calibre - en to uk translation catalogue (996 entries)

en: 	Baen file detected. Re-parsing...
uk: 	Baen файл визначений. Повторний аналіз...

en: 	Book Designer file detected.
uk: 	Book Designer файл визначений.

en: 	Converting to BBeB...
uk: 	Конвертація в BBeB...

en: 	Parsing HTML...
uk: 	Аналіз HTML...

en: 
    %prog %%name [options] file.pdf page_to_split_on ...
    %prog %%name [options] file.pdf page_range_to_split_on ...
    	
    Ex.
    	
    %prog %%name file.pdf 6
    %prog %%name file.pdf 6-12
    %prog %%name file.pdf 6-12 8 10 9-20
    
    Split a PDF.
uk: 
    %prog %%name [options] file.pdf сторінка_за_якою_розбити ...
    %prog %%name [options] file.pdf діапазон_сторінок_за_якими_розбити ...
    	
    Ex.
    	
    %prog %%name file.pdf 6
    %prog %%name file.pdf 6-12
    %prog %%name file.pdf 6-12 8 10 9-20
    
    Розділити PDF.

en: 
    %prog [options] ISBN
    
    Fetch a cover image/social metadata for the book identified by ISBN from LibraryThing.com
uk: 
    %prog [options] ISBN
    
    Отримати зображення обкладинки/соціальні метадані книги за номером ISBN з LibraryThing.com

en:     %prog options
    
        Customize calibre by loading external plugins.
uk:     %prog опції
    
        Налаштуйте Calibre, використовуючи зовнішні додатки.

en:  days
uk:  днів

en:  from
uk:  з

en:  or
uk:  або

en: ".kobo" files do not exist on the device as books instead, they are rows in the sqlite database. Currently they cannot be exported or viewed.
uk: Файли ".kobo" відсутні на пристрої в форматі книг, вони є записами в БД sqlite. На даний момент вони не можуть бути експортовані чи переглянуті.

en: %d books
uk: %d книг(а/и)

en: %prog [options] file.lrs
    Compile an LRS file into an LRF file.
uk: %prog [options] file.lrs
    Укладання LRS файлу з LRF файлу.

en: %prog [options] mybook.lrf
    
    
    Show/edit the metadata in an LRF file.
uk: %prog [options] mybook.lrf
    
    
    Показати/редагувати метадані LRF файлу.

en: %prog book.lrf
    Convert an LRF file into an LRS (XML UTF-8 encoded) file
uk: %prog book.lrf
    Перетворює LRF файл у LRS файл (XML UTF-8 кодування)

en: %s format books are not supported
uk: %s формат е-книжки не підтримується

en: %s is an empty file
uk: %s пустий файл

en: &Account
uk: Ра&хунок

en: &Advanced
uk: &Додатково

en: &All these words:
uk: &Всі ці слова

en: &Apply
uk: &Застосувати

en: &Author(s):
uk: &Автор(и):

en: &Author(s):
uk: Автор(и):

en: &Bottom:
uk: &Нижній:

en: &Browse
uk: &Перегляд

en: &Comments
uk: &Коментарі

en: &Date:
uk: &Дата:

en: &Default
uk: &Типовий

en: &Devices
uk: &Пристрої

en: &Donate to support calibre
uk: &Підтримайте Calibre

en: &Download now
uk: &Завантажити зараз

en: &Format:
uk: &Формат:

en: &Generate cover
uk: &Згенерувати обкладинку

en: &Input format:
uk: &Вхідний формат:

en: &Left:
uk: &Лівий:

en: &Manufacturers
uk: &Виробники

en: &Next
uk: &Далі

en: &Orientation:
uk: Орієнтация:

en: &Output document
uk: &Вихідний документ

en: &Output format:
uk: &Вихідний формат

en: &Output profile:
uk: &Вихідний профіль

en: &Paper Size:
uk: Размер паперу:

en: &Password:
uk: &Пароль:

en: &Published:
uk: &Видано:

en: &Publisher:
uk: Видавець:

en: &Rating:
uk: Оцінка:

en: &Remove
uk: &Видалити

en: &Remove cover
uk: &Видалити обкладинку

en: &Remove tags:
uk: &Видалити теги:

en: &Replace with:
uk: &Замінити на:

en: &Restore
uk: &Відновити

en: &Right:
uk: &Правий:

en: &Schedule
uk: Розклад

en: &Search for:
uk: &Шукати:

en: &Send catalog to device automatically
uk: Надсилати каталог на пристрій автоматично

en: &Series:
uk: Серія:

en: &Show password
uk: &Показати пароль

en: &Start Server
uk: &Запустити сервер

en: &Stop selected jobs
uk: &Зупинити вибрані завдання

en: &Test
uk: &Тест

en: &Test Server
uk: &Перевірити сервер

en: &Title:
uk: &Заголовок:

en: &Title:
uk: &Заголовок:

en: &Toolbar
uk: Панель &інструментів

en: &Top:
uk: &Верхній:

en: &Username:
uk: &Ім’я користувача:

en: (all books)
uk: (всі книги)

en: (delete after copy)
uk: (Видалення після копіювання)

en: (optional)
uk: (за бажанням)

en: (required)
uk: (потрібно вказати)

en: <h2>Congratulations!</h2> You have successfully setup calibre. Press the %s button to apply your settings.
uk: <h2>Вітаємо!</h2> Налаштування Calibre успішно завершено. Натисніть кнопку %s, щоб застосувати зміни.

en: A
uk: А

en: A file generated by ghostscript which allows each page to be individually cropped `gs -dSAFER -dNOPAUSE -dBATCH -sDEVICE=bbox file.pdf 2> bounding`
uk: Файл, створений ghostscript, який дозволяє унікально обрізати кожну сторінку `gs -dSAFER -dNOPAUSE -dBATCH -sDEVICE=bbox file.pdf 2> bounding`

en: A&vailable tags
uk: Доступні теги

en: Aborting...
uk: Переривання...

en: Access log:
uk: Журнал звернень:

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Acknowledgements
uk: Підтвердження

en: Active Jobs
uk: Ативні завдання

en: Add Empty book. (Book entry with no formats)
uk: Додати пусту книгу (без будь-яких форматів)

en: Add Table of Contents to beginning of the book.
uk: Додати зміст напочатку книги.

en: Add a custom news source
uk: Додати власне джерело новин

en: Add a header to all the pages with title and author.
uk: Додати у верхній колонтитул назву і автора.

en: Add a plugin by specifying the path to the zip file containing it.
uk: Додайте плагін, вказавши місцезнаходження zip-файла, який його містить

en: Add books
uk: Додати книги

en: Add books by ISBN
uk: Додати книги за ISBN

en: Add books from a single directory
uk: Додати книги з однієї директорії

en: Add books from directories, including sub directories (Multiple books per directory, assumes every ebook file is a different book)
uk: Додати книги з директорій, включаючи піддиректорії (декілька книга на директорію, вважаючи, що кожен файл в директорії - окрема книга)

en: Add books from directories, including sub-directories (One book per directory, assumes every ebook file is the same book in a different format)
uk: Додати книги з директорій, включаючи піддиректорії (одна книга на директорію, вважаючи, що кожен файл в директорії - та ж книга у різних форматах)

en: Add books to calibre
uk: Додати книжки до Calibre

en: Add books to library
uk: Додати книги до бібліотеки

en: Add books to the calibre library/device from files on your computer
uk: Додати книги до бібліотеки calibre/пристрою зайлів вашого комп’ютера.

en: Add books to your calibre library from the connected device
uk: Додати книги до бібліотеки з підключеного пристрою

en: Add custom news source
uk: Додати власне джерело новин

en: Add extra spacing below the header. Default is %default pt.
uk: Додати додаткові пробіли перед заголовком. За замовчанням %default пунктів.

en: Add from ISBN
uk: Додати з ISBN

en: Add to library
uk: Додати до бібліотеки

en: Add your own columns
uk: Додати власну колонку

en: Add/remove your own columns to the calibre book list
uk: Додати/видалити власну колонку зі списку книг calibre

en: Add/remove/customize various bits of calibre functionality
uk: Додати/видалити/налаштувати різні частини функціональності calibre

en: Added
uk: Додано

en: Added Tags:
uk: Додані теги:

en: Adding
uk: Додавання

en: Adding books
uk: Додавання книг

en: Adding books to device metadata listing...
uk: Додаю книжки до списку метаданих на пристрої...

en: Adding duplicates...
uk: Додавання повторів...

en: Adding failed
uk: Додавання не вдалося

en: Adding...
uk: Додавання...

en: Adjust the look and feel of the calibre interface to suit your tastes
uk: Налаштуйте зовнішній вигляд Calibre за своїм смаком

en: Advanced
uk: Розширено

en: Advanced Search
uk: Розширений пошук

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: All articles
uk: Всі статті

en: All by author
uk: Усі по автору

en: All by title
uk: Усі по назві

en: Already exists
uk: Вже існує

en: Always
uk: Завжди

en: An XPath expression. Page breaks are inserted before the specified elements.
uk: Вираз XPath. Розриви сторінок будуть вставлятись перед вказаними елементами.

en: An error occurred while processing a table: %s. Ignoring table markup.
uk: Сталася помилка при обробці таблиці: %s. Пропустити таблицю розмітки.

en: Apple device
uk: Пристрої Apple

en: Apple device detected, launching iTunes, please wait ...
uk: Пристрій Apple виявлено, запуск iTunes, будь ласка, зачекайте ...

en: Apply changes
uk: Застосувати зміни

en: Apply no processing to the image
uk: Не орпацьовувати зображення

en: Archives
uk: Архіви

en: Are you sure
uk: Ви впевнені

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Are your sure?
uk: Db dgtdyt

en: Article download failed: %s
uk: Не вдалось завантажити статтю: %s

en: Article downloaded: %s
uk: Стаття завантажена: %s

en: Author
uk: Автор

en: Author(s)
uk: Автор(и)

en: Authors
uk: Автори

en: Authors:
uk: Автори:

en: Auto convert the following books before sending via email?
uk: Автоматично конвертувати наступні книги перед відправкою по електронній пошті?

en: Automatic management
uk: Автоматичне управління

en: Automatically download the cover, if available
uk: Автоматичне завантаження обкладинок, якщо вони наявні

en: Automatically launch content server on application startup
uk: Автоматично запускати сервер під час запуску програми

en: Automatically send downloaded &news to ebook reader
uk: Автоматично насилати завантажені &новини на пристрій

en: Average rating
uk: Середня оцінка

en: Backup metadata
uk: Резервне копіювання метаданих

en: Backup status
uk: Cтатус резервного копіювання

en: Bad table:
    %s
uk: Погана таблиця:
    %s

en: Bambook SDK has not been installed.
uk: Не встановлено Bambook SDK

en: Base
uk: Основне

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Bibliography
uk: Бібліографія

en: Book
uk: Книга

en: Book Cover
uk: Обкладинка

en: Book Details
uk: Детально про книгу

en: Books
uk: Книги

en: Books by same author
uk: Книги цього автора

en: Books by this publisher
uk: Книги цього видавця

en: Books in this series
uk: Книги цієї серії

en: Books with the same tags
uk: Книги з такими ж тегами

en: Browse the calibre User Manual
uk: Переглянути керіництво користувача Calibre

en: Bulk convert
uk: Загальне перетворення

en: CSV/XML Options
uk: Параметри CSV/XML

en: Cache covers from iTunes/iBooks
uk: Кешувати обкладинку з iTunes/iBooks

en: Cannot add link %s to TOC
uk: Не вдається додати посилання %s до TOC

en: Cannot configure
uk: Не вдається налаштувати

en: Cannot convert
uk: Не вдалося перетворити

en: Cannot copy
uk: Не вдається скопіювати

en: Cannot copy books directly from iDevice. Drag from iTunes Library to desktop, then add to calibre's Library window.
uk: Неможливо скопіювати книги напряму з пристрою. Перетягніть з бібліотеки iTunes на робочий стіл, після чого додайте до бібліотеки calibre.

en: Cannot delete
uk: Не вдається видалити

en: Cannot delete books
uk: Не вдається видалити книги

en: Cannot download metadata
uk: Не вдалось завантажити метадані

en: Cannot download news as no internet connection is active
uk: Не можу завантажити новини, через відстуність активного Інтернет підключення

en: Cannot edit metadata
uk: Неможливо редагувати метадані

en: Cannot get files from this device
uk: Не вдається отримати файли з цього пристрою

en: Cannot kill job
uk: Не можу припинити завдання

en: Cannot kill jobs that communicate with the device
uk: Не можу припинити завдання пов'язане з пристроєм

en: Cannot merge books
uk: Неможливо злити книги

en: Cannot open folder
uk: Не можу відкрити папку

en: Cannot read from: %s
uk: Не можу прочитати з: %s

en: Cannot save to disk
uk: Не вдається зберегти на диск

en: Cannot send: Device has no storage card
uk: Не вдається відправити: пристрій не має картки памя'ті

en: Cannot send: No device is connected
uk: Не вдається відправити: прийстрій не під'єднано

en: Cannot view
uk: Не вдається переглянути

en: Catalog
uk: Каталог

en: Catalog generated.
uk: Каталог створено.

en: Catalog generator
uk: Генератор каталогу

en: Category Editor
uk: Редактор категорії

en: Change &cover
uk: Змінити &обкладинку

en: Change &cover image:
uk: Змінити &обкладинку:

en: Change Case
uk: Змінити регістр

en: Change cover
uk: Змінити обкладинку

en: Change metadata fields before saving/sending
uk: Змініть поля метаданих перед збереженням/надсиланням

en: Change the title of this book
uk: Змінити назву цієї книги

en: Change the way calibre behaves
uk: Змінити спосіб поведінки Calibre

en: Changed metadata
uk: Змінені метадані

en: Character match
uk: Символьний збіг

en: Check library
uk: Перевірити бібліотеку

en: Checking database integrity
uk: Перевірка цілісності бази даних

en: Choose &language (requires restart):
uk: Обрати &мову

en: Choose Files
uk: Виберіть файли

en: Choose Format
uk: Обрати формат

en: Choose a new name for the library <b>%s</b>.
uk: Виберіть нове ім'я для бібліотеки <b>%s</b>.

en: Choose a random book from your calibre library
uk: Вибрати випадковим чином книгу із бібліотеки Сalibre

en: Choose calibre library to work with
uk: Виберіть бібліотеку calibre з якою працюватимете

en: Choose destination directory
uk: Оберіть каталог призначення

en: Choose format to send to device
uk: Вибрати формат для надсилання

en: Choose formats
uk: Обрати формати

en: Choose formats for
uk: Обрати формати для

en: Choose formats to be deleted
uk: Виберіть формати для видалення

en: Choose library
uk: Вибрати бібліотеку

en: Choose stores
uk: Обрати магазини

en: Choose the format to view
uk: Вибрати формат для перегляду

en: Choose the location to add books from
uk: Оберіть теку для додання звідти книг.

en: Choose your &language:
uk: Обрати вашу &мову:

en: Choose your calibre library
uk: Обрати вашу бібліотеку Calibre

en: Clear
uk: Очистити

en: Click to see list of jobs
uk: Натиснути для отримання списку завдань

en: Colophon
uk: Емблема видавництва

en: Columns to be displayed in the book list
uk: Стовпці будуть відображені у списку книг

en: Comic
uk: Комікс

en: Comics
uk: Комікси

en: Comma separated list of directories to send e-books to on the device. The first one that exists will be used
uk: Перелік папок (розділений комами) для надсилання електронних книжок на пристрій. Будуть використані ті, що були створені першими.

en: Comma separated list of directories to send e-books to on the device. The first one that exists will be used.
uk: Список директорій (розділений комами), для відправки електронних книг на пристрій. Буде використано перший існуючий.

en: Comma separated list of metadata fields to turn into collections on the device. Possibilities include:
uk: Список полів метаданих, розділений комами, перетворити в колекції на пристрої. Можливості включають:

en: Comments
uk: Коментарі

en: Common Options
uk: Загальні параметри

en: Communicate with Android phones.
uk: Зв'язується з телефонами на базі операційної системи "Android"

en: Communicate with Hanlin V3 eBook readers.
uk: Зв’язується з Hanlin V3 eBook readers.

en: Communicate with Hanlin V5 eBook readers.
uk: Зв’язується з Hanlin V5 eBook readers.

en: Communicate with S60 phones.
uk: Зв'язується з телефонами на базі операційної системи "S60"

en: Communicate with The Book reader.
uk: Зв’язується з The Book reader.

en: Communicate with all the Sony eBook readers.
uk: Зв’язується з Sony eBook readers.

en: Communicate with an eBook reader.
uk: Зв’язуюся з eBook reader.

en: Communicate with iTunes.
uk: Зв’язується з iTunes.

en: Communicate with iTunes/iBooks.
uk: Зв'язується з iTunes/iBooks.

en: Communicate with the Aluratek Color
uk: З’єднатися із Aluratek Color

en: Communicate with the Astak Mentor EB600
uk: Зв’язується з Astak Mentor EB600

en: Communicate with the Azbooka
uk: Зв’язується з Azbooka.

en: Communicate with the BOOX eBook reader.
uk: Зв’язується з BOOX eBook reader.

en: Communicate with the Binatone Readme eBook reader.
uk: Зв’язується з Binatone Readme eBook reader.

en: Communicate with the Blackberry smart phone.
uk: Зв’язується з смартфоном Blackberry.

en: Communicate with the Cybook Gen 3 / Opus eBook reader.
uk: Зв’язується з Cybook Gen 3 / Opus eBook reader.

en: Communicate with the EB600 eBook reader.
uk: Зв’язується з EB600 eBook reader.

en: Communicate with the EEE Reader
uk: З’єднатися з EEE Reader

en: Communicate with the ESlick eBook reader.
uk: Зв’язується з ESlick eBook reader.

en: Communicate with the Elonex EB 511 eBook reader.
uk: Зв’язується з Elonex EB 511 eBook reader.

en: Communicate with the Entourage Edge.
uk: Зв’язується з Entourage Edge.

en: Communicate with the GM2000
uk: Зв’язується з GM2000

en: Communicate with the Hanvon N520 eBook reader.
uk: Зв’язується з Hanvon N520 eBook reader.

en: Communicate with the IRex Digital Reader 1000 eBook reader.
uk: Зв’язується з IRex Digital Reader 1000 eBook reader.

en: Communicate with the IRex Digital Reader 800
uk: Зв’язується з IRex Digital Reader 800.

en: Communicate with the IRex Iliad eBook reader.
uk: Зв’язується IRex Iliad eBook reader.

en: Communicate with the Iriver Story reader.
uk: Зв’язується з Iriver Story reader.

en: Communicate with the JetBook eBook reader.
uk: Зв’язується з JetBook eBook reader.

en: Communicate with the Kindle 2/3 eBook reader.
uk: Зв’язується з Kindle 2/3 eBook reader.

en: Communicate with the Kindle DX eBook reader.
uk: Зв’язується з Kindle DX eBook reader.

en: Communicate with the Kindle eBook reader.
uk: Зв’язується з Kindle eBook reader.

en: Communicate with the Kobo Reader
uk: Зв’язується з Kobo Reader.

en: Communicate with the MiBuk Wolder reader.
uk: Зв’язується з MiBuk Wolder reader.

en: Communicate with the Newsmy reader.
uk: Зв’язується з Newsmy reader.

en: Communicate with the Nextbook Reader
uk: З’єднатися з Nextbook Reader

en: Communicate with the Nokia 770 internet tablet.
uk: Зв’язується з Nokia 770 internet tablet.

en: Communicate with the Nokia E52
uk: Зв’язується з Nokia E52

en: Communicate with the Nook eBook reader.
uk: Зв’язується з Nook eBook reader.

en: Communicate with the Nuut2 eBook reader.
uk: Зв’язується з Nuut2 eBook reader.

en: Communicate with the Palm Pre
uk: Зв’язується з Palm Pre

en: Communicate with the Pandigital Novel
uk: Зв’язується з Pandigital Novel

en: Communicate with the PocketBook 301 reader.
uk: Зв’язується з PocketBook 301 reader.

en: Communicate with the Samsung SNE eBook reader.
uk: Зв’язується з Samsung SNE eBook reader.

en: Communicate with the Sigmatek eBook reader.
uk: Зв’язується з Sigmatek eBook reader.

en: Communicate with the Sony PRS-500 eBook reader.
uk: Зв’язуєтья з Sony PRS-500 eBook reader.

en: Communicate with the Sovos reader.
uk: Зв’язується з Sovos reader.

en: Communicate with the SpringDesign Alex eBook reader.
uk: Зв’язується з SpringDesign Alex eBook reader.

en: Communicate with the Teclast K3/K5 reader.
uk: Зв’язується з Teclast K3/K5 reader.

en: Communicate with the Trekstor
uk: З’єднатися з Trekstor

en: Communicate with the iPapyrus reader.
uk: Зв’язується з iPapyrus reader.

en: Configure Device
uk: Налаштування пристрою

en: Confirm before deleting
uk: Підтвердити перед видаленням

en: Connect to folder
uk: Підключитися до папки

en: Connect to iTunes
uk: Підключитися до iTunes

en: Connect/share
uk: Під'єднатись/роздати

en: Control auto-detection of document structure.
uk: Контроль автовизначення структури документу.

en: Control how calibre exports files from its database to disk when using Save to disk
uk: Контроль експорту файлів зі своєї бази даних на диску при використанні Зберегти на диск

en: Control how calibre reads metadata from files when adding books
uk: Контроль читання метаданих з файлів при додаванні книг

en: Control how calibre transfers files to your ebook reader
uk: Контроль передачі файліви на вашу е-книжку

en: Control the automatic generation of a Table of Contents. By default, if the source file has a Table of Contents, it will be used in preference to the automatically generated one.
uk: Контроль автоматичного генерування вмісту. За замовчування, якщо файл має Зміст, то він буде використовуватися замість автоматично згенерованого.

en: Conversion
uk: Перетворення

en: Conversion Error
uk: Помилка перетворення

en: Conversion Input
uk: Перетворення вводу

en: Conversion Output
uk: Вивід перетворення

en: Convert
uk: Перетворити

en: Convert LRS to LRS, useful for debugging.
uk: Перетворення LRS в LRS, корисно для відладки.

en: Convert books
uk: Перетворити книги

en: Convert individually
uk: Індивідуальне перетворення

en: Converting input to HTML...
uk: Конвертую вхідний файл в HTML...

en: Copied
uk: Скопійована

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy Cover
uk: Копіювати обкладинку

en: Copy a book from one calibre library to another
uk: Скопіювати книги з поточної бібліотеки в іншу

en: Copy books from the devce to your calibre library
uk: Скопіювати книги з пристрою у вашу бібліотеку

en: Copy selected books to the specified library
uk: Копіювати вибрані книжки до вказаної бібліотеки

en: Copy to library
uk: Копіювати в бібліотеку

en: Copying
uk: Копіювання

en: Copyright
uk: Копірайт

en: Could not copy books:
uk: Неможливо скопіювати книги:

en: Could not download cover: %s
uk: Не вадлос завантажити обкладинку: %s

en: Could not find an ebook inside the archive
uk: Не можу знайти е-книжку всередині архіву

en: Could not find any covers for <b>%s</b>
uk: Не вдалося знайти жодної обкладинки для <b>%s</b>

en: Could not find mount helper: %s.
uk: Не можливо знайти допоміжні монтування: %s.

en: Could not parse file: %s
uk: Не вдалося розібрати файл: %s

en: Could not read cover
uk: Не вдалось прочитати обкладинку

en: Could not read cover from %s format
uk: Не вдалось прочитати обкладинку %s формату

en: Could not read cover image: %s
uk: Не вдалося прочитати зображення обкладинки: %s

en: Could not read from thumbnail file:
uk: Не можу прочитати з файлу мініатюри:

en: Could not read metadata from %s format
uk: Не вдалось прочитати метадані з %s формату

en: Could not save some books
uk: Не вдалося зберегти деякі книги

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Cover Browser
uk: Переглядач обкладинок

en: Cover Pages
uk: Обкладинки

en: Cover browser could not be loaded
uk: Переглядач обкладинок не може бути завантажений

en: Cover saved to
uk: Обкладинка збережена

en: Create a PMLZ archive containing the PML file and all images in the directory pmlname_img or images. This plugin is run every time you add a PML file to the library.
uk: Створіть PMLZ архів, що буде містити в собі PML файл та всі малюнки, в папці pmlname_img або images. Цей плагін запускається кожен раз, коли Ви додаєте HTML файл до бібліотеки

en: Create your own template functions
uk: Створити власні шаблонні функції

en: Creating
uk: Створюю

en: Creating LIT file from EPUB...
uk: Створення LIT файлу з EPUB...

en: Creating XML...
uk: Створення XML...

en: Creating book records from ISBNs
uk: Створити записи книг з  ISBN

en: Creator
uk: Автор

en: Crop Options:
uk: Параметри обрізки:

en: Current cover
uk: Поточна обкладинка

en: Custom
uk: Користувацькі

en: Customize
uk: Вигляд

en: Customize plugin. Specify name of plugin and customization string separated by a comma.
uk: Налаштуйте плагін під себе. Вкажіть назву плагіну та рядок налаштування, розділені комою.

en: Customize the toolbars and context menus, changing which actions are available in each
uk: Налаштувати панель і контекстне меню

en: Database integrity check failed, click Show details for details.
uk: Перевірка цілісності бази даних завершилась з помилка. Натисніть "Показати деталі" для відповідної дії

en: Date
uk: Дата

en: Debug log
uk: Журнал відлагодження

en: Decrypt Options:
uk: Параметри дешифрування:

en: Dedication
uk: Присвята

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Default action to perform when send to device button is clicked
uk: Дія за замовчуванням при натисканні кнопки "надіслати до пристрою"

en: Defaults for conversion to LRF
uk: Перетворювати за замовчуванням у LRF

en: Delete books from library after uploading to device
uk: Видалити книги з бібліотеки після завантаження на пристрій

en: Delete books from your calibre library or connected device
uk: Видалити книги з Calibre або підключеного пристрою

en: Delete library
uk: Знищити бібліотеку

en: Deleted
uk: Вилучено

en: Deleting books from device.
uk: Видалення книг з пристрою.

en: Deleting...
uk: Вилучення…

en: Details of job
uk: Деталі завдання

en: Device IP Address (restart calibre after changing)
uk: IP адреса пристрою (потрібен перезапуск)

en: Device Interface
uk: Інтерфейс пристрою

en: Dialog
uk: Діалог

en: Disable Apple driver
uk: Увімкнути драйвер Apple

en: Disable UI animations
uk: Відключити анімацію користувацького інтерфейсу

en: Disable all rescaling of font sizes.
uk: Заборонити масштабування шрифтів.

en: Disable compression of the file contents.
uk: Вимкнути стиснення вмісту файлів.

en: Disable conversion of images to &black and white
uk: Вимкнути перетворення зображень на &чорно-білі

en: Disable normalize (improve contrast) color range for pictures. Default: False
uk: Відключити нормалізацію (покращення контрасту) кольорової гамми для зображень. За замовчуванням відключене.

en: Disable notifications from the system tray icon
uk: Відключити повідомлення від іконки в системному треї

en: Disable sharpening.
uk: Відмінити підвищення чіткості

en: Disable the named plugin
uk: Вимкніть вибраний плагін

en: Disable trimming of comic pages. For some comics, trimming might remove content as well as borders.
uk: Відключити обрізку сторінок коміксів. В деяких коміксах ця опція може видаляти вміст разом з полями.

en: Disabled plugins
uk: Вимкнені додатки

en: Do not check for updates
uk: Не перевіряти наявність поновлень

en: Do not convert the image to grayscale (black and white)
uk: Не перетворювати зображення в градації сірого (чорний і білий)

en: Do not download CSS stylesheets.
uk: Не завантажено CSS стилі.

en: Do not extract images from the document
uk: Не витягувати зображення з документа

en: Do not insert a Table of Contents at the beginning of the book.
uk: Не вставляти зміст на початку книги.

en: Do not insert a Table of Contents into the output text.
uk: Не вставляти Зміст у вихідний текст

en: Do not save embedded image and font files to disk
uk: Не зберігати вкладені зображення і шрифти на диск

en: Does absolutely nothing
uk: Не робить абсолютно нічого

en: Don't add auto-detected chapters to the Table of Contents.
uk: Не додавати автовизначені розділи до Змісту.

en: Don't sort the files found in the comic alphabetically by name. Instead use the order they were added to the comic.
uk: Не сортувати файли, що містять комікси, в алфавітному порядку за іменем. Замість цього використвовувати той порядок, в якому вони були додані в комікси.

en: Don't split landscape images into two portrait images
uk: Не розділювати альбомне зображення на два портретних

en: Donate
uk: Підтримка

en: Download all metadata (slow)
uk: Завантажити всі метадані  (повільно)

en: Download co&ver
uk: Знайти &обкладинку

en: Download complete
uk: Звантаження завершено

en: Download failed
uk: Завантаження не вдалось

en: Download finished
uk: Завантаження завершено

en: Download log
uk: Лог завантаження

en: Download metadata and covers
uk: Завантажити метадані і обкладинки

en: Download social metadata (tags/rating/etc.)
uk: Завантажити соціальні метадані (теґи/оцінки/тощо)

en: Downloading cover...
uk: Завантаження обкладинки...

en: Downloading covers for <b>%s</b>, please wait...
uk: Завантажуюся обкладинки для <b>%s</b>, будь-ласка, зачекайте...

en: Downloads covers from The Open Library
uk: Завантажити обкладинки з  The Open Library

en: Downloads metadata and covers from Overdrive's Content Reserve
uk: Завантажити метадані та обкладинки з  Overdrive's Content Reserve

en: Downloads metadata from isbndb.com
uk: Завантаження метаданих з isbndb.com

en: Duplicates found!
uk: Знайдено повтори!

en: E-book options
uk: Параметри E-book

en: EPUB Books
uk: EPUB книги

en: EPUB Output
uk: Вивід в EPUB

en: Edit Comments
uk: Редагувати коментарі

en: Edit Meta information
uk: Редагувати мета інформацію

en: Edit bookmark
uk: Редагувати закладку

en: Edit metadata
uk: Редагувати метадані

en: Edit metadata in bulk
uk: Редагувати метадані разом

en: Edit metadata individually
uk: Редагувати метадані індивідуально

en: Edit the metadata of books in your calibre library
uk: Редагувати метадані книжок у бібліотеці Сalibre

en: Editing meta information for <b>%d books</b>
uk: Редагування мета інформації для <b>%d книг</b>

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email to
uk: Надіслати email до

en: Enable Apple driver
uk: Вимкнути драйвер Apple

en: Enable Despeckle. Reduces speckle noise. May greatly increase processing time.
uk: Дозволити підчистку. Зменшує крапковий шум. Може значно збільшити час опрацювання.

en: Enable autorotation of images that are wider than the screen width.
uk: Дозволити авторотацію зображень, які ширші ніж ширина екрану.

en: Enable the named plugin
uk: Ввімкніть вибраний плагін

en: Enable to cache and display covers from iTunes/iBooks
uk: Увімкнути кешування і відображення обкладиники з iTunes/iBooks

en: Enabled plugins
uk: Увімкнені додатки

en: Encrypt Options:
uk: Параметри шифрування:

en: Epigraph
uk: Епіграф

en: Error
uk: Помилка

en: Error log:
uk: Журнал помилок:

en: Error reading file
uk: Помилка при зчитуванні файлу

en: Error while saving
uk: Помилки при збереженні

en: Export Catalog Directory
uk: Експортувати каталог директорії

en: Export all books into a single directory
uk: Експорт усіх книг в однин каталог

en: Export books from your calibre library to the hard disk
uk: Перенести книги із бібліотеки Сalibre на жорсткий диск

en: Extra &CSS
uk: Додаткові &CSS

en: Extra customization
uk: Додаткове налаштування

en: Extract cover from LRF file. Note that the LRF format has no defined cover, so we use some heuristics to guess the cover.
uk: Витягти обкладинку з LRF файлу. Примітка: якщо LRF формат не містить обкладинки, використовуйте замість неї будь-яку евристично підібрану обкладинку.

en: Extract cover from comic files
uk: Витягнути обкладинки з файлів комікса

en: Extract thumbnail from LRF file
uk: Витягнути мініатюру з LRF файлу

en: FB2 Output
uk: Вивід в FB2

en: Failed
uk: Невдача

en: Failed %s
uk: Збій %s

en: Failed to delete
uk: Неможливо вилучити

en: Failed to download metadata
uk: Завантаження метаданиз не вдалось

en: Failed to parse date/time
uk: Не вдалося розібрати дату/час

en: Failed to process comic: 
    
    %s
uk: Не вдалося опрацювати комікс: 
    
    %s

en: Failed to process opf file
uk: Помилка процесу opf файлу

en: Failed to read metadata
uk: Помилка читання метаданих

en: Failed to read metadata from the following
uk: Помилка читання метаданих з

en: Failed to rename the library at %s. The most common cause for this is if one of the files in the library is open in another program.
uk: Не вдалося перейменувати цю бібліотеку в %s. Найбільш поширеною причиною цього є та, що один з файлів в бібліотеці може бути відкрито в іншій програмі.

en: Fetch annotations (experimental)
uk: Отримати аннотації (експерементально)

en: Fetch news
uk: Вибірка новин

en: Fetch news from
uk: Отримати новини з

en: Fetching news from
uk: Отримання новин з

en: File Size
uk: Розмір файлу

en: File type
uk: Тип файлу

en: Fine tune how calibre behaves in various contexts
uk: Досконале налаштування поводження calibre в різних ситуаціях

en: Fix unmanifested files
uk: Виправити файли без маніфесту

en: Footnotes
uk: Виноски

en: Foreword
uk: Передмова

en: Format for &dates
uk: Формат для &дати

en: Formats
uk: Формати

en: Formats that are viewed using the internal viewer
uk: Формати перегляду з використанням вбудованого оглядача

en: Frame
uk: Рамка

en: France
uk: Франція

en: Generate an Adobe "page-map" file if pagination information is available.
uk: Створити Adobe "page-map" файл якщо доступна інформація про поділ на сторінки.

en: Generating %s catalog...
uk: Генерується каталог %s

en: Germany
uk: Німеччина

en: Get books
uk: Отримати книги

en: Get device information...
uk: Отримую інформацію про пристрій...

en: Get the cover from the ebook and save it at as the specified file.
uk: Отримати обкладинку з книжки і зберегти її у вказаному файлі.

en: Getting list of books on device...
uk: Отримую список книжок з пристрою...

en: Glossary
uk: Глосарій

en: HTML Books
uk: HTML книги

en: HTML TOC generation options.
uk: HTML TOC параметри створення.

en: Help
uk: Довідка

en: Hide
uk: Сховати

en: Hide category %s
uk: Сховати категорію %s

en: Hide column %s
uk: Сховати колонку %s

en: How many empty books should be added?
uk: Скільки має бути додано пустих книжок?

en: How many empty books?
uk: Скільки пустих книжок?

en: INPUT OPTIONS
uk: ВХІДНІ ПАРАМЕТРИ

en: Identifiers
uk: Ідентифікатори

en: If fewer than this number of chapters is detected, then links are added to the Table of Contents. Default: %default
uk: Якщо буде знайдено менше цієї кількості розділів, то посилання будуть встановлені на сторінку змісту.За замовчуванням: %default

en: If specified, the output plugin will try to create output that is as human readable as possible. May not have any effect for some output plugins.
uk: Якщо вказано, вихідний плагін спробує створити зручні для читання вихідні дані. Може не мати жодного ефекту для деяких вихідних плагінів.

en: Import
uk: Імпорт

en: Import Bookmarks
uk: Імпортувати закладки

en: Import/Export
uk: Імпорт/Експорт

en: Index
uk: Індекс

en: Initialization of plugin %s failed with traceback:
uk: Ініціалізація додатку %s не вдалася з помилками:

en: Input Options
uk: Вхідні параметри

en: Input profile
uk: Профіль вводу

en: Insert a blank line between paragraphs. Will not work if the source file does not use paragraphs (<p> or <div> tags).
uk: Вставте порожній рядок між абзацами. Не буде працювати, якщо вихідний файл не використовує абзаци (<p> або <div> теги).

en: Installed plugins
uk: Встановлені додатки

en: Intended for generic tablet devices, does no resizing of images
uk: Призначений для загальних пристроїв, не змінює роздільної здатності зображень

en: Intended for the Samsung Galaxy and similar tablet devices with a resolution of 600x1280
uk: Призначений для Samsung Galaxy  та подібних пристроїв з роздільною здатністю 600x1280

en: Intended for the iPad and similar devices with a resolution of 768x1024
uk: Призначений для iPad та подібних пристроїв з роздільною здатністю 768x1024

en: Interface
uk: Зовнішній вигляд

en: Invalid LRF file. Could not set metadata.
uk: Помилка LRF файлу. Неможливо внести метадані.

en: Invalid input
uk: Некоректні дані

en: Italy
uk: Італія

en: Job
uk: Завдання

en: Job &priority:
uk: &Пріоритет завдання:

en: Job has already run
uk: Завдання вже працює

en: Jobs:
uk: Завдання:

en: John Schember
uk: Джон Шембер

en: Keep aspect ratio and scale image using screen height as image width for viewing in landscape mode.
uk: Зберегти формат зображення і масштаб, використовуючи висоту екрану як ширину для перегляду в альбомному режимі.

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Keys
uk: Ключі

en: Kindle options
uk: Налаштування Kindle

en: Kovid Goyal
uk: Ковід Ґоял

en: LIT Books
uk: LIT книги

en: LRF Books
uk: LRF книги

en: LRF Output
uk: Вивід в LRF

en: LRS written to
uk: LRS пише

en: Large
uk: Великий

en: Level of verbosity. Specify multiple times for greater verbosity.
uk: Рівень детальності. Вкажіть декілька разів для більшої деталізації.

en: Library Maintenance
uk: Обслуговування бібліотеки

en: Library metadata backup status
uk: Статус резервного копіювання бібліотечних метаданих

en: Library removed
uk: Бібліотеку видалено

en: Limit max simultaneous jobs to number of CPUs
uk: Обмежити максимум одночасних завдань кількістю процесорів CPU

en: List all installed plugins
uk: Список всіх встановлених плагінів

en: List of Illustrations
uk: Список ілюстрацій

en: List of Tables
uk: Список заголовків

en: Loading ebook...
uk: Завантаження книги

en: Local plugin customization
uk: Налаштування локального плагіну

en: Long text, like comments, not shown in the tag browser
uk: Довгий текст, такий як коментарі, що не відображається в браузері тегів

en: Look and Feel
uk: Зовнішній вигляд

en: Lower Case
uk: Нижній регістр

en: MOBI Books
uk: MOBI книги

en: MOBI Output
uk: Вивід MOBI

en: Main
uk: Головна

en: Main Text
uk: Основний текст

en: Main memory
uk: Основна пам'ять

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Main window geometry
uk: Геометрія головного вікна

en: Maintain picture aspect ratio. Default is to fill the screen.
uk: Задати формат картинки. За замовчуванням на весь екран.

en: Manage Saved Searches
uk: Управління збереженими пошуками

en: Manage User Categories
uk: Управління категоріями користувача

en: Manage collections
uk: Управління колекціями

en: Manage the collections on this device
uk: Управління колекціями на пристрої

en: Manual management
uk: Ручне управління

en: Mapping for filetype plugins
uk: Призначення модулів типів файлів

en: Margins
uk: Відступи

en: Match all
uk: Повний збіг

en: Match any
uk: Будь-який збіг

en: Merge Options:
uk: Параметри об’єднання:

en: Merge book records
uk: Злити записи книг

en: Merge into first selected book - delete others
uk: Злити в першу обрану книгу - видалити інші

en: Merge into first selected book - keep others
uk: Злити в першу обрану книгу - залишити інші

en: Merged some books
uk: Об’єднати книги

en: Merging user annotations into database
uk: Додати користувацькі аннотації в базу даних

en: Metadata
uk: Метадані

en: Metadata download
uk: Метадані завантажено

en: Metadata download completed
uk: Завантаження метаданих завершено

en: Metadata plugboards
uk: Панель метаданих

en: Metadata reader
uk: Читання метаданих

en: Metadata writer
uk: Запис метаданих

en: Minimum interval in seconds between consecutive fetches. Default is %default s
uk: Мінімальний інтервал (у секундах) між послідовними запитами. За замовчуванням %default с.

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Miscellaneous advanced configuration
uk: Різні додаткові налаштування

en: Modify images to meet Palm device size limitations.
uk: Змінити зображення відповідно до обмежень пристрою Palm.

en: Multiple Books Selected
uk: Вибрано кілька книг

en: My Series
uk: Мої серії

en: Narrow
uk: Вузький

en: Negate
uk: Відкинути

en: Never
uk: Ніколи

en: News
uk: Новини

en: News:
uk: Новини:

en: Next
uk: Далі

en: Next Page
uk: Наступна сторінка

en: Next match
uk: Наступний збіг

en: No
uk: Ні

en: No book files found
uk: Не знайдено файлів книги

en: No book selected
uk: Не вибрано книгу

en: No books
uk: Нема книг

en: No books found
uk: Книги не знайдені

en: No books selected
uk: Не вибрано книги

en: No books selected to fetch annotations from
uk: Не вибрано книг для витягнення аннотацій

en: No books to delete
uk: Немає книг для видалення

en: No change
uk: Без змін

en: No cover found
uk: Обкладинка не знайдена

en: No detailed info available
uk: Детальна інформація відстутня

en: No detailed information is available for books on the device.
uk: Відсутня детальна інформація для книжок на пристрої.

en: No device is connected
uk: Пристрій не підключений

en: No file specified
uk: Файл не вказаний

en: No formats available
uk: Немає доступних форматів

en: No internet connection
uk: Відсутнє під'єднання до Інтернету

en: No item selected
uk: Нічого не вибрано

en: No library
uk: Немає бібліотеки

en: No library found
uk: Бібліотеку не знайдено

en: No library found at %s
uk: Не знайдено бібліотеку в %s

en: No match
uk: Немає збігів

en: No matches found for: %s
uk: Не знайдено збігів для: %s

en: No problems found
uk: Проблем не знайдено

en: No suitable formats
uk: Немає відповідних форматів

en: None of the selected books are on the device
uk: Вибрані книжки відсутні на пристрої

en: Not Implemented
uk: Не застосовано

en: Not allowed
uk: Не дозволено

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Note that the actual library folder will be renamed.
uk: Зверніть увагу, що актуальна папка бібліотеки буде перейменована.

en: Notes
uk: Нотатки

en: Notify when a new version is available
uk: Повідомити про появу нової версії

en: Number of colors for grayscale image conversion. Default: %default. Values of less than 256 may result in blurred text on your device if you are creating your comics in EPUB format.
uk: Кількість відтінків сірого для перетворення зображень. За умовчанням: %default. Значення менше 256 можуть привести до розмитості тексту на пристрої, якщо ви створюєте комікси у форматі EPUB.

en: Number of covers to show in the cover browsing mode
uk: Кількість обкладинок, що показуватиметься в режимі перегляду за обкладинками

en: Number of pixels to crop from the left most x (default is %s)
uk: Кількість пікселів для обрізування від найбільш лівої x (за замовчуванням: %s)

en: Number of pixels to crop from the left most y (default is %s)
uk: Кількість пікселів для обрізування від найбільш лівої y (за замовчуванням: %s)

en: Number of pixels to crop from the right most x (default is %s)
uk: Кількість пікселів для обрізування від найбільш правої x (за замовчуванням: %s)

en: Number of pixels to crop from the right most y (default is %s)
uk: Кількість пікселів для обрізування від найбільш правої y (за замовчуванням: %s)

en: OPF created in
uk: OPF створений в

en: OPF version to generate. Default is %default.
uk: OPF версії для створення. За замовчуванням %default.

en: OPF/NCX/etc. generation options.
uk: OPF/NCX/тощо. параметри створення.

en: OUTPUT OPTIONS
uk: ВИХІДНІ ПАРАМЕТРИ

en: Oldest news kept in database
uk: Старі новини зберігаються в базі даних

en: Only links that match this regular expression will be followed. This option can be specified multiple times, in which case as long as a link matches any one regexp, it will be followed. By default all links are followed.
uk: Тільки посилання, які відповідають цьому регулярному виразу будуть залишатись. Цей параметр може бути заданий кілька разів, і в цьому випадку, якщо посилання відповідає будь-якому з регулярних виразів, воно залишиться. За замовчуванням всі посилання залишаються.

en: Open book
uk: Відкрити книгу

en: Open containing folder
uk: Показати в папці

en: Options for the LRF ebook viewer
uk: Параметри перегляду LRF

en: Options specific to
uk: Налаштування специфічні для

en: Options specific to the input format.
uk: Специфічні опції вхідного формату

en: Options to control the look and feel of the output
uk: Параметри для контролю за зовнішнім виглядом вихідного файлу

en: Options to control the processing of the input %s file
uk: Параметри для контролю опрацювання вхідного файлу %s

en: Options to control the processing of the output %s
uk: Параметри для контролю опрацювання вихідного файлу %s

en: Options to control the transformation of pdf
uk: Параметри контроля перетворення pdf

en: Options to help with debugging the conversion
uk: Параметри для полегшення відладки перетворення

en: Options to set metadata in the output
uk: Параметри для встановлення метаданих вихідного файлу

en: Ordered list of formats the device will accept
uk: Відсортованний список форматів, що підтримуються пристроєм

en: Original metadata
uk: Початкові метадані

en: Other formats
uk: Інші формати

en: Output LRS file
uk: Вихідний LRS файл

en: Output Options
uk: Вихідні параметри

en: Output profile
uk: Профайл виводу

en: Output saved to
uk: Вихідні збережено до

en: Overwrite author and title with new metadata
uk: Переписати автора і назву з нових метаданих

en: PDB Output
uk: Вивід PDB

en: PDF Books
uk: PDF книги

en: PDF Input
uk: Імпорт PDF

en: PDF Output
uk: Вивід PDF

en: PDF Version
uk: PDF версія

en: Page
uk: Сторінка

en: Page Setup
uk: Налаштування сторінки

en: Pages
uk: Сторінки

en: Parsing LRF...
uk: Аналіз LRF...

en: Path
uk: Шлях

en: Path to a graphic that will be set as this files' thumbnail
uk: Шлях до ілюстрації, що використовуватиметься як мініатюра

en: Path to a txt file containing the comment to be stored in the lrf file.
uk: Шлях до txt файлу, що містить коментарі, що зберігатимуться в lrf файлі.

en: Path to output file
uk: Шлях для вихідного файлу

en: Path to output file. By default a file is created in the current directory.
uk: Шлях до вихідного файлу. За замовчуванням файл створюється в поточному каталозі.

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Pick a random book
uk: Обрати довільну книгу

en: Place files in sub directories if the device supports them
uk: Помістити файли в піддиректорії якщо пристрій підтримує їх

en: Plugins
uk: Розширення

en: Preface
uk: Вступ

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preview
uk: Перегляд

en: Processed
uk: Оброблено

en: Processing %s
uk: Опрацьовано %s

en: Producer
uk: Виробник (продюсер)

en: Profile description
uk: Опис профілю

en: Progress
uk: Хід виконання

en: Published
uk: Опубліковано

en: Published:
uk: Видавець:

en: Publisher
uk: Видавець

en: Publishers
uk: Видавці

en: Quick switch
uk: Швидке перемикання

en: RB Output
uk: Вивід RB

en: Rating
uk: Оцінка

en: Ratings
uk: Оцінки

en: Ratings, shown with stars
uk: Оцінки, показуються з зірочками

en: Read a random book
uk: Читати випадкову книгу

en: Read metadata from %s files
uk: Прочитати метадані з %s файлів

en: Read metadata from ebooks in RAR archives
uk: Прочитати метадані з е-книжок в RAR-архіві

en: Read metadata from ebooks in ZIP archives
uk: Прочитати метадані з е-книжок в ZIP-архіві

en: Read metadata from files on device
uk: Отримати метадані з файлів на пристрої

en: Read metadata from the specified OPF file and use it to set metadata in the ebook. Metadata specified on the command line will override metadata read from the OPF file
uk: Прочитати метадані зі вказаного OPF файлу і використовувати їх, як метадані для книжки. Метадані вказані в командній стрічці замінять метадані прочитані з OPF файлу.

en: Recipes
uk: Рецепти

en: Regex:
uk: Регулярний вираз:

en: Regular Expression
uk: Регулярний вираз

en: Remove &all
uk: Видалити &всі

en: Remove &format:
uk: Видалити формат:

en: Remove a custom plugin by name. Has no effect on builtin plugins
uk: Видалити плагіни за назвою. Не впливає на встроєні плагіни.

en: Remove all formats from selected books, except...
uk: Видалити всі формати із вибраних книжок, крім...

en: Remove all tags
uk: Видалити всі теги

en: Remove books
uk: Видалити книжки

en: Remove covers from selected books
uk: Видалити обкладинки з вибраних книжок

en: Remove files of a specific format from selected books..
uk: Видалити файли визначеного формату із вибраних книг.

en: Remove first &image
uk: Видалити перше &зображенння

en: Remove formatting
uk: Видалити форматування

en: Remove library
uk: Видалити бібліотеку

en: Remove matching books from device
uk: Видалити відповідні книги з пристрою

en: Remove selected books
uk: Видалити вибрані книжки

en: Remove series
uk: Видалити серію

en: Removing books from device metadata listing...
uk: Видаляю книжки з списку метаданих на пристрої...

en: Removing books from device...
uk: Видаляю книжки з пристрою...

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename failed
uk: Помилка перейменування

en: Rename library
uk: Переназвати бібліотеку

en: Render tables in the HTML as images (useful if the document has large or complex tables)
uk: Преставити таблиці в HTML як зображення (корисно, коли в документі містяться великі або складні таблиці)

en: Rendered %s
uk: Опрацьовано %s

en: Requested formats not available
uk: Необхідні формати не доступні

en: Resize all the images for full screen view.
uk: Змінити розмір всіх зображень для повноекранного перегляду.

en: Restart calibre
uk: Перезапустити Сalibre

en: Restart in debug mode
uk: Перезавантажити в режимі відлагодження

en: Restore database
uk: Відновити базу даних

en: Restrict to
uk: Обмежити

en: Reverse Options:
uk: Параметри перевертання:

en: Rights
uk: Права

en: Rotate Options:
uk: Параметри обертання:

en: Run server &automatically on startup
uk: Запускати сервер авт&оматично при запуску програми

en: Run welcome wizard
uk: Запустити майстра початкових налаштувань

en: Running time
uk: Час виконання

en: Running transforms on ebook...
uk: Виконую перетворення книги…

en: SNB Output
uk: Вивід SNB

en: Save &cover separately
uk: Зберегти &обкладинку окремо

en: Save &template
uk: Зберегти &шаблон

en: Save &template:
uk: Зберегти &шаблон:

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Save only %s format to disk
uk: Зберегти на диск у %s форматі

en: Save only %s format to disk in a single directory
uk: Зберегти на диск у %s форматі в одну директорію

en: Save original file when converting from same format to same format
uk: Зберегти початкові файли при перетворенні у той же ж самий формат

en: Save single format to disk...
uk: Зберегти на диск у єдиному форматі...

en: Save the output from different stages of the conversion pipeline to the specified directory. Useful if you are unsure at which stage of the conversion process a bug is occurring.
uk: Зберігати вивід після різних стадій перетворення у вказаний каталог. Корисно, якщо ви не впевнені на якій стадії стається помилка.

en: Save to disk
uk: Зберегти на диск

en: Save to disk in a single directory
uk: Зберегти на диск в одну директорію

en: Saved
uk: Збережено

en: Saved Search:
uk: Збережений пошук:

en: Saved Searches
uk: Збережені пошуки

en: Saving books to disk
uk: Запис книг на диск

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Schedule news download
uk: Розклад завантаження новин

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Search
uk: Пошук

en: Search (For Advanced Search click the button to the left)
uk: Пошук (для розширеного пошуку натисніть кнопку ліворуч)

en: Search for books in all folders
uk: Шукати книги в всіх теках

en: Search for ebooks
uk: Шукати е-книги

en: Search/Replace
uk: Пошук/Заміна

en: Searches
uk: Пошуки

en: Searching
uk: Шукаю

en: Searching for sub-folders
uk: Пошук в підпапках

en: Searching...
uk: Триває пошук...

en: Select a folder on your hard disk
uk: Обрати паку на жорсткому диску

en: Select book files
uk: Оберіть файли книг

en: Select books
uk: Оберіть книги

en: Selected slot: %s is not supported.
uk: Вибраний слот: %s не підтримується.

en: Send and delete from library
uk: Надіслати і видалити з бібліотеки

en: Send books to the connected device
uk: Надіслати книги на підключений пристрій

en: Send collections to device
uk: Надіслати колекції до пристрою

en: Send file to storage card instead of main memory by default
uk: Надсилати файл на картку пам’яті замість основної пам’яті за замовчуванням

en: Send metadata to device
uk: Надіслати метадані до пристрою

en: Send to device
uk: Надіслати до пристрою

en: Send to main memory
uk: Надіслати в основну пам'ять

en: Send to storage card A
uk: Надіслати на картку пам'яті А

en: Send to storage card B
uk: Надіслати на картку пам'яті B

en: Sending books to device.
uk: Надсилання кнги на пристрій

en: Sending books to devices
uk: Книги надсилаються до пристрою

en: Sending catalogs to device.
uk: Надсилання каталогу на пристрій

en: Sending email to
uk: Надсилаю електронну пошту  до

en: Sending metadata to device...
uk: Висилаю метадані до пристрою...

en: Sending news to device.
uk: Надсилання новин на пристрій

en: Sent news to
uk: Надіслати новини на

en: Separator
uk: Розділювач

en: Series | Series
uk[0]: Серії
uk[2]: Серій

en: Series:
uk: Серії:

en: Server &port:
uk: &Порт сервера:

en: Set book ID
uk: Вказати ID книжки

en: Set conversion options common to all formats
uk: Встановити параметри перетворення, загальні для всіх форматів

en: Set conversion options specific to each input format
uk: Встановити специфічні параметри перетворення для кожного вхідного формату

en: Set conversion options specific to each output format
uk: Встановити специфічні параметри перетворення для кожного вихідного формату

en: Set default send to device action
uk: Встановити дію по замовчанню при надсиланні на пристрій

en: Set metadata from %s files
uk: Взяти метадані з %s файлів

en: Set metadata in %s files
uk: Налаштувати метадані в %s файлах

en: Set sort key for the author
uk: Ввести ключ сортування за автором(ами)

en: Set sort key for the title
uk: Ввести ключ сортування за автором

en: Set the BookID in LRF files
uk: Вказати BookID в LRF файлах

en: Set the ISBN of the book.
uk: Вказати ISBN книжки.

en: Set the author
uk: Вставити автора

en: Set the authors. Multiple authors should be separated by ampersands.
uk: Вказати авторів. Декілька авторів повинні бути розділені амперсандами (&).

en: Set the book category.
uk: Вказати категорію книжки.

en: Set the book classification
uk: Вказати класифікацію книги

en: Set the book creator
uk: Вказати створювача книги

en: Set the book producer
uk: Вказати виробника книги

en: Set the book producer.
uk: Вказати виробника (продюсера) книжки.

en: Set the book timestamp (used by the date column in calibre).
uk: Встановити часову мітку книги (використовується колонкою дати в calibre).

en: Set the book title
uk: Ввести назву книги

en: Set the bottom margin in pts. Default is %default. Note: 72 pts equals 1 inch
uk: Вкажіть нижній відступ в пунктах. За замовчанням %default. Примітка: 72 пункти відповідають 1 дюйму.

en: Set the cover to the specified file or URL
uk: Встановити обкладинку для вказаного файлу або URL

en: Set the cover to the specified file.
uk: Вказати обкладинку даного файлу.

en: Set the ebook description.
uk: Ввести опис книги.

en: Set the ebook publisher.
uk: Вказати видавця книги.

en: Set the index of the book in this series.
uk: Вказати номер книги в серії.

en: Set the language.
uk: Встановити мову.

en: Set the left margin in pts. Default is %default. Note: 72 pts equals 1 inch
uk: Вкажіть лівий відступ в пунктах. За замовчанням %default. Примітка: 72 пункти відповідають 1 дюйму.

en: Set the publication date.
uk: Вказати дату публікації.

en: Set the published date.
uk: Вказати дату публікацію.

en: Set the publisher
uk: Вказати видавця

en: Set the rating. Should be a number between 1 and 5.
uk: Вказати оцінку. Може бути число між 1 і 5.

en: Set the right margin in pts. Default is %default. Note: 72 pts equals 1 inch
uk: Вкажіть правий відступ в пунктах. За замовчанням %default. Примітка: 72 пункти відповідають 1 дюйму.

en: Set the series this ebook belongs to.
uk: Вказати серію, до якої належить книжка.

en: Set the space between words in pts. Default is %default
uk: Вкажіть відступ між словами в інтервалах.За замовчуванням %default

en: Set the tags for the book. Should be a comma separated list.
uk: Вказати теґи для книжки. Повинні бути розділені комами.

en: Set the title.
uk: Вказати заголовок

en: Set the top margin in pts. Default is %default. Note: 72 pts equals 1 inch
uk: Вкажіть верхній відступ в пунктах. За замовчанням %default. Примітка: 72 пункти відповідають 1 дюйму.

en: Setup email based sharing of books
uk: Налаштувати спільний доступ на основі електронної пошти

en: Setup sharing of books via email. Can be used for automatic sending of downloaded news to your devices
uk: Установка обміну книг по електронній пошті. Може використовуватися для автоматичного надсилання чи завантаження новин на ваші пристрої

en: Setup the calibre Content Server which will give you access to your calibre library from anywhere, on any device, over the internet
uk: Налаштування сервера вмісту, який дасть вам доступ до бібліотеки calibre в будь-якому місці та на будь-якому пристрої, через Інтернет

en: Sharing
uk: Спільний доступ

en: Sharing books by email
uk: Обмін книгами по електронній пошті

en: Sharing over the net
uk: Обмін через мережу

en: Show &average ratings in the tags browser
uk: Показувати &середні оцінки в переглядачі тегів

en: Show book details
uk: Показати деталі книги

en: Show books in calibre library
uk: Показати книги в бібліотеці Calibre

en: Show books in storage card A
uk: Показати книги на картці пам'яті A

en: Show books in storage card B
uk: Показати книги на картці пам'яті B

en: Show books in the main memory of the device
uk: Показати книги в основній пам'яті пристрою

en: Show job &details
uk: Показати &деталі завдання

en: Show system tray icon
uk: Показувати іконку в панелі завдань

en: Show the average rating per item indication in the tag browser
uk: Показувати середню оцінку при перегляді теґа

en: Show the cover flow in a separate window instead of in the main calibre window
uk: Показати обкладинку в окремому вікні замість основного вікна calibre

en: Show this message again
uk: Показувати це повідомлення знову

en: Sidebar
uk: Бічна панель

en: Similar books...
uk: Подібні книги...

en: Size (MB)
uk: Розмір (Мб)

en: Small
uk: Малий

en: Some books changed
uk: Деякі книги змінено

en: Some books not found in iTunes database.
    Delete using the iBooks app.
    Click 'Show Details' for a list.
uk: Деякі книжки не знайдені в базі данихi iTunes.
    Видалити за допомогою додатку iBooks.
    Натисніть "Показати деталі" для списку.

en: Some cover art could not be converted.
    Click 'Show Details' for a list.
uk: Деякі обкладинки не можуть бути конвертовані.
    Натисніть кнопку "Показати деталі" для списку.

en: Sort by
uk: Сортувати за

en: Sort by author
uk: Сортувати за автором

en: Sort by average rating
uk: Сортувати за середньою оцінкою

en: Sort by name
uk: Сортувати за назвою

en: Sort by popularity
uk: Сортувати за популярністю

en: Sort tags list by name, popularity, or rating
uk: Сортувати теґи за ім’ям, популярністю чи оцінками

en: Specify the character encoding of the input document. If set this option will override any encoding declared by the document itself. Particularly useful for documents that do not declare an encoding or that have erroneous encoding declarations.
uk: Вкажіть кодування знаків для вхідного документу. Якщо кодування вказано тут, то це перезапише всі кодування, які мав документ в собі. Частково ця опція корисна для документів, які не мають вказаного кодування, або ж мають вказане неправильне кодування.

en: Specify the character encoding of the output document. The default is cp1252.
uk: Вкажіть кодування вихідного документа. За замовчуванням CP1252.

en: Specify the character encoding of the output document. The default is utf-8.
uk: Вкажіть кодування вихідного документа. За замовчуванням використовується UTF-8.

en: Specify the input profile. The input profile gives the conversion system information on how to interpret various information in the input document. For example resolution dependent lengths (i.e. lengths in pixels). Choices are:
uk: Вкажіть профіль вводу. Профіль вводу вказує конвертеру, як інтерпретувати різну інформацію всередині вхідного документу. Наприклад, довжина залежить від розрішення (довжини в пікселях). Варіанти:

en: Specify the name of an OPF file. The metadata will be written to the OPF file.
uk: Вкажіть ім’я файлу OPF. Метадані будуть записані в OPF файлі.

en: Specify the output profile. The output profile tells the conversion system how to optimize the created document for the specified device. In some cases, an output profile is required to produce documents that will work on a device. For example EPUB on the SONY reader. Choices are:
uk: Вкажіть вихідний профіль. Вихідний профіль вказує ковертеру, як оптимізувати створений документ для вказаного пристрою. В деяких випадках вихідний профіль потрібний для створення файлів, які зможуть бути прочитані на пристрої. Наприклад, EPUB для електронних книг SONY. Варіанти:

en: Split Options:
uk: Параметри розділення:

en: St&op Server
uk: З&упинити сервер

en: Start
uk: Старт

en: Start Content Server
uk: Запустити контент сервер

en: Start Page
uk: Початкова сторінка

en: Start backing up metadata of all books
uk: Почати резервне копіювання метаданих всіх книг

en: Starting conversion of %d book(s)
uk: Підготовка перетворення %d книг(и)

en: Status
uk: Статус

en: Stop &all non device jobs
uk: Зупинити &всі завдання не на пристрої

en: Stop Content Server
uk: Зупинити контент сервер

en: Stopping
uk: Зупиняється

en: Storage Card A
uk: Карта пам'яті A

en: Storage Card B
uk: Карта пам’яті B

en: Store
uk: Сховище

en: Stores
uk: Магазини

en: String to be used when sorting by author.
uk: Рядок, що використовується для сортування за автором.

en: Subject
uk: Тема

en: Success
uk: Успішно

en: Suitable for use with any e-ink device
uk: Підходить для використання з будь-яким пристроєм e-ink

en: Supported books
uk: Підтримувані книги

en: Swap the author and title
uk: Поміняти місцями автора і назву

en: Switch to Advanced mode
uk: Переключитись в розширений режим

en: Switch to Basic mode
uk: Переключитись в звичайний режим

en: Switch/create library...
uk: Ввімкнути/створити бібліотеку...

en: TAGS: %s<br />
uk: ТЕГИ: %s<br />

en: TEMPLATE ERROR
uk: Помилка шаблону

en: TXT Output
uk: Вивід TXT

en: Ta&gs:
uk: Теги

en: Table has cell that is too large
uk: Клітинки таблиці надто великі

en: Table of Contents
uk: Зміст

en: Table of Contents:
uk: Зміст:

en: Tag Browser
uk: Переглядач тегів

en: Tag Editor
uk: Редактор теґів

en: Tag marking book to be filed with Personal Docs
uk: Теґ маркування книжки з Personal Docs

en: Tags
uk: Теґи

en: Template Functions
uk: Шаблонні функції

en: Template to control how books are saved
uk: Шаблон контролю способу зберігання книг

en: Test
uk: Тест

en: Text books
uk: Текстові книги

en: The ISBN
uk: ISBN

en: The authors
uk: Автори

en: The category this book belongs to. E.g.: History
uk: Віднести книгу до категорії. Наприклад: Історія

en: The character encoding for the websites you are trying to download. The default is to try and guess the encoding.
uk: Кодування для веб-сайтів, які ви намагаєтеся завантажити. За замовчуванням, кодування вгадується.

en: The cover in the %s format is invalid
uk: Неправильна обкладинка в %s форматі

en: The date
uk: Дата

en: The default output format for ebook conversions.
uk: Формат за замовчанням для перетворення книг.

en: The folder %s already exists. Delete it first.
uk: Папка %s вже існує. Видалити вже існуючу.

en: The following books are virtual and cannot be added to the calibre library:
uk: Наступні книги є віртуальними і не можуть бути добавленими в бібліотеку:

en: The format that images in the created ebook are converted to. You can experiment to see which format gives you optimal size and look on your device.
uk: Формат зображень у створеній книзі. Ви можете підібрати потрібний вам формат з оптимальним розміром і відображенням на вашому пристрої.

en: The main memory of %s is read only. This usually happens because of file system errors.
uk: Основна пам'ять %s лише для читання. Зазвичай це відбувається через помилки файлової системи.

en: The main toolbar
uk: Основна панель інструментів

en: The maximum width and height for covers saved in the calibre library
uk: Максимальна ширина та висота для обкладинок збережених у бібліотеці Calibre

en: The monospace family of fonts to embed
uk: Сім’я шрифтів monospace встановлена

en: The one stop solution to all your e-book needs.
uk: Все, що ви потребуєте для роботи з електронними книгами.

en: The published date
uk: Дата публікації

en: The publisher
uk: Видавець

en: The rating
uk: Рейтинг

en: The reader has no storage card in this slot.
uk: Пристрій не має карти пам’яті в цьому слоті.

en: The sans-serif family of fonts to embed
uk: Сім’я шрифтів sans-serif встановлена

en: The selected books will be <b>permanently deleted</b> and the files removed from your calibre library. Are you sure?
uk: Вибрані книги будуть <b>видалені</b> і їх файли з бібліотеки calibre теж. Ви впевнені?

en: The selected books will be <b>permanently deleted</b> from your device. Are you sure?
uk: Вибрані книжки будуть <b>видалені</b> з вашого пристрою. Ви впевнені?

en: The series
uk: Серії

en: The serif family of fonts to embed
uk: Сім’я шрифтів Serif встановлена

en: The tags
uk: Теги

en: The title
uk: Заголовок

en: The version of the title to be used for sorting.
uk: Версія заголовку, що використовується для сортування.

en: There are %d running jobs:
uk: Зараз %d активних завдань:

en: There are %d waiting jobs:
uk: Зараз очікують %d завдань:

en: There are active jobs. Are you sure you want to quit?
uk: Є актиівні завдання. Ви хочете вийти?

en: There is insufficient free space in main memory
uk: Немає достатньо місця в головній пам’яті

en: There is insufficient free space on the storage card
uk: Немає достатньо місця на карті пам’яті

en: There was an error while saving.
uk: Помилка при збереженні

en: This ISBN number is invalid
uk: Цей ISBN номер неправильний

en: This ISBN number is valid
uk: Цей ISBN номер правильний

en: This is an Amazon Topaz book. It cannot be processed.
uk: Це книжка Amazon Topaz. Вона не может бути прочитана.

en: This may take a few minutes
uk: Це може тривати декілька хвилин

en: This profile is intended for the 5-inch JetBook.
uk: Цей профіль призначено для 5-inch JetBook.

en: This profile is intended for the Amazon Kindle DX.
uk: Цей профіль призначено для Amazon Kindle DX.

en: This profile is intended for the Amazon Kindle.
uk: Цей профіль призначено для Amazon Kindle.

en: This profile is intended for the B&N Nook Color.
uk: Цей профіль призначений для B&N Nook Color

en: This profile is intended for the B&N Nook.
uk: Цей профіль призначено для B&N Nook.

en: This profile is intended for the Cybook G3.
uk: Цей профіль призначено для Cybook G3.

en: This profile is intended for the Cybook Opus.
uk: Цей профіль призначено для Cybook Opus.

en: This profile is intended for the Hanlin V3 and its clones.
uk: Цей профіль призначено для Hanlin V3 та його клонів.

en: This profile is intended for the Hanlin V5 and its clones.
uk: Цей профіль призначено для Hanlin V5 та йому подібних

en: This profile is intended for the IRex Digital Reader 1000.
uk: Цей профіль призначено для IRex Digital Reader 1000.

en: This profile is intended for the IRex Digital Reader 800.
uk: Цей профіль призначено для IRex Digital Reader 800.

en: This profile is intended for the Irex Illiad.
uk: Цей профіль призначено для Irex Illiad.

en: This profile is intended for the Kobo Reader.
uk: Цей профіль призначено для Kobo Reader.

en: This profile is intended for the Microsoft Reader.
uk: Цей профіль призначено для Microsoft Reader.

en: This profile is intended for the Mobipocket books.
uk: Цей профіль призначено для Mobipocket books.

en: This profile is intended for the SONY PRS 300.
uk: Цей профіль призначено для SONY PRS 300.

en: This profile is intended for the SONY PRS line. The 500/505/600/700 etc.
uk: Цей профіль призначений для лінійки SONY PRS — 500/505/600/700 тощо.

en: This profile is intended for the SONY PRS line. The 500/505/700 etc, in landscape mode. Mainly useful for comics.
uk: Цей профіль призначено для лінійки SONY PRS. Це 500/505/700 тощо, в горизонтальному режимі. В основному використовується для коміксів.

en: This profile is intended for the SONY PRS-300.
uk: Цей профіль призначено для SONY PRS-300.

en: This profile is intended for the SONY PRS-900.
uk: Цей профіль призначено для SONY PRS-900

en: This profile is intended for the Sanda Bambook.
uk: Цей профіль призначений для Sanda Bambook.

en: This profile tries to provide sane defaults and is useful if you know nothing about the input document.
uk: Цей профіль намагається надати вірні дані за замовчуванням і буде корисним для тих, хто нічого не знає про документ вводу.

en: This profile tries to provide sane defaults and is useful if you want to produce a document intended to be read at a computer or on a range of devices.
uk: Цей профіль намагається забезпечити прийнятні значення за замовчуванням, це корисно, якщо ви хочете створити документ, призначений для читання на комп'ютері або на різних пристроях.

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Title
uk: Заголовок

en: Title Case
uk: Як в заголовках

en: Title Page
uk: Титульна сторінка

en: Title for any generated in-line table of contents.
uk: Заголовок для будь-якого згенерованого in-line змісту.

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Topaz books
uk: Topaz книги

en: Transferring books to device...
uk: Передаю книжки до пристрою...

en: Trying to download cover...
uk: Пробую завантажити обкладинку...

en: Tweaks
uk: Пристосування

en: Unable to add book to library directly from Bambook. Please save the book to disk and add the file to library from disk.
uk: Неможливо додати книгу напряму з пристрою "Bambook". Будь ласка збережіть книгу на диску та додайте її в бібліотеку з диску.

en: Unable to connect to Bambook, you need to install Bambook library first.
uk: Неможливо з'єднатися з пристроєм "Bambook", необхідно встановити бібліотеку Bambook.

en: Unable to connect to Bambook. 
    If you are trying to connect via Wi-Fi, please make sure the IP address of Bambook has been correctly configured.
uk: Не вдалося з’єднатися з Bambook. Якщо ви використовуєте Wi-Fi, будь ласка, перевірте правильність налаштування IP-адреси  у Bambook

en: Unable to detect the %s disk drive.
uk: Не можливо визначити диск %s.

en: Unable to detect the %s disk drive. Either the device has already been ejected, or your kernel is exporting a deprecated version of SYSFS.
uk: Не вдалося знайти %s диск. Пристрій вже відключений. Також ваше ядро передає застарілу версію SYSFS

en: Unable to detect the %s disk drive. Try rebooting.
uk: Не можливо визначити диск %s. Спробуйте перезавантажитись.

en: Unable to detect the %s mount point. Try rebooting.
uk: Не можливо визначити точку монтування %s. Спробуйте перезавантажитись.

en: Unable to mount main memory (Error code: %d)
uk: Не можливо змонтувати основну пам’ять (Код помилкии: %d)

en: Unable to process interlaced PNG %s
uk: Не вдається обробити чергування PNG %s

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown News Source
uk: Невідоме джерело новин

en: Unknown job
uk: Невідоме завдання

en: Unnamed
uk: Неназваний

en: Untitled Article
uk: Стаття без назви

en: Update found
uk: Знайдено поновлення

en: Updating device metadata listing...
uk: Оновлення списку метаданих пристрою…

en: Upload downloaded news to device
uk: Завантажити на пристрій закачані новини

en: Uploading books to device.
uk: Завантажити книги на пристрій

en: Upper Case
uk: Верхній регістр

en: Use Roman numerals for series number
uk: Використовувати римські цифри для номерів серії

en: Use Series as Category in iTunes/iBooks
uk: Використати Серії як Категорії в iTunes/iBooks

en: Use an arbitrary folder as a device.
uk: Використати довільну папку як пристрій

en: Use author sort instead of author
uk: Використовувати авторське сортування замість по автору

en: Use cover from &source file
uk: Використати обкладинку з &файлу

en: Use library only
uk: Використовувати тільки бібліотеку

en: Use the cover detected from the source file in preference to the specified cover.
uk: Використати обкладинку з джерельного файлу в налаштуваннях до визначеної обкладинки.

en: Use the new PDF conversion engine.
uk: Використовувати нове знаряддя перетворення PDF

en: Used for right-to-left publications like manga. Causes landscape pages to be split into portrait pages from right to left.
uk: Використовується для публікацій з права на ліво, таких, як манга (японські комікси). Альбомні сторінки розділюються на портретні з права на ліво.

en: User Categories Editor
uk: Редактор категорій користувача

en: User Interface Action
uk: Поведінка інтерфейсу користувача

en: User annotations generated from main library only
uk: Створювати користувацькі аннотації тільки з основної бібліотеки

en: User-created tag browser categories
uk: Створені користувачем категорії бровзера тегів

en: Values of series index and rating must be numbers. Ignoring
uk: Індекс серії і оцінка повиненні бути числами. Ігнорується.

en: Verbose processing
uk: Деталізація процесу

en: View
uk: Перегляд

en: View specific format
uk: Переглянути в вибраному форматі

en: Welcome to
uk: Вітаємо в

en: Welcome to calibre
uk: Вітаємо в Calibre

en: When present, use author sort field as author.
uk: Якщо є, використовувати сортування за полем автора, як автор.

en: When selecting multiple entries in the Tag Browser match any or all of them
uk: При виборі кількох записів у переглядачі тегів шукати збіг будь-якому з них або збіг для всіх тегів (повний)

en: Wide
uk: Широкий

en: Workaround epubcheck bugs
uk: Обхідний шлях помилок epubcheck

en: Workarounds for bugs in the latest release of epubcheck. epubcheck reports many things as errors that are not actually errors. epub-fix will try to detect these and replace them with constructs that epubcheck likes. This may cause significant changes to your epub, complain to the epubcheck project.
uk: Обхідний шлях для помилок в останньому випуску epubcheck. epubcheck повідомляє про багато речей, які не є помилками, як про помилки. epub-виправлення намагається визначити їх і замінити на конструкції, які сподобаються epubcheck. е може викликати значні зміни в Epub, скаржитися epubcheck проекту.

en: Working
uk: Працюю

en: Written preprocessed HTML to
uk: Записати перед опрацювання HTML до

en: XPath expression that specifies all tags that should be added to the Table of Contents at level three. Each entry is added under the previous level two entry.
uk: Вираз XPath, який визначає всі мітки, що повинні бути додані до Змісту на третьому рівні. Кожен запис буде додано в рамках попереднього другого рівня.

en: Yes
uk: Так

en: You
uk: Ви

en: You are trying to save files into the calibre library. This can cause corruption of your library. Save to disk is meant to export files from your calibre library elsewhere.
uk: Ви намагаєтеся зберегти файли в бібліотеку Calibre. Це може призвести до помилок у вашій бібліотеці. Збереження на диск призначене для експорту файлів з вашої бібліотеки Calibre в інше місце.

en: You cannot change libraries while jobs are running.
uk: Ви не можете змінити бібліотеку під час виконання операцій

en: You must provide a username and/or password to use this news source.
uk: Ви повинні надати ім'я користувача та пароль для використання цього джерела новин.

en: You must specify an epub file
uk: Ви повинні вказати файл epub

en: [options] file.pdf
    
    Reverse a PDF.
uk: [options] file.pdf
    
    Перевернути PDF.

en: [options] file.pdf password
    
    Decrypt a PDF.
uk: [options] file.pdf пароль
    
    Дешифрувати PDF.

en: [options] file.pdf password
    
    Encrypt a PDF.
uk: [options] file.pdf пароль
    
    Шифрувати a PDF.

en: [options] file1.pdf file2.pdf ...
    
    Metadata will be used from the first PDF specified.
    
    Merges individual PDFs.
uk: [options] file1.pdf file2.pdf ...
    
    Буде використано метадані першого вказаного PDF.
    
    Об’єднання окремих PDF файлів.

en: contains
uk: містить

en: ePub Fixer
uk: Відладчик ePub

en: file.pdf ...
    
    Get info about a PDF.
uk: file.pdf ...
    
    Отримати інфо про PDF.

en: file.pdf degrees
    
    Rotate pages of a PDF clockwise.
uk: file.pdf градус
    
    Повернути сторінки PDF за годинникової стрілкою.

en: finished
uk: завершено

en: input_file output_file [options]
    
    Convert an ebook from one format to another.
    
    input_file is the input and output_file is the output. Both must be specified as the first two arguments to the command.
    
    The output ebook format is guessed from the file extension of output_file. output_file can also be of the special format .EXT where EXT is the output file extension. In this case, the name of the output file is derived the name of the input file. Note that the filenames must not start with a hyphen. Finally, if output_file has no extension, then it is treated as a directory and an "open ebook" (OEB) consisting of HTML files is written to that directory. These files are the files that would normally have been passed to the output plugin.
    
    After specifying the input and output file you can customize the conversion by specifying various options. The available options depend on the input and output file types. To get help on them specify the input and output file and then use the -h option.
    
    For full documentation of the conversion system see
uk: вхідний_файл вихідний_файл [параметри]
    
    Перетворення е-книги з одного формату в інший.
    
    вхідний_файл є вхідним, вихідний_файл є вихідним. Обидва повинні бути визначені як перші два аргументи для команди.
    
    Формат перетворення електронної книги визначається за розширенням вихідного_файлу. вихідний_файл також може мати спеціальний формат .EXT, де EXT є його розширенням. В цьому випадку назви вхідного і вихідного файлів співпадають. Врахуйте, що імена файлів не можуть починатися з дефісу. В результаті, якщо вихідний_файл не має розширення, він визначається як каталог, і в нього записується вміст в форматі "open ebook" (OEB), що складається з фалів HTML. Ці файли, як правило надсилаються в модуль виводу.
    
    Після визначення вхідного та вихідного файлів ви можете налаштувати перетворення, вказавши різні опції. Доступні опції залежать від формату вхідного і вихідного файлів. Для отримання довідки вкажіть вхідний і вихідний файл, потім використайте ключ -h.
    
    Для отримання повної інформації щодо системи перетворення дивіться

en: new email address
uk: нова адреса електронної пошти

en: none
uk: немає

en: options
uk: параметри

en: output
uk: вивід

en: plugins
uk: модулі

en: selected to send
uk: обрано для насилання

en: settings for device drivers
uk: налаштування драйверів пристрою

en: tag browser categories not to display
uk: помітити категорії перегляду для невідображення
