.

en: Chat room list URL
hu: Csevegőszobák listájának URL címe

en: Chat room locale
hu: Csevegőszoba nyelve

en: Chats
hu: Csevegések

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
hu: A csevegések csak akkor lesznek naplózva, ha az "Összes csevegés naplózása" tulajdonság be van állítva.

en: Chatty
hu: Beszédes

en: Checks for new local mail.
hu: Új helyi levél érkezését ellenőrzi.

en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
hu: Rendszeresen ellenőrzi az új verziók megjelenését és a változások naplójának segítségével értesíti a felhasználót.

en: Checks periodically for new releases.
hu: Rendszeresen ellenőrzi az új programverziók megjelenését.

en: Choose New Name
hu: Válasszon új nevet

en: Choose...
hu: Kiválasztás...

en: Cipher
hu: Titkosító

en: Cipher Test
hu: Titkosítóteszt

en: City
hu: Város

en: Clear
hu: Törlés

en: Clear finished transfers
hu: Befejezett átvitelek törlése

en: Client
hu: Kliens

en: Clipboard plugin
hu: Vágólap bővítmény

en: Close
hu: Bezárás

en: Close _tabs
hu: _Lapok bezárása

en: Close all tabs
hu: Minden lap bezárása

en: Close conversation
hu: Társalgás bezárása

en: Close other tabs
hu: Más lapok bezárása

en: Close this tab
hu: Ezen lap bezárása

en: Close this window when all transfers _finish
hu: Ezen _ablak bezárása az összes átvitel befejeződésekor

en: Close this window when all transfers finish
hu: Ezen ablak bezárása az összes átvitel befejeződésekor

en: Co_nversations:
hu: _Társalgások:

en: Code [0x%02X]: %s
hu: Kód: [0x%02X]: %s

en: College
hu: Főiskola

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
hu: Hiperhivatkozások rajzolásához használt szín, amikor az egér rájuk mutat.

en: Color to draw hyperlinks.
hu: Hiperhivatkozások rajzolásához használt szín.

en: Command
hu: Parancs

en: Command disabled
hu: Parancs letiltva

en: Commands are not supported yet. Message was NOT sent.
hu: A parancsok még nem támogatottak. Az üzenet NEM lett elküldve.

en: Company
hu: Cég

en: Computer
hu: Számítógép

en: Conference Closed
hu: A konferencia lezárva

en: Conference does not exist
hu: A konferencia nem létezik

en: Conference not found
hu: A konferencia nem található

en: Configuration error
hu: Beállítási hiba

en: Configure IM Forwarding (URL)
hu: Üzenettovábbítás beállítása (URL)

en: Configure Pl_ugin
hu: Bő_vítmény beállítása

en: Configure Plugin
hu: Bővítmény beállítása

en: Confirm Account
hu: Fiók jóváhagyása

en: Confirm Remove
hu: Eltávolítás jóváhagyása

en: Confirm close
hu: Bezárás jóváhagyása

en: Conflict
hu: Ütközés

en: Connect
hu: Kapcsolódás

en: Connect port
hu: Kapcsolódási port

en: Connect server
hu: Kapcsolatkiszolgáló

en: Connect to %s failed
hu: Kapcsolódás sikertelen a következőhöz: %s

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Connecting to SILC Server
hu: Kapcsolódás a SILC kiszolgálóhoz

en: Connection Closed
hu: Kapcsolat lezárva

en: Connection Error
hu: Kapcsolódási hiba

en: Connection Failed
hu: A kapcsolódás sikertelen

en: Connection Timeout
hu: Időtúllépés miatt a kapcsolat megszakadt

en: Connection closed (writing)
hu: Kapcsolat lezárva (írás)

en: Connection error from %s server:
    %s
hu: Kapcsolódási hiba a(z) %s kiszolgálótól:
    %s

en: Connection established, cookie sent
hu: Kapcsolat létrejött, süti elküldve

en: Connection failed
hu: Kapcsolódás sikertelen

en: Connection failed.
hu: A kapcsolódás meghiúsult.

en: Connection lost
hu: A kapcsolat elveszett

en: Connection problem
hu: Kapcsolathiba

en: Connection problem with the YCHT server.
hu: Kapcsolathiba a YCHT kiszolgálóval.

en: Connection refused
hu: Kapcsolat visszautasítva

en: Connection reset
hu: Kapcsolat visszaállítva

en: Console beep
hu: Rendszer-hangszóró

en: Contact Availability Prediction
hu: Partnerelérhetőség-előrejelzés

en: Contact Availability Prediction plugin.
hu: Partnerelérhetőség-előrejelző bővítmény.

en: Contact Info
hu: Kapcsolatinformációk

en: Contact Priority
hu: Kapcsolat prioritása

en: Continue
hu: Folytatás

en: Conversation Colors
hu: Társalgás színei

en: Conversation Entry
hu: Társalgás beviteli mező

en: Conversation History
hu: Társalgások előzményei

en: Conversation Placement
hu: Társalgás elhelyezése

en: Conversation Window Hiding
hu: Társalgási ablak elrejtése

en: Conversations
hu: Társalgások

en: Conversations in %s
hu: Társalgások ezen: %s

en: Conversations with %s
hu: Társalgások a következővel: %s

en: Cool Link 1
hu: Érdekes link 1

en: Cool Link 2
hu: Érdekes link 2

en: Cool Link 3
hu: Érdekes link 3

en: Could Not Connect
hu: Nem sikerült kapcsolódni

en: Could not add buddy %s to group %s to the server list on account %s.
hu: Nem sikerült a(z) %s partner hozzáadása a(z) %s csoporthoz, a(z) %s fiókhoz tartozó kiszolgálóoldali listán.

en: Could not add buddy to server list
hu: Nem sikerült a partnert hozzáadni a kiszolgálóoldali listához

en: Could not add the buddy %s because the screen name is invalid.  Screen names must either start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
hu: Nem sikerült %s partner hozzáadása, mert a felhasználónév érvénytelen. A felhasználóneveknek vagy betűvel kell kezdődniük, és betűket, számokat és szóközöket tartalmazhatnak, vagy csak számokból állhatnak.

en: Could not add the buddy %s because you have too many buddies in your buddy list.  Please remove one and try again.
hu: %s partnert nem lehet felvenni, mert túl sok partner van a partnerlistáján. Kérem töröljön egyet közülük és próbálja meg újra.

en: Could not add the buddy %s for an unknown reason.  The most common reason for this is that you have the maximum number of allowed buddies in your buddy list.
hu: Ismeretlen ok miatt nem sikerült %s partnert felvenni. A leggyakoribb ok, hogy a partnerlistája elérte a maximálisan felvehető partnerek számát.

en: Could not bind socket to port
hu: Nem köthető a foglalat a porthoz

en: Could not change nick
hu: Nem sikerült megváltoztatni a becenevet

en: Could not connect
hu: Nem sikerült kapcsolódni

en: Could not connect for transfer.
hu: Az átvitelhez nem sikerült a kapcsolatot létrehozni.

en: Could not connect to BOS server:
    %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni a BOS kiszolgálóhoz:
    %s

en: Could not connect to authentication server:
    %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni a hitelesítési kiszolgálóhoz:
    %s

en: Could not create listen socket
hu: Nem sikerült létrehozni a figyelő foglalatot

en: Could not establish a connection with the remote user.
hu: Nem hozható létre kapcsolat a távoli felhasználóval.

en: Could not establish a connection with the server:
    %s
hu: Nem hozható létre kapcsolat a következő kiszolgálóval:
    %s

en: Could not find any information in the user's profile. The user most likely does not exist.
hu: Nem találhatók információk a felhasználó profiljában. A felhasználó valószínűleg nem létezik.

en: Could not get details for user %s (%s).
hu: Nem sikerült %s felhasználó részleteit lekérni (%s).

en: Could not kill user
hu: Nem sikerült kidobni a felhasználót

en: Could not listen on socket
hu: Nem lehet figyelni a foglalatot

en: Could not load SILC key pair: %s
hu: Nem sikerült a SILC kulcspárt betölteni: %s

en: Could not load public key
hu: Nem sikerült a nyilvános kulcsot betölteni

en: Could not open %s for writing!
hu: %s nem nyitható meg írásra!

en: Could not open a listening port.
hu: Nem nyitható meg figyelőport.

en: Could not perform key agreement for file transfer
hu: A kulcscsere nem végezhető el az átvitelhez

en: Could not query the directory server.
hu: A címtárkiszolgáló lekérdezése nem sikerült.

en: Could not recognize the host of the screen name you entered
hu: A megadott felhasználónévhez tartozó kiszolgáló nem ismerhető fel

en: Could not resolve host name
hu: A gépnév nem oldható fel

en: Could not resolve hostname
hu: A gépnév nem oldható fel

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely is a temporary server-side problem. Please try again later.
hu: A felhasználó profiljának letöltése sikertelen. Ez valószínűleg átmeneti kiszolgálóoldali hiba, kérem próbálja újra később.

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely means that the user does not exist; however, Yahoo! sometimes does fail to find a user's profile. If you know that the user exists, please try again later.
hu: Nem sikerült letölteni a felhasználó profilját. Ez valószínűleg azt jelenti, hogy a felhasználó nem létezik, azonban néha a Yahoo! nem találja a felhasználó profilját. Ha tudja, hogy a felhasználó létezik, akkor kérem próbálkozzon újra később.

en: Could not send
hu: Nem sikerült elküldeni

en: Could not set icon
hu: Az ikon beállítása meghiúsult

en: Could not start the file transfer
hu: A fájlátvitel elindítása nem sikerült

en: Could not write
hu: Nem sikerült az írás

en: Could not write file header.  The file will not be transferred.
hu: A fájl fejlécét nem sikerült kiírni. A fájl nem lesz elküldve.

en: Couldn't connect to host
hu: Nem sikerült kapcsolódni a kiszolgálóhoz

en: Couldn't create socket
hu: Nem sikerült létrehozni a foglalatot

en: Couldn't load buddylist
hu: Nem tölthető be a partnerlista

en: Couldn't open file
hu: A fájl nem nyitható meg

en: Couldn't resolve host
hu: Nem sikerült a kiszolgáló feloldása

en: Country
hu: Ország

en: Country not supported.
hu: Nem támogatott ország.

en: Country/Region
hu: Ország/terület

en: Country: 	%s
hu: Ország: 	%s

en: Crazy Patch Writers
hu: Őrült patch szerzők

en: Create
hu: Létrehozás

en: Create New Conference...
hu: Új konferencia létrehozása...

en: Create New Room
hu: Új szoba létrehozása

en: Create New SILC Key Pair
hu: Új SILC kulcspár létrehozása

en: Create SILC Key Pair...
hu: SILC kulcspár létrehozása...

en: Create conference with user
hu: Konferencia létrehozása a következő felhasználóval

en: Creating SILC key pair...
hu: SILC kulcspár létrehozása...

en: Creator
hu: Létrehozó

en: Current Developers
hu: Jelenlegi fejlesztők

en: Current Translators
hu: Jelenlegi fordítók

en: Current password
hu: Jelenlegi jelszó

en: Current token
hu: Aktuális jelsor

en: Currently on
hu: Jelenleg a következőn

en: Cursor Color
hu: Kurzor színe

en: Customize colors in the conversation window
hu: A társalgási ablak színeinek testreszabása

en: Customizes the message timestamp formats.
hu: Az üzenet időpecsét-formátumok testreszabása.

en: Czech
hu: Cseh

en: DBus Example
hu: DBus példa

en: DBus Plugin Example
hu: DBus példabővítmény

en: Danish
hu: Dán

en: Database connect error
hu: Adatbázis-kapcsolódási hiba

en: Database server error
hu: Adatbáziskiszolgáló-hiba

en: Date
hu: Dátum

en: Debug Window
hu: Hibakereső ablak

en: Debugging Information
hu: Hibakeresési információk

en: Default Formatting
hu: Alapértelmezett formázás

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Account
hu: Fiók törlése

en: Delete Status
hu: Állapot törlése

en: Delete buddylist from Server
hu: Partnerlista törlése a kiszolgálóról

en: Deny
hu: Elutasítás

en: Department
hu: Részleg

en: Description
hu: Leírás

en: Detach From Server
hu: Leválás a kiszolgálóról

en: Detach this tab
hu: Ezen lap leválasztása

en: Detached
hu: Leválasztott

en: Device
hu: Eszköz

en: Different
hu: Eltérő

en: Digitally sign and verify all messages
hu: Minden üzenet digitális aláírása és ellenőrzése

en: Dir service temporarily unavailable.
hu: Könyvtárszolgáltatás átmenetileg nem érhető el.

en: Direct IM
hu: Közvetlen IM

en: Direct IM established
hu: A közvetlen kapcsolat létrejött

en: Directory Query Failed
hu: A címtárlekérdezés sikertelen

en: Directory is not writable.
hu: A könyvtár nem írható.

en: Disable when away
hu: Letiltás, ha távol van

en: Disallow
hu: Tiltás

en: Disconnected by server
hu: A kiszolgáló bontotta a kapcsolatot

en: Disconnected.
hu: Kapcsolat bontva.

en: Display Currently Registered E-Mail Address
hu: A jelenleg regisztrált e-mail cím megjelenítése

en: Display Statistics
hu: Statisztikák megjelenítése

en: Display Timestamps Every
hu: Időbélyegek megjelenítése minden

en: Display iChat-style timestamps
hu: iChat-stílusú időbélyeg megjelenítése

en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
hu: iChat stílusú időbélyegek megjelenítése minden N percben.

en: Display notification message in conversations
hu: Értesítő üzenet megjelenítése társalgások közben

en: Division
hu: Részleg

en: Do Not Disturb
hu: Ne zavarjanak

en: Do not ask. Always save in pounce.
hu: Ne kérdezzen. Mindig mentsen figyelmeztetésben.

en: Do you wanna add this buddy?
hu: Fel kívánja venni ezt a partnert?

en: Do you wanna approve the request?
hu: Jóvá kívánja hagyni a kérést?

en: Do you want to add this buddy to your buddy list?
hu: Fel kívánja venni ezt a partnert a listájára?

en: Do you want to allow or disallow people on your buddy list to send you MSN Mobile pages to your cell phone or other mobile device?
hu: Engedélyezi vagy megtiltja a listán szereplő partnereinek, hogy mobil oldalakat küldjenek a mobiltelefonjára vagy más mobil eszközre?

en: Dog
hu: Kutya

en: Don't Appear Permanently Offline
hu: Ne látsszon tartósan kilépettként

en: Download buddylist from Server
hu: Partnerlista letöltése a kiszolgálóról

en: Dragon
hu: Sárkány

en: Draw Markerline in
hu: Jelölő vonal húzása a következőkben:

en: Draw On Whiteboard
hu: Rajzolás a rajzlapra

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
hu: Vonal húzása a társalgás új üzeneteinek jelzése érdekében.

en: Duplicate Correction
hu: Kettőzés javítása

en: Duplicate title
hu: Cím kettőzése

en: Dutch, Flemish
hu: Holland, flamand

en: E-Mail
hu: E-mail

en: E-Mail Address
hu: E-mail cím

en: E-Mail: 		%s
hu: E-mail: 		%s

en: E-mail lookup restricted.
hu: E-mail keresés korlátozva.

en: EOF while reading from resolver process
hu: Fájl vége jel érkezett a feloldó folyamatból olvasás közben

en: E_xecute a command
hu: Paran_cs végrehajtása

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Buddy Comment
hu: Partnermegjegyzés szerkesztése

en: Edit Buddy Pounce
hu: Partnerfigyelmeztetés szerkesztése

en: Edit Chat
hu: Csevegés szerkesztése

en: Edit Jabber vCard
hu: Jabber vCard szerkesztése

en: Edit Notes...
hu: Jegyzetek szerkesztése...

en: Edit Settings
hu: Beállítások szerkesztése

en: Edit Status
hu: Állapot szerkesztése

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
hu: A megadott kiszolgálónév vagy portszám érvénytelen a megadott proxy típusához.

en: Email
hu: E-mail

en: Emails
hu: E-mailek

en: Enable Account
hu: Fiók engedélyezése

en: Enable buddy ic_on animation
hu: Partnerikon-a_nimáció engedélyezése

en: Enable replacement of last word on send
hu: Az utolsó szó helyettesítésének engedélyezése küldéskor

en: Enable sounds:
hu: Hangok engedélyezése:

en: Enable/Disable Mobile Devices...
hu: Mobileszközök engedélyezése/tiltása...

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Encoding
hu: Kódolás

en: Encodings
hu: Kódolások

en: Enter Password
hu: Adja meg a jelszót

en: Enter SecurID
hu: Adja meg a SecurID-t

en: Enter a Conference Server
hu: Adjon meg egy konferenciakiszolgálót

en: Enter a User Directory
hu: Adjon meg egy felhasználói címtárat

en: Enter a name or partial ID in the field below to search for matching users in your Sametime community.
hu: Az alábbi mezőben adjon meg egy nevet vagy részleges azonosítót, amelyhez felhasználókat keres a Sametime közösségben.

en: Enter an alias for %s.
hu: Adjon meg egy álnevet %s számára.

en: Enter an alias for this chat.
hu: Adjon meg egy álnevet ehhez a csevegéshez.

en: Enter an alias for this contact.
hu: Adjon meg egy álnevet ehhez a kapcsolathoz.

en: Enter current token
hu: Adja meg az aktuális jelsort

en: Enter empty string to reset the name.
hu: A név visszaállításához üres karakterláncot adjon meg.

en: Enter password for %s (%s)
hu: Adja meg a jelszót %s (%s) számára

en: Enter the 6 digit number from the digital display.
hu: Írja be a hatjegyű számot a digitális képernyőről.

en: Enter the name of a Notes Address Book group in the field below to add the group and its members to your buddy list.
hu: Az alábbi mezőben adja meg a Notes címjegyzékcsoport nevét, amelyet tagjaival együtt fel kíván venni a partnerlistájára.

en: Enter the name of the group
hu: Adja meg a csoport nevét

en: Enter your notes below...
hu: Írja be alább a jegyzetet...

en: Error
hu: Hiba

en: Error
hu: Hiba

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because the given address has too many screen names associated with it.
hu: Hiba 0x%04x: Nem sikerült megváltoztatni az e-mail címet, mert a megadott cím túl sok felhasználónévhez van társítva.

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because the given address is invalid.
hu: Hiba 0x%04x: Nem sikerült megváltoztatni az e-mail címet, mert a megadott cím érvénytelen.

en: Error 0x%04x: Unable to change e-mail address because there is already a request pending for this screen name.
hu: Hiba 0x%04x: Nem sikerült megváltoztatni az e-mail címet, mert egy kérés már függőben van erre a felhasználónévre.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because it is invalid.
hu: Hiba 0x%04x: Nem sikerült a felhasználónevet megformázni, mivel az érvénytelen.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name differs from the original.
hu: Hiba 0x%04x: Nem sikerült a felhasználónevet megformázni, mert a kért felhasználónév eltér az eredetitől.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name is too long.
hu: Hiba 0x%04x: Nem sikerült a felhasználónevet megformázni, mert a kért felhasználónév túl hosszú.

en: Error 0x%04x: Unknown error.
hu: Hiba 0x%04x: Ismeretlen hiba.

en: Error Changing Account Info
hu: Hiba a fiók információinak megváltoztatása közben

en: Error Messages
hu: Hibaüzenetek

en: Error Reading %s
hu: Hiba %s olvasásakor

en: Error Running Editor
hu: Hiba a szerkesztő futtatása közben

en: Error accessing %s: 
    %s.
hu: Hiba %s elérésekor: 
    %s.

en: Error adding buddy
hu: Hiba a partner hozzáadásakor

en: Error adding group
hu: Hiba a csoport hozzáadásakor

en: Error changing password
hu: Hiba a jelszó megváltoztatásakor

en: Error communicating with server
hu: Hiba a kiszolgálóval végzett kommunikációban

en: Error communicating with server. Closing connection.
hu: Hiba a kiszolgálóval végzett kommunikációban, a kapcsolat lezárása.

en: Error creating connection
hu: Hiba a kapcsolat létrehozásakor

en: Error displaying MOTD
hu: Hiba a MOTD megjelenítésénél

en: Error during connecting to SILC Server
hu: Hiba a SILC kiszolgálóhoz kapcsolódás közben

en: Error during file transfer
hu: Hiba a fájlátvitel közben

en: Error in chat %s
hu: Hiba a(z) %s csevegésben

en: Error initializing session
hu: Hiba a folyamat inicializálásánál

en: Error joining chat %s
hu: Hiba a(z) %s csevegéshez csatlakozás közben

en: Error launching "%s": %s
hu: Hiba "%s" indításakor: %s

en: Error launching %s: %s
hu: Hiba %s indításakor: %s

en: Error occurred during key agreement
hu: Hiba lépett fel a kulcscsere közben

en: Error parsing HTTP.
hu: Hiba a HTTP feldolgozása közben.

en: Error reading %s: 
    %s.
hu: Hiba %s olvasásakor: 
    %s.

en: Error reading file %s: 
    %s
hu: Hiba a(z) %s fájl olvasásakor: 
    %s.

en: Error reading from %s: %s
hu: Hiba %s olvasása közben: %s

en: Error reading from resolver process:
    %s
hu: Hiba a feloldó folyamatból olvasás közben:
    %s

en: Error reading from socket: %s
hu: Hiba a foglalatból olvasás közben: %s

en: Error resolving %s
hu: Hiba %s feloldásakor

en: Error resolving %s:
    %s
hu: Hiba %s feloldásakor:
    %s

en: Error resolving %s: %d
hu: Hiba %s feloldásakor: %d

en: Error retrieving profile
hu: Hiba a profil letöltése közben

en: Error retrieving room list
hu: Hiba szobalista letöltése közben

en: Error running %s
hu: Hiba %s futtatásakor

en: Error saving image
    
    %s
hu: Hiba a kép mentése közben
    
    %s

en: Error setting socket options
hu: Hiba a foglalat tulajdonságainak beállításakor

en: Error writing %s: 
    %s.
hu: Hiba %s írásakor: 
    %s.

en: Error writing to %s: %s
hu: Hiba %s írása közben: %s

en: Error. SSL support is not installed.
hu: Hiba: az SSL támogatás nincs telepítve.

en: Error: invalid PONG from server
hu: Hiba: érvénytelen PONG a kiszolgálótól

en: Esperanto
hu: Eszperantó

en: Euskera(Basque)
hu: Baszk

en: Event
hu: Esemény

en: Evolution Integration
hu: Evolution integráció

en: Evolution Integration Configuration
hu: Evolution integráció beállítása

en: Excited
hu: Érdeklődő

en: Execute a command
hu: Parancs végrehajtása

en: Existing window
hu: Létező ablak

en: Exit this QQ Qun
hu: Kilépés ebből a QQ Qun-ből

en: Export Sametime List for Account %s
hu: A(z) %s fiók Sametime listájának exportálása

en: Export Sametime List...
hu: Sametime lista exportálása...

en: Export to .anyone
hu: Exportálás .anyone-ba

en: Export to .zephyr.subs
hu: Exportálás .zephyr.subs-ba

en: Exposure
hu: Exportálás

en: ExtPlacement
hu: Bővített elhelyezés

en: Extended Address
hu: További cím

en: Extended Away
hu: Nem vagyok a gépnél

en: External User
hu: Külső felhasználó

en: Extra conversation placement options.
hu: Társalgások elhelyezésének beállításai.

en: F_lash window when IMs are received
hu: _Villanjon az ablak új üzenetek fogadásakor

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Failed Yahoo! Authentication
hu: Yahoo! hitelesítés sikertelen

en: Failed to change nickname
hu: Nem sikerült a becenevet megváltoztatni

en: Failed to connect to server.
hu: Nem sikerült a kiszolgálóhoz kapcsolódni.

en: Failed to get connection: %s
hu: Nem hozható létre kapcsolat: %s

en: Failed to get name: %s
hu: A név lekérése nem sikerült: %s

en: Failed to get serv name: %s
hu: A szolgáltatásnév lekérése nem sikerült: %s

en: Failed to join buddy in chat
hu: Partner csatlakoztatása a csevegéshez sikertelen

en: Failed to join chat
hu: Nem sikerült kapcsolódni a csevegéshez

en: Failed to load image
hu: A kép betöltése meghiúsult

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
hu: A(z) "%s" kép betöltése sikertelen: az ok nem ismert, valószínűleg sérült a képfájl

en: Failed to open file '%s': %s
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) "%s" fájlt: %s

en: Failed to set cmodes for %s
hu: Nem sikerült beállítani a csatorna üzemmódokat a következőhöz: %s

en: Failed to store image: %s
hu: A kép tárolása nem sikerült: %s

en: Failure unknown: %s.
hu: Ismeretlen hiba: %s.

en: Failure.
hu: Hiba.

en: Failure: Authentication failed
hu: Hiba: Hitelesítés sikertelen

en: Failure: Incorrect signature
hu: Hiba: Nem megfelelő aláírás

en: Failure: Invalid cookie
hu: Hiba: Érvénytelen süti

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
hu: Hiba: A távoli fél nem támogatja a javasolt HMAC-ot

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
hu: Hiba: A távoli fél nem támogatja a javasolt KE csoportot

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
hu: Hiba: A távoli fél nem támogatja a javasolt PKCS-t

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
hu: Hiba: A távoli fél nem támogatja a javasolt titkosítót

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
hu: Hiba: A távoli fél nem támogatja a javasolt hash függvényt

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
hu: Hiba: A távoli fél nem bízik meg vagy nem támogatja az Ön nyilvános kulcsát

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
hu: Hiba: A verziók különböznek, kérem frissítse a kliensét

en: Family Name
hu: Utónév

en: Fashion
hu: Divat

en: Fast size calculations
hu: Gyors méretszámítások

en: Fatal Error
hu: Végzetes hiba

en: Favorite Quote
hu: Kedvenc idézet

en: Favorite Things
hu: Kedvenc dolgok

en: Feature Not Implemented
hu: A szolgáltatás nincs megvalósítva

en: Female
hu: Nő

en: Fetching the room list failed.
hu: A szobalista letöltése sikertelen.

en: File %s is %s, which is larger than the maximum size of %s.
hu: A(z) %s fájl %s, amely nagyobb, mint a legnagyobb méret (%s).

en: File Control
hu: Fájlvezérlés

en: File Send
hu: Fájlküldés

en: File Send Failed
hu: Fájl küldése sikertelen

en: File Transfer
hu: Fájlátvitel

en: File Transfer Failed
hu: A fájlátvitel meghiúsult

en: File Transfers
hu: Fájlátvitel

en: File Transfers - %d%% of %d files
hu: Fájlátvitelek - %2$d fájl %1$d százaléka

en: File operation error
hu: Fájlművelethiba

en: File transfer _details
hu: Fájlát_vitel részletei

en: File transfer already started
hu: A fájlátvitel már elindult

en: File transfer cancelled
hu: Fájlátvitel megszakítva

en: File transfer complete
hu: A fájlátvitel befejeződött

en: File transfer failed; other side probably canceled.
hu: A fájlátvitel sikertelen; valószínűleg a másik oldal megszakította.

en: File transfer from %s failed.
hu: A fájlátvitel %s partnertől félbeszakadt.

en: File transfer port
hu: Fájlátviteli port

en: File transfer server
hu: Fájlátviteli kiszolgáló

en: File transfer session does not exist
hu: A fájlátviteli folyamat nem létezik

en: File transfer to %s failed.
hu: A fájlátvitel %s partnerhez félbeszakadt.

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Filename:
hu: Fájlnév:

en: Fill in one or more fields to search for any matching Jabber users.
hu: Töltsön ki legalább egy mezőt a megfelelő Jabber felhasználók kereséséhez.

en: Fill in the fields.
hu: Töltse ki a mezőket.

en: Fill in the registration fields.
hu: Töltse ki a regisztrációs mezőket.

en: Fill out all fields completely.
hu: Minden mezőt töltsön ki.

en: Filter
hu: Szűrő

en: Finalizing connection
hu: Kapcsolódás befejezése

en: Find
hu: Keresés

en: Find Buddy by E-Mail
hu: Partnerek keresése e-mail cím szerint

en: Find Rooms
hu: Szobák keresése

en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
hu: Kapcsolat keresése a keresési feltételek megadásával az adott mezőkben. Ne feledje, hogy minden mező támogatja a helyettesítő karakteres keresést (%)

en: Find buddies
hu: Partnerek keresése

en: Find buddies...
hu: Partnerek keresése...

en: Fingerprint and babbleprint for the %s key are:
    
    %s
    %s
hu: %s kulcs ujjlenyomata és blablakódja:
    
    %s
    %s

en: Finished
hu: Befejeződött

en: Finnish
hu: Finn

en: Fire
hu: Tűz

en: First Name
hu: Utónév

en: First name
hu: Utónév

en: First name:
hu: Utónév:

en: Font face
hu: Betűkészlet

en: Fonts
hu: Betűkészletek

en: For delayed messages
hu: Késleltetett üzenetekhez

en: For delayed messages and in chats
hu: Késleltetett üzenetekhez és csevegésekhez

en: Forbidden
hu: Tiltva

en: Force login (ignore server redirects)
hu: Bejelentkezés kényszerítése (kiszolgáló átirányítások mellőzése)

en: Force old (port 5223) SSL
hu: Régi (5223 port) SSL kényszerítése

en: Forcing Login
hu: Bejelentkezés kényszerítése

en: Foreground font color
hu: Betűszín

en: Free For Chat
hu: Ráérek csevegni

en: French
hu: Francia

en: Friendly name changes too rapidly
hu: A felhasználónév túl gyorsan változik

en: From
hu: Feladó

en: From (To pending)
hu: Feladó (Címzett függőben)

en: From last sent message
hu: Utolsó elküldött üzenettől

en: Full Name
hu: Teljes név

en: Full name
hu: Teljes név

en: Fully qualified domain name missing
hu: A teljesen minősített tartománynév hiányzik

en: GNOME Default
hu: GNOME alapértelmezés

en: GStreamer Failure
hu: GStreamer hiba

en: GStreamer failed to initialize.
hu: A GStreamer inicializálása meghiúsult.

en: GTK Signals Test
hu: GTK szignálteszt

en: GTK+ Interface Font
hu: GTK+ felület betűkészlete

en: GTK+ Runtime Version
hu: GTK+ runtime verzió

en: GTK+ Text Shortcut Theme
hu: GTK+ szöveges gyorsbillentyű téma

en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
hu: Gadu-Gadu protokollbővítmény

en: Gadu-Gadu Public Directory
hu: Gadu-Gadu nyilvános címtár

en: Gadu-Gadu User
hu: Gadu-Gadu felhasználó

en: Galician
hu: Galíciai

en: Games
hu: Játékok

en: Gemini
hu: Ikrek

en: Gender
hu: Nem

en: General
hu: Általános

en: General Log Reading Configuration
hu: Általános naplóolvasás beállítása

en: General Text Replacement Options
hu: Szövegcsere általános beállításai

en: Generate Key Pair
hu: Kulcspár előállítása

en: Geolocation
hu: Földrajzi hely

en: Georgian
hu: Grúz

en: German
hu: Német

en: Get AIM Info
hu: AIM információk lekérése

en: Get Away Message
hu: Távollét üzenet lekérdezése

en: Get Dir Info
hu: Könyvtárinformációk lekérése

en: Get File
hu: Fájl letöltése

en: Get Info
hu: Információ lekérése

en: Get Notes Address Book Info
hu: Notes címjegyzék-információk lekérése

en: Get Public Key
hu: Nyilvános kulcs lekérése

en: Get Public Key...
hu: Nyilvános kulcs letöltése...

en: Get Status Msg
hu: Állapotüzenet lekérése

en: Get User Info
hu: Felhasználó adatainak lekérése

en: Get _Info
hu: _Info

en: Getting cookie
hu: Süti letöltése

en: Given Name
hu: Keresztnév

en: Glorious
hu: Ragyogó

en: GntHistory
hu: Gnt előzmények

en: Go ahead
hu: Folytatás

en: Goat
hu: Kecske

en: Goes a_way
hu: A partner _elmegy

en: Goes away
hu: A partner elmegy

en: Gone
hu: Elment

en: Greek
hu: Görög

en: Group
hu: Csoport

en: Group Description
hu: Csoportleírás

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: Group Name
hu: Csoportnév

en: Group Operation Error
hu: Csoportművelet-hiba

en: Group name too long
hu: A csoportnév túl hosszú

en: Group:
hu: Csoport:

en: GroupWise Conference %d
hu: GroupWise konferencia %d

en: GtkTreeView Expander Size
hu: GtkTreeView kiterjesztő mérete

en: GtkTreeView Horizontal Separation
hu: GtkTreeView vízszintes elválasztás

en: GtkTreeView Indent Expanders
hu: GtkTreeView behúzási kiterjesztők

en: Gujarati
hu: Gudzsarati

en: HTTP proxy connection error %d
hu: %d HTTP proxy kapcsolathiba

en: Handshake Acknowledged, Sending Login
hu: A kézfogás igazolva, bejelentkezés küldése

en: Handshaking
hu: Kézfogás

en: Happy
hu: Boldog

en: Has you
hu: Szerepel-e a listáján

en: Hebrew
hu: Héber

en: Hidden or not logged-in
hu: Láthatatlan vagy nincs bejelentkezve

en: Hide Icon
hu: Ikon elrejtése

en: Hide client identity
hu: Kliens azonosságának elrejtése

en: Hides extraneous join/part messages.
hu: Elrejti a fölösleges belépés/kilépés üzeneteket.

en: Highlight _misspelled words
hu: _Helytelenül írt szavak kiemelése

en: Highlight matches
hu: Találatok kiemelése

en: Highlighted Messages
hu: Kiemelt üzenetek

en: History
hu: Előzmények

en: History Plugin Requires Logging
hu: Az előzmények bővítmény megköveteli a naplózást

en: Hobbies
hu: Hobbik

en: Hobbies and Interests
hu: Hobbik és érdeklődési kör

en: Home Address
hu: Otthoni cím

en: Home Fax
hu: Otthoni fax

en: Home Page
hu: Honlap

en: Home Phone
hu: Otthoni telefon

en: Home Phone 2
hu: 2. otthoni telefon

en: Homepage
hu: Honlap

en: Hometown
hu: Szülőváros

en: Hong Kong Chinese
hu: Hongkongi kínai

en: Horoscope Symbol
hu: Horoszkóp szimbólum

en: Horse
hu: Ló

en: Host Gone
hu: A gép eltűnt

en: Host Name: 	%s
hu: Kiszolgálónév: 	%s

en: Host Unknown
hu: Ismeretlen gép

en: Hostname
hu: Gépnév

en: Hungarian
hu: Magyar

en: Hyper Active
hu: Hiperaktív

en: Hyperlink Color
hu: Hiperhivatkozás színe

en: Hyperlink color
hu: Hiperhivatkozás színe

en: Hyperlink prelight color
hu: Hiperhivatkozás előfényszíne

en: I am a member
hu: Tag vagyok

en: I am applying to join
hu: Csatlakozásra jelentkezem

en: I am not member
hu: Nem vagyok tag

en: I am the admin
hu: Admin vagyok

en: I'dle Mak'er
hu: Inaktív idő szerkesztése

en: I'm not here right now
hu: Nem vagyok itt

en: ICQ Direct Connect
hu: ICQ közvetlen kapcsolat

en: ICQ Privacy Options
hu: ICQ magánszféra beállításai

en: ICQ Protocol Plugin
hu: ICQ protokollbővítmény

en: ICQ Server Relay
hu: ICQ közvetítő kiszolgáló

en: ICQ authorization denied.
hu: ICQ engedélyezés elutasítva.

en: ICQ user %u has sent you a buddy: %s (%s)
hu: %u ICQ felhasználó küldött Önnek egy partnert: %s (%s)

en: ID:
hu: Azonosító:

en: IM
hu: Azonnali üzenet

en: IM Conversation Windows
hu: IM társalgási ablakok

en: IM With Password
hu: Azonnali üzenetváltás jelszóval

en: IM with Key Exchange
hu: Azonnali üzenet kulcscserével

en: IM with Password
hu: Azonnali üzenet jelszóval

en: IP Address
hu: IP cím

en: IPC Test Client
hu: IPC tesztkliens

en: IPC Test Server
hu: IPC tesztkiszolgáló

en: IRC Protocol Plugin
hu: IRC protokollbővítmény

en: IRC nicks may not contain whitespace
hu: Az IRC becenevek nem tartalmazhatnak szóközt

en: I_M
hu: Ü_zenet

en: Icon
hu: Ikon

en: Icon Error
hu: Ikonhiba

en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
hu: Ikonállapotba helyezi a partnerlistát és a társalgásokat, amikor távol van.

en: Iconify on Away
hu: Ikonállapot távollét esetén

en: Idle
hu: Inaktív

en: Idle %dh %02dm
hu: Inaktív (%d ó %02d p)

en: Idle %dm
hu: Inaktív (%d p)

en: Idle for
hu: Inaktív

en: If you look real closely
hu: ha igazán közelről nézi

en: If you wish to view this profile, you will need to visit this link in your web browser:
hu: Ha meg szeretné nézni ezt a profilt, a következő hivatkozást kell megnyitnia a böngészőjében:

en: Ignore
hu: Mellőzés

en: Ignore buddy?
hu: Mellőzi a partnert?

en: Ignore conference and chatroom invitations
hu: Konferencia- és csevegőszoba-meghívások figyelmen kívül hagyása

en: Ignore incoming format
hu: Bejövő formázás figyelmen kívül hagyása

en: Import Sametime List for Account %s
hu: A(z) %s fiók Sametime listájának importálása

en: Import Sametime List...
hu: Sametime lista importálása...

en: Import from .anyone
hu: Importálás .anyone-ból

en: Import from .zephyr.subs
hu: Importálás .zephyr.subs-ból

en: Improper Addressing
hu: Hiányos címzés

en: In Love
hu: Szerelmes

en: In local permit/deny
hu: A helyi engedélyezés/letiltás listában

en: In love
hu: Szerelmes

en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
hu: Felveszi más azonnaliüzenő-kliensek naplóit a naplómegjelenítőbe.

en: Incompatible protocol version
hu: Inkompatibilis protokollverzió

en: Incorrect encoding in authorization
hu: Hibás kódolás a hitelesítésben

en: Incorrect password
hu: Hibás jelszó

en: Incorrect password.
hu: Helytelen jelszó.

en: Incorrect screen name or password
hu: Hibás felhasználónév vagy jelszó

en: Incorrect screen name or password.
hu: Hibás felhasználónév vagy jelszó.

en: Indisposed
hu: Gyengélkedik

en: Indonesian
hu: Indonéz

en: Info
hu: Információ

en: Info for %s
hu: %s információi

en: Info for Group %s
hu: %s csoport információi

en: Initializing Stream
hu: Folyam inicializálása

en: Initiate Conference
hu: Konferencia kezdeményezése

en: Initiate _Chat
hu: Csevegés ke_zdeményezése

en: Input request here
hu: Írja be ide kérését

en: Input your reason:
hu: Indokolja meg:

en: Insert Image
hu: Kép beszúrása

en: Insert Link
hu: Hivatkozás beszúrása

en: Insert a <message/> stanza.
hu: <message/> mondat beszúrása.

en: Insert a <presence/> stanza.
hu: <presence/> mondat beszúrása.

en: Insert an <iq/> stanza.
hu: <iq/> mondat beszúrása.

en: Insert c_ount of new messages into window title
hu: Új üzenetek számának _beszúrása az ablak címébe

en: Insert count of new message into _X property
hu: Új üzenetek számának beszúrása az _X tulajdonságba

en: Insert image
hu: Kép beszúrása

en: Insert in message
hu: Beszúrás az üzenetbe

en: Insert link
hu: Hivatkozás beszúrása

en: Insert smiley
hu: Hangulatjel beszúrása

en: Instant Messaging
hu: Azonnali üzenetküldés

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
hu: Az azonnali üzenetek csak akkor lesznek naplózva, ha az "Összes azonnali üzenet naplózása" tulajdonság be van állítva.

en: Insufficient rights
hu: Elégtelen jogosultságok

en: Interests
hu: Érdeklődési kör

en: Interface
hu: Felület

en: Interface colors
hu: Felület színei

en: Internal Server Error
hu: Belső kiszolgálóhiba

en: Internet Messenger
hu: Azonnali üzenetküldés

en: Invalid Authorization Mechanism
hu: Érvénytelen hitelesítési eljárás

en: Invalid Directory
hu: Érvénytelen címtár

en: Invalid Groupname
hu: Érvénytelen csoportnév

en: Invalid ID
hu: Érvénytelen azonosító

en: Invalid Jabber ID
hu: Érvénytelen Jabber azonosító

en: Invalid Namespace
hu: Érvénytelen névtér

en: Invalid QQ Face
hu: Érvénytelen QQ arckép

en: Invalid QQid
hu: Érvénytelen QQid

en: Invalid Room Handle
hu: Érvénytelen szobaazonosító

en: Invalid Room Name
hu: Érvénytelen szobanév

en: Invalid SNAC
hu: Érvénytelen SNAC

en: Invalid Server
hu: Érvénytelen kiszolgáló

en: Invalid Server Name
hu: Érvénytelen kiszolgálónév

en: Invalid XML
hu: Érvénytelen XML

en: Invalid authzid
hu: Érvénytelen authzid

en: Invalid challenge from server
hu: Érvénytelen hívás a kiszolgálótól

en: Invalid chat name specified.
hu: A megadott csevegésnév érvénytelen.

en: Invalid e-mail address
hu: Érvénytelen e-mail cím

en: Invalid error
hu: Érvénytelen hiba

en: Invalid friendly name
hu: Érvénytelen becenév

en: Invalid group
hu: Érvénytelen csoport

en: Invalid name
hu: Érvénytelen név

en: Invalid nickname
hu: Érvénytelen becenév

en: Invalid proxy settings
hu: Érvénytelen proxybeállítások

en: Invalid response from server.
hu: Érvénytelen válasz a kiszolgálótól.

en: Invalid screen name
hu: Érvénytelen felhasználónév

en: Invalid screen name.
hu: Érvénytelen felhasználónév.

en: Invalid title
hu: Érvénytelen cím

en: Invert
hu: Invertálás

en: Invincible
hu: Legyőzhetetlen

en: Invisible
hu: Láthatatlan

en: Invitation Rejected
hu: Meghívás visszautasítva

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
hu: Meghívó ettől: %s
    
    Elküldve: %s

en: Invitation only
hu: Meghívásos

en: Invitation to Conversation
hu: Meghívás társalgásra

en: Invite
hu: Meghívás

en: Invite Buddy Into Chat Room
hu: Partner meghívása a csevegőszobába

en: Invite Group to Conference...
hu: Csoport meghívása konferenciára...

en: Invite List
hu: Meghívási lista

en: Invite to Conference
hu: Meghívás konferenciára

en: Invite to Conference...
hu: Meghívás konferenciára...

en: Invite user to a conference
hu: Felhasználó meghívása konferenciára

en: Is no longer i_dle
hu: _Már nem inaktív

en: Is no longer idle
hu: Már nem inaktív

en: Italian
hu: Olasz

en: Italic
hu: Dőlt

en: Item Not Found
hu: Az elem nem található

en: Jabber Account
hu: Jabber fiók

en: Jabber Message Error
hu: Jabber üzenethiba

en: Jabber Protocol Plugin
hu: Jabber protokollbővítmény

en: Jabber developer
hu: Jabber fejlesztő

en: Japan Pager server
hu: Japán személyhívó kiszolgáló

en: Japan file transfer server
hu: Japán fájlátviteli kiszolgáló

en: Japanese
hu: Japán

en: Jealous
hu: Féltékeny

en: Job Role
hu: Pozíció

en: Job Title
hu: Beosztás

en: John Noname
hu: Névtelen

en: Join
hu: Csatlakozás

en: Join Chat
hu: Csatlakozás csevegéshez

en: Join Private Group
hu: Kapcsolódás magáncsoporthoz

en: Join User in Chat...
hu: Felhasználó csatlakoztatása csevegéshez...

en: Join a Chat
hu: Csatlakozás egy csevegéshez

en: Join in Chat
hu: Csatlakozás a csevegéshez

en: Join who in chat?
hu: Kihez csatlakozik a csevegésben?

en: Join/Part Hiding
hu: Belépés/kilépés rejtése

en: Join/Part Hiding Configuration
hu: Belépés/kilépés rejtésének beállítása

en: Joining %s requires an invitation.
hu: Meghívásra van szükség a következőhöz csatlakozáshoz: %s.

en: Keep alive error, seems connection lost!
hu: Életben tartási hiba, úgy tűnik a kapcsolat elveszett!

en: Key Agreement
hu: Kulcscsere

en: Key Agreement Request
hu: Kulcscsere-kérés

en: Key Agreement failed
hu: A kulcscsere sikertelen

en: Key Exchange failed
hu: Kulcscsere sikertelen

en: Key Length: 	%d bits
hu: Kulcs hossza: 	%d bit

en: Key Pair Generation failed
hu: A kulcselőállítás meghiúsult

en: Key agreement cannot be started with yourself
hu: Nem indíthat kulcscserét önmagával

en: Key agreement failed
hu: Kulcscsere sikertelen

en: Key agreement is already started
hu: A kulcscsere már elkezdődött

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
hu: Kulcscsere-kérés érkezett a következőtől: %s. El szeretné végezni a kulcscserét?

en: Key agreement was aborted
hu: A kulcscsere megszakítva

en: Key length
hu: Kulcs hossza

en: Keyword ignored.
hu: Kulcsszó figyelmen kívül hagyva.

en: Kicked by %s (%s)
hu: %s kizárta (%s)

en: Kids Passport without parental consent
hu: Gyermekek Passport-ja (MSN igazolvány) szülői beleegyezés nélkül

en: Kill User
hu: Felhasználó kidobása

en: Killed by %s (%s)
hu: Kidobta: %s (%s)

en: Korean
hu: Koreai

en: Kurdish
hu: Kurd

en: Larger font size
hu: Nagyobb betűméret

en: Last Known Client
hu: Utolsó ismert kliens

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Last Seen
hu: Utoljára látszott

en: Last Update
hu: Utolsó frissítés

en: Last Updated
hu: Utoljára frissítve

en: Last created window
hu: Utoljára létrehozott ablak

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Last name:
hu: Vezetéknév:

en: Last said
hu: Utoljára ezt mondta

en: Lastlog plugin.
hu: Lastlog bővítmény.

en: Latest News
hu: Legfrissebb hírek

en: Left
hu: Bal oldalon

en: Left Vertical
hu: Balra függőlegesen

en: Leo
hu: Oroszlán

en: Let others see what computer you are using
hu: Mások láthatják milyen számítógépet használ

en: Let others see what services you are using
hu: Mások láthatják milyen szolgáltatásokat használ

en: Lets you send raw input to text-based protocols (Jabber, MSN, IRC, TOC). Hit 'Enter' in the entry box to send. Watch the debug window.
hu: Nyers adatküldésre ad lehetőséget szövegalapú protokollok számára (Jabber, MSN, IRC, TOC). Nyomja meg az "Enter" billentyűt a küldéshez. Figyelje a hibakereső ablakot.

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
hu: Nyers adatküldésre ad lehetőséget szövegalapú protokollok számára.

en: Level
hu: Szint

en: Level
hu: Szint:

en: Libra
hu: Mérleg

en: List full
hu: A lista megtelt

en: List of users:
hu: Felhasználólista:

en: List overflow
hu: Lista-túlcsordulás

en: Lithuanian
hu: Litván

en: Live Video
hu: Élő videó

en: Load Buddylist...
hu: Partnerlista betöltése...

en: Load buddylist from file...
hu: Partnerlista betöltése fájlból...

en: Loads .NET plugins with Mono.
hu: .NET bővítményeket tölt be a Mono segítségével.

en: Local Buddy List Only
hu: Csak helyi partnerlista

en: Local File:
hu: Helyi fájl:

en: Local alias:
hu: Helyi álnév:

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
hu: Helyi kiszolgáló indításának ideje: %s
    Helyi kiszolgáló futási ideje: %s
    Helyi kiszolgáló klienseinek száma: %d
    Helyi kiszolgáló csatornáinak száma: %d
    Helyi kiszolgáló operátorai: %d
    Helyi útválasztó operátorai: %d
    Helyi sejt klienseinek száma: %d
    Helyi sejt csatornáinak száma: %d
    Helyi sejt kiszolgálói: %d
    Kliensek összesen: %d
    Csatornák összesen: %d
    Kiszolgálók összesen: %d
    Útválasztók összesen: %d
    Kiszolgáló-operátorok összesen: %d
    Útválasztó-operátorok összesen: %d

en: Locality
hu: Helység

en: Location
hu: Hely

en: Log Directory
hu: Naplókönyvtár

en: Log IMs
hu: Üzenetek naplózása

en: Log Reader
hu: Naplómegjelenítő

en: Log Viewer
hu: Naplómegjelenítő

en: Log _format:
hu: Napló_formátum:

en: Log all _instant messages
hu: Összes azonnali üzenet na_plózása

en: Log all _status changes to system log
hu: Összes állapot_változás naplózása a rendszernaplóba

en: Log all c_hats
hu: Összes _csevegés naplózása

en: Log chats
hu: Csevegések naplózása

en: Log format
hu: Naplóformátum

en: Log status change events
hu: Állapotváltozások naplózása

en: Logged In
hu: Bejelentkezve

en: Logging
hu: Naplózás

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
hu: A naplózás engedélyezhető az Eszközök -> Beállítások -> Naplózás alatt.
    
    Az azonnali üzenetek naplózásának engedélyezése a megfelelő társalgástípusok előzményeit is aktiválja.

en: Logging of this conversation failed.
hu: Ezen társalgás naplózása meghiúsult.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
hu: A naplózás elkezdődött. A társalgás jövőbeli üzenetei naplózva lesznek.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
hu: A naplózás befejeződött. A társalgás jövőbeli üzenetei nem lesznek naplózva.

en: Login Acknowledged
hu: Bejelentkezés igazolva

en: Login Hidden
hu: Bejelentkezés rejtve

en: Login Information
hu: Bejelentkezési információk

en: Login Options
hu: Bejelentkezés beállításai

en: Login Redirected
hu: Bejelentkezés átirányítva

en: Login failed (%s).
hu: A bejelentkezés sikertelen (%s).

en: Login failed, no reply
hu: A bejelentkezés meghiúsult, nincs válasz

en: Login in TCP
hu: Bejelentkezés TCP felett

en: Logo
hu: Logó

en: Looking up %s
hu: %s keresése

en: Lost connection with server
    %s
hu: A kapcsolat elveszett a kiszolgálóval
    %s

en: Lost connection with server:
    %s
hu: Elveszett a kapcsolat a kiszolgálóhoz:
    %s

en: Lost connection with the remote user:<br>%s
hu: A távoli felhasználóhoz elveszett a kapcsolat:<br>%s

en: Loud
hu: Hangos

en: Louder
hu: Hangosabb

en: Loudest
hu: Leghangosabb

en: MOTD for %s
hu: MOTD a következőhöz: %s

en: MSN Error: %s
hu: MSN hiba: %s

en: MSN Protocol Plugin
hu: MSN protokollbővítmény

en: MSN reported not being able to find the user's profile. This either means that the user does not exist, or that the user exists but has not created a public profile.
hu: Az MSN nem találta meg a felhasználó profilját. Ez vagy azt jelenti, hogy a felhasználó nem létezik, vagy azt, hogy bár létezik, még nem hozott létre nyilvános profilt.

en: Macedonian
hu: Macedón

en: Mail Checker
hu: Levélfigyelő

en: Mailstop
hu: Postacím

en: Male
hu: Férfi

en: Male or female
hu: Férfi vagy nő

en: Malformed Jabber ID
hu: Rosszul formázott Jabber azonosító

en: Manual
hu: Egyéni

en: Manually
hu: Kézi

en: Marital Status
hu: Családi állapot

en: Markerline
hu: Jelölő vonal

en: Master archive is misconfigured
hu: A főarchívum hibásan van beállítva

en: Maximum last-seen difference:
hu: Legnagyobb utoljára-látszott különbség:

en: Maximum response timeout:
hu: Legnagyobb válasz-időkorlát:

en: Maybe the room is full
hu: Esetleg tele van a szoba

en: Maybe they're not in a chat?
hu: Lehet, hogy jelenleg nincsenek csevegőszobában?

en: Meanwhile Connection Setup
hu: Meanwhile kapcsolat beállítása

en: Member Since
hu: Tag ezóta

en: Memory allocation error
hu: Memóriafoglalási hiba

en: Merge Groups
hu: Csoportok összefésülése

en: Merge List from Server
hu: Partnerlista összefésülése a kiszolgálóról

en: Merge and Save List to Server
hu: Lista összefésülése a kiszolgálóról és mentés oda

en: Message
hu: Üzenet

en: Message Notification
hu: Üzenetértesítés

en: Message Timestamp Formats
hu: Üzenet időpecsét-formátumok

en: Message could not be sent because a connection error occurred:
hu: Az üzenet kapcsolódási hiba miatt nem küldhető el:

en: Message could not be sent because an error with the switchboard occurred:
hu: Az üzenet nem küldhető el, mivel hiba lépett fel a közvetítés közben:

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
hu: Az üzenet nem küldhető el, mivel a maximális hossz el lett érve.

en: Message could not be sent because the user is offline:
hu: Az üzenet nem küldhető el, mivel a felhasználó kijelentkezett:

en: Message could not be sent because we are sending too quickly:
hu: Az üzenet nem küldhető el, mivel túl gyorsan küldi:

en: Message could not be sent, not allowed while invisible:
hu: Az üzenet nem küldhető el, láthatatlan módban nem engedélyezett:

en: Message could not be sent.
hu: Az üzenet nem küldhető el.

en: Message delivery to %s failed: %s
hu: Az üzenet eljuttatása a következőhöz: %s sikertelen: %s

en: Message from %s
hu: %s üzenetet küldött

en: Message may have not been sent because a timeout occurred:
hu: Időtúllépés következett be, emiatt az üzenet lehet, hogy nem lett elküldve:

en: Message may have not been sent because an unknown error occurred:
hu: Az üzenet ismeretlen hiba miatt lehet, hogy nem lett elküldve:

en: Message of the Day
hu: A nap üzenete

en: Message received
hu: Üzenet fogadása

en: Message received begins conversation
hu: Társalgás kezdetét jelző üzenet

en: Message sent
hu: Üzenet elküldve

en: Message too long, last %s bytes truncated.
hu: Az üzenet túl hosszú, az utolsó %s bájt csonkítva.

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Message: %s
hu: Üzenet: %s

en: Microphone
hu: Mikrofon

en: Middle Name
hu: Középső név

en: Middle mouse button
hu: Középső egérgomb

en: Minimum Room Size
hu: Szoba legkisebb mérete

en: Minutes
hu: Perc

en: Misc
hu: Egyéb

en: Missing protocol plugin for %s
hu: Hiányzó protokollbővítmény a következőhöz: %s

en: Mobile
hu: Mobil

en: Mobile Phone
hu: Mobiltelefon

en: Modify
hu: Módosítás

en: Modify Account
hu: Fiók módosítása

en: Modify My Information
hu: Információim módosítása

en: Modify my information
hu: Információk módosítása

en: Monkey
hu: Majom

en: Mono Plugin Loader
hu: Mono bővítménybetöltő

en: Mood
hu: Hangulat

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
hu: Több felhasználó található ugyanazzal a névvel. Válassza ki a partnerlistához adandó megfelelő felhasználót a listából.

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
hu: Több felhasználó található ugyanazzal a nyilvános kulccsal. Válassza ki a partnerlistához adandó megfelelő felhasználót a listából.

en: Mouse Gestures
hu: Egérgesztusok

en: Mouse Gestures Configuration
hu: Egérgesztusok beállítása

en: Multiple plugins will be unloaded.
hu: Több bővítmény lesz eltávolítva.

en: Music
hu: Zene

en: Music Messaging
hu: Zenei üzenetküldés

en: Music Messaging Configuration
hu: Zenei üzenetküldés beállítása

en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
hu: Zenei üzenetküldő bővítmény együttműködő zeneszerzéshez.

en: Music messaging session confirmed.
hu: A zenei üzenetküldő munkamenet megerősítve.

en: Mute Sounds
hu: Hangok némítása

en: N_ew conversations:
hu: Új _társalgások:

en: Name
hu: Név

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
hu: Név: %s
    Verzió: %s
    Leírás: %s
    Szerző: %s
    Weboldal: %s
    Fájlnév: %s

en: Need more qualifiers.
hu: Több feltétel szükséges.

en: Nepali
hu: Nepáli

en: Network
hu: Hálózat

en: Network Statistics
hu: Hálózati statisztika

en: Never
hu: Soha

en: New Account
hu: Új fiók

en: New Buddy Pounce
hu: Új partnerfigyelmeztetés

en: New Conference
hu: Új konferencia

en: New Event
hu: Új esemény

en: New Gadu-Gadu Account Registered
hu: Az új Gadu-Gadu fiók regisztrálva

en: New Instant Message
hu: Új azonnali üzenet

en: New Line
hu: Új sor

en: New Mail
hu: Új e-mail

en: New Message...
hu: Új üzenet...

en: New Person
hu: Új személy

en: New Version Available
hu: Új verzió érhető el

en: New mail notifications
hu: Értesítések új levélre

en: New password
hu: Új jelszó

en: New password (again)
hu: Új jelszó (még egyszer)

en: New passwords do not match.
hu: Az új jelszavak nem egyeznek.

en: New tab
hu: Új lap

en: New window
hu: Új ablak

en: New...
hu: Új...

en: Nick
hu: Becenév

en: Nick Said
hu: Becenév kimondva

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
hu: A nem-MUC csevegőszobákban nem támogatott a becenév megváltoztatása

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
hu: A becenév vagy csatorna átmenetileg nem érhető el.

en: Nickname
hu: Becenév

en: Nihilist
hu: Nihilista

en: No
hu: Nem

en: No MOTD available
hu: Nincs elérhető MOTD

en: No Matches
hu: Nincs találat

en: No Message of the Day available
hu: Nem érhető el a nap üzenete

en: No Proxy
hu: Nincs Proxy

en: No Sametime Community Server Specified
hu: Nincs megadva Sametime közösségi kiszolgáló

en: No Sametime Community Server specified
hu: Nincs megadva Sametime közösségi kiszolgáló

en: No actions available
hu: Nem állnak rendelkezésre műveletek

en: No configuration options for this plugin.
hu: A bővítménynek nincsenek beállításai.

en: No file transfer session active
hu: Nincs aktív fájlátviteli folyamat

en: No host or IP address has been configured for the Meanwhile account %s. Please enter one below to continue logging in.
hu: Nincs gép vagy IP cím megadva a(z) %s Meanwhile fiókhoz. A bejelentkezés folytatásához adjon meg egyet alább.

en: No keywords.
hu: Nincsenek kulcsszavak.

en: No logs were found
hu: Nem találhatók naplók

en: No match
hu: Nincs találat

en: No matches
hu: Nincs találat

en: No matching users found
hu: Nem találhatók megfelelő felhasználók

en: No name
hu: Névtelen

en: No proxy
hu: Nincs Proxy

en: No public key was received
hu: Nem érkezett nyilvános kulcs

en: No reason given.
hu: Nincs ok megadva.

en: No results found for e-mail address %s
hu: Nem található eredmény a(z) %s e-mail címre

en: No server statistics available
hu: Nincsenek elérhető kiszolgálóstatisztikák

en: No sounds
hu: Nincsenek hangok

en: No such channel
hu: Nincs ilyen csatorna

en: No such command (in this context).
hu: Nincs ilyen parancs (ebben a kontextusban).

en: No such command.
hu: Nincs ilyen parancs.

en: No such nick or channel
hu: Nincs ilyen becenév/csatorna

en: No topic is set
hu: Nincs beállítva téma

en: Non-matching Hosts
hu: Nem illeszkedő gépek

en: None
hu: Nincs

en: None (To pending)
hu: Senki (Címzett függőben)

en: None of your accounts are idle.
hu: Egyik fiókja sem inaktív.

en: Normal
hu: Normál

en: Norwegian
hu: Norvég

en: Not Acceptable
hu: Nem fogadható el

en: Not Allowed
hu: Nem engedélyezett

en: Not Authorized
hu: Nem engedélyezett

en: Not Available
hu: Nem érhető el

en: Not accepting new users
hu: Nem fogad új felhasználókat

en: Not allowed when offline
hu: Nem engedélyezett kijelentkezett állapotban

en: Not at Desk
hu: Nem vagyok az asztalnál

en: Not at Home
hu: Nem vagyok itthon

en: Not available
hu: Nem érhető el

en: Not connected to the server.
hu: Nincs kapcsolat a kiszolgálóval.

en: Not expected
hu: Váratlan

en: Not implemented yet.
hu: Még nincs megvalósítva.

en: Not in Office
hu: Nem vagyok a munkahelyemen

en: Not logged in
hu: Nincs bejelentkezve

en: Not on list
hu: Nincs a listán

en: Not on server list
hu: Nincs a szerverlistán

en: Not started
hu: Nem indult el

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Not supported by client
hu: A kliens nem támogatja

en: Not supported by host
hu: A kiszolgáló nem támogatja

en: Not while on AOL
hu: Nem, amíg az AOL-on tartózkodik

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Note, if you are the creator, 
    this operation will eventually remove this Qun.
hu: Ne feledje, ha Ön hozta létre,
    akkor ez a művelet törli a Qun-t.

en: Notes
hu: Megjegyzések

en: Notes Address Book Group
hu: Notes címjegyzékcsoport

en: Notes Address Book Information
hu: Notes címjegyzék-információk

en: Notes Address Book group results
hu: Notes címjegyzék csoporteredmények

en: Notification Methods
hu: Értesítési módok

en: Notification Removal
hu: Értesítés eltávolítása

en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
hu: Figyelmeztet egy társalgás ablakában amikor a partner távol van, inaktív, visszaérkezik vagy az inaktív állapota megszűnik.

en: Notify Dialog
hu: Figyelmeztetés párbeszédablak

en: Notify For
hu: Figyelmeztetés

en: Notify When
hu: Figyelmeztessen, ha

en: Notify buddies when you are typing
hu: Partnerek figyelmeztetése, ha nekik gépel

en: Notify transfer failed
hu: A figyelmeztetés átvitele meghiúsult

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
hu: Értesítsen felbukkanó ablakkal automatikusan elfogadott fájlátvitel befejeződésekor
    (csak ha nem társalog a küldővel)

en: Notify with a toaster when
hu: Értesítsen egy kenyérpirítóval ha:

en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
hu: Novell GroupWise Messenger protokollbővítmény

en: Number of conversations per window
hu: Társalgások száma ablakonként

en: OK
hu: Rendben

en: Obsolete SNAC
hu: Elavult SNAC

en: Occupation
hu: Foglalkozás

en: Occupied
hu: Elfoglalt

en: Offering to send %s to %s
hu: %s elküldésének felajánlása %s részére

en: Offline
hu: Kilépett

en: Offline Message
hu: Offline üzenet

en: Offline Message Emulation
hu: Offline üzenetek emulációja

en: Old ICQ UTF8
hu: Régi ICQ UTF8

en: Old flat format
hu: Régi egyszerű formátum

en: On The Phone
hu: Telefonálok

en: On Vacation
hu: Nyaralok

en: On the Phone
hu: Telefonálok

en: On unread messages
hu: Olvasatlan üzenetek esetén

en: One or more messages may have been undeliverable.
hu: Lehet, hogy néhány üzenet nem kézbesíthető.

en: Online
hu: Elérhető

en: Online Services
hu: Elérhető szolgáltatások

en: Online Since
hu: Kapcsolódva ezóta

en: Online Status
hu: Elérhető állapot

en: Online since
hu: Kapcsolódva ezóta

en: Online: %d
    Total: %d
hu: Elérhető: %d
    Összesen: %d

en: Only enable for users on the buddy list
hu: Csak a partnerlistán szereplő felhasználók számára

en: Only online
hu: Csak elérhetők

en: Only replace _whole words
hu: _Csak teljes szavak cseréje

en: Only when available
hu: Csak ha elérhető

en: Only when docked
hu: Csak ha dokkolt

en: Only when not available
hu: Csak ha nem érhető el

en: Opacity:
hu: Átlátszatlanság:

en: Ope_n an IM window
hu: Azonnali üzenőablak _megnyitása

en: Open All Messages
hu: Összes üzenet megnyitása

en: Open File...
hu: Fájl megnyitása...

en: Open Hotmail Inbox
hu: Hotmail bejövő levelek megnyitása

en: Open Public Key...
hu: Nyilvános kulcs megnyitása...

en: Open an IM window
hu: Azonnali üzenőablak megnyitása

en: Open...
hu: Megnyitás...

en: Operating System
hu: Operációs rendszer

en: Optional information:
hu: Opcionális információk:

en: Options
hu: Beállítások

en: Options specific to Pidgin for Windows.
hu: A windowsos Pidginre jellemző beállítások.

en: Organization
hu: Szervezet

en: Organization Name
hu: Szervezet neve

en: Organization Unit
hu: Szervezeti egység

en: Organization: 	%s
hu: Szervezet: 	%s

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Original password
hu: Eredeti jelszó

en: Orphans
hu: Árvák

en: Other
hu: Egyéb

en: Others talk in chat
hu: Mások beszélnek a csevegésben

en: Our protocol is not supported by the server.
hu: A protokollt nem támogatja a kiszolgáló.

en: Out To Lunch
hu: Ebédelni mentem

en: Out of memory
hu: Elfogyott a memória

en: Out to Lunch
hu: Ebédelni mentem

en: Overwrite
hu: Felülírás

en: Ox
hu: Ökör

en: P.O. Box
hu: Postafiók

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
hu: PING válasz -- Késleltetés %lu másodperc

en: P_auses while typing
hu: _Felfüggeszti a gépelést

en: P_lay a sound
hu: Hang _lejátszása

en: P_ounce only when my status is not available
hu: _Csak akkor figyelmeztet, ha az állapotom nem érhető el

en: Pa_ssword:
hu: Jel_szó:

en: Page
hu: Oldal

en: Pager port
hu: Személyhívó Port

en: Pager server
hu: Személyhívó kiszolgáló

en: Paging
hu: Lapozás

en: Pashto
hu: Pastu

en: Passphrase
hu: Jelmondat

en: Passphrase (retype)
hu: Jelmondat (megerősítés)

en: Passphrase required
hu: Jelmondat szükséges

en: Passphrases do not match
hu: A jelmondatok nem egyeznek

en: Passport account not yet verified
hu: Passport fiók (MSN igazolvány) még nincs ellenőrizve

en: Passport not verified
hu: Passport (MSN igazolvány) nincs ellenőrizve

en: Password
hu: Jelszó

en: Password (again)
hu: Jelszó (még egyszer)

en: Password (retype)
hu: Jelszó (megerősítés)

en: Password Change Successful
hu: Jelszó sikeresen megváltoztatva

en: Password Changed
hu: Jelszó megváltoztatva

en: Password has expired
hu: A jelszó lejárt

en: Password is required to sign on.
hu: A bejelentkezéshez jelszó szükséges.

en: Password sent
hu: Jelszó elküldve

en: Password was changed successfully!
hu: A jelszó sikeresen megváltoztatva!

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Passwords do not match.
hu: A jelszavak nem egyeznek.

en: Past Translators
hu: Korábbi fordítók

en: Paste as Plain _Text
hu: Beillesztés egyszerű szö_vegként

en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
hu: A fájlok mentési útvonala
    (Teljes elérési utat adjon meg)

en: Pause
hu: Szünet

en: Pauses while typing
hu: Felfüggeszti a gépelést

en: Payment Required
hu: Fizetés szükséges

en: Peer notification server down
hu: A partnerértesítő kiszolgáló nem üzemel

en: Performing key exchange
hu: Kulcscsere elvégzése

en: Perl Plugin Loader
hu: Perl bővítménybetöltő

en: Permission denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: Permit User
hu: Felhasználó engedélyezése

en: Persian
hu: Perzsa

en: Person enters chat
hu: Egy személy csatlakozik a csevegéshez

en: Person leaves chat
hu: Egy személy elhagyja a csevegést

en: Personal
hu: Személyes

en: Personal E-Mail
hu: Saját e-mail

en: Personal IM
hu: Saját azonnali üzenő

en: Personal Information
hu: Személyes információk

en: Personal Introduction
hu: Személyes bemutatkozás

en: Personal Mobile
hu: Személyes mobil

en: Personal Title
hu: Saját cím

en: Personal Web Page
hu: Saját weboldal

en: Pets
hu: Állatok

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Photo
hu: Fotó

en: Pidgin Demonstration Plugin
hu: Pidgin demóbővítmény

en: Pidgin GTK+ Theme Control
hu: Pidgin GTK+ témavezérlés

en: Pidgin Internet Messenger
hu: Pidgin üzenetküldő

en: Pidgwin Options
hu: A Pidgwin beállításai

en: Pig
hu: Disznó

en: Ping failed
hu: Ping sikertelen

en: Ping reply received from server
hu: Ping válasz érkezett a kiszolgálótól

en: Pisces
hu: Halak

en: Place Closed
hu: Hely lezárva

en: Place tagged
hu: Hely megcímkézve

en: Places Lived
hu: Lakóhelyek

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Plaintext Authentication
hu: Egyszerű szöveges hitelesítés

en: Play
hu: Lejátszás

en: Play a sound
hu: Hang lejátszása

en: Please Update the necessary fields.
hu: Frissítse a szükséges mezőket.

en: Please authorize me so I can add you to my buddy list.
hu: Kérem engedélyezze, hogy felvehessem a partnereim közé.

en: Please authorize me!
hu: Kérem engedélyezze, hogy felvegyem!

en: Please enter a buddy to pounce.
hu: Adjon meg egy figyelendő partnert.

en: Please enter a different title for the status.
hu: Adjon meg másik címet az állapothoz.

en: Please enter a non-empty title for the status.
hu: Az állapot címét töltse ki.

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
hu: Adja meg az új konferencia témáját és a(z) %s számára elküldendő meghívóüzenetet.

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
hu: Adjon meg egy álnevet és a megfelelő információt a partnerlistára felvenni kívánt csevegésről.

en: Please enter buddy information.
hu: Adja meg a partnerinformációkat.

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
hu: Adja meg a(z) %s csatornához felvenni kívánt magáncsoport nevét és jelmondatát.

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
hu: Kérem adja meg a beszúrandó hivatkozás URL-jét és leírását. A leírás opcionális.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
hu: Kérem adja meg a beszúrandó hivatkozás URL-jét.

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
hu: Kérem adja meg a megfelelő információt arról a csevegésről, amelyhez csatlakozni kíván.

en: Please enter the buddy's screen name and account type below.
hu: Kérem adja meg a partner felhasználónevét és fiókjának típusát.

en: Please enter the name of the group to be added.
hu: Kérem adja meg a felvenni kívánt csoport nevét.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
hu: Adja meg egy felhasználó nevét, akinek meg szeretné engedni, hogy kapcsolatba lépjen Önnel.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
hu: Adja meg a letiltani kívánt felhasználó nevét.

en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
hu: Adja meg annak a partnernek a nevét, akit meg szeretne hívni, egy tetszőleges meghívóüzenettel együtt.

en: Please enter the new name for %s
hu: Kérem adja meg új  %snevét

en: Please enter the person's information below.
hu: Kérem adja meg alább a személy adatait.

en: Please enter the screen name of the person you would like to add to your buddy list. You may optionally enter an alias, or nickname,  for the buddy. The alias will be displayed in place of the screen name whenever possible.
hu: Adja meg a felvenni kívánt partner felhasználónevét. Opcionálisan megadhat egy álnevet vagy becenevet a partnerhez. Az álnév a felhasználónév helyett kerül megjelenítésre, amennyiben az lehetséges.

en: Please enter the screen name or alias of the person whose info you would like to view.
hu: Adja meg azon partner felhasználónevét vagy álnevét, akinek az adatait meg szeretné tekinteni.

en: Please enter the screen name or alias of the person whose log you would like to view.
hu: Adja meg azon partner felhasználónevét vagy álnevét, akinek a naplóját meg szeretné tekinteni.

en: Please enter the screen name or alias of the person you would like to IM.
hu: Adja meg azon partner felhasználónevét vagy álnevét, akinek üzenni szeretne.

en: Please enter your current password and your new password.
hu: Kérem adja meg a jelenlegi jelszavát és az új jelszót.

en: Please enter your new password
hu: Kérem adja meg az új jelszavát

en: Please fill out the information below to register your new account.
hu: Kérem adja meg a következő információkat az új fiók regisztrálásához.

en: Please input external group ID
hu: Adja meg a külső csoportazonosítót

en: Please, enter your current password and your new password for UIN:
hu: Adja meg a jelenlegi jelszavát és az új jelszót az UIM-hez:

en: Please, enter your search criteria below
hu: Adja meg alább a keresési feltételt

en: Please, fill in the following fields
hu: Töltse ki az alábbi mezőket

en: Plugin does not implement all required functions
hu: A bővítmény nem valósítja meg az összes kívánt függvényt

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
hu: A bővítmény típusa nem egyezik: %d (szükséges: %d

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
hu: A bővítményt be kell tölteni, mielőtt beállíthatná.

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Point values to use for account...
hu: Fiókhoz használandó pontértékek...

en: Point values to use when...
hu: Pontértékek használata, ha...

en: Policy Violation
hu: Szabályok megsértése

en: Polish
hu: Lengyel

en: Polish popular IM
hu: Népszerű lengyel azonnali üzenő

en: Pop up a notification
hu: Értesítés megjelenítése

en: Pop-Up Message
hu: Felbukkanó üzenet

en: Ports
hu: Portok

en: Portuguese
hu: Portugál

en: Portuguese-Brazil
hu: Brazil portugál

en: Position
hu: Pozíció

en: Possible Matches
hu: Lehetséges találatok

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Pounce Target
hu: Figyelmeztetés címzettje

en: Pounce When Buddy...
hu: Figyelmeztetés, ha a partner...

en: Pounce Who
hu: Kinél figyelmeztet

en: Pounce on Whom
hu: Kinél figyelmeztet

en: Pounce only when my status is not available
hu: Csak akkor figyelmeztet, ha az állapotom nem érhető el

en: Pre_view
hu: _Előnézet

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Preferred Contact
hu: Előnyben részesített kapcsolat

en: Preferred Language
hu: Előnyben részesített nyelv

en: Prepend _string into window title:
hu: _Szöveg beszúrása az ablak címe elé:

en: Prepends a newline to displayed message.
hu: A megjelenített üzenet elé egy új sort szúr be.

en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the screen name in the conversation window.
hu: Új sort szúr be az üzenetek elé, így az üzenet további része a felhasználónév alatt jelenik meg a társalgás ablakában.

en: Presence
hu: Jelenlét

en: Presence Settings
hu: Jelenlét beállításai

en: Primary Information
hu: Elsődleges információk

en: Priority
hu: Prioritás

en: Privacy
hu: Magánszféra

en: Private Key file
hu: Személyes kulcs fájlja

en: Private key file
hu: Személyes kulcs fájlja

en: Process returned error code %d
hu: A folyamat a következő hibakóddal tért vissza: %d

en: Profession
hu: Foglalkozás

en: Profile
hu: Profil

en: Profile URL
hu: Profil URL-je

en: Profile too long.
hu: A profil túl hosszú.

en: Progress
hu: Folyamat

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Protocol:
hu: Protokoll:

en: Provides SSL support through GNUTLS.
hu: SSL támogatást biztosít a GNUTLS-en keresztül.

en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
hu: SSL támogatást biztosít a Mozilla NSS-en keresztül.

en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
hu: Különböző lehetőségeket nyújt az olvasatlan üzenetekre figyelmeztetésre.

en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
hu: Burkot biztosít az SSL-t támogató könyvtárakhoz.

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
hu: Hozzáférést biztosít az általánosan használt gtkrc beállításokhoz.

en: Provides integration with Evolution.
hu: Integrációt biztosít az Evolutionnel.

en: Provides options specific to Pidgin for Windows , such as buddy list docking.
hu: A windowsos Pidginre jellemző beállításokat biztosít, mint például a partnerlista dokkolása.

en: Provides support for loading Tcl plugins
hu: Tcl bővítmények betöltését támogatja

en: Provides support for loading perl plugins.
hu: Perl bővítmények betöltését támogatja.

en: Provides support for mouse gestures
hu: Egérgesztusok támogatása

en: Province/State
hu: Megye/állam

en: Proxy Options
hu: Proxy beállításai

en: Proxy Server
hu: Proxy-kiszolgáló

en: Proxy _type:
hu: Proxy _típusa:

en: Psychic Mode
hu: Szellemmód

en: Psychic mode for incoming conversation
hu: Szellemmód bejövő kapcsolathoz

en: Public Key Babbleprint
hu: Nyilvános kulcs blablakódja

en: Public Key Babbleprint:
    %s
hu: Nyilvános kulcs blablakódja:
    %s

en: Public Key Fingerprint
hu: Nyilvános kulcs ujjlenyomata

en: Public Key Fingerprint:
    %s
hu: Nyilvános kulcs ujjlenyomata:
    %s

en: Public Key Information
hu: Nyilvános kulcs információi

en: Public Key file
hu: Nyilvános kulcs fájlja

en: Public _IP:
hu: _Nyilvános IP:

en: Public key authentication
hu: Nyilvános kulcs hitelesítése

en: Public key file
hu: Nyilvános kulcs fájlja

en: Publish status (note: everyone may watch you)
hu: Állapot közzététele (megjegyzés: mindenki figyelheti)

en: Purple Person
hu: Purple személy

en: Purple's D-BUS server is not running for the reason listed below
hu: A Purple D-BUS kiszolgálója nem fut az alábbi okok miatt

en: QQ Group Auth
hu: QQ csoporthitelesítés

en: QQ Number
hu: QQ szám

en: QQ Protocol	Plugin
hu: QQ protokoll	bővítmény

en: QQ Qun Operation
hu: QQ Qun művelet

en: QQ: Available
hu: QQ: Elérhető

en: QQ: Away
hu: QQ: Távol

en: QQ: Invisible
hu: QQ: Láthatatlan

en: QQ: Offline
hu: QQ: Kilépett

en: QQid Error
hu: QQid hiba

en: Queue full
hu: A sor megtelt

en: Quiet
hu: Halk

en: Quieter
hu: Halkabb

en: Quietest
hu: Leghalkabb

en: Quit
hu: Kilépés

en: R_aise conversation window
hu: _Társalgási ablak előtérbe hozása

en: Rabbit
hu: Nyúl

en: Raise psychic conversations
hu: Szellemmódú társalgások előtérbe hozása

en: Rat
hu: Patkány

en: Rate to client
hu: Sebesség a kliens felé

en: Rate to host
hu: Sebesség a kiszolgálóhoz

en: Raw
hu: Nyers

en: Re-enable Account
hu: Fiók újraengedélyezése

en: Re-initializing Stream
hu: A folyam újrainicializálása

en: Re-read gtkrc files
hu: A gtkrc fájlok újraolvasása

en: Re-request Authorization
hu: Engedélyezés újrakérése

en: Read Error
hu: Olvasási hiba

en: Read error
hu: Olvasási hiba

en: Reading error
hu: Olvasási hiba

en: Real Name
hu: Valódi név

en: Real Name: 	%s
hu: Valódi név: 	%s

en: Real name
hu: Valódi név

en: Realm
hu: Tartomány

en: Reason: %s
hu: Ok: %s

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
hu: %s nyilvános kulcsa megérkezett. El kívánja fogadni ezt a nyilvános kulcsot?

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
hu: %s nyilvános kulcsa megérkezett. Az Ön helyi másolata nem egyezik meg ezzel a kulccsal. Még mindig el kívánja fogadni ezt a nyilvános kulcsot?

en: Received Messages
hu: Fogadott üzenetek

en: Received authorization
hu: A hitelesítés fogadva

en: Received invalid data on connection with remote user.
hu: Érvénytelen adatok érkeztek a kapcsolaton a távoli felhasználótól.

en: Received invalid data on connection with server.
hu: Érvénytelen adatok érkeztek a kapcsolaton a kiszolgálótól.

en: Received unexpected HTTP response from server.
hu: Váratlan HTTP válasz érkezett a kiszolgálótól.

en: Recipient Unavailable
hu: A címzett nem érhető el

en: Recurring
hu: Ismétlődő

en: Refused by client
hu: A kliens elutasította

en: Region
hu: Régió

en: Register
hu: Regisztráció

en: Register New Gadu-Gadu Account
hu: Új Gadu-Gadu fiók regisztrálása

en: Register New Jabber Account
hu: Új Jabber fiók regisztrálása

en: Registration Error
hu: Regisztrációs hiba

en: Registration Failed
hu: A regisztráció sikertelen

en: Registration Required
hu: Regisztráció szükséges

en: Registration Successful
hu: A regisztráció sikeres

en: Registration completed successfully!
hu: A regisztráció sikeresen befejeződött!

en: Registration error
hu: Regisztrációs hiba

en: Registration of %s@%s successful
hu: %s@%s regisztrációja sikeres

en: Reject
hu: Visszautasítás

en: Reject online status attribute requests
hu: Online állapotattribútum-kérések visszautasítása

en: Reject request
hu: Kérés visszautasítása

en: Reject watching by other users
hu: Más felhasználók nem láthatnak

en: Release Notification
hu: Kiadásértesítés

en: Remaining
hu: Hátralévő

en: Remember password
hu: Emlékezzen a jelszóra

en: Remote Connection Failed
hu: Távoli kapcsolat sikertelen

en: Remote Server Not Found
hu: A távoli kiszolgáló nem található

en: Remote Server Timeout
hu: Időtúllépés a távoli kiszolgálón

en: Remotely Stored Buddy List
hu: Távol tárolt partnerlista

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove Buddy
hu: Partner törlése

en: Remove Buddy List window transparency on focus
hu: Partnerlista-ablak átlátszóságának eltávolítása, ha fókuszt kap

en: Remove Chat
hu: Csevegés eltávolítása

en: Remove Contact
hu: Kapcsolat eltávolítása

en: Remove Custom Icon
hu: Egyéni ikon eltávolítása

en: Remove Group
hu: Csoport törlése

en: Remove IM window transparency on focus
hu: IM ablak átlátszóságának eltávolítása, ha fókuszt kap

en: Remove on switch to conversation ta_b
hu: Eltávolítás a társalgás lapjára _váltáskor

en: Remove when _typing in conversation window
hu: Eltávolítás a _társalgás ablakában történő gépeléskor

en: Remove when a _message gets sent
hu: Eltávolítás, mikor egy ü_zenet elküldésre kerül

en: Remove when conversation window _gains focus
hu: Eltávolítás, mikor a társalgás ablaka _aktívvá válik

en: Remove when conversation window _receives click
hu: Eltávolítás a tá_rsalgás ablakára kattintáskor

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
hu: A kapcsolat eltávolítása a kapcsolat partnereit is eltávolítja

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
hu: A csoport eltávolítása a csoportban található partnereket is eltávolítja

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
hu: A felhasználó által megadott szabályoknak megfelelően cseréli a szöveget a kimenő üzenetekben.

en: Reply time from %s: %lu seconds
hu: Válaszidő a következőtől: %s: %lu másodperc

en: Reply too big
hu: A válasz túl nagy

en: Request Dialog
hu: Kérdés párbeszédablak

en: Request ambiguous
hu: A kérés nem egyértelmű

en: Request denied
hu: Kérés elutasítva

en: Request login token error!
hu: Bejelentkezési jelsor kérési hiba!

en: Require authorization
hu: Engedélyezés kérése

en: Required fields missing
hu: Szükséges mezők hiányoznak

en: Required parameters not passed in
hu: A szükséges paraméterek átadása sikertelen

en: Reset
hu: Visszaállítás

en: Reset IM Key
hu: Azonnali üzenőkulcs visszaállítása

en: Reset Permanent
hu: Állandóság visszavonása

en: Reset Private Channel
hu: Magáncsatorna visszavonása

en: Reset Secret Channel
hu: Titkos csatorna visszavonása

en: Reset Topic Restriction
hu: Témamegszorítás visszavonása

en: Reset formatting
hu: Formázás törlése

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Resource Conflict
hu: Erőforrás-ütközés

en: Resource Constraint
hu: Erőforrás-megszorítás

en: Response Probability:
hu: Válasz valószínűsége:

en: Responses lost
hu: A válaszok elvesztek

en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
hu: Ablakonkénti társalgások számának korlátozása, opcionálisan az azonnali üzenetek és csevegés elkülönítése

en: Restricted XML
hu: Korlátozott XML

en: Resubscribe
hu: Ismételt feliratkozás

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
hu: A leválasztott folyamat folytatása sikertelen. Kattintson az Újrakapcsolódás gombra egy új kapcsolat létrehozásához.

en: Resuming session
hu: Folyamat folytatása

en: Ret_urns from away
hu: Visszaté_r távollétből

en: Retired Developers
hu: Visszavonult fejlesztők

en: Retrieve subscriptions from server
hu: Feliratkozások lekérése a kiszolgálótól

en: Retrieving buddy list
hu: Partnerlista fogadása

en: Returns from away
hu: Visszatér távollétből

en: Right
hu: Jobb oldalon

en: Right Vertical
hu: Jobbra függőlegesen

en: Right click for more options.
hu: Kattintson a jobb egérgombbal további beállításokért.

en: Right mouse button
hu: Jobb egérgomb

en: Right-click for more unread messages...
hu: További olvasatlan üzenetekért kattintson a jobb egérgombbal...

en: Rockin'
hu: Király

en: Role
hu: Funkció

en: Romanian
hu: Román

en: Room Configuration Error
hu: Szobabeállítási hiba

en: Room List
hu: Szobalista

en: Roomlist
hu: Szobalista

en: Rooster
hu: Kakas

en: Run the command in a terminal
hu: Parancs futtatása terminálban

en: Russian
hu: Orosz

en: SASL error
hu: SASL hiba

en: SILC Protocol Plugin
hu: SILC protokollbővítmény

en: SIP screen names may not contain whitespaces or @ symbols
hu: A SIP felhasználónevek nem tartalmazhatnak szóközt vagy @ szimbólumot

en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
hu: SIP/SIMPLE protokollbővítmény

en: SSL Handshake Failed
hu: Az SSL kézfogás sikertelen

en: SSL support is needed for MSN. Please install a supported SSL library.
hu: Az MSN használatához SSL támogatás szükséges. Telepítsen egy támogatott SSL könyvtárat.

en: SSL support unavailable
hu: Az SSL támogatás nem érhető el

en: ST_UN server:
hu: ST_UN kiszolgáló:

en: Sa_ve & Use
hu: Menté_s és használat

en: Sad
hu: Szomorú

en: Sagittarius
hu: Nyilas

en: Sametime Administrator Announcement
hu: Sametime adminisztrátori bejelentés

en: Sametime ID
hu: Sametime azonosító

en: Save
hu: Mentés

en: Save & Use
hu: Mentés és használat

en: Save As...
hu: Mentés másként...

en: Save Buddylist...
hu: Partnerlista mentése...

en: Save Conversation
hu: Társalgás mentése

en: Save Debug Log
hu: Hibakereső napló mentése

en: Save File
hu: Fájl mentése

en: Save File...
hu: Fájl mentése...

en: Save Icon
hu: Ikon mentése

en: Save Icon As...
hu: Ikon mentése másként...

en: Save Image
hu: Kép mentése

en: Save buddylist to file...
hu: Partnerlista mentése fájlba...

en: Save buddylist...
hu: Partnerlista mentése...

en: Save messages sent to an offline user as pounce.
hu: A kilépett felhasználónak küldött üzenetek mentése figyelmeztetésként.

en: Save offline messages in pounce
hu: Offline üzenetek mentése figyelmeztetésben

en: Save password
hu: Jelszó mentése

en: Saved Statuses
hu: Mentett állapotok

en: Saved...
hu: Mentett...

en: Score Editor Path
hu: Kottaszerkesztő útvonala

en: Scorpio
hu: Skorpió

en: Screen Name
hu: Felhasználónév

en: Screen name
hu: Felhasználónév

en: Screen name formatting can change only capitalization and whitespace.
hu: A felhasználónév formázása csak a kis/nagybetűsséget és az üreshely karaktereket változtathatja meg.

en: Screen name sent
hu: Felhasználónév elküldve

en: Screen name:
hu: Felhasználónév:

en: Screenname of an account must be non-empty.
hu: Fiók megjelenő neve nem lehet üres.

en: Search
hu: Keresés

en: Search Directory
hu: Keresés a címtárban

en: Search Results
hu: A keresés eredménye

en: Search for Buddy by E-Mail Address...
hu: Partner keresése e-mail cím szerint...

en: Search for Buddy by Information
hu: Partner keresése információ alapján

en: Search for Jabber users
hu: Jabber felhasználók keresése

en: Search for Users...
hu: Felhasználók keresése...

en: Search for a buddy by e-mail address
hu: Partner keresése e-mail cím alapján

en: Search for a user
hu: Felhasználó keresése

en: Search results
hu: Keresési eredmények

en: Search results for '%s'
hu: "%s" keresésének eredménye

en: Secondary Cursor Color
hu: Másodlagos kurzor színe

en: Secure File Transfer
hu: Biztonságos fájlátvitel

en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
hu: Secure Internet Live Conferencing (SILC) protokoll

en: Security Enabled
hu: Biztonság engedélyezve

en: See Other Host
hu: Lásd a másik gépet

en: Select Background Color
hu: Háttérszín kiválasztása

en: Select Buddy
hu: Partner kiválasztása

en: Select Color
hu: Válasszon színt

en: Select Color for %s
hu: Válassza ki %s színét

en: Select Folder...
hu: Válasszon mappát...

en: Select Font
hu: Betűkészlet kiválasztása

en: Select Font for %s
hu: Válassza ki %s betűkészletét

en: Select Interface Font
hu: Válassza ki a felület betűkészletét

en: Select Notes Address Book
hu: Válasszon Notes címjegyzéket

en: Select Text Color
hu: Szöveg színének kiválasztása

en: Select User
hu: Válasszon felhasználót

en: Select a chat for buddy: %s
hu: Válasszon egy csevegést a következő partnerhez: %s

en: Select a conference from the list below to send an invite to user %s. Select "Create New Conference" if you'd like to create a new conference to invite this user to.
hu: Válasszon egy konferenciát az alábbi listából, amelyre meghívót küld %s felhasználónak. Válassza az "Új konferencia létrehozása" gombot, ha új konferenciát kíván létrehozni, amelyre meghívja a felhasználót.

en: Select a conference server to query
hu: Válassza ki a lekérdezendő konferenciakiszolgálót

en: Select a file
hu: Fájl kiválasztása

en: Select a person from your address book below, or add a new person.
hu: Jelöljön ki egy személyt a címjegyzékéből vagy adjon hozzá egy újat.

en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
hu: Válassza ki címjegyzékéből azt a személyt, aki megfelel ennek a partnernek vagy hozzon létre egy újat.

en: Select a smiley theme that you would like to use from the list below. New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
hu: Válassza ki a használni kívánt hangulatjel-témát az alábbi listából. Új témák a témalistába dobással telepíthetők.

en: Select a user directory to search
hu: Válasszon ki egy felhasználói címtárat a kereséshez

en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
hu: Jelölje ki az összes fiókot, amelyekhez a partnereket automatikusan hozzá kell rendelni.

en: Select color
hu: Szín kiválasztása

en: Select correct user
hu: Megfelelő felhasználó kiválasztása

en: Select the debug filter level.
hu: Válassza ki a hibakeresési szűrő szintjét.

en: Send
hu: Küldés

en: Send Buddy List
hu: Partnerlista küldése

en: Send E-Mail
hu: E-mail küldése

en: Send File
hu: Fájl küldése

en: Send IM fail
hu: Üzenet küldése meghiúsult

en: Send IM...
hu: Üzenet küldése...

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: Send TEST Announcement
hu: TESZT bejelentés küldése

en: Send a _message
hu: Ü_zenet küldése

en: Send a message
hu: Üzenet küldése

en: Send a mobile message.
hu: Mobilüzenet küldése.

en: Send and receive raw XMPP stanzas.
hu: Nyers XMPP mondatok küldése és fogadása.

en: Send image file
hu: Képfájl küldése

en: Send instant messages over multiple protocols
hu: Azonnali üzenetek küldése több protokoll használatával

en: Send to Mobile
hu: Küldés mobiltelefonra

en: Sender
hu: Feladó

en: Sending Handshake
hu: Kézfogás küldése

en: Sending cookie
hu: Süti küldése

en: Sends a _message
hu: Ü_zenetet küld

en: Sends a message
hu: Üzenetet küld

en: Sent Doodle request.
hu: Firkálási kérés elküldve.

en: Sent Messages
hu: Elküldött üzenetek

en: Separate IM and Chat windows
hu: Üzenő- és csevegőablakok elkülönítése

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
hu: Azonnali üzenő- és csevegőablakok elkülönítése szám szerinti elhelyezésnél

en: Serbian
hu: Szerb

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Server ACK
hu: Kiszolgáló ACK

en: Server Information
hu: Kiszolgálóinformációk

en: Server Instructions: %s
hu: Kiszolgálóutasítások: %s

en: Server Overloaded
hu: A kiszolgáló túl van terhelve

en: Server Statistics
hu: Kiszolgálóstatisztikák

en: Server address
hu: Kiszolgáló címe

en: Server busy
hu: A kiszolgáló foglalt

en: Server closed the connection.
hu: A kiszolgáló lezárta a kapcsolatot.

en: Server does not use any supported authentication method
hu: A kiszolgáló nem használ egyetlen támogatott hitelesítési eljárást sem

en: Server has disconnected
hu: A kiszolgáló bontotta a kapcsolatot

en: Server is going down (abandon ship)
hu: A kiszolgáló leáll (jelentkezzen ki)

en: Server port
hu: Kiszolgáló portja

en: Server requires TLS/SSL for login.  No TLS/SSL support found.
hu: A kiszolgáló megköveteli a TLS/SSL használatát a bejelentkezéshez, de ezek támogatása nem található.

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
hu: A kiszolgáló szöveges hitelesítést követel meg egy nem titkosított csatornán

en: Server signoff
hu: Kiszolgáló kijelentkezett

en: Server too busy
hu: A kiszolgáló túl elfoglalt

en: Server unavailable
hu: A kiszolgáló nem érhető el

en: Service Temporarily Unavailable.
hu: A szolgáltatás átmenetileg nem érhető el.

en: Service Unavailable
hu: A szolgáltatás nem érhető el

en: Service not defined
hu: A szolgáltatás nincs megadva

en: Service temporarily unavailable
hu: A szolgáltatás átmenetileg nem érhető el

en: Service unavailable
hu: A szolgáltatás nem érhető el

en: Session overload
hu: Folyamat túlterhelve

en: Set Account Idle Time
hu: Fiók inaktivitási idejének beállítása

en: Set Autoaccept Setting
hu: Automatikus elfogadás beállításai

en: Set Custom Icon...
hu: Egyéni ikon beállítása...

en: Set Dir Info
hu: Könyvtárinformációk beállítása

en: Set Friendly Name...
hu: Becenév beállítása...

en: Set Home Phone Number...
hu: Otthoni telefonszám beállítása...

en: Set IM Password
hu: Azonnaliüzenő-jelszó beállítása

en: Set Idle Time for All Accounts
hu: Inaktivitási idő beállítása minden fiókhoz

en: Set Mobile Phone Number...
hu: Mobiltelefonszám beállítása...

en: Set Permanent
hu: Állandóság beállítása

en: Set Privacy Options...
hu: Magánszféra-beállítások...

en: Set Private Channel
hu: Magáncsatorna beállítása

en: Set Secret Channel
hu: Titkos csatorna beállítása

en: Set Topic Restriction
hu: Témamegszorítás beállítása

en: Set URGENT for the terminal window.
hu: SÜRGŐS állapot beállítása a terminálablakhoz.

en: Set User Info
hu: Felhasználói adatok beállítása

en: Set User Info (URL)...
hu: Felhasználói információk beállítása (URL)...

en: Set User Info...
hu: Felhasználói információk beállítása...

en: Set User Limit
hu: Felhasználószám korlátozása

en: Set Work Phone Number...
hu: Munkahelyi telefonszám beállítása...

en: Set as buddy icon
hu: Beállítás partnerikonként

en: Set privacy for:
hu: Magánszféra beállításai ehhez:

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
hu: A csatorna legnagyobb felhasználószámának beállítása. A felhasználószám-korlátozás feloldásához állítsa nullára.

en: Set window manager "_URGENT" hint
hu: "_SÜRGŐS" tipp beállítása az ablakkezelő számára

en: Set your friendly name.
hu: Becenév beállítása.

en: Set your home phone number.
hu: Otthoni telefonszám beállítása.

en: Set your mobile phone number.
hu: Mobiltelefonszám beállítása.

en: Set your work phone number.
hu: Munkahelyi telefonszám beállítása.

en: Setting custom faces is not currently supported. Please choose an image from %s.
hu: Az egyéni arcképek beállítása jelenleg nem támogatott. Válasszon egy képet innen: %s.

en: Setup
hu: Beállítás

en: Show Buddies Awaiting Authorization
hu: Engedélyezésre váró partnerek megjelenítése

en: Show Buddy List
hu: Partnerlista mutatása

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
hu: Üzenetek és csevegések megjelenítése _lapokkal ellátott ablakokban

en: Show Idle Time
hu: Inaktivitási idők megjelenítése

en: Show Login Information
hu: Bejelentkezési információk megjelenítése

en: Show Offline Buddies
hu: Kilépett partnerek megjelenítése

en: Show Public Key
hu: Nyilvános kulcs megjelenítése

en: Show Timestamps
hu: Időbélyegek

en: Show _formatting on incoming messages
hu: _Formázás mutatása bejövő üzeneteknél

en: Show buddy _icons
hu: _Partnerikonok megjelenítése

en: Show close b_utton on tabs
hu: _Bezárás gomb megjelenítése a lapokon

en: Show custom smileys
hu: Egyéni hangulatjelek beállítása

en: Show dates in...
hu: Dátumok megjelenítése

en: Show how long you have been idle
hu: Megjeleníti, meddig volt inaktív

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
hu: Legutóbb naplózott társalgások mutatása új társalgáskor.

en: Si_gns on
hu: Be_jelentkezik

en: Signals Test
hu: Szignálok tesztelése

en: Significant Other
hu: Társ

en: Signon: %s
hu: Bejelentkezés: %s

en: Signs o_ff
hu: _Kijelentkezik

en: Signs off
hu: Kijelentkezik

en: Signs on
hu: Bejelentkezik

en: Simple Plugin
hu: Egyszerű bővítmény

en: Simplified Chinese
hu: Egyszerűsített kínai

en: Size
hu: Méret

en: Sleepy
hu: Álmos

en: Slovak
hu: Szlovák

en: Slovenian
hu: Szlovén

en: Smaller font size
hu: Kisebb betűméret

en: Smile!
hu: Hangulatjel választása

en: Smiley Themes
hu: Hangulatjel-témák

en: Smiley theme failed to unpack.
hu: A hangulatjel-téma kicsomagolása meghiúsult.

en: Snake
hu: Kígyó

en: Social
hu: Társadalmi

en: Socket error
hu: Foglalathiba

en: Socket send error
hu: Küldési hiba a foglalaton

en: Someone says your name in a chat
hu: Valaki csevegés közben leírja az Ön nevét

en: Someone says your screen name in chat
hu: Valaki csevegés közben leírja az Ön felhasználónevét

en: Someone speaks in a chat
hu: Valaki beszél egy csevegésben

en: Sorry, profiles marked as containing adult content are not supported at this time.
hu: Sajnáljuk, a "csak felnőtteknek szóló" tartalmat tartalmazónak jelölt profilok jelenleg nem támogatottak.

en: Sorry, this profile seems to be in a language or format that is not supported at this time.
hu: Elnézést, ez a profil olyan nyelvűnek vagy formátumúnak tűnik, ami jelenleg nem támogatott.

en: Sorry, you are not my type...
hu: Bocs, nem vagy az esetem...

en: Sort alphabetically
hu: ABC sorrend

en: Sort by log size
hu: Naplóméret szerint

en: Sort by status
hu: Állapot szerint

en: Sound Events
hu: Hangesemények

en: Sound Method
hu: Hangrendszer

en: Sound Options
hu: Hangbeállítások

en: Sound Selection
hu: Hang kiválasztása

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
hu: Hanglejátszó _parancs:
    (%s fájlnév megadásához)

en: Sounds
hu: Hangok

en: Sounds when conversation has _focus
hu: Hangok lejátszása, ha a társalgás ablaka a_ktív

en: Spanish
hu: Spanyol

en: Speakers
hu: Hangszórók

en: Speed
hu: Sebesség

en: Speed:
hu: Sebesség:

en: Spooky
hu: Idegroncs

en: Start Date
hu: Kezdés dátuma

en: Start Doodling
hu: Firkálás megkezdése

en: Starting Services
hu: Szolgáltatások indítása

en: Starting authentication
hu: Hitelesítés megkezdése

en: Starting transfer of %s from %s
hu: %s átvitelének megkezdése a következőtől: %s

en: Starts _typing
hu: Elkez_d gépelni

en: Starts typing
hu: Elkezd gépelni

en: Startup
hu: Indítás

en: State
hu: Állam

en: Statistics Configuration
hu: Statisztika beállítása

en: Status
hu: Állapot

en: Status / Idle
hu: Állapot / Inaktív

en: Status Text
hu: Állapotszöveg

en: Status at Startup
hu: Állapot induláskor

en: Status for %s
hu: %s állapota

en: Status to a_pply at startup:
hu: In_dításkor alkalmazandó állapot:

en: Status:
hu: Állapot:

en: Statuses
hu: Állapotok

en: Stepped Out
hu: Kilépett

en: Stop
hu: Leállítás

en: Stopped Typing
hu: Abbahagyta a gépelést

en: Stops t_yping
hu: _Abbahagyja a gépelést

en: Stops typing
hu: Abbahagyja a gépelést

en: Store notes on particular buddies.
hu: Jegyzetek tárolása adott partnerekről.

en: Stream Error
hu: Folyamhiba

en: Street Address
hu: Utca

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Subscription Required
hu: Feliratkozás szükséges

en: Substatus
hu: Alállapot

en: Supported debug options are:  version
hu: A támogatott hibakeresési parancsok:  version

en: Supports
hu: Támogatja

en: Swedish
hu: Svéd

en: Switchboard failed
hu: A közvetítés sikertelen

en: Synchronize List with Server
hu: Lista szinkronizálása a kiszolgálóval

en: Syntax Error (probably a client bug)
hu: Szintaktikai hiba (valószínűleg klienshiba)

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
hu: Szintaktikai hiba:  Nem megfelelő számú paramétert adott meg ennek a parancsnak.

en: System Log
hu: Rendszernapló

en: System Message
hu: Rendszerüzenet

en: System Messages
hu: Rendszerüzenetek

en: System Shutdown
hu: Rendszerleállítás

en: System Tray Icon
hu: Rendszertálca-ikon

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
hu: A rendszeresemények csak akkor lesznek naplózva, ha az "Összes állapotváltozás naplózása a rendszernaplóba" tulajdonság be van állítva.

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
hu: T.M.Thanh és a Gnome-Vi csapat

en: TOC Protocol Plugin
hu: TOC protokollbővítmény

en: TOC has come back from its pause. You may now send messages again.
hu: A TOC ismét működőképes. Mostantól újra küldhet üzeneteket.

en: Tabs
hu: Lapok

en: Taurus
hu: Bika

en: Tcl Plugin Loader
hu: Tcl bővítménybetöltő

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: Telephone Number
hu: Telefonszám

en: Temporarily Hide From
hu: Ideiglenesen elrejt

en: Temporary Authentication Failure
hu: Átmeneti hitelesítési hiba

en: Terminal
hu: Terminál

en: Test
hu: Teszt

en: Test plugin IPC support, as a client.
hu: Bővítmények IPC támogatásának tesztelése kliensként.

en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
hu: Bővítmények IPC támogatásának tesztelése kliensként. Ez megkeresi a kiszolgálóbővítményt és meghívja a regisztrált parancsokat.

en: Test plugin IPC support, as a server.
hu: Bővítmények IPC támogatásának tesztelése kiszolgálóként.

en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
hu: Bővítmények IPC támogatásának tesztelése kiszolgálóként. Ez regisztrálja az IPC parancsokat.

en: Test to see that all signals are working properly.
hu: Ellenőrzi, hogy minden szignál megfelelően működik-e.

en: Test to see that all ui signals are working properly.
hu: Ellenőrzés, hogy minden felületi szignál megfelelően működik-e.

en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
hu: Teszteli a libpurple beépített titkosítóit.

en: Tests to see that most things are working.
hu: Tesztek, hogy a legtöbb dolog működik-e.

en: Text Replacements
hu: Szövegek cseréje

en: Text replacement
hu: Szöveg cseréje

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
hu: A partner nem ugyanazt a protokollt használja, mint ez a csevegés

en: That command doesn't work on this protocol.
hu: Ez a parancs nem működik ezzel a protokollal.

en: That command only works in IMs, not chats.
hu: Ez a parancs csak azonnali üzeneteknél működik, csevegéskor nem.

en: That command only works in chats, not IMs.
hu: Ez a parancs csak csevegéskor működik, azonnali üzeneteknél nem.

en: That file already exists
hu: Ez a fájl már létezik

en: The %s buddy is not present in the network
hu: %s partner nincs jelen a hálózatban

en: The %s buddy is not trusted
hu: %s partner nem megbízható

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
hu: A "Kézi" böngészőparancsot választotta, de nem adott meg parancsot.

en: The AIM servers were temporarily unable to send your buddy list.  Your buddy list is not lost, and will probably become available in a few hours.
hu: Az AIM kiszolgálók ideiglenesen nem tudták elküldeni a partnerlistáját. A partnerlistája nem veszett el és néhány órán belül valószínűleg elérhetővé válik.

en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
hu: Az AOL azonnali üzenő szolgáltatás átmenetileg nem érhető el.

en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
hu: Az IRC protokollbővítmény, amely kevésbé rossz

en: The IRC server received a message it did not understand.
hu: Az IRC kiszolgáló olyan üzenetet kapott, amit nem tudott értelmezni.

en: The IRC server's local time is:
hu: Az IRC kiszolgáló helyi ideje:

en: The MSN server will shut down for maintenance in %d minute. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in. | The MSN server will shut down for maintenance in %d minutes. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in.
hu[0]: Az MSN kiszolgáló karbantartás miatt le fog állni %d percben belül. Ekkor automatikusan ki lesz jelentkeztetve, Kérjük fejezze be a folyamatban lévő társalgásait.
    
    A karbantartás befejeződése után sikeresen be tud majd jelentkezni.
hu[1]: Az MSN kiszolgáló karbantartás miatt le fog állni %d percben belül. Ekkor automatikusan ki lesz jelentkeztetve, Kérjük fejezze be a folyamatban lévő társalgásait.
    
    A karbantartás befejeződése után sikeresen be tud majd jelentkezni.

en: The MSN servers are going down temporarily.
hu: Az MSN kiszolgálók átmenetileg leállnak.

en: The MSN servers are temporarily unavailable. Please wait and try again.
hu: Az MSN kiszolgálók átmenetileg nem érhetőek el. Kérem várjon és próbálja újra később.

en: The Music Messaging Plugin allows a number of users to simultaneously work on a piece of music by editting a common score in real-time.
hu: A zenei üzenetküldő bővítmény lehetővé teszi a párhuzamos munkát több felhasználó számára ugyanazon kotta valós idejű szerkesztésével.

en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
hu: A SIP/SIMPLE protokollbővítmény

en: The SecurID key entered is invalid.
hu: A megadott SecurID kulcs érvénytelen.

en: The Yahoo server has requested the use of an unrecognized authentication method.  You will probably not be able to successfully sign on to Yahoo.  Check %s for updates.
hu: A Yahoo kiszolgáló ismeretlen hitelesítési eljárás használatát kérte. Valószínűleg nem fog tudni sikeresen bejelentkezni. Keressen esetleges frissítéseket a következő helyen: %s.

en: The browser command "%s" is invalid.
hu: A(z) "%s" böngészőparancs érvénytelen.

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
hu: A <i>legnagyobb pontszámmal</i> rendelkező partner prioritással fog rendelkezni a kapcsolatban.

en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
hu: A használt kliensprogram verziója túl régi. Kérem töltse le a frissítést a következő helyről: %s

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
hu: Az "aim" URL címek kezelésére használt parancs, ha engedélyezve van.

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
hu: A "gg" URL címek kezelésére használt parancs, ha engedélyezve van.

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
hu: Az "icq" URL címek kezelésére használt parancs, ha engedélyezve van.

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
hu: Az "irc" URL címek kezelésére használt parancs, ha engedélyezve van.

en: The command used to handle "msnim" URLs, if enabled.
hu: Az "msnim" URL címek kezelésére használt parancs, ha engedélyezve van.

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
hu: A "sip" URL címek kezelésére használt parancs, ha engedélyezve van.

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
hu: Az "xmpp" URL címek kezelésére használt parancs, ha engedélyezve van.

en: The command used to handle "ymsgr" URLs, if enabled.
hu: Az "ymsgr" URL címek kezelésére használt parancs, ha engedélyezve van.

en: The contact availability plugin (cap) is used to display statistical information about buddies in a users contact list.
hu: A partnerelérhetőség bővítmény statisztikai információk megjelenítésére szolgál a felhasználó partnerlistáján található partnerekről.

en: The dependent plugin %s failed to unload.
hu: A függő %s bővítmény eltávolítása meghiúsult.

en: The e-mail address for %s is %s
hu: %s e-mail címe a következő: %s

en: The evolution executable was not found in the PATH.
hu: Az evolution végrehajtható állomány nem található a PATH változóban megadott útvonalon.

en: The file '%s' is too large for %s.  Please try a smaller image.
hu: A(z) "%s" fájl túl nagy a következőhöz: %s. Próbálkozzon kisebb képpel.

en: The following are the results of your search
hu: A keresés eredményei a következők

en: The following error has occurred loading %s: %s
hu: A következő hiba történt %s betöltése közben: %s

en: The following error has occurred:
hu: A következő hiba történt:

en: The following plugins will be unloaded.
hu: A következő bővítmények lesznek eltávolítva.

en: The following screen name is associated with %s | The following screen names are associated with %s
hu[0]: A következő felhasználónév a következőhöz van rendelve: %s
hu[1]: A következő felhasználónevek a következőhöz vannak rendelve: %s

en: The handler for "aim" URLs
hu: "aim" URL címek kezelője

en: The handler for "gg" URLs
hu: "gg" URL címek kezelője

en: The handler for "icq" URLs
hu: "icq" URL címek kezelője

en: The handler for "irc" URLs
hu: "irc" URL címek kezelője

en: The handler for "msnim" URLs
hu: "msnim" URL címek kezelője

en: The handler for "sip" URLs
hu: "sip" URL címek kezelője

en: The handler for "xmpp" URLs
hu: "xmpp" URL címek kezelője

en: The handler for "ymsgr" URLs
hu: "ymsgr" URL címek kezelője

en: The identifier '%s' did not match any Notes Address Book groups in your Sametime community.
hu: A(z) "%s" azonosító a Sametime közösség egyetlen Notes címjegyzékcsoportjának sem felelt meg.

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community.
hu: Nem található a(z) "%s" azonosítónak megfelelő felhasználó a Sametime közösségben.

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community. This entry has been removed from your buddy list.
hu: A(z) "%s" azonosító nem található meg a Sametime közösségben. Ez a bejegyzés eltávolításra került a partnerlistájából.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following Notes Address Book groups. Please select the correct group from the list below to add it to your buddy list.
hu: A(z) "%s" azonosító az alábbi Notes címjegyzék-csoportok bármelyikére hivatkozhat. Válassza ki a partnerlistához adandó megfelelő csoportot az alábbi listából.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. Please select the correct user from the list below to add them to your buddy list.
hu: A(z) %s azonosító az alábbi felhasználók bármelyikére hivatkozhat. Válassza ki a partnerlistához adandó megfelelő felhasználót az alábbi listából.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. You may add these users to your buddy list or send them messages with the action buttons below.
hu: A(z) %s azonosító az alábbi felhasználók bármelyikére hivatkozhat. Felveheti partnerlistájára ezeket felhasználókat, vagy üzeneteket küldhet nekik az alábbi műveletgombokkal.

en: The last action you attempted could not be performed because you are over the rate limit. Please wait 10 seconds and try again.
hu: Az utolsó művelet nem hajtható végre, mert a túllépte a sebességkorlátot. Kérem várjon 10 másodpercet és próbálja meg újra.

en: The maximum away message length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated for you. | The maximum away message length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated for you.
hu[0]: A távollét üzenet hossza túllépte a maximális %d bájtot. Ez csonkításra került.
hu[1]: A távollét üzenet hossza túllépte a maximális %d bájtot. Ez csonkításra került.

en: The maximum profile length of %d byte has been exceeded.  It has been truncated for you. | The maximum profile length of %d bytes has been exceeded.  It has been truncated for you.
hu[0]: A profil mérete túllépte a maximális %d bájtot. Ez csonkításra került.
hu[1]: A profil mérete túllépte a maximális %d bájtot. Ez csonkításra került.

en: The message is too large.
hu: Az üzenet túl nagy.

en: The new formatting is invalid.
hu: Az új formázás érvénytelen.

en: The orientation of the tray.
hu: A tálca tájolása.

en: The remote user has closed the connection.
hu: A távoli felhasználó lezárta a kapcsolatot.

en: The remote user has declined your request.
hu: A távoli felhasználó visszautasította a kérését.

en: The remote user is not present in the network any more
hu: A távoli felhasználó már nincs jelen a hálózatban

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
hu: A távoli felhasználó a kulcscserére vár a következőn:
    Távoli gép: %s
    Távoli port: %d

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
hu: A szükséges %s bővítmény nem található. Kérem telepítse, majd próbálja újra.

en: The required plugin %s was unable to load.
hu: A szükséges %s bővítményt nem sikerült betölteni.

en: The rest of the messages will be saved as pounce. You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounce' dialog.
hu: A további üzenetek figyelmeztetésként kerülnek mentésre. A figyelmeztetést a Partnerfigyelmeztetés párbeszédablakban szerkesztheti/törölheti.

en: The screen name specified is invalid.
hu: A megadott felhasználónév érvénytelen.

en: The server could not access the directory
hu: A kiszolgáló nem tudott hozzáférni a címtárhoz

en: The server is unavailable; try again later
hu: A kiszolgáló nem érhető el, próbálkozzon később

en: The service is temporarily unavailable.
hu: A szolgáltatás átmenetileg nem érhető el.

en: The specified word already exists in the correction list.
hu: A megadott szó már létezik a javítási listában.

en: The topic for %s is: %s
hu: %s témája: %s

en: The topic is: %s
hu: A téma: %s

en: The user %s has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
hu: %s felhasználó elutasította a kérését, hogy felvehesse a partnerlistájára, a következő indoklással:
    %s

en: The user %s has given you permission to add you to their buddy list.  Do you want to add them?
hu: %s felhasználó megadta az engedélyt, hogy felvegye őt a partnerei közé. Fel akarja venni őt?

en: The user %s has granted your request to add them to your buddy list.
hu: %s felhasználó engedélyezi, hogy felvegye őt a partnerei közé.

en: The user %u has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
hu: %u felhasználó elutasította a kérését, hogy felvehesse a partnerlistájára, a következő indoklással:
    %s

en: The user %u has granted your request to add them to your buddy list.
hu: %u felhasználó elfogadta a kérését, így felveheti őt a partnerlistájára.

en: The user has blocked you
hu: A felhasználó letiltotta Önt

en: The user has not created a public profile.
hu: A felhasználó nem hozott létre nyilvános profilt.

en: The user is either offline or you are blocked
hu: A felhasználó kilépett, vagy Ön le van tiltva

en: The user's profile is empty.
hu: A felhasználó profilja üres.

en: There are no users matching your search criteria.
hu: Nincsenek a keresési feltételnek megfelelő felhasználók.

en: There is no MOTD associated with this connection.
hu: Nincs MOTD társítva ehhez a kapcsolathoz.

en: There is no Message of the Day associated with this connection
hu: Nincs "nap üzenete" hozzárendelve ehhez a kapcsolathoz

en: There is no application configured to open this type of file.
hu: Nincs alkalmazás beállítva az ilyen típusú fájlok megnyitására.

en: There was a conflict in running the command:
hu: Ütközés történt a következő parancs futtatása közben:

en: There were errors unloading the plugin.
hu: Hiba történt a bővítmény eltávolítása közben.

en: This Hotmail account may not be active.
hu: Lehetséges, hogy ez a Hotmail fiók nem aktív.

en: This chat name is already in use
hu: Ez a csevegésnév már használatban van

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
hu: Ez a konferencia le lett zárva. További üzenetek már nem küldhetőek.

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
hu: Ez a próbaverzió nem engedélyezi tíznél több felhasználó egyidejű belépését

en: This group does not allow others to join
hu: Ez a csoport nem engedélyezi mások csatlakozását

en: This group has been added to your buddy list
hu: A csoport fel lett véve a partnerlistájára

en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
hu: Ez egy igen hasznos bővítmény, ami sok mindent csinál:
    - Megmondja, ki írta a programot amikor belép
    - Visszafordít minden bejövő szöveget
    - Üzenetet küld a partnerlistán lévő partnereinek, amikor belépnek

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting. :)
hu: Így fog kinézni a kimenő üzenet szövege, ha olyan protokollokat használ, amelyek támogatják a formázást. :)

en: This is the name that other MSN buddies will see you as.
hu: Ezen a néven fogják látni az MSN partnerei.

en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
hu: Ez a bővítmény lehetővé teszi a felhasználó számára a társalgási és naplóüzenetek időpecsét-formátumainak testreszabását.

en: This plugin enables variable alpha transparency on conversation windows and the buddy list.
    
    * Note: This plugin requires Win2000 or greater.
hu: Ez a bővítmény lehetővé teszi változó alfa átlátszóság beállítását a társalgás és a partnerlista ablakában.
    
    * Megjegyzés: A bővítményhez Win2000 vagy újabb szükséges.

en: This plugin has not defined an ID.
hu: A bővítmény nem adott meg azonosítót.

en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
hu: Ez a bővítmény elrejti a belépés/kilépés üzeneteket nagy szobákban, a társalgásban aktívan résztvevő felhasználók kivételével.

en: This plugin is useful for debbuging XMPP servers or clients.
hu: Ez a bővítmény XMPP kiszolgálókban vagy kliensekben végzett hibakereséshez hasznos.

en: This protocol does not support chat rooms.
hu: Ez a protokoll nem támogatja a csevegőszobákat.

en: This requires a direct connection between the two computers and is necessary for IM Images.  Because your IP address will be revealed, this may be considered a privacy risk.
hu: Ez közvetlen kapcsolatot igényel a két számítógép között és szükséges az IM képekhez. Ezzel láthatóvá válik az IP címe, ami veszélyeztetheti a magánszférája biztonságát.

en: This room is not capable of being configured
hu: Ezt a szobát nem lehet beállítani

en: This server requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
hu: Ez a kiszolgáló szöveges hitelesítést követel meg egy nem titkosított csatornán. Engedélyezi ezt és folytatja a hitelesítést?

en: This theme has no available smileys.
hu: Ehhez a témához nem állnak rendelkezésre hangulatjelek.

en: Thread creation failure: %s
hu: Szál-előállítási hiba: %s

en: Threshold:
hu: Küszöb:

en: Tiger
hu: Tigris

en: Time Elapsed:
hu: Eltelt idő:

en: Time Remaining:
hu: Hátralévő idő:

en: Time Response
hu: Válaszidő

en: Timeout during key agreement
hu: Időtúllépés kulcscsere közben

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Timestamp Format Options
hu: Időpecsét formátumbeállításai

en: Timestamps
hu: Időbélyegek

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Title
hu: Beosztás

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
hu: A cím már használatban van. Használjon egyedi címet.

en: To
hu: Címzett

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
hu: Partner hozzáadásához importálnia kell a nyilvános kulcsát, ehhez kattintson az Importálásra.

en: Toaster plugin
hu: Kenyérpirító bővítmény

en: Toggle Tag
hu: Címke átváltása

en: Toggle offline buddies
hu: Offline partnerek be/ki

en: Token Error
hu: Jelsor hiba

en: Too evil (receiver)
hu: Túl rosszindulatú (fogadó)

en: Too evil (sender)
hu: Túl rosszindulatú (küldő)

en: Too many groups
hu: Túl sok csoport

en: Too many hits to a FND
hu: Túl sok találat az FND-hez

en: Too many matches.
hu: Túl sok találat.

en: Too many sessions
hu: Túl sok folyamat

en: Tools
hu: Eszközök

en: Top
hu: Felül

en: Topic
hu: Téma

en: Topic too long
hu: A téma túl hosszú

en: Topic:
hu: Téma:

en: Total log size:
hu: Teljes naplóméret:

en: Traditional Chinese
hu: Hagyományos kínai

en: Transfer of file %s complete
hu: %s fájl átvitele befejeződött

en: Transferring
hu: Átvitel

en: Transparency
hu: Átlátszóság

en: Tried to add a user to a group that doesn't exist
hu: Nem létező csoporthoz próbált meg felvenni egy felhasználót

en: Trillian Encryption
hu: Trillian titkosítás

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
hu: Ha igazra van állítva, a "command" kulcsban beállított parancs kezeli az "aim" URL címeket.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "gg" URLs.
hu: Ha igazra van állítva, a "command" kulcsban beállított parancs kezeli a "gg" URL címeket.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "icq" URLs.
hu: Ha igazra van állítva, a "command" kulcsban beállított parancs kezeli az "icq" URL címeket.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "irc" URLs.
hu: Ha igazra van állítva, a "command" kulcsban beállított parancs kezeli az "irc" URL címeket.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "msnim" URLs.
hu: Ha igazra van állítva, a "command" kulcsban beállított parancs kezeli az "msnim" URL címeket.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "sip" URLs.
hu: Ha igazra van állítva, a "command" kulcsban beállított parancs kezeli a "sip" URL címeket.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "xmpp" URLs.
hu: Ha igazra van állítva, a "command" kulcsban beállított parancs kezeli az "xmpp" URL címeket.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "ymsgr" URLs.
hu: Ha igazra van állítva, a "command" kulcsban beállított parancs kezeli az "ymsgr" URL címeket.

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
hu: Ha igazra van állítva, az ilyen típusú URL címeket kezelő parancsnak terminálban kell futnia.

en: Turkish
hu: Török

en: Type
hu: Típus

en: Type a user to block.
hu: Adjon meg egy letiltandó felhasználót.

en: Type a user you permit to contact you.
hu: Adjon meg egy felhasználót, aki kapcsolatba léphet Önnel.

en: Type the e-mail address of the buddy you are searching for.
hu: Adja meg annak a partnernek az e-mail címét, akit keres.

en: Typing
hu: Gépel

en: Un-Ignore
hu: Mellőzés visszavonása

en: Un-hide From
hu: Rejtettség visszavonása

en: Un_block
hu: _Tiltás feloldása

en: Unable To Add
hu: Nem sikerült felvenni

en: Unable To Retrieve Buddy List
hu: Nem lehet lekérni a partnerek listáját

en: Unable to add "%s".
hu: Nem lehet hozzáadni a következőt: "%s".

en: Unable to add %s to deny list (%s).
hu: Nem lehet %s felhasználót felvenni a tiltólistára (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
hu: Nem lehet %s felhasználót felvenni az engedélyezési listára (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
hu: Nem lehet "%s"-t felvenni az Ön partnerlistájára (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
hu: Nem lehet %s felhasználót felvenni a partnerlistára. Hiba a mappa létrehozása közben a kiszolgálóoldali listában (%s).

en: Unable to add group
hu: Nem vehető fel a csoport

en: Unable to add group: group exists
hu: A csoport nem vehető fel: a csoport már létezik

en: Unable to add group: group not found
hu: Nem vehető fel a csoport: a csoport nem található

en: Unable to add user
hu: Nem vehető fel a felhasználó

en: Unable to add user on %s (%s)
hu: Nem lehet felhasználót felvenni ehhez: %s (%s)

en: Unable to add user to privacy list (%s).
hu: Nem lehet a felhasználót felvenni a magánszféra-listára (%s).

en: Unable to add user: user not found
hu: A felhasználó nem vehető fel: a felhasználó nem található

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
hu: %s felhasználó kapcsolata nem állítható be a következőre: "%s"

en: Unable to allocate enough memory to hold the contents from %s.  The web server may be trying something malicious.
hu: Nem lehet elég memóriát lefoglalni a(z) %s tartalmának tárolásához. Lehetséges, hogy a webkiszolgáló valami ártalmassal próbálkozik.

en: Unable to authenticate: %s
hu: Nem sikerült a hitelesítés: %s

en: Unable to ban user %s
hu: Nem lehet kitiltani %s felhasználót

en: Unable to block user on %s (%s)
hu: Nem lehet letiltani a felhasználót ezen: %s (%s)

en: Unable to change password. Error occurred.
hu: A jelszó nem változtatható meg. Hiba történt.

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
hu: Nem lehet megváltoztatni a kiszolgálóoldali magánszféra-beállításokat (%s).

en: Unable to configure
hu: A beállítás sikertelen

en: Unable to connect
hu: Nem lehet kapcsolódni

en: Unable to connect to %s
hu: Nem lehet csatlakozni a következőhöz: %s

en: Unable to connect to %s: %s
hu: Nem lehet a következőhöz kapcsolódni: %s: %s

en: Unable to connect to host
hu: Nem lehet a kiszolgálóhoz kapcsolódni.

en: Unable to connect to server.
hu: Nem lehet a kiszolgálóhoz kapcsolódni.

en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server you wish to connect to.
hu: Nem lehet kapcsolódni a kiszolgálóhoz. Kérem adja meg a kiszolgáló címét, amelyikhez kapcsolódni szeretne.

en: Unable to connect.
hu: Nem lehet kapcsolódni.

en: Unable to create conference (%s).
hu: Nem lehet konferenciát létrehozni (%s).

en: Unable to create connection
hu: Nem hozható létre kapcsolat

en: Unable to create new resolver process
hu: Nem lehet létrehozni új feloldófolyamatot

en: Unable to create socket
hu: Nem lehet létrehozni foglalatot

en: Unable to create socket:
    %s
hu: Nem lehet létrehozni a foglalatot:
    %s

en: Unable to delete group
hu: Nem lehet törölni a csoportot

en: Unable to detect ActiveTCL installation. If you wish to use TCL plugins, install ActiveTCL from http://www.activestate.com
hu: Az ActiveTCL telepítés nem észlelhető. Ha TCL bővítményeket kíván használni, akkor telepítse az ActiveTCL-t a http://www.activestate.com címről

en: Unable to display the search results.
hu: A keresés eredményei nem jeleníthetők meg.

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
hu: Nem hozható létre kapcsolat a helyi mDNS kiszolgálóval. Egyáltalán fut?

en: Unable to establish file descriptor.
hu: Nem lehet a fájlleírót létrehozni.

en: Unable to fetch room list.
hu: Nem lehet letölteni a szobalistát.

en: Unable to fetch the token.
hu: Nem tölthető le a jelsor.

en: Unable to get a valid AIM login hash.
hu: Nem kérhető le érvényes AIM belépő hash.

en: Unable to get a valid login hash.
hu: Nem kérhető le érvényes belépő hash.

en: Unable to initialize connection
hu: A kapcsolat nem inicializálható

en: Unable to invite user (%s).
hu: Nem lehet meghívni a felhasználót (%s).

en: Unable to kick user %s
hu: Nem lehet kirúgni %s felhasználót

en: Unable to listen for incoming IM connections
hu: Nem lehetséges a bejövő azonnali üzenő kapcsolatokat figyelni

en: Unable to load the plugin
hu: A bővítmény nem tölthető be

en: Unable to load your plugin.
hu: A bővítménye nem tölthető be.

en: Unable to login, check debug log
hu: Nem lehet bejelentkezni, nézze meg a hibakeresési naplót

en: Unable to login: Could not sign on as %s because the screen name is invalid.  Screen names must either start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
hu: Nem lehet belépni: Sikertelen a belépés %s néven, mert a felhasználónév érvénytelen. A felhasználónévnek vagy betűvel kell kezdődnie és betűket, számokat, szóközöket tartalmazhat, vagy csak számokat tartalmazhat.

en: Unable to make SSL connection to server.
hu: Nem lehet SSL kapcsolatot létrehozni a kiszolgálóhoz.

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
hu: Nem lehet %s felhasználót a(z) %s mappába mozgatni a kiszolgálóoldali listán. Hiba a mappa létrehozása közben (%s).

en: Unable to open URL
hu: Az URL megnyitása sikertelen

en: Unable to open file.
hu: Nem lehet megnyitni a fájlt.

en: Unable to parse message
hu: Az üzenetet nem sikerült értelmezni

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
hu: A válasz nem dolgozható fel a HTTP proxytól: %s

en: Unable to permit user on %s (%s)
hu: Nem lehet engedélyezni a felhasználót ezen: %s (%s)

en: Unable to read file %s.
hu: Nem lehet olvasni a(z) %s fájlt.

en: Unable to read from network
hu: Nem lehet a hálózatról olvasni

en: Unable to read from socket
hu: A foglalatból nem lehet olvasni

en: Unable to read socket
hu: A foglalatot nem lehet olvasni

en: Unable to register new account. Error occurred.
hu: Nem regisztrálható új fiók. Hiba történt.

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
hu: Nem lehet %s felhasználót eltávolítani a magánszféra-listáról (%s).

en: Unable to rename group
hu: Nem lehet átnevezni a csoportot

en: Unable to save icon file to disk.
hu: Nem menthető lemezre az ikonfájl.

en: Unable to send e-mail
hu: Nem küldhető e-mail

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
hu: Nem lehet fájlt küldeni a következőnek: %s, mert a felhasználó nem támogatja fájlok átvitelét

en: Unable to send message (%s).
hu: Az üzenetet nem lehet elküldeni (%s).

en: Unable to send message to %s.
hu: Nem küldhető üzenet a következőnek: %s.

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
hu: Az üzenetet nem lehet elküldeni a következőnek: %s. Nem sikerült létrehozni a konferenciát (%s).

en: Unable to send message to %s:
hu: Az üzenetet nem lehet elküldeni a következőnek: %s:

en: Unable to send message.
hu: Az üzenetet nem lehet elküldeni.

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
hu: Az üzenetet nem lehet elküldeni. Nem sikerült létrehozni a konferenciát (%s).

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
hu: Az üzenetet nem lehet elküldeni. A felhasználó részletei nem kérhetőek le (%s).

en: Unable to send message:
hu: Az üzenet nem küldhető el:

en: Unable to send message: %s
hu: Az üzenetet nem lehet elküldeni: %s

en: Unable to send message: The message is too large.
hu: Nem küldhető üzenet: az üzenet túl nagy.

en: Unable to send request to resolver process
hu: Nem küldhető üzenet a feloldó folyamatnak

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
hu: Nem küldhető el az üzenet, a társalgás nem kezdhető el.

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
hu: Nem lehet a(z) %s,%s,%s csevegésbe küldeni

en: Unable to set AIM profile.
hu: Nem lehet beállítani az AIM profilt.

en: Unable to set role "%s" for user: %s
hu: A(z) "%s" szerep nem állítható be a következő felhasználónak: %s

en: Unable to write
hu: Nem lehet írni

en: Unable to write file %s.
hu: Nem lehet írni a(z) %s fájlba.

en: Unable to write to network
hu: Nem lehet a hálózatra írni

en: Unavailable
hu: Nem érhető el

en: Unblock
hu: Tiltás feloldása

en: Undefined Condition
hu: Meghatározatlan feltétel

en: Underline
hu: Aláhúzott

en: Unexpected Request
hu: Váratlan kérés

en: Unit
hu: Egység

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown (0x%04x)<br>
hu: Ismeretlen (0x%04x)<br>

en: Unknown Error
hu: Ismeretlen hiba

en: Unknown Error Code %d
hu: Ismeretlen hibakód %d

en: Unknown Error in presence
hu: Ismeretlen hiba a jelenlétben

en: Unknown affiliation: "%s"
hu: Ismeretlen kapcsolat: "%s"

en: Unknown command
hu: Ismeretlen parancs

en: Unknown command: %s
hu: Ismeretlen parancs: %s

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
hu: Ismeretlen parancs: %s, (talán klienshiba)

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Unknown error number %d. Logging into the Yahoo! website may fix this.
hu: Ismeretlen hibaszám: %d. A Yahoo! weboldalára bejelentkezve talán megoldhatja ezt a problémát.

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: Unknown error. You may need to logout and wait five minutes before being able to rejoin a chatroom
hu: Ismeretlen hiba. Lehetséges, hogy ki kell lépnie és várnia kell öt percet, mielőtt újra csatlakozhatna a csevegőszobához

en: Unknown error: 0x%X
hu: Ismeretlen hiba: 0x%X

en: Unknown message
hu: Ismeretlen üzenet

en: Unknown message '%s'
hu: "%s" üzenet ismeretlen

en: Unknown pounce event. Please report this!
hu: Ismeretlen figyelmeztetési esemény. Kérjük jelentse ezt!

en: Unknown reason
hu: Ismeretlen ok

en: Unknown reason.
hu: Ismeretlen ok.

en: Unknown role: "%s"
hu: Ismeretlen szerep: "%s"

en: Unknown room
hu: Ismeretlen szoba

en: Unknown status
hu: Ismeretlen állapot

en: Unknown-%d
hu: Ismeretlen-%d

en: Unknown.
hu: Ismeretlen.

en: Unload Plugins
hu: Bővítmények eltávolítása

en: Unread Messages
hu: Olvasatlan üzenetek

en: Unrecognized file type
    
    Defaulting to PNG.
hu: Ismeretlen fájltípus
    
    Alapértelmezett PNG használata.

en: Unset
hu: Visszaállítás

en: Unset Account Idle Time
hu: Fiók inaktivitási idejének visszaállítása

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
hu: Inaktivitási idő törlése az összes inaktív fiókhoz

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Unsupported Encoding
hu: Nem támogatott kódolás

en: Unsupported Stanza Type
hu: Nem támogatott Stanza típus

en: Unsupported Version
hu: Nem támogatott verzió

en: Unsupported public key type
hu: Nem támogatott típusú nyilvános kulcs

en: Update my information
hu: Információk frissítése

en: Upload buddylist to Server
hu: Partnerlista feltöltése a kiszolgálóra

en: Use
hu: Használat

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
hu: Használja a "&lt;help parancs&gt;" utasítást egy adott parancs súgójának megtekintéséhez.
    Ebben a kontextusban a következő parancsok állnak rendelkezésre:

en: Use Environmental Settings
hu: Környezeti beállítások használata

en: Use GNOME Proxy Settings
hu: GNOME proxybeállítások használata

en: Use Global Proxy Settings
hu: Globális proxybeállítások használata

en: Use HTTP Method
hu: HTTP eljárás használata

en: Use SSL
hu: SSL használata

en: Use UDP
hu: UDP használata

en: Use a _different status for some accounts
hu: _Eltérő állapot használata egyes fiókokhoz

en: Use different status for following accounts
hu: Eltérő állapot használata a következő fiókokhoz

en: Use last buddy when scores are equal
hu: Az utolsó partner használata, ha a pontszámok azonosak

en: Use name heuristics
hu: Névheurisztika használata

en: Use proxy
hu: Proxy használata

en: Use recent buddies group
hu: A legutóbbi partnerek csoport használata

en: Use smooth-scrolling
hu: Finom görgetés használata

en: Use status from last _exit at startup
hu: Az utolsó kilé_péskor érvényes állapot használata induláskor

en: Use this buddy icon for this account:
hu: Ezen partnerikon használata a fiókhoz:

en: Use tzc
hu: tzc használata

en: User
hu: Felhasználó

en: User %d applied to join group %d
hu: A(z) %d felhasználó csatlakozásra jelentkezett a(z) %d csoporthoz

en: User %d needs authentication
hu: A(z) %d felhasználó felhatalmazást kér

en: User %s has approved your request
hu: %s felhasználó jóváhagyta kérését

en: User %s is not present in the network
hu: %s felhasználó nincs jelen a hálózatban

en: User %s rejected your request
hu: %s felhasználó visszautasította a kérését

en: User <I>%s</I> is not present in the network
hu: <I>%s</I> felhasználó nincs jelen a hálózatban

en: User ID
hu: Felhasználóazonosító

en: User Inactivity Timeout (in minutes)
hu: Felhasználó inaktivitási időtartama (perc)

en: User Information
hu: Felhasználói információk

en: User Limit
hu: Felhasználók korlátozása

en: User Modes
hu: Felhasználói módok

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: User Name: 	%s
hu: Felhasználónév: 	%s

en: User Online Status Attributes
hu: Felhasználó online állapotattribútumai

en: User Options
hu: Felhasználói beállítások

en: User Rooms
hu: Felhasználói szobák

en: User Search
hu: Felhasználó keresése

en: User Search...
hu: Felhasználó keresése...

en: User _details
hu: F_elhasználó részletei

en: User does not exist
hu: A felhasználó nem létezik

en: User has no directory information.
hu: A felhasználó nem rendelkezik címtár-információkkal.

en: User has typed something and stopped
hu: A felhasználó gépelt valamit és megállt

en: User information for %s unavailable
hu: %s felhasználói információi nem érhetőek el

en: User information for %s unavailable:
hu: %s felhasználó információi nem érhetőek el:

en: User information not available: %s
hu: A felhasználó információi nem érhetőek el: %s

en: User is not logged in
hu: A felhasználó nincs bejelentkezve

en: User is offline
hu: A felhasználó nem érhető el

en: User is offline.
hu: A felhasználó nem érhető el.

en: User is too active
hu: A felhasználó túl aktív

en: User is typing...
hu: A felhasználó gépel...

en: User not found
hu: A felhasználó nem található

en: User not in group
hu: A felhasználó nincs a csoportban

en: User temporarily unavailable
hu: A felhasználó átmenetileg nem érhető el

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Users
hu: Felhasználók

en: Users on %s: %s
hu: Felhasználók a következőn: %s: %s

en: Valencian-Catalan
hu: Valenciai katalán

en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
hu: Változtatható átlátszóság a partnerlistához és a társalgásokhoz.

en: Verify Public Key
hu: Nyilvános kulcs ellenőrzése

en: Verifying server public key
hu: Kiszolgáló nyilvános kulcsának ellenőrzése

en: Video Camera
hu: Videokamera

en: Video Chat
hu: Videócsevegés

en: Video Conferencing
hu: Videokonferencia

en: Video conferencing
hu: Videokonferencia

en: Vietnamese
hu: Vietnami

en: View Log
hu: Napló megtekintése

en: View MOTD
hu: MOTD megjelenítése

en: View Message of the Day
hu: A nap üzenetének megtekintése

en: View User Log
hu: Felhasználó naplójának lekérése

en: View _Log
hu: Nap_ló megtekintése

en: Virgo
hu: Szűz

en: Voice
hu: Hang

en: Voices
hu: Hangok

en: Volume:
hu: Hangerő:

en: Waiting for Handshake Acknowledgement
hu: Várakozás a kézfogás igazolására

en: Waiting for Login Acknowledgement
hu: Várakozás a bejelentkezés igazolására

en: Waiting for network connection
hu: Várakozás a hálózati kapcsolatra

en: Waiting for reply...
hu: Várakozás válaszra...

en: Waiting for response...
hu: Várakozás válaszra...

en: Waiting for transfer to begin
hu: Várakozás az átvitel indulására

en: Wake Me Up
hu: Ébresszen fel

en: Wallops from %s
hu: Ütések a következőtől: %s

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Warning Level
hu: Figyelmeztetési szint

en: Warning of %s not allowed.
hu: %s figyelmeztetése nincs engedélyezve.

en: Web Aware
hu: A weben

en: Web Page
hu: Weboldal

en: Web aware (enabling this will cause you to receive SPAM!)
hu: A weben ismert (ennek engedélyezése után SPAM-et fog kapni!)

en: Webcams
hu: Webkamerák

en: When a file-transfer request arrives from %s
hu: Ha fájlküldési kérés érkezik a következőtől: %s

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
hu: Ez a bővítmény új társalgás megnyitásakor beszúrja az utolsó társalgást az aktuális társalgásba.

en: When away
hu: Ha távol vagyok

en: When both away and idle
hu: Ha távol van és inaktív

en: When the gnt clipboard contents change, the contents are made available to X, if possible.
hu: A gnt vágólap tartalmának megváltozásakor a tartalom elérhetővé válik az X által, ha lehetséges.

en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
hu: Naplók megjelenítésekor ez a bővítmény felveszi más azonnali üzenők naplóit. Jelenleg a következők támogatottak: Adium, MSN Messenger és Trillian.
    
    FIGYELMEZTETÉS: Ez a bővítmény még alfa minőségű kód és gyakran összeomolhat. Csak saját felelősségére használja!

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
hu: A megadott parancs kezelje-e az "aim" URL címeket

en: Whether the specified command should handle "gg" URLs
hu: A megadott parancs kezelje-e a "gg" URL címeket

en: Whether the specified command should handle "icq" URLs
hu: A megadott parancs kezelje-e az "icq" URL címeket

en: Whether the specified command should handle "irc" URLs
hu: A megadott parancs kezelje-e az "irc" URL címeket

en: Whether the specified command should handle "msnim" URLs
hu: A megadott parancs kezelje-e az "msnim" URL címeket

en: Whether the specified command should handle "sip" URLs
hu: A megadott parancs kezelje-e a "sip" URL címeket

en: Whether the specified command should handle "xmpp" URLs
hu: A megadott parancs kezelje-e az "xmpp" URL címeket

en: Whether the specified command should handle "ymsgr" URLs
hu: A megadott parancs kezelje-e az "ymsgr" URL címeket

en: Whiteboard
hu: Rajzlap

en: Whole words only
hu: Csak teljes szavak

en: Widget Sizes
hu: Felöleti elemek méretei

en: Work
hu: Munka

en: Work Address
hu: Munkahelyi cím

en: Work E-Mail
hu: Munkahelyi e-mail

en: Work Fax
hu: Munkahelyi fax

en: Work IM
hu: Munkahelyi azonnali üzenő

en: Work Information
hu: Munkahelyi adatok

en: Work Mobile
hu: Munkahelyi mobil

en: Work Pager
hu: Munkahelyi személyhívó

en: Work Phone
hu: Munkahelyi telefon

en: Work Phone 2
hu: 2. munkahelyi telefon

en: Would like to add him?
hu: Szeretné felvenni?

en: Would you be my friend?
hu: Leszünk barátok?

en: Would you like to add him?
hu: Szeretné felvenni?

en: Would you like to join the conversation?
hu: Szeretne csatlakozni a társalgáshoz?

en: Would you like to overwrite it?
hu: Szeretné felülírni?

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
hu: Be kívánja állítani partnerikonként ehhez a felhasználóhoz?

en: Would you like to set up the Qun details now?
hu: Be kívánja állítani most a Qun részleteit?

en: Write Error
hu: Írási hiba

en: Write error
hu: Írási hiba

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
hu: Beállítások kiírása ide: %s%sgtkrc-2.0

en: Writing error
hu: Írási hiba

en: Wrong CHL value sent to server
hu: Hibás CHL érték lett küldve a kiszolgálónak

en: XML Not Well Formed
hu: Nem megfelelően formázott XML

en: XML Parse error
hu: XML elemzési hiba

en: XMPP Console
hu: XMPP konzol

en: Yahoo Chat port
hu: Yahoo csevegőport

en: Yahoo Chat server
hu: Yahoo csevegőkiszolgáló

en: Yahoo Japan
hu: Yahoo Japán

en: Yahoo Protocol Plugin
hu: Yahoo protokollbővítmény

en: Yahoo! ID
hu: Yahoo! azonosító

en: Yahoo! Japan Profile
hu: Yahoo! Japán profil

en: Yahoo! Profile
hu: Yahoo! profil

en: Yahoo! system message for %s:
hu: Yahoo! rendszerüzenet %s számára:

en: Year of birth
hu: Születési év

en: Yes
hu: Igen

en: You [%d] has been added by group "%d"
hu: Ön [%d] fel lett véve a következő csoportba: "%d"

en: You [%d] has exit group "%d"
hu: Ön [%d] kilépett a következő csoportból: "%d"

en: You _send:
hu: Ezt _küldi:

en: You _type:
hu: Ezt ír_ja:

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
hu: A(z) %s csoport összes tagjának a(z) %s csoportba fésülésére készül. Folytatni akarja?

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
hu: %s eltávolítására készül a partnerlistájáról. Folytatni akarja?

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
hu: %s csevegés eltávolítására készül a partnerlistájáról. Folytatni akarja?

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddy from your buddy list.  Do you want to continue? | You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
hu[0]: %s és %d más partnert tartalmazó kapcsolat eltávolítására készül a partnerlistájáról. Folytatni akarja?
hu[1]: %s és %d más partnert tartalmazó kapcsolat eltávolítására készül a partnerlistájáról. Folytatni akarja?

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
hu: A(z) %s csoport és annak összes tagja eltávolítására készül a partnerlistájáról. Folytatni akarja?

en: You are awaiting authorization from the following buddies
hu: A következő partnerektől vár engedélyezésre

en: You are banned from %s.
hu: Kitiltották a következőről: %s.

en: You are channel founder on <I>%s</I>
hu: Ön a csatornaalapító a következőn: <I>%s</I>

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
hu: Új szobát hoz létre. Szeretné beállítani, vagy elfogadja az alapbeállításokat?

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
hu: Jelenleg nincs csatlakozva. Nem fogadhat üzeneteket, amíg nem jelentkezik be.

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
hu: Jelenleg nincs bejelentkezve olyan hálózatra, amelyen felvehetné ezt a partnert.

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
hu: Jelenleg nincs bejelentkezve olyan fiókkal, mellyel meghívhatná ezt a partnert.

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
hu: Jelenleg nincs bejelentkezve olyan protokollal, ami csevegésre alkalmas lenne.

en: You are now chatting in %s.
hu: Jelenleg a következőben cseveg: %s.

en: You are now known as %s
hu: Ezentúl %s néven szerepel

en: You are sending messages too fast to %s.
hu: Túl gyorsan küld üzeneteket a következőnek: %s.

en: You are using %s version %s.  The current version is %s.<hr>
hu: A %s %s verzióját használja. A jelenleg legfrissebb verzió: %s.<hr>

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
hu: A(z) %s programot használja, de a bővítmény a következőt igényli: %s.

en: You can (un)load plugins from the following list.
hu: A következő lista bővítményeit töltheti be vagy távolíthatja el.

en: You can edit more information from the context menu later.
hu: Később a helyi menüből további információkat is módosíthat.

en: You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounces' dialog
hu: A figyelmeztetést a Partnerfigyelmeztetések párbeszédablakon szerkesztheti/törölheti

en: You can enable/disable accounts from the following list.
hu: A következő lista fiókjait engedélyezheti/tilthatja le.

en: You can get version %s from:<br><a href="http://pidgin.im/">http://pidgin.im</a>.
hu: A(z) %s verzióhoz hozzájuthat a <br><a href="http://pidgin.im/">http://pidgin.im</a> címről.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
hu: Elküldheti ezt a képet fájlátvitelként, vagy használhatja ezen felhasználó partnerikonjaként.

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
hu: Megengedheti, hogy más felhasználók lássák az Ön elérhető állapotát és személyes információit. Kérem töltse ki azokat az információkat, amelyeket más felhasználók láthatnak Önről.

en: You can only search for permanent QQ groups
hu: Csak állandó QQ csoportok között kereshet

en: You can re-request authorization from these buddies by right-clicking on them and selecting "Re-request Authorization."
hu: Újra kérheti engedélyezést ezektől a partnerektől a jobb egérgombbal kattintva a nevükön, és az "Engedélyezés újra kérése" választásával

en: You can send this image as a file transfer or embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
hu: Elküldheti ezt a képet fájlátvitelként, vagy beágyazhatja az üzenetbe, vagy használhatja ezen felhasználó partnerikonjaként.

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
hu: Elküldheti ezt a képet fájlátvitelként, beágyazhatja az üzenetbe, vagy használhatja ezen felhasználó partnerikonjaként.

en: You canceled the transfer of %s
hu: Megszakította %s átvitelét

en: You cannot add the same person twice to a conversation
hu: Ugyanazt a személyt nem adhatja hozzá kétszer egy társalgáshoz

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
hu: Nem fogadhat partnerértesítéseket, amíg nem importálja a partner nyilvános kulcsát. A nyilvános kulcsot a "Nyilvános kulcs letöltése" paranccsal töltheti le.

en: You dragged a desktop launcher. Most likely you wanted to send whatever this launcher points to instead of this launcher itself.
hu: Egy asztali indítóikont húzott be. Valószínűleg az indítóikon által mutatott objektumot akarta elküldeni az indítóikon helyett.

en: You feel a disturbance in the force...
hu: Zavart érez az erőben...

en: You have added %d in buddy list
hu: Felvette %d felhasználót a partnerlistájára

en: You have been added by %s
hu: %s felvette

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
hu: Túl gyakran jelentkezik be/ki. Várjon tíz percet, és próbálja meg újra. Ha tovább folytatja, akkor még tovább kell majd várnia.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
hu: Ön túl gyakran jelentkezik ki/be. Várjon tíz percet és próbálja meg újra. Ha tovább folytatja, még többet kell majd várnia.

en: You have been disconnected from chat room %s.
hu: Kilépett a(z) %s csevegőszobából.

en: You have been kicked by %s: (%s)
hu: %s kirúgta Önt: (%s)

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
hu: Önt a következőről: <I>%s</I> kirúgta <I>%s</I> (%s)

en: You have been killed by %s (%s)
hu: Önt kidobta a következő: %s (%s)

en: You have been logged out because you logged in at another workstation.
hu: Ki lett jelentkeztetve, mivel bejelentkezett egy másik munkaállomásról.

en: You have been signed off for an unknown reason.
hu: Ismeretlen okból ki lett jelentkeztetve.

en: You have dragged an image
hu: Egy képet húzott be

en: You have entered an incorrect screen name
hu: Helytelen felhasználónevet adott meg

en: You have just sent a Buzz!
hu: Elküldött egy bökést!

en: You have just sent a Nudge!
hu: Elküldött egy bökést!

en: You have mail!
hu: Levele érkezett!

en: You have parted the channel%s%s
hu: Elhagyta a(z) %s%s csatornát

en: You have probably requested to set your profile before the login procedure completed.  Your profile remains unset; try setting it again when you are fully connected.
hu: Valószínűleg a bejelentkezési folyamat vége előtt előtt próbálta meg beállítani a profilt. Próbálja újra beállítani, ha a bejelentkezés már megtörtént.

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
hu: Elérte az engedélyezett kapcsolatok számát

en: You have received a special message
    
    From: %s [%s]
    %s
hu: Speciális üzenet érkezett
    
    Feladó: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ e-mail from %s [%s]
    
    Message is:
    %s
hu: ICQ e-mail érkezett a következőtől: %s [%s]
    
    Az üzenet:
    %s

en: You have received an ICQ page
    
    From: %s [%s]
    %s
hu: ICQ személyhívó jelzés érkezett
    
    Feladó: %s [%s]
    %s

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s.
hu: Közvetlen kapcsolat nyitását választotta %s partnerrel.

en: You have signed on from another location.
hu: Bejelentkezett egy másik helyről.

en: You have successfully created a Qun
hu: Sikeresen létrehozott egy Qun-t

en: You have successfully exited the group
hu: Sikeresen elhagyta a csoportot

en: You have successfully modify Qun information
hu: Sikeresen módosította a Qun információkat

en: You have successfully modify Qun member
hu: Sikeresen módosította a Qun tagot

en: You have successfully removed a buddy
hu: Sikeresen eltávolított egy partnert

en: You have successfully removed yourself from a buddy
hu: Sikeresen eltávolította magát egy partnertől

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
hu: Mielőtt csatlakozhatna a magáncsoporthoz, csatlakoznia kell a(z) %s csatornához

en: You have tried to ignore %s, but the user is on your buddy list.  Clicking "Yes" will remove and ignore the buddy.
hu: Megpróbálta mellőzni %s felhasználót, de ő rajta van a partnerlistáján. Ha az "Igen"-re kattint, eltávolítja a listáról és mellőzni fogja a felhasználót.

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
hu: Olvasatlan üzenetei vannak. Biztos, hogy bezárja az ablakot?

en: You inputted a group id outside the acceptable range
hu: Az elfogadható tartományon kívüli csoportazonosítót adott meg

en: You may be disconnected shortly.  Check %s for updates.
hu: Hamarosan megszakad a kapcsolat. Frissítésekért keresse fel a következő címet: %s.

en: You may be disconnected shortly.  You may want to use TOC until this is fixed.  Check %s for updates.
hu: Hamarosan megszakad a kapcsolat. A helyreállításig használja a TOC-ot. Frissítésekért keresse fel a következő címet: %s.

en: You missed %hu message from %s because he/she was too evil. | You missed %hu messages from %s because he/she was too evil.
hu[0]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, mert a feladó túl rosszindulatú volt.
hu[1]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, mert a feladó túl rosszindulatú volt.

en: You missed %hu message from %s because it was invalid. | You missed %hu messages from %s because they were invalid.
hu[0]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, mert az érvénytelen volt.
hu[1]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, mert az érvénytelen volt.

en: You missed %hu message from %s because it was too large. | You missed %hu messages from %s because they were too large.
hu[0]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, mert az túl nagy volt.
hu[1]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, mert az túl nagy volt.

en: You missed %hu message from %s because the rate limit has been exceeded. | You missed %hu messages from %s because the rate limit has been exceeded.
hu[0]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, mert túllépte a küldés gyakoriságának a korlátját.
hu[1]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, mert túllépte a küldés gyakoriságának a korlátját.

en: You missed %hu message from %s because you are too evil. | You missed %hu messages from %s because you are too evil.
hu[0]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, mert Ön túl rosszindulatú volt.
hu[1]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, mert Ön túl rosszindulatú volt.

en: You missed %hu message from %s for an unknown reason. | You missed %hu messages from %s for an unknown reason.
hu[0]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, ismeretlen okból.
hu[1]: Nem kapott meg %hu üzenetet a következőtől: %s, ismeretlen okból.

en: You missed an IM from %s because it was sent too fast.
hu: Nem kapott meg egy üzenetet a következőtől: %s, mert a feladó túl gyorsan küldte.

en: You missed an IM from %s because it was too big.
hu: Nem kapott meg egy üzenetet a következőtől: %s, mert az túl nagy volt.

en: You must give a name for the group to add.
hu: Meg kell adnia a felvenni kívánt csoport nevét.

en: You must provide a group.
hu: Meg kell adnia egy csoportot.

en: You must provide a screename for the buddy.
hu: Meg kell adnia a partner megjelenő nevét.

en: You must select an account.
hu: Ki kell választania egy fiókot.

en: You must specify a nick
hu: Meg kell adnia egy becenevet

en: You receive an IM
hu: Üzenetet kap

en: You rejected %d's request
hu: Visszautasította %d kérését

en: You request to join group %d has been approved by admin %d
hu: A csatlakozási kérelmét a(z) %d csoporthoz %d admin jóváhagyta

en: You request to join group %d has been rejected by admin %d
hu: A csatlakozási kérelmét a(z) %d csoporthoz %d admin visszautasította

en: You send
hu: Ezt küldi

en: You should receive an e-mail asking to confirm %s.
hu: Kapnia kell egy %s jóváhagyását kérő levelet.

en: You talk in chat
hu: Ön beszél a csevegésben

en: You type
hu: Ezt írja

en: You were disconnected from the server.
hu: Megszakadt a kapcsolat a kiszolgálóval.

en: Your AIM connection may be lost.
hu: Az AIM kapcsolata megszakadhatott.

en: Your Current Mood
hu: Az Ön jelenlegi hangulata

en: Your Current Status
hu: Az Ön jelenlegi állapota

en: Your IM Image was not sent. You cannot send IM Images in AIM chats.
hu: Az Ön IM képe nem lett elküldve. Nem küldhet IM képeket AIM csevegésekbe.

en: Your IM Image was not sent. You must be Direct Connected to send IM Images.
hu: Az Ön IM képe nem lett elküldve. IM képek küldéséhez közvetlen kapcsolatban kell lennie.

en: Your MSN buddy list is temporarily unavailable. Please wait and try again.
hu: Az Ön MSN partnerlistája átmenetileg nem érhető el. Kérem várjon és próbálja újra később.

en: Your VCard File
hu: Az Ön VCard fájlja

en: Your Yahoo! message did not get sent.
hu: Az Ön Yahoo! üzenete nem lett elküldve.

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
hu: A fiókja le lett tiltva, mivel túl sok érvénytelen jelszót adott meg

en: Your account is currently suspended.
hu: A fiókja jelenleg fel van függesztve.

en: Your account is locked, please log in to the Yahoo! website.
hu: A fiókja zárolva van, kérem jelentkezzen be a Yahoo! weboldalára.

en: Your authorization operation has been accepted by the QQ server
hu: A hitelesítési műveletét elfogadta a QQ kiszolgáló

en: Your buddy list was downloaded from the server.
hu: A partnerlistája letöltve a kiszolgálóról.

en: Your buddy list was stored on the server.
hu: A partnerlista tárolva a kiszolgálón.

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
hu: A partnerlistája üres, semmi nem került a fájlba.

en: Your command failed for an unknown reason.
hu: A parancs végrehajtása ismeretlen ok miatt sikertelen.

en: Your current password is different from the one that you specified.
hu: A jelenlegi jelszava eltér a megadottól.

en: Your information has been updated
hu: Információi frissítve lettek

en: Your new MSN friendly name is too long.
hu: Az új MSN beceneve túl hosszú.

en: Your password has been changed.
hu: A jelszava meg lett változtatva.

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
hu: Az Ön által választott fióknevet a kiszolgáló visszautasította. Valószínűleg érvénytelen karaktereket tartalmaz.

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
hu: Az Ön által választott becenevet a kiszolgáló visszautasította. Valószínűleg érvénytelen karaktereket tartalmaz.

en: Your system administrator has disabled this operation
hu: A rendszeradminisztrátora letiltotta ezt a műveletet

en: Your warning level is currently too high to log in.
hu: A figyelmeztetési szintje jelenleg túl magas a bejelentkezéshez.

en: Zephyr Protocol Plugin
hu: Zephyr protokollbővítmény

en: Zip Code
hu: Irányítószám

en: Zipcode
hu: Irányítószám

en: Zodiac Sign
hu: Zodiákus jel

en: [ Audible %s/%s/%s.swf ] %s
hu: [ Hallható %s/%s/%s.swf ] %s

en: [Unable to display a message from this user because it contained invalid characters.]
hu: [Nem lehet megjeleníteni az üzenetet ettől a felhasználótól, mert az érvénytelen karaktereket tartalmazott.]

en: _Accept
hu: Elfog_adás

en: _Accept Defaults
hu: Alapértel_mezések elfogadása

en: _Account
hu: _Fiók

en: _Account:
hu: F_iók:

en: _Add
hu: Hozzá_adás

en: _Add Chat
hu: Cse_vegés hozzáadása

en: _Advanced
hu: _Haladó

en: _Alias
hu: Ál_név

en: _Alias...
hu: Ál_név...

en: _Apply
hu: _Alkalmaz

en: _Associate Buddy
hu: _Partner összerendelése

en: _Auto-reply:
hu: _Automatikus válasz:

en: _Autodetect IP address
hu: _IP cím automatikus felismerése

en: _Basic
hu: _Alap

en: _Block
hu: _Tiltás

en: _Both Icon & Text
hu: Ik_on és szöveg

en: _Browse logs folder
hu: A _naplómappa böngészése

en: _Browser:
hu: _Böngésző:

en: _Buddy List window transparency
hu: _Partnerlista-ablak átlátszósága

en: _Buddy name:
hu: _Partner neve:

en: _Buddy:
hu: _Partner:

en: _Cancel
hu: Mé_gsem

en: _Channel:
hu: Cs_atorna:

en: _Class:
hu: _Osztály:

en: _Collapse
hu: Összecs_ukás

en: _Configure Room
hu: Sz_oba beállítása

en: _Connect
hu: Kapcs_olódás

en: _Copy E-Mail Address
hu: E-mail cím _másolása

en: _Copy Link Location
hu: _Hivatkozás helyének másolása

en: _Decline
hu: _Elutasítás

en: _Delete Group
hu: _Csoport törlése

en: _Description
hu: _Leírás

en: _Disable
hu: _Tiltás

en: _Dockable Buddy List
hu: _Dokkolható partnerlista

en: _Edit Account
hu: _Fiók szerkesztése

en: _End port:
hu: _Utolsó port:

en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
hu: Kis- és nagybetűk _pontos egyezése (ne jelölje be azok automatikus kezeléséhez)

en: _Exchange:
hu: _Váltás:

en: _Expand
hu: _Kibontás

en: _Flash window when chat messages are received
hu: _Villogtassa az ablakot új csevegésüzenetek fogadásakor

en: _Focused windows
hu: _Fókuszban lévő ablakok

en: _Force (traditional %s) 24-hour time format
hu: (hagyományos %s) 24 órás i_dőformátum kényszerítése

en: _Get Info
hu: Információ le_kérése

en: _Get List
hu: Lista _lekérése

en: _Group:
hu: _Csoport:

en: _Handle:
hu: A_zonosító:

en: _Hide new IM conversations:
hu: Új társal_gások elrejtése:

en: _Host:
hu: _Gépnév:

en: _IM window transparency
hu: _IM ablak átlátszósága

en: _IM windows
hu: _IM ablakok

en: _Icon Only
hu: Csak i_kon

en: _Import...
hu: _Importálás...

en: _Insert
hu: _Beszúrás

en: _Instance:
hu: _Példány:

en: _Invite
hu: Meg_hívás

en: _Join
hu: _Csatlakozás

en: _Keep Buddy List window on top:
hu: _Partnerlista-ablak mindig felül:

en: _Login
hu: _Bejelentkezés

en: _Manual:
    (%s for URL)
hu: _Kézi:
    (%s az URL-hez)

en: _Manually specify range of ports to listen on
hu: A figyelendő porttartomány _kézi megadása

en: _Merge Groups
hu: _Csoportok összefésülése

en: _Message Logs:
hu: Ü_zenetnaplók:

en: _Message:
hu: Ü_zenet:

en: _Method:
hu: Hang_rendszer kiválasztása:

en: _Minutes before changing status:
hu: Állapot módosítása ennyi _perc után:

en: _Modify
hu: _Módosítás

en: _More...
hu: _Több...

en: _Name
hu: _Név

en: _No
hu: _Nem

en: _Notify buddies that you are typing to them
hu: Partnerek figyelmez_tetése, ha nekik gépel

en: _Open Link in Browser
hu: Hivatk_ozás megnyitása böngészőben

en: _Open Mail
hu: _Levél megnyitása

en: _Open link in:
hu: Hivatk_ozás megnyitása:

en: _Passphrase:
hu: _Jelmondat:

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: _Pause
hu: _Szünet

en: _Permit
hu: _Engedélyezés

en: _Placement:
hu: _Elhelyezés:

en: _Pop up a notification
hu: Értesítés _megjelenítése

en: _Recipient:
hu: _Címzett:

en: _Recurring
hu: _Ismétlődő

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: _Remove Buddy
hu: Partner _törlése

en: _Remove Chat
hu: _Csevegés eltávolítása

en: _Remove Contact
hu: _Kapcsolat eltávolítása

en: _Remove Group
hu: _Csoport eltávolítása

en: _Rename
hu: Á_tnevezés

en: _Report idle time:
hu: _Inaktivitás idejének jelentése:

en: _Reset formatting
hu: F_ormázás törlése

en: _Resume
hu: _Folytatás

en: _Room:
hu: Sz_oba:

en: _Save
hu: M_entés

en: _Save Image...
hu: Kép menté_se...

en: _Search
hu: _Keresés

en: _Search for:
hu: Kere_sés:

en: _Send
hu: _Küldés

en: _Send File
hu: _Fájl küldése

en: _Send Message
hu: Üzenet kül_dése

en: _Send To
hu: _Küldés mint

en: _Server:
hu: _Kiszolgáló:

en: _Set
hu: _Beállítás

en: _Show slider bar in IM window
hu: C_súszka mutatása az IM ablakban

en: _Show system tray icon:
hu: _Rendszertálca-ikon megjelenítése:

en: _Start %s on Windows startup
hu: A %s indítá_sa a Windows indulásakor

en: _Start port:
hu: _Első port:

en: _Status:
hu: Áll_apot:

en: _Text Only
hu: Csak s_zöveg

en: _Title:
hu: _Cím:

en: _Unset
hu: _Visszaállítás

en: _Use
hu: _Használat

en: _User:
hu: _Felhasználó:

en: _Username:
hu: _Felhasználó:

en: _View...
hu: _Nézet..

en: _Visual gesture display
hu: Gesztusok _vizuális megjelenítése

en: _Yes
hu: _Igen

en: accounts
hu: fiókok

en: accounts: Show the accounts window.
hu: accounts: A fiókok ablak megjelenítése.

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
hu: action &lt;elvégzendő művelet&gt;:  Egy művelet elvégzése.

en: affiliate &lt;user&gt; &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt;: Set a user's affiliation with the room.
hu: affiliate &lt;felhasználó&gt; &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt;: Egy felhasználó a szobával fennálló kapcsolatának beállítása.

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
hu: away [üzenet]:  Beállít egy távollét-üzenetet, vagy üzenet nélkül használva visszatér a távollétből.

en: ban &lt;user&gt; [room]:  Ban a user from the room.
hu: ban &lt;felhasználó&gt; [szoba]:  Felhasználó kitiltása a szobából.

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
hu: ban [&lt;csatorna&gt; +|-&lt;becenév&gt;]:  Kliens kitiltása a csatornáról

en: buddy list
hu: partnerlista

en: buddylist: Show the buddylist.
hu: buddylist: A partnerlista megjelenítése.

en: buzz: Buzz a user to get their attention
hu: buzz: Felhasználó megcsörgetése figyelemfelhívási céllal

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
hu: call &lt;command&gt;:  Egy silc kliensparancs meghívása

en: channel %s not found
hu: %s csatorna nem található

en: channel modes for %s: %s
hu: csatorna üzemmódok a következőhöz: %s: %s

en: chanserv: Send a command to chanserv
hu: chanserv: parancs küldése a chanserv kiszolgálónak.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
hu: clear: Törli a társalgás előzményeit.

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
hu: cmode &lt;csatorna&gt; [+|-&lt;módok&gt;] [paraméterek]:  Csatorna üzemmódjainak megjelenítése vagy megváltoztatása

en: config:  Configure a chat room.
hu: config:   Csevegőszoba beállítása.

en: configure:  Configure a chat room.
hu: configure:  Csevegőszoba beállítása.

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
hu: cumode &lt;csatorna&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;becenév&gt;:  A becenév módjainak megváltoztatása a csatornán

en: current topic is: %s
hu: a jelenlegi téma: %s

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
hu: debug &lt;parancs&gt;: Különböző hibakeresési információk küldése a jelenlegi társalgásba.

en: debugwin: Show the debug window.
hu: debugwin: A hibakereső ablak megjelenítése.

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
hu: deop &lt;becenév1&gt; [becenév2] ...:  A csatorna-operátor állapot elvétele valakitől. Csatornaoperátornak kell lennie, hogy ezt megtehesse.

en: detach:  Detach this session
hu: detach:  Ezen folyamat leválasztása

en: developer
hu: fejlesztő

en: developer & webmaster
hu: fejlesztő és webmester

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
hu: devoice &lt;becenév1&gt; [becenév2] ...:  A csatorna hang állapot elvétele valakitől, így nem beszélhet, ha a csatorna moderált (+m). Csatornaoperátornak kell lennie, hogy ezt megtehesse.

en: doodle: Request user to start a Doodle session
hu: doodle: Kérés a felhasználóhoz egy firkálási folyamat indítására

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
hu: getkey &lt;becenév|kiszolgáló&gt;:  A kliens vagy a kiszolgáló nyilvános kulcsának letöltése

en: hacker and designated driver [lazy bum]
hu: hacker és kijelölt vezető

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
hu: help &lt;parancs&gt;: Egy adott parancs súgója.

en: iTunes Music Store Link
hu: iTunes zenebolt hivatkozás

en: info [server]:  View server administrative details
hu: info [kiszolgáló]:  A kiszolgáló adminisztrációs részleteinek megjelenítése

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
hu: inst &lt;példány&gt;: Beállítja az osztályhoz használandó példányt

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
hu: instance &lt;példány&gt;: Beállítja az osztályhoz használandó példányt

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
hu: invite &lt;csatorna&gt; [-|+]&lt;becenév&gt;:  A becenév nevű felhasználó meghívása vagy a csatorna meghívási listájához/ról hozzáadása/eltávolítása

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
hu: invite &lt;becenév&gt; [szoba]:  Meghív valakit, hogy csatlakozzon Önhöz a megadott vagy a jelenlegi csatornán.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
hu: invite &lt;felhasználó&gt; [üzenet]:  Felhasználó meghívása a szobába.

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
hu: j &lt;szoba1&gt;[,szoba2][,...] [kulcs1[,kulcs2][,...]]:  Belépés egy vagy több csatornára, opcionálisan kulcs megadásával mindegyikhez, ha szükséges.

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
hu: join &lt;csatorna&gt; [&lt;jelszó&gt;]:  Csatlakozás csatornához ezen a hálózaton

en: join &lt;room&gt;:  Join a chat room on the Yahoo network
hu: join &lt;szoba&gt;:  Csatlakozás csevegőszobához a Yahoo hálózatán

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
hu: join &lt;szoba1&gt;[,szoba2][,...] [kulcs1[,kulcs2][,...]]:  Belépés egy vagy több csatornára, opcionálisan kulcs megadásával mindegyikhez, ha szükséges.

en: join: &lt;room&gt; [server]:  Join a chat on this server.
hu: join: &lt;szoba&gt; [kiszolgáló]:  Csatlakozás csevegéshez a megadott kiszolgálón.

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
hu: kick &lt;csatorna&gt; &lt;becenév&gt; [megjegyzés]:  Kliens kirúgása a csatornáról

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
hu: kick &lt;becenév&gt; [üzenet]:  Egy személy eltávolítása a csatornáról. Csatornaoperátornak kell lennie, hogy ezt megtehesse.

en: kick &lt;user&gt; [room]:  Kick a user from the room.
hu: kick &lt;felhasználó&gt; [szoba]:  Felhasználó kirúgása a szobából.

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
hu: kill &lt;becenév&gt; [-pubkey|&lt;ok&gt;]:  A "becenév" nevű felhasználó kidobása

en: lastlog: Searches for a substring in the backlog.
hu: lastlog: Szövegrészlet keresése a naplóban.

en: lead developer
hu: vezető fejlesztő

en: leave [channel]:  Leave the chat
hu: leave [csatorna]:  A csevegés elhagyása

en: libfaim maintainer
hu: libfaim karbantartó

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
hu: list:   Megjeleníti az egy hálózaton belül elérhető csevegőszobák listáját. <i>Figyelmeztetés: néhány kiszolgáló bontja a kapcsolatot, ha Ön kiadja ezt a parancsot.</i>

en: list:  List channels on this network
hu: list:  Csatornák listázása ezen a hálózaton

en: list: List rooms on the Yahoo network
hu: list: Csatornák listázása a Yahoo hálózatán

en: maintainer
hu: karbantartó

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
hu: me &lt;elvégzendő művelet&gt;:  Végrehajt egy műveletet.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
hu: me &lt;művelet&gt;: IRC stílusú művelet küldése egy partnernak vagy csevegésnek.

en: memoserv: Send a command to memoserv
hu: memoserv: parancs küldése a memoserv kiszolgálónak.

en: minutes
hu: perc

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
hu: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;becenév|csatorna|&gt;:  Csatorna- vagy felhasználómód beállítása vagy visszavonása.

en: mode (%s %s) by %s
hu: mód (%s %s) %s által

en: motd:  View the server's Message Of The Day
hu: motd:  A kiszolgáló napi üzenetének megjelenítése

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
hu: msg &lt;becenév&gt; &lt;message&gt;:  Magánüzenet küldése a felhasználónak

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
hu: msg &lt;becenév&gt; &lt;üzenet&gt;:  Magánüzenetet küld a felhasználónak (nem pedig a csatornának).

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
hu: msg &lt;felhasználó&gt; &lt;üzenet&gt;:  Magánüzenet küldése másik felhasználónak.

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
hu: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;csatorna/csatornák&gt;:  A csatorna/csatornák bizonyos felhasználóinak listázása

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
hu: names [csatorna]:  Kilistázza a csatornán jelenlévő felhasználókat.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
hu: nick &lt;új becenév&gt;:  Megváltoztatja a becenevét.

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
hu: nick &lt;új becenév&gt;:  A becenevének megváltoztatása

en: nickserv: Send a command to nickserv
hu: nickserv: parancs küldése a nickserv kiszolgálónak.

en: no channel modes are set on %s
hu: nincsenek csatorna üzemmódok beállítva a következőn: %s

en: no such channel
hu: nincs ilyen csatorna

en: nudge: nudge a user to get their attention
hu: nudge: felhasználó megbökése figyelemfelhívási céllal

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
hu: op &lt;becenév1&gt; [becenév2] ...:  Csatornaoperátori jogok adása valakinek. Csatornaoperátornak kell lennie, hogy ezt megtehesse.

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
hu: oper &lt;becenév&gt; [-pubkey]:  Kiszolgáló-operátori jogok kérése

en: operserv: Send a command to operserv
hu: openserv: parancs küldése az openserv kiszolgálónak.

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
hu: operwall &lt;üzenet&gt;:  Ha nem tudja, mi ez, valószínűleg használni sem tudja.

en: original author
hu: eredeti szerző

en: part [channel]:  Leave the chat
hu: part [csatorna]:  A csevegés elhagyása

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
hu: part [szoba] [üzenet]:  Elhagyja a jelenlegi vagy egy megadott csatornát, egy opcionális üzenettel.

en: part [room]:  Leave the room.
hu: part [szoba]:  A szoba elhagyása.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
hu: ping [becenév]:  Megkérdezi, mennyi egy felhasználó (vagy a kiszolgáló, ha nincs megadva) késése.

en: ping:  Send PING to the connected server
hu: ping:  PING küldése a kapcsolódott kiszolgálónak

en: plugins: Show the plugins window.
hu: plugins: A bővítmények ablak megjelenítése.

en: prefs: Show the preference window.
hu: prefs: A beállítások ablak megjelenítése.

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
hu: query &lt;becenév&gt; &lt;üzenet&gt;:  Magánüzenetet küld a felhasználónak (nem pedig a csatornának).

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
hu: query &lt;becenév&gt; [&lt;message&gt;]:  Magánüzenet küldése a felhasználónak

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
hu: quit [message]:  Kapcsolat bontása a kiszolgálóval, egy opcionális üzenet kíséretében

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
hu: quit [üzenet]:  Bontja a kapcsolatot a kiszolgálóval, egy opcionális üzenettel.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
hu: quote [...]:  Nyers parancs küldése a kiszolgálónak.

en: register:  Register with a chat room.
hu: register:  Regisztráció csevegőszobánál.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
hu: remove &lt;becenév&gt; [üzenet]:  Egy személy eltávolítása a szobából. Csatornaoperátornak kell lennie, hogy ezt megtehesse.

en: role &lt;user&gt; &lt;moderator|participant|visitor|none&gt;: Set a user's role in the room.
hu: role &lt;felhasználó&gt; &lt;moderator|participant|visitor|none&gt;: Beállítja a felhasználó szerepét a szobában.

en: saved statuses
hu: mentett állapotok

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
hu: say &lt;üzenet&gt;: Üzenet küldése, mintha nem használná a parancsot.

en: stats:  View server and network statistics
hu: stats:  A kiszolgáló és a hálózat statisztikáinak megjelenítése

en: statuses: Show the savedstatuses window.
hu: statuses: A mentett állapotok ablak megjelenítése.

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
hu: sub &lt;osztály&gt; &lt;példány&gt; &lt;címzett&gt;: Csatlakozás új csevegéshez

en: support
hu: támogató

en: support/QA
hu: támogató/QA

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
hu: time: Megjeleníti az IRC kiszolgáló jelenlegi helyi idejét.

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
hu: topic &lt;példány&gt;: Beállítja az osztályhoz használandó példányt

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
hu: topic [&lt;új téma&gt;]:  A téma megtekintése vagy módosítása

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
hu: topic [új téma]:  A csatorna témájának megtekintése vagy megváltoztatása.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
hu: topic [új téma]:  A téma megtekintése vagy megváltoztatása.

en: tzc command
hu: tzc parancs

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
hu: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Felhasználói mód beállítása vagy visszavonása.

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
hu: umode &lt;felhasználói módok&gt;:  A felhasználói módjainak beállítása a hálózaton

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
hu: users &lt;csatorna&gt;:  Egy csatorna felhasználóit listázza ki

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
hu: version [becenév]: CTCP VERSION kérés küldése felhasználónak

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
hu: voice &lt;becenév1&gt; [becenév2] ...:  Csatorna hang állapot megadása valakinek. Csatornaoperátornak kell lennie, hogy ezt megtehesse.

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
hu: wallops &lt;üzenet&gt;:  Ha nem tudja, mi ez, valószínűleg használni sem tudja.

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
hu: whois &lt;becenév&gt;:  A becenévhez tartozó információk megjelenítése

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
hu: whois [kiszolgáló] &lt;becenév&gt;:  Információk lekérése egy felhasználóról.

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
hu: whowas &lt;becenév&gt;:  A becenév nevű felhasználó információinak megjelenítése

en: whowas &lt;nick&gt;: Get information on a user that has logged off.
hu: whowas &lt;becenév&gt;: Információk lekérése egy kijelentkezett felhasználóról.

en: win32 port
hu: win32 portolás

en: you can see the butterflies mating
hu: láthatja a pillangók nászát

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
hu: zc &lt;osztály&gt;: Üzenet küldése a következőnek: &lt;<i>osztály</i>,SZEMÉLY,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
hu: zci &lt;osztály&gt; &lt;példány&gt;: Üzenet küldése a következőnek: &lt;<i>osztály</i>,<i>példány</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
hu: zcir &lt;osztály&gt; &lt;példány&gt; &lt;címzett&gt;: Üzenet küldése a következőnek: &lt;<i>osztály</i>,<i>példány</i>,<i>címzett</i>&gt;

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
hu: zi &lt;példány&gt;: Üzenet küldése a következőnek: &lt;üzenet,<i>példány</i>,*&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
hu: zir &lt;példány&gt; &lt;címzett&gt;: Üzenet küldése a következőnek: &lt;ÜZENET,<i>példány</i>,<i>címzett</i>&gt;

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
hu: zl &lt;becenév&gt;: Felhasználó keresése

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
hu: zlocate &lt;becenév&gt;: Felhasználó keresése
